Algorytm Podrywu

Koniec z porażkami na polu relacji damsko-męskich. Algorytm Podrywu to książka, która pozwoli Ci znaleźć piękną i lojalną kobietę do trwałego i udanego związku!

Dzięki lekturze książki...

Od początku...

Który mężczyzna nie chciałby być w relacji romantycznej z piękną, mądrą i lojalną dziewczyną? Oczywiście, że każdy! 

Problem polega jednak na tym, że nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Co do zasady, nie mamy doświadczenia w kontaktach z płcią przeciwną oraz po prostu nie wiemy jak z nią się obchodzić. Popełniamy wiele błędów, nie mając kompletnie o nich świadomości oraz działamy kompletnie na oślep, bez żadnego planu.

Ciągle doświadczamy odrzucenia ze strony kobiet, kompletnie nie rozumiemy ich zachowania i męczymy się miesiącami, niewiedząc jak konkretnie poderwać kobietę która nam się strasznie podoba.

Brak planu?

Gdy nie masz konkretnego planu oraz wiedzy, niemal pewne jest, że dojdziesz tam gdzie dojść po prostu nie chcesz. Nie wystarczy powiedzieć sobie „znajdę wymarzoną dziewczynę” i kobieta automatycznie się do Ciebie przyklei. Aby zbudować udany związek, musisz mieć plan i wiedzieć jak go odpowiednio wdrożyć. Właśnie takim kompleksowym planem podrywu jest moja książka, Algorytm Podrywu!

Nasze porażki są wynikami naszych błędów, które możemy uniknąć!

Znaczna większość mężczyzn nie zostaje odrzucona przez kobiety z powodu wyglądu, aparycji czy innych czynników od nich niezależnych. W większości przypadków, oni odnoszą porażki przez własne błędy, które można by było łatwo uniknąć, gdyby tylko spróbowali zrozumieć płeć piękną oraz odpowiednio się wobec dziewczyny zachowywali. Nauczyliśmy się działać podświadomie oraz zupełnie losowo w tych tematach i to jest nasz najgorszy błąd! Wielu mężczyzn traci wiele pięknych, atrakcyjnych i wiernych kobiet przez swoją głupotę, niewiedzę i wielkie EGO, które nie pozwala im przyznać, że nic nie wiedzą. Czy chcesz dołączyć do tak niechlubnego grona?

"To kompletnie zmieniło moje podejście do relacji damsko-męskich!"

Bardzo dobrze pamiętam pierwszą rozmowę z moim czytelnikiem, któremu udało przeczytać się Algorytm Podrywu. Chłopak wcześniej sądził, że wie dokładnie wszystko o kobietach i nie potrzeba mu żadnych poradników. Mimo wszystko jednak, odnosił w tej sferze same porażki.

Co okazała się po lekturze mojej książki?

Otóż facet zdał sobie sprawę, że żył dotychczas w „randkowym Matrixie” i wszystko to co sądził o kobietach i podrywie, było po prostu kłamstwem i głupotą! Jak później sam zauważył, moja książka zmieniła jego życie i światopogląd o niemal 180 stopni! Dzięki lekturze mojego dzieła, on na nowo poznał kobiety, relacje damsko-męskie i zaczął wreszcie umawiać się z dziewczynami na kolejne randki. Udało mu się przerwać pechową serię pierwszych i ostatnich randek z kobietami!

Obiecuję Ci wyjście z tego Matrixa!

Jestem niemal pewien, że po lekturze tej książki zrozumiesz jak bardzo mało wiedziałeś o kobietach i jak wiele błędów popełniałeś dotychczas!
Co zyskasz dzięki lekturze książki?

Bez owijania w bawełnę, przedstawiam Ci co zyskasz i czego unikniesz dzięki lekturze tej książki i wprowadzeniu zasad w niej zawartych. To tylko kilka rzeczy jakie wyciągniesz z lektury Algorytmu Podrywu. Moja książka ma aż 172 strony samych konkretów dot. kobiet i relacji damsko-męskich:

Zdajesz sobie sprawę z tego, że bardzo często kobiety wchodzą w tak zwane „związki bez przyszłości”? Związek taki charakteryzuje się przede wszystkim tym, że dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana i w relacji po prostu Ciebie wykorzystuje. Gdy będziesz trzymał się moich zasad, nie ma możliwości aby dziewczyna wykorzystała Cię do egoistycznego interesu. Jedyny związek jaki otrzymasz, to związek z prawdziwej miłości!

Tak jak istnieje kilka uniwersalnych kobiecych cech, które przyciągają mężczyzn, tak samo mężczyźni mają kilka takich cech, które podobają się wszystkim kobietom. Powiem Ci co to za cechy oraz powiem w jaki sposób je eksponować. Oprócz oczywistego powodzenia u „tej jedynej”, Ty po prostu będziesz atrakcyjny dla każdej kobiety!

Relacje romantyczne z kobietami bardzo podobne są do gry – wszystko opiera się na pewnych regułach i prawach. Poznając te uniwersalne zasady, będziesz wiedział o co chodzi w tym damsko-męskim tyglu oraz będziesz w stanie samodzielnie wyciągać wnioski dot. relacji swoich znajomych i bliskich! Wiedza to potęga, a Ty będziesz mógł wykorzystać pozyskaną wiedzę do zwiększenia swojego szczęścia w związku.

Jeżeli czerpiesz wiedzę na temat relacji damsko-męskich z obserwacji znajomych, telewizji, popkultury czy filmów i seriali, potrzebny Ci natychmiastowy detoks związkowy! Dlaczego? Ponieważ wszystko czego nauczyłeś się dotychczas, jest kompletnym bullshitem! Zachowania których się nauczyłeś, nie mają nic wspólnego z budowaniem prawdziwych relacji. Czytając moją książkę, będziesz mógł uwolnić się od tych bzdurnych i szkodliwych praktyk.

Trzymając się zasad zawartych w tej książce, nie będziesz musiał pajacować i udawać nie wiadomo jakiego uwodziciela przed kobietą. Kluczem do zdobycia serca kobiety jest naturalność, pewność siebie i kompetencja. Otrzymasz to wszystko w pakiecie! Bez żadnych podejrzanych trików, sztuczek i małpich figlów.

Z pewnością nieraz okropnie denerwowałeś się z powodu niezrozumienia kobiecej logiki i jej schematu postępowania. To cholernie frustrujące gdy tak bardzo czegoś chcesz, ale mimo wszystko, nie rozumiesz drugiej osoby. Po lekturze tej książki, będziesz doskonale rozumiał zachowanie płci przeciwnej. Ty po prostu będziesz wiedział co się wokół Ciebie dzieje i nie pozwolisz kobiecie na ukrywanie swoich zamiarów wobec Twojej osoby.

Zdajesz sobię sprawę, że istnieje wiele kobiet, które tylko czekają na to aby uczepić się jakiegoś jelenia i do cna go wykorzystać? Razem z moją pomocą, będziesz bardzo szybko odrzucał takie dziewczyny. Nie pozwolisz sobie aby toksyczna i zła kobieta związała się z Tobą. Nie tym razem! Ona musi poszukać sobie inną ofiarę, którą potem będzię niszczyć psychicznie.

Spis treści

 • 1. Wstęp

  Wstęp do książki. Zarysowanie problemu oraz wprowadzenie czytelnika w świat relacji damsko-męskich.

 • 2. Przygotowanie

  Rozdział poświęcony wewnętrznej i zewnętrznej zmianie mężczyzny. Dowiesz się w nim jakie zachowania przyciągają kobiety, które je odpychają i co powinieneś wiedzieć o swoim wyglądzie zewnętrznym. Ponadto, podam Ci skuteczny sposób na pozbycie się nieśmiałości do pięknych i atrakcyjnych kobiet.

 • 3. Zanim podejdziesz

  Rozdział poświęcony poszukiwaniu dziewczyny do związku oraz odczytywaniu zainteresowania przed podejściem. Dowiesz się gdzie powininieneś szukać wartościowych dziewczyn do związku oraz będziesz już wiedział kiedy spotkana przez Ciebie dziewczyna będzie przejawiać wobec Ciebie oznaki zainteresowania.

 • 4. Podejście do dziewczyny

  Rozdział poświęcony sztuce podchodzenia oraz zagadywania do kobiet. Powiem Ci dokładnie w jaki sposób podejść do dziewczyny, jak do niej zagadać, skutecznie z nią rozmawiać oraz finalnie zabrać od niej numer telefonu.

 • 5. Kobiety

  Rozdział poświęcony w pełni płci przeciwnej. Dowiesz się w nim czym jest „romantyczne zainteresowanie”, poznasz najważniejsze różnice damsko-męskie oraz dowiesz się jakie cechy charakteru powinna przejawiać dziewczyna do wartościowego związku.

 • 6. Kontakt z dziewczyną

  Rozdział poświęcony wszsytkim aktywnościom, które dzieją się między Tobą a dziewczyną gdy nie widzicie się na żywo. Dzięki lekturze tego rozdziału będziesz wiedział kiedy zadzwonić do dziewczyny z propozycją randki, jak prowadzić kontakt między randkami oraz poznasz najczętsze problemy podczas umawiania spotkania sam na sam.

 • 7. Randki

  Rozdział poświęcony randkom oraz wszystkim aktywnościom związanym z randkowaniem. Powiem Ci w nim jak dokładnie zachowywać się na pierwszej i każdej kolejnej randce. Oprócz tego, otrzymasz ode mnie propozycje na ciekawą randkę z dziewczyną oraz będziesz wiedział o oznakach zainteresowania dziewczyny podczas randek, dzięki czemu będziesz cały miał sytuację pod kontrolą.

 • 8. Rozmowa

  Rozdział poświęcony sztuce prowadzenia interesującej i ciekawej rozmowy z dziewczyną. Dowiesz się jak prowadzić rozmowę z kobietą, jakich tematów unikać, jak pozbyć się niezręcznej ciszy oraz co najwazniejsze, jak zainteresować kobietę ciekawą konwersacją.

 • 9. Fizyczność, dotyk i pocałunki

  Rozdział poświęcony fizyczności, dotykowi i pocałunkom. Dzięki lekturze tego rozdziału będziesz wiedział wszystko o „eskalacji dotyku”, dowiesz się kiedy pocałować kobietę po raz pierwszy oraz jak zarządzać seksualnością w tej fazie relacji.

 • 10. Związek

  Rozdział poświęcony kwestiom rozpoczęcia oraz prowadzenia zwiazku. Dowiesz się kiedy kobieta będzie gotowa na związek z Tobą, jak do tego związku doprowadzić oraz otrzymasz kilka wartościowych porad na początek trwałej relacji z dziewczyną.

 • 11. Podsumowanie

  Podsumowanie całego programu.

Opinie:

"Bardzo dobry kurs, autor ma zdecydowanie inne podejście do tematu relacji damsko-męskich niż reszta pseudo uwodzicieli. Dzięki tej książce dowiecie się jak stać się normalnym, pewnym siebie facetem, którym ma zdrowe podejście do relacji damsko-męskich, a nie typem z wypranym mózgiem i wgranym pseudo programem samca alfa. Polecam każdemu!"

Maciek
Co dostajesz jeszcze w zestawie?

Oprócz samej książki, otrzymujesz ode mnie dwa dodatkowe, zupełnie bezpłatne prezenty:

E-book: Chodźmy na randkę!

Publikacja zawierająca dziesiątki ciekawych i inspirujących pomysłów na randkę z dziewczyną. Nie ważne czy jesteś w związku czy też do niego dopiero doprowadzasz. W powyższej publikacji z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Wsparcie premium

Będąc moim klientem, możesz liczyć na moje kompletne i priorytetowe wsparcie w razie jakichkolwiek pytań bądź watpliwości. Będziesz mógł skorzystać ze specjalnego formularza oraz zadać dowolne pytanie dot. relacji damsko-męskich.

Podsumowanie

Algorytm Podrywu
 • Cena 55,00zł

Zgoda:

 1. Wyrażam zgodę na przesłanie dokumentu umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa (lub na odległość) lub potwierdzenia jej zawarcia oraz potwierdzenia otrzymanie mojej zgody na dostarczenie treści cyfrowych w okolicznościach powodujących utratę prawa odstąpienia od umowy poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres[adres email Konsumenta] .
 2. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku zawarcia poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość umowy, której przedmiotem jest dostarczanie treści cyfrowych niezapisanych na nośniku materialnym, wyrażenie zgody na dostarczenie ww. treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia umowy, skutkuje tym że Konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy. Oświadczam, iż zostałem poinformowany o skutkach wyrażenia zgody na dostarczenie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym przed upływem terminu do odstąpienia umowy.
 3. Wyrażam zgodę na dostarczenie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym przed upływem terminu do odstąpienia umowy.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.