Zestaw e-booków

Kodeks Miłości, Algorytm Podrywu oraz Elementarz Relacji – książki, dzięki którym w pełni zrozumiesz świat relacji damsko-męskich oraz odniesiesz sukces z kobietami!

Twoja droga do udanego związku:

Każda z pozycji w tym zestawie niesie za sobą unikatowe wartości, które przydzadzą Ci się w całym Twoim życiu romantycznym:

1) Kodeks Miłości: pozycja obowiązkowa na sam początek. W Kodeksie poznasz 50 najważniejszych praw relacji damsko-męskich oraz w końcu zrozumiesz zawiłą naturę związków romantycznych.

2) Algorytm Podrywu: książka, która przygotuje Cię do zdobywania dziewczyny do związku. Idealny przewodnik po randkach oraz podrywie.

3) Elementarz Relacji: gdy będziesz już razem z kobietą Twoich marzeń, Elementarz będzie Twoją związkową encyklopedią, która pozwoli Ci stworzyć satysfakcjonujący związek z ukochaną, unikając przy tym zdradzy oraz bolesnego rozstania.

Co znajdę w tym zestawie?

Zbudowanie udanego, pełnego miłości związku to poważne wyzwanie, zwłaszcza w obecnych czasach. Twoja przyszła partnerka romantyczna będzie z pewnością najważniejszą osobą w Twoim życiu. Ważne, abyś do tego związku wybrał odpowiednią kobietę, unikając toksycznych i nieodpowiednich przedstawicielek płci przeciwnej. Gdy już poznasz tę jedyną, będziesz musiał zdobyć jej zainteresowanie oraz stworzyć z nią związek. Gdy już do tego dojdzie, nadal będziesz musiał pielęgnować Waszą relację, zwiększając poziom uczuć swojej ukochanej.

Przygotowanie merytoryczne, poszukiwanie idealnej partnerki, szybka i skuteczna selekcja, budowanie relacji romantycznej oraz pielęgnowanie związku – tego wszystkiego dowiesz się z lektury e-booków z tego zestawu!

wartościowej wiedzy na temat relacji damsko-meskich!
1 strony
Oto czego dowiesz się z książek z tego zestawu:

Z lektury Algorytmu Podrywu dowiesz się między innymi:

 • Jak przygotować się do poznawania kobiet?
 • Gdzie szukać wartościowych dziewczyn nadających się do romantycznej relacji?
 • Jak radzić sobie z nieśmiałością wobec płci przeciwnej?
 • W jaki sposób podejść do dziewczyny i poprosić ją o numer telefonu?
 • Jak weryfikować romantyczne zainteresowanie kobiety z którą się spotykamy?
 • Czy powinniśmy kontaktować się z dziewczyną pomiędzy randkami?
 • Jak prowadzić ciekawe i ekscytujące randki, na które dziewczyna będzie chciała przychodzić?
 • O czym rozmawiać z kobietą na spotkaniach sam na sam?
 • Kiedy pocałować dziewzcynę po raz pierwszy oraz jak zarządzać fizycznością w rozpoczynającej się relacji?
 • Kiedy rozpocząć związek z dziewczyną?

Dodatkowo w zestawie:

Do zestawu, bezpłatnie otrzymujesz 2 dodatkowe PDFy, które przydadzą się w Twojej przygodzie z płcia piękną:

Chodźmy na randkę!

E-book zawierający 30 pomysłów na ciekawą randkę z kobietą - zarówno w związku jak i też przed nim. Idealne dopełnienie Twojego randkowego arsenału!

13 najczęstszych błędów męzczyzn

Raport PDF zawierający listę 13 najczęściej popełnianych błędów przez mężczyzn w relacjach damsko-męskich.

Zainwestujesz w relacje?

Mężczyzna, który ma szczęście mieć obok siebie zadowoloną i zainteresowaną partnerkę, posiada prawdziwy skarb. Twoja kochająca żona stworzy warunki dla Twojego pomyślnego rozwoju zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Inwestycja w udany związek to bez wątpienia najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Czy jesteś gotowy na taką inwestycję?
Dla kogo?

Książki z mojego zestawu skierowane są przede wszystkim do mężczyzn, którzy wierzą, iż otaczający ich świat oparty jest na pewnych prawach i zasadach, które można zrozumieć i wykorzystać do osiągnięcia sukcesu. Jeżeli szukasz prostych rozwiązań i uważasz, że nie masz żadnego wpływu na własne życie romantyczne, możesz zamknąć tę stronę. Jeżeli jednak chcesz zawalczyć o udany związek i chcesz zrozumieć strefę relacji damsko-męskich, jesteś w odpowiednim miejscu!

To zestaw dla Ciebie jeżeli...
Nie kupuj tego zestawu jeżeli...

Twoje życie jest wynikiem!

Twoja sylwetka, Twoja relacja romantyczna, Twoje zasoby finansowe nie są przypadkiem. Są wynikiem! Jeżeli chcesz zdobyć coś wartościowego w swoim życiu, musisz wyciągnąć po to rękę i ciężko pracować. Nie ma skrótów do sukcesu – tylko wysiłek i konsekwentne działanie przynoszą efekty.

Tak samo jest z relacjami damsko-męskimi. Porażki i sukcesy z kobietami nie biorą się z przypadku. Są one wynikiem naszej wiedzy, przygotowania oraz obycia z płcią piękną. Jeśli sam nie zadbasz o swój sukces w tej sferze, skazujesz się na kompletną losowość lub, co gorsza, sromotną porażkę!

O autorze

Nazywam się Artur Witoś - moją misją jest pomaganie mężczyznom w budowaniu trwałych i udanych związków. Moja praca skupia się na logicznym uporządkowaniu relacji damsko-męskich oraz interpretacji kobiecych zachowań. Ceniony jestem przez moich klientów za szczerość, konkretność oraz za to, że potrafię przekazywać złożone myśli w prosty i przyjazny sposób. Zapewniam Cię, że w moich publikacjach nie zaznasz zbędnego filozofowania, lania wody czy pusty frazesów - tylko konkrety!
Opinie

Od 2018 roku zajmuję się relacjami damsko-męskimi. Do tej pory, udało mi się pomóc tysiącom facetów w zrozumieniu kobiet i relacji damsko-męskich, przyczyniając się do zbudowania wielu udanych związków. Oto co mówią o mnie moi klienci:

Książka jest napisana bardzo przystępnym językiem – czytałem inne poradniki i było tam zbyt dużo filozofowania, a tutaj w większości są podane konkretne porady i to mi się podoba. Warto też zajrzeć do dodatku „Chodźmy na randkę” – sporo fajnych pomysłów na randki. Po przeczytaniu wszystkiego aż mnie ciągnie do randkowania jak nigdy wcześniej ;). Polecam Algorytm Podrywu każdemu kto nie czuje się pewnie w temacie randek.

Jestem po lekturze Kodeksu Miłości, książka świetna. W przejrzysty sposób tłumaczy zasady jakie panują w relacjach damsko-męskich. Wcześniej zdarzało mi się zastanawiać o co jej chodzi, co miała na myśli, teraz już nie muszę się nad tym głowić. Nie tracę tygodni nad rozmyślaniem bo już wiem doskonale o co chodzi i ona nawet czasami nie musi nic mówić. Artur z dobrą precyzją i bez zbędnych słów tłumaczy te relacje nie naciągając tematu i nie owijając w bawełnę. Po przeczytaniu książki będziesz dokładnie wiedział co się dzieje w Twojej relacji. Przyjemnej lektury!

Artur chciałbym Ci podziękować za szczerą i pomocną rozmowę. Pomogłeś mi spojrzeć na swój problem z innej perspektywy. Jako jeden z nielicznych trenerów mówisz prawdę, nawet jeżeli okazuje się być bardzo bolesna… Widać ogromną wiedzę i nastawienie na pomoc a nie tylko kasa. Mimo, że wykupiłem godzinę, rozmawialiśmy prawie dwie i mogłem zadać tyle pytań ile sobie przygotowałem. Gorąco polecam!

Bardzo dobry kurs, autor ma zdecydowanie inne podejście do tematu relacji damsko-męskich niż reszta pseudo „uwodzicieli”. Dzięki tej książce dowiecie się jak stać się normalnym, pewnym siebie facetem, którym ma zdrowe podejście do relacji damsko-męskich, a nie typem z wypranym mózgiem i wgranym pseudo programem „samca alfa”.

Polecam każdemu 🙂
Dzięki Artur!

Czas na czerwoną pigułkę!

Popkultura i społeczeństwo dostarczają nam mnóstwa nieodpowiednich przykładów dotyczących relacji damsko-męskich. Gdy zapoznasz się z moimi publikacjami, zdasz sobie sprawę, w jakim relacyjnym matrixie dotychczas żyłeś i ile błędów popełniałeś! Gwarantuję Ci to!

Zakup

Zestaw 3 e-booków:
 • Cena zestawu 150zł

Zgoda:

 1. Wyrażam zgodę na przesłanie dokumentu umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa (lub na odległość) lub potwierdzenia jej zawarcia oraz potwierdzenia otrzymanie mojej zgody na dostarczenie treści cyfrowych w okolicznościach powodujących utratę prawa odstąpienia od umowy poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres[adres email Konsumenta] .
 2. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku zawarcia poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość umowy, której przedmiotem jest dostarczanie treści cyfrowych niezapisanych na nośniku materialnym, wyrażenie zgody na dostarczenie ww. treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia umowy, skutkuje tym że Konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy. Oświadczam, iż zostałem poinformowany o skutkach wyrażenia zgody na dostarczenie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym przed upływem terminu do odstąpienia umowy.
 3. Wyrażam zgodę na dostarczenie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym przed upływem terminu do odstąpienia umowy.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.