Konsultacja e-mail

Potrzebujesz pomocy w zakresie relacji damsko-męskich od osoby, która siedzi w temacie i przedstawi Ci konkretną odpowiedź? Chciałbyś przedstawić swój problem i otrzymać jasne i klarowne rozwiązanie? Napisz do mnie, a ja Ci pomogę!

Dzięki konsultacji e-mail...

Wsparcie e-mail

Kontakt e-mail to najszybsza i najczęściej najbardziej skuteczna forma rozwiązywania problemów.

W swojej wiadomości tekstowej będziesz mógł dokładnie opisać swoją sytuację, zapytać o dowolny obszar relacji damsko-męskich oraz uzyskać błyskawiczną pomoc, dokładnie wtedy, gdy jej szybko potrzebujesz.

Bez żadnego umawiania terminów konsultacji, bez szukania dodatkowej pomocy na forach tematycznych, bez dodatkowych zmiartwień i inwestycji swojego czasu.

Dlaczego warto do mnie napisać?

Jeżeli zmagasz się z problemem w relacjach damsko-męskich lub po prostu chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na temat kobiet i związków, kontakt ze mną może okazać się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem! Oto 4 powody dlaczego tak sądze:

Elastycze wsparcie

Nie musisz umawiać się w tym wypadku na żaden konkretny termin. Po prostu piszesz do mnie, przedstawiasz swój problem, a ja jak najszybciej Ci odpisuję i nawiązujemy kontakt. 

Piszesz ile chcesz

Nie ma żadnego ograniczenia dotyczącego długości wiadomości e-mail. Możesz opisać mi swoją relację w jak największych szczegółach. Ja się do tego wszystkiego odniosę, komentując każdy najmniejszy szczegół. 

Pomoc nie kończy się na jednej wiadomości

W ramach jednego pakietu konsultacji e-mail, możemy wymienić między sobą kilka wiadomości. Po mojej pierwszej odpowiedzi, będziesz mógł zadać mi kolejne pytania lub odnieść się do moich wcześniejszych e-maili.

Indywidualne podejście

W przeciwieństwie do książek czy artykułów, podczas konsultacji e-mail będziemy rozmawiać o Twoim problemie i dostosujemy rozwiązanie do Twoich możliwości. Odpowiedź będzie dostosowana dokładnie do Ciebie!

Nie kupujesz kota w worku

Jeżeli zastanawiasz się czy warto skorzystać z moich usług, możesz to bardzo szybko sprawdzić i zweryfikować. Obejrzyj moje filmy na YouTube, przeczytaj mojego bloga lub zobacz opinie dotyczące mojej działalności. Jeżeli to co mówię i piszę ma dla Ciebie sens, z całą pewnością nie zawiedziesz się podczas naszej konsultacji!

Jak będzie wyglądać nasza konsultacja?

1. Opisanie problemu
Po opłaceniu konsultacji, opisz mi dokładnie swój problem oraz pytaj o co tylko chcesz. Natychmiast otrzymam Twoje zapytanie i zabiorę się za próbę rozwiązania problemu.
2. Konwersacja pomiędzy nami
Po Twojej pierwszej wiadomości, zaproponuję rozwiązania oraz zadam Ci kilka pytań szczegółowych. Od tego momentu będziemy ze sobą w kontakcie. Przez 31 dni jestem do Twojej dyspozycji i będę Twoim wsparciem w relacjach damsko-męskich.
3. Dodatkowe pytania i wątpliwości
Gdy rozwiążemy Twój problem, nadal będziesz mógł zadać mi pytanie w ramach limitu konsultacji e-mail. Jeżeli będziesz chciał się dodatkowo rozwinąć w dziedzinie relacji romantycznych, jestem do Twojej dyspozycji.

Najczęściej zadawane pytania:

Chciałbym cały czas świadczyć usługi w jak najwyższej jakości, odpisując na każde zapytanie w bardzo dokładny i satysfakcjonujący sposób. Moja skrzynka odbiorcza puchnie od wiadomości czytelników mojego bloga. Dlatego też, ciężko jest mi odpowiadać na każde zadane pytanie. Płacąc mi za konsultację e-mail, masz pewność że zostaniesz należycie potraktowany i będziesz usatysfakcjonowany z otrzymanej pomocy!

Najczęściej, odpowiedź na swoje zapytanie dostaniesz tego samego dnia, nawet do godziny od zapytania.

W wyjątkowych przypadkach czas oczekiwania na odpowiedź może się wydłużyć do 24-48 godzin.

Po opłaceniu konsultacji, zostaniesz przekierowany na specjalną stronę z formularzem, gdzie będziesz mógł opisać swój problem.

Gdy wyślesz mi e-maila z ww. formularza, dostanę informację o konsultacji i potraktuję Twoją wiadomość priorytetowo.

Po opłaceniu konsultacji, masz 31 dni na wykorzystanie dostępnych wiadomości w ramach konsultacji.

W ramach jednej konsultacji e-mail, masz gwarancję aż 5 odpowiedzi z mojej strony.

Dzięki temu, nawet po rozwiązaniu pierwotnego problemu, możesz mi zadać dodatkowe pytania lub opisać kolejny problem.

Limit 5 wiadomości dotyczy moich odpowiedzi na Twoje wiadomości e-mail.

Podsumowanie

Konsultacja e-mail
  • Cena 75,00zł

Zgoda:

  1. Potwierdzam, iż zapoznałem się z regulaminem oraz polityką prywatności dostępnymi pod adresem:
    Regulamin
    Polityka Prywatności

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.