Konsultacja online

Zmagasz się z problemem dotyczącym relacji damsko-męskich oraz nie możesz znaleźć żadnego sensownego rozwiązania? Nie trać czasu na bezsensowne szukanie odpowiedzi w Internecie wśród niekompetentnych osób. Skorzystaj z konsultacji online oraz uzyskaj fochowe porady dotyczące kobiet, randek i relacji damsko-męskich!

Dzięki konsultacji online...

Dlaczego konsultacja?

Lekceważenie relacji damsko-męskich i zaniedbywnanie tej sfery prowadzi do wielu niepotrzebnych niezadowoleń i cierpień. Komplementarny brak wiedzy w tych tematach może skutkować samotnością, a nawet rozstaniem w związku!

Czasami lepiej jest nie robić nic, niż postępować według wskazówek osób które kompletnie nie znają się na rzeczy!

Dlaczego zatem masz psuć sobie nerwy, szukając odpowiedzi na Twoje problemy na forach tematycznych czy też wśród swoich znajomych? Wcześniej wspomniane osoby mają pewnie bardzo ubogą wiedzę na temat relacji damsko-męskich. Dlaczego zatem masz zaprzątać sobie nimi głowę i tracić przy tym swój cenny czas i nerwy?

Czyż konsultacja z osobą zajmującą się tym tematem nie jest najlepszym rozwiązaniem?

Jak to będzie wyglądać?

Podczas konsultacji online, dokładnie badam Twój problem, wysłuchując na początku całej historii Twojej relacji, zadaję dokładne pytania i doprecyzowuję pewne szczegóły. Po wstępnym zapoznaniu, przedstawiam Ci dokładne rozwiązanie wraz z planem działania oraz przekazuję Ci przy okazji wartościowe wskazówki dot. relacji damsko-męskich. 

Jesteś najważniejszy

Konsultacja online jest dla Ciebie, nie dla mnie! Dlatego też, jeżeli potrzebował będziesz większego wsparcia lub kilkunastu minut ekstra, nie ma sprawy! Podchodzę bardzo poważnie do każdej rozmowy i zawsze staram się dać jak najwięcej wartości mojemu klientowi.

Tylko prawda się liczy

Nie lubię lania wody i słodkich kłamstwek. Jeżeli będę widział, że jesteś w beznadziejnej sytuacji i trzeba Cię opieprzyć – zrobię to! Nie będę mówił tego co chcesz usłyszeć. Będę mówił to co myślę i to co powinieneś jako facet zmienić lub poprawić. 

Szybki rozwój

Podczas konsultacji on-line będę wiedział na jakim etapie rozwoju jesteś i odpowiednio dopasuję program do Ciebie i Twoich predyspozycji. Dzięki temu, będziesz mógł znacznie przyśpieszyć swój rozwój i skupić się na rzeczach dla Ciebie ważnych. 

Indywidualne podejście

Nie musisz marnować czasu na szukanie odpowiedzi pośród artykułów, które niekoniecznie dotyczą Twojego problemu. Podczas konsultacji możesz zadać mi jakiekolwiek pytanie, a ja na nie odpowiem i zaproponuje rozwiązanie. Wierz mi – niektóre sytuacje wymagają indywidualnego podejścia.

Inne spojrzenie na sytuację

Podczas rozmowy ze mną, wielu klientów zwraca uwagę na to, iż konsultacja pomaga im spojrzeć na ich problem z zupełniej innej strony. Czasami, gdy jesteśmy bardzo mocno zaangażowani w realację, ciężko nam obiektywnie patrzeć na naszą sytuację. Dzięki mojemu chłodnemu spojrzeniu, będziesz mógł zorientować się w sytuacji i przyjrzeć się problemowi z boku.
Jakimi problemami się zajmuję?

Moja działalność opiera się przede wszystkim na rozwiązywaniu problemów mężczyzn w relacjach damsko-męskich, a więc zajmuję się szeroko pojętym podrywem, prowadzeniem związku czy też nawet rozstaniami. Na konsultacje zgłaszają się do mnie zarówno mężczyźni jak i kobiety. Rozmawiam z młodymi osobami, studentami, lekarzami, pracownikami korpo, kierowcami zawodowymi czy też nawet żołnierzami!

Najczęstsze problemy na które trafiam:

Podryw

Związek

Rozstania i powroty

Czy warto mi zaufać?

Najlepsze jest to, że nie musisz mi bezgranicznie ufać i kupować tzw. „kota w worku”. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do moich umiejętności, zapoznaj się proszę z moimi materiałami na blogu, kanale YouTube lub opiniami moich klientów.  Moja strona istnieje od 2018 roku, a ja przeprowadziłem już setki udanych konsultacji z wieloma facetami z całej Polski!

Sprawdź co mam do powiedzenia i sam oceń czy jestem wart Twoich pieniędzy i czasu.

Opinia klienta:

"Artur, chciałbym Ci podziękować za szczerą i pomocną rozmowę. Pomogłeś mi spojrzeć na mój problem z innej perspektywy. Jako jeden z nielicznych trenerów mówisz prawdę, nawet jeżeli okazuje się być bardzo bolesna… Widać ogromną wiedzę i nastawienie na pomoc a nie tylko kasa. Mimo, że wykupiłem godzinę, rozmawialiśmy prawie dwie i mogłem zadać tyle pytań ile sobie przygotowałem. Gorąco polecam!"

Darek

Najczęściej zadawane pytania:

Konsultację najczęściej przeprowadzam za pomocą narzędzia Skype lub połączenia telefonicznego. Umawiając się ze mną na rozmowę, będziesz mógł wybrać w jaki sposób chcesz przeprowadzić rozmowę.

Tak, jak najbardziej. Wykupując opcję konsultacji, możesz umówić się ze mną na konkretną datę i godzinę. Po wykupieniu konsultacji, będziesz mógł sprawdzić moją dostępność i umówić się na rozmowę.

Nie, konsultacje z moimi klientami nie są nagrywane. Jeżeli Ty potrzebujesz nagrania z rozmowy, możesz nagrać sobie naszą konsultację oraz wykorzystać ją do użytku własnego.

Co do zasady, nie musisz. Podczas rozmowy poproszę Cię o opisanie Twojego problemu oraz nakreślenie sytuacji w Twojej relacji. Jednak przed umówieniem konsultacji, będziesz mógł wysłać do mnie wiadomość poprzez specjalny formularz, w którym opiszesz mi dokładniej swój problem. Dzięki temu, będę mógł się bardziej przygotować do naszej rozmowy i poświęcić więcej czasu na faktyczne rozwiązanie Twoich problemów.

Podsumowanie

Konsultacja online
  • Cena 200,00zł

Zgoda:

  1. Potwierdzam, iż zapoznałem się z regulaminem oraz polityką prywatności dostępnymi pod adresem:
    Regulamin
    Polityka Prywatności

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.