Elementarz Relacji

Każdy związek może zakończyć się bolesnym rozstaniem bądź też stać się prawdziwym piekłem na ziemi – nawet i Twój! Elementarz Relacji to książka, która przygotuje Cię na wszystko w związku oraz pozwoli na udaną i satysfakcjonującą relację. Bez obaw o rozstanie, zdradę, fochy czy toksyczną atmosferę!

Dzięki lekturze tego e-booka...

Czym jest Elementarz Relacji?

Elementarz Relacji to książka skierowana do mężczyzny będącego w romantycznym związku z kobietą. Tytuł ten niesie za sobą obietnicę dostarczenia Ci kompleksowej i całościowej wiedzy dot. relacji romantycznych. Z wiedzą zawartą w tej książce, będziesz gotowy na absolutnie każdy scenariusz w związku. Zbudujesz udaną i satysfakcjonującą relację, poznając jednocześnie najważniejsze prawa rządzące strefą relacji damsko-męskich.

Co zyskasz:
Czego unikniesz:

Ponad 70% pozwów rozwodowych wnosi kobieta!

Problem nie polega na tym, że kobiety są ogólnie toksyczne i dążą do zniszczenia romantycznej relacji. Prawda jest taka, że większość facetów w ogóle nie rozumie kobiet i nie wie jak prowadzić z nimi relacji. W zachodnim społeczeństwie mamy do czynienia z prawdziwą plagą rozstań, rozwodów i nieudanych związków.

Nie chcę abyś w tym uczestniczył!
Masz ogromny wpływ na kształt swojego związku!

Jeżeli chcesz żyć w udanej i satysfakcjonującej relacji, jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Masz bardzo duży wpływ na to jak będzie wyglądało Twoje małżeństwo i przyszłe życie romantyczne. Sukces czy też porażka w związku zależy w 95% od Ciebie!

Twoje życie romantyczne nie jest dziełem przypadku. Jest efektem Twoich działań! Chciałbym abyś zył w naprawdę satysfakcjonującej i udanej relacji. Dlatego też, stworzyłem właśnie Elementarz Relacji aby Ci w tym pomóc i wznieść Twój związek na jeszcze wyższy poziom!

Spis treści

1. Wstęp

Wstęp do książki. Zarysowanie problemu oraz wprowadzenie czytelnika w świat relacji damsko-męskich.

2. Przygotowanie

Rozdział poświęcony postaci mężczyzny w romantycznej relacji. Poruszymy w nim m.in. tematy Twojego zachowania, charakteru, przyzwyczajeń, wyglądu fizycznego oraz nastawienia do kobiet oraz relacji romantycznych.

3. Romantyczne zainteresowanie

Romantyczne zainteresowanie jest najważniejszym pojęciem w relacjach międzyludzkich. Jeżeli chcesz cieszyć się satysfakcjonującą relacją przez lata, musisz koniecznie poznać czym jest zainteresowanie, jak obserwować oznaki wysyłane przez kobietę oraz jak tym zainteresowaniem mądrze zarządzać. O tym właśnie będzie ten rozdział!

4. Twoja dziewczyna

Udany związek to również zasługa Twojej partnerki o wysokim zainteresowaniu oraz odpowiednim charakterze. Rozdział ten poświęcony będzie właśnie Twojej dziewczynie. Dowiesz się w nim nieco więcej na temat płci przeciwnej, poznasz pozytywne i negatywne cechy kobiety do związku. Ponadto, dowiesz się dlaczego zmienianie drugiej osoby jest niesamowicie trudne i zamiast tego, rozstanie jest lepszym rozwiązaniem.

5. Kontakt z dziewczyną

Rozdział poświęcony wszystkim aktywnościom poza fizycznymi spotkaniami z ukochaną. Dowiesz się z niego m.in. dlaczego zbyt częste pisanie z dziewczyną jest złym i niszczącym relację nawykiem, czemu nawet w związku musicie za sobą tęsknić oraz jak naprawdę wyglądają związki na odległość.

6. Randki

Spotkania sam na sam to jeden z filarów Waszego związku. To dzięki nim zakochaliście się w sobie i to dzięki nim Wasza relacja nadal będzie rozwijała się w odpowiednim kierunku. W ramach tego rozdziału, poznasz idealną częstotliwość spotkań, poznasz sekrety skutecznych i ekscytujących randek oraz otrzymasz dziesiątki gotowych pomysłów na rendez-vous ze swoją ukochaną.

7. Czułość i uczucia

Czułość i uczucia to z całą pewnością dwa nieodłączne elementy Waszej relacji. Warto zatem abyś dobrze poznał jak nimi mądrze gospodarować i jaką funkcję w związku pełnią. Dodatkowo, w rozdziale tym poruszymy temat komplementów w związku oraz pochylimy się nad niezwykle ważnym i niezrozumiałym przez większość pojęciem prawdziwej miłości.

8. Prezenty

Rozdział w pełni poświęcony sztuce skutecznego i kreatywnego obdarowywania. Dowiesz się w nim z jaką częstotliwością zaskakiwać swoją ukochaną, jakich zachowań unikać czy też jakie elementy powinien zawierać prawdziwy pomysł „od serca”. Na samym końcu, otrzymasz garść gotowych pomysłów na prezent dla swojej ukochanej. 

9. Kłótnie, różnice zdań oraz fochy

Nie unikniesz różnicy zdań i problemów w związku. Możesz natomiast z całą pewnością uniknąć kłótni, dziecinnych fochów oraz toksycznej atmosfery. Rozdział ten w pełni skupia się problemom jakie mogą napotkać Was podczas Waszej relacji. Dowiesz się w nim jak rozmawiać o problemach z kobietą, jak walczyć fochami oraz jak poradzić sobie z chorobliwą zazdrością i strachem przed zdradą.

10. Wspólna przyszłość

Gdy Wasza relacja rozwijać się będzie w dobrym kierunku, w końcu przyjdzie czas na poważne decyzje i rozwinięcie formuły związku. Ostatni rozdział merytoryczny książki poruszał będzie tematy Waszej wspólnej strefy intymnej, planów w postaci małżeństwa oraz wyzwań jakie będą Was czekać podczas wspólnego mieszkania. Dowiesz się w nim m.in. dlaczego szybkie wskoczenie do łóżka z dziewczyną może być dla Ciebie opłakane w skutkach oraz dlaczego mieszkanie z rodzicami może zaszkodzić Waszej relacji.

11. Zakończenie

Zakończenie książki oraz podsumowanie całego programu.

Jeżeli jesteś już w związku, niech to będzie porządny związek!

Twoja dziewczyna / żona to bodaj jedna z najważniejszych osób w Twoim życiu. Twoja partnerka z całą pewnością jest osobą, która będzie miała potężny wpływ na Twoje samopoczucie, wartości, rozwój i inne równie istotne czynniki. To człowiek, z którym najpewniej spędzisz najwięcej czasu na tym padole, zaliczając rekordową liczbę interakcji międzyludzkich. To koło niej będziesz się codziennie budził. Od niej przejmować będziesz emocje, życiowe wyzwania, radości i troski. Bez dwóch zdań Twoja luba będzie miała na Ciebie ogromny wpływ. 

Happy wife - happy life!

Szczęśliwa i zainteresowana kobieta to prawdziwy skarb dla mężczyzny. Twoja kochająca kobieta stworzy atmosferę w ramach której będziesz wzrastał w życiu zawodowym i prywatnym. Uradowana żona to jedna z najlepszych inwestycji w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na taką inwestycję?
Co znajdziesz w mojej książce?

Jako osoba, która kiedyś czytała podobne publikacje i nadal rozwija się w innych sferach życia, nienawidzę wręcz lania wody i zbędnego filozofowania! Dlatego też, w mojej książce nie uświadczysz żadnego przedłużania na siłę czy też bezsensownych rozdziałów o tak zwanej „dupie Maryny”. U mnie znajdziesz wyłącznie konkrety i przystępnie podaną wiedzę! Dzięki czemu nie będziesz musiał się męczyć z czytaniem tej publikacji i nawet sam będziesz zaskoczony jak szybko przeczytasz i przyswoisz tego e-booka.

Oto przykładowa lista konkretnych rozwiązań i porad zawartych w mojej książce:

… to tylko wierzchołek góry lodowej. Podczas lektury Elementarza Relacji poznasz setki innych wartościowych i konkretnych rozwiązań / porad dot. romantycznego związku!

Podsumowanie

Elementarz Relacji
  • Cena 81,00zł

Zgoda:

  1. Wyrażam zgodę na przesłanie dokumentu umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa (lub na odległość) lub potwierdzenia jej zawarcia oraz potwierdzenia otrzymanie mojej zgody na dostarczenie treści cyfrowych w okolicznościach powodujących utratę prawa odstąpienia od umowy poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres[adres email Konsumenta] .
  2. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku zawarcia poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość umowy, której przedmiotem jest dostarczanie treści cyfrowych niezapisanych na nośniku materialnym, wyrażenie zgody na dostarczenie ww. treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia umowy, skutkuje tym że Konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy. Oświadczam, iż zostałem poinformowany o skutkach wyrażenia zgody na dostarczenie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym przed upływem terminu do odstąpienia umowy.
  3. Wyrażam zgodę na dostarczenie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym przed upływem terminu do odstąpienia umowy.

W zestawie taniej: Kup tego e-booka w zestawie, dobierając 2 dodatkowe książki.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.