Opinie

Lista opinii użytkowników, którzy skorzystali z moich usług oraz chcieli podzielić się swoim zdaniem:

Po prostu polecam

Bardzo wartościowa konsultacja. Przez 1 godzinę dowiedziałem się znacznie więcej niż przez kilka kursów i szkoleń uwodzenia czy podrywu. Artur nie pierdoli głupot, tylko gada sensownie na tematy związkowe. Tego mi było potrzeba. Pewnie jeszcze nie raz wrócę. Pozdrawiam!

Bogdan
9 października 2021

Nie sprawdzone

Nie mialem okazji sprawdzic ale zawarte treści i tak nie przekonują mnie za bardzo by tak robić, bo nie chcę się wyglupic ani osmieszyć ale za taka cenę lektura ok

Marek
3 maja 2021

Świetne podejście do tematu

Bardzo dobry kurs, autor ma zdecydowanie inne podejście do tematu relacji damsko-męskich niż reszta pseudo „uwodzicieli”. Dzięki tej książce dowiecie się jak stać się normalnym, pewnym siebie facetem, którym ma zdrowe podejście do relacji damsko-męskich, a nie typem z wypranym mózgiem i wgranym pseudo programem „samca alfa”. Polecam każdemu 🙂

Dzięki Artur!

Maciek
2 kwietnia 2021

Kodeks miłości – książka warta każdej złotówki

Na książkę „Kodeks miłości” trafiłem przez przypadek, ale bardzo dziękuję, że to się stało. Jestem po zakończeniu 9 letniego związku, a wiedza zawarta w tej książce na pewno pomogłaby mi w wielu sytuacjach, zawiera dużo praktycznych i wartych zastosowania wskazówek. Serdecznie polecam każdemu kto jest przed, po, czy w trakcie związku.

Michał
21 stycznia 2021

Sztosik

Świetna robota! Mnóstwo artykułów na temat kobiet. Można naprawdę dużo dowiedzieć się ZA DARMO! Bez płacenia 1000zł za kurs uwodzenia. Szacun stary ;)))

Mareno
9 stycznia 2021

Bardzo dobry kurs! 10/10!!!

Polecam serdecznie kurs „Algorytm Podrywu”. Publikacja zawiera w sobie całą masę przydatnych informacji, które faktycznie mają zastosowanie w prawdziwym życiu. Całość jest opisana w sposób jasny i zrozumiały a rozdziały i podrozdziały są ułożone prawidłowo i w sposób umożliwiający wprowadzenie oferowanych rad krok po kroku, dzięki czemu bardzo dobrze się czyta i przyswaja oferowaną wiedzę. Każdy znajdzie tu odpowiedź na nurtujące go pytania. Z pewnością idealna pozycja dla osób poszukujących drugiej połówki. Dla mnie, bez wątpienia, 10/10!!!

Michał
15 września 2020

Algorytm Podrywu – bardzo dobra ksiązka

Posiadam doświadczenie na polu opisywanym przez książkę, jednak mimo to pozycja ta pozwoliła mi wskazać w czym radzę sobie najgorzej i co powinienem poprawić. Książka przedstawia pełen fundament wiedzy potrzebny do tworzenia trwałych relacji. Teoria poparta jest rzeczowymi przykładami, ilość materiału jest w sam raz, bez owijania w bawełnę, pełen konkret, dobrze się czyta. Co ważne, książka pokazuje, że do celu można dotrzeć jednocześnie będą kulturalnym i pełnym szacunku. To nie jest encyklopedia trików i podstępów, tylko właśnie odwrotnie, czyli jak naturalnym urokiem opanować sytuację. Polecam zarówno dla początkującego jak i doświadczonego.

czytelnik
31 marca 2020

Kodeks Miłości – otwiera oczy

Trafiłem na ta stronę w ciężkim momencie swojego życia i nie żałuje. Po zapoznaniu się z książka Kodeks Miłości, otworzyły mi się oczy na rzeczy, których wcześniej nie rozumiałem, albo byłem za mało spostrzegawczy żeby zrozumieć. Mam nadzieje teraz lepiej rozumieć kobiety i relacje z nimi.

Adrian
15 stycznia 2020

Algorytm Podrywu

Bardzo fajna i przyjemna w czytaniu ksiazka. mozna sie duzo dowiedziec, dodatkowo kontakt z autorem wzorowy! Można zawsze mu zadac pytanie na maila i uzyskaj odpowiedź. Największym minusem tej ksiązki jest to że strasznie szybko się ją czyta i potem chce się wiecej a tu ju koniec hahah!

Pozdro Artur!

Paweł
8 stycznia 2020

Konsultacje online

Konsultacje online jak najbardziej w porządku, konkretny przekaz wiedzy. Spokojnie można porozmawiać, bez pośpiechu.

Mikołaj
18 grudnia 2019

Kodeks Miłości – świetna książka

Jestem po lekturze Kodeksu Miłości, książka świetna. W przejrzysty sposób tłumaczy zasady jakie panują w relacjach damsko-męskich. Wcześniej zdarzało mi się zastanawiać o co jej chodzi, co miała na myśli, teraz już nie muszę się nad tym głowić. Nie tracę tygodni nad rozmyślaniem bo już wiem doskonale o co chodzi i ona nawet czasami nie musi nic mówić. Artur z dobrą precyzją i bez zbędnych słów tłumaczy te relacje nie naciągając tematu i nie owijając w bawełnę. Po przeczytaniu książki będziesz dokładnie wiedział co się dzieje w Twojej relacji. Przyjemnej lektury!!

Arek
1 grudnia 2019

Kodeks Miłości

„Kodeks miłości” to 50 zasad, którymi powinien kierować się mężczyzna w romantycznej relacji z kobietą, to solidny fundament do stworzenia zdrowego związku z partnerką. Książka przeprowadza czytelnika przez kolejne etapy poznawania drugiej osoby, od pierwszego spotkania do wejścia w związek, a nawet ciut dalej. Autor przedstawia różne zachowania kobiet, rozbiera je na części pierwsze i ukazuje co się za nimi kryje. Każda zasada dla lepszego zobrazowania jest poparta konkretnymi przykładami, dogłębna analiza pokazuje jak z pozoru zawiłe postępowanie kobiety może być dziecinnie proste. Reasumując, jeżeli chcesz konkretnej dawki wiedzy na temat zachowań płci pięknej – polecam przeczytać tę książkę.

Marcin
29 września 2019

Dobre podejście do tematu

Przeczytałem książkę, zachęciła mnie ona też do konsultacji online. Lektura przejrzysta, wszystko racjonalnie ułożone w ciąg przyczynowo-skutkowy. Brak lania wody! Książka właściwie sama prowadzi za rękę i wytyka najczęstsze błędy popełnianie przez facetów oraz podpowiada jak sobie z nimi radzić.
Konsultacja – bardzo wartościowa, dzieli się na: wysłuchanie problemu, omówienie sytuacji, propozycja dalszego działania, a to wszystko w ciągu 1h.
P.

P.
25 września 2019

Konsultacja online

Dużo by pisac pozytywow wiec krotko polecam w 100% wiedza rozmowa kontakt rady najwyzszy poziom cieszę sie strasznie ze trafilem wlasnie akurat na Artura i jego Blog pozdr jednak wiedza to potega:)

Szczepan
13 września 2019

Konkret

Ogromny plus za bardzo konkretne i rzeczowe porady email oraz artykuły. Nienawidzę jak ktoś wmawia mi kłamstwa i mówi bzdury. Tu akurat wszystko jest łatwo wyjaśnione i wiadomo o co cho. Polecam, polecam!!!!

Maciek
25 sierpnia 2019

Konsultacja online

Artur chciałbym Ci podziękować za szczerą i pomocną rozmowę. Pomogłeś mi spojrzeć na swój problem z innej perspektywy. Jako jeden z nielicznych trenerów mówisz prawdę, nawet jeżeli okazuje się być bardzo bolesna… Widać ogromną wiedzę i nastawienie na pomoc a nie tylko kasa. Mimo, że wykupiłem godzinę, rozmawialiśmy prawie dwie i mogłem zadać tyle pytań ile sobie przygotowałem. Gorąco polecam!!!!!!!

Darek
14 sierpnia 2019

Polecam!

Co tu dużo pisać 😝 nie minęły 2 miesiące od przeczytania Algorytmu a właśnie zaczynam nowy rozdział ze swoją kobietą. Wystarczy zastosować wszystkie wskazówki a wszystko się zmieni 😉 Praktyczne, rzeczowe porady. Miła rozmowa on-line z Autorem. 10/10

Pablo
30 lipca 2019

Algorytm Podrywu

Bardzo dobra książka, która otwiera oczy na wiele ważnych spraw. Przed przeczytaniem poradnika, popełniałem mnóstwo błędów oraz myślałem zupełnie innymi kategoriami. Teraz już wiem w czym tkwiły moje wszystkie porażki. Sama książka jest pełna ciekawych przykładów oraz sytuacji dotyczących podrywu. Faktycznie można nazwać to planem podrywu. Polecam każdemu kto nie ma pojęcia na temat kobiet i chciałby wreszcie sie czegos nauczyć.

Karol
21 czerwca 2019

Algorytm Podrywu

Przeczytałem książkę Algorytm Podrywu i dopiero teraz zrozumiałem ile popełniałem błędów przy poznawaniu kobiet. Stosując zasady przedstawione w książce zauważyłem, że to co pisze w niej Artur zaczyna się sprawdzać! Dopiero teraz zaczynają układać mi się pewne fakty z mojego życia. Jestem zadowolony z książki bo zaczynam dostrzegać, że to co jest w niej napisane faktycznie działa! Szczerze polecam!

Arkadiusz
30 maja 2019

Książka o podrywie

Miałem okazję zobaczyć i przeczytać książkę przed premierą i mam wobec tego następujące wnioski i przemyślenia: książka jest naprawdę skondensowana i bogata w wiele przydatnych wskazówek, o czym świadczy liczba stron e-booka. Otrzymując tego e-booka w swoje ręce obawiałem się tego, że to w sumie będzie lanie wody oraz typowa „gadanina” jakiegoś coacha, który niby wszystko wie i na wszystkim się zna. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, ponieważ faktycznie wiedza zawarta w tej książce jest konkretna i można ją bezproblemowo zastosować w naszym życiu. Nie oceniam samych zasad i porad, ponieważ nie udało mi się ich zastosować, ale wyglądają na bardzo rozsądne i pomocne. Muszę przyznać, że Artur Witoś faktycznie wywiązał się ze swojej obietnicy zagwarantowania „kompletnego poradnika podrywu”, ponieważ cała książka konsekwentnie prowadzi czytelnika po każdym etapie zdobywania kobiety – od drobnych szczegółów w naszym zachowaniu, a na pocałunku czy związku skończywszy. Książkę czyta się naprawdę przyjemnie, Artur nie używa skomplikowanego słownictwa i wyjasnia czasem bardzo proste rzeczy – nieraz według mnie niepotrzebnie.
Podsumowując, Algorytm Podrywu to pozycja warta rozważenia dla każdego mężczyzny, który chce zobaczyć ciekawe podejście do podrywu oraz kwestii zdobywania kobiet. Mimo, że z kilkoma rzecami się nie zgadzam, to muszę stwierdzić, że książka zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Oczekiwałem beznadziejnego paplania, a dostałem porządny i ciekawy poradnik – poecam! 😉

Kamti
31 marca 2019

Algorytm podrywu

Algorytm podrywu to obowiązkowa lektura dla każdego faceta zabłąkanego w labiryncie relacji damsko-męskich. Dowiesz się z niej wszystkiego co powinieneś wiedzieć o kobietach, czego pragną, jak się w stosunku do nich zachowywać, o czym z nimi rozmawiać. Poznasz najczęstsze błędy mężczyzn i dowiesz się jak ich uniknąć. Autor krok po kroku przeprowadzi cię przez to pobojowisko i pokaże właściwą ścieżkę.

Marcin
31 marca 2019

Algorytm Podrywu – recenzja

„Tego kwiatu, jest pół światu” – tą uklepaną formułkę znają kawalerzy z całego świata  . Tak jak danym statystycznym trudno przeczyć, tak logika iż niezależnie od własnych działań „każda potwora znajdzie swojego amatora” jest jak najbardziej mylna! Artur Witoś, przedstawia swój kompleksowy poradnik, po lekturze którego będziemy uzbrojeni w masę istotnych prawideł którymi rządzą się relacje damsko-męskie oraz w niezliczoną masę schematów – które czasem warto powielać, czasem unikać, a czasem szukać w nich inspiracji i kreować własną rzeczywistość. Autor rozbiera relacje międzypłciowe na czynniki pierwsze, stara się pokazać jak mężczyzna powinien się przygotować do batalii o odpowiednią partnerkę do związku! Artur Witoś przekazuje rady z uwzględnieniem najmniejszych detali, starając się zarazem sprowadzać odbiorcę na ziemię zimnym prysznicem swojego wrodzonego racjonalizmu – nie wszystko bowiem będzie układało się zawsze po naszej myśli, nawet po zastosowaniu najdoskonalszych porad.  Stojący twardo przy swoich wskazówkach, nieraz kontrowersyjnych i niekonwencjonalnych, acz sprawdzonych w prawdziwym życiu metodach działania – taki jest autor, który zyskuje dzięki temu ogromną autentyczność i zaufanie odbiorcy. Polecam tą książkę każdemu, kto chce poznać prawa jakimi rządzą się relacje damsko-męskie oraz każdemu, kto chce zobaczyć jak krok po kroku zdobyć kobietę gotową do romantycznej relacji z nami.

Michał
21 marca 2019

Na plus 🙂

Witam, jak dla mnie bardzo konkretnie napisane wszystkie porady, które nas facetów interesuja 😉 Dużo właściwej wiedzy, która powinna pomóc przy najbliższej okazji.

Pozdrawiam.

Norbert
3 lutego 2019

Wie co mówi i to sie sprawdza 😉

Potrzebowałem pomocy i po konsultacji telefonicznej dowiedziałem sie wielu rzeczy , które serio pomagają. Ma wiedzę , która mi przekazał i teraz tylko patrzec na efekty pracy , w która włożyliśmy trochę wysiłku. Dzięki

Król nad królami
5 stycznia 2019

Opinia

ziomek robisz dobra robote dopiero od dzis czytam twoje poradniki i
juz widze roznice ze dziewczyny mnie szanują 🙂
obecnie kręcę z 18 latką a ja mam 25 lat , kieruje się twoimi
wskazówkami i staram sie robic jak najmniej błędów ktore przez lata
notorycznie popełniałem 🙂
nawet jak mi nie wyjdzie z nia ani następną to tak czy siak będzie
mniej mnie bolało a o to w tym wszystkim chodzi ! pozdro !

Anonim
3 stycznia 2019

dla mnie mistrzostwo świata !

siemanko ziomeczki ! nie dajmy się babom ! my rządzimy ! mają miec do nas szacunek a tu go znajdziecie!

singwajs14
28 grudnia 2018

Opinia

Stary, nie wiem jak mam Ci dziekowac.. Otworzyles mi oczy na kilka aspektow kobiety, ktore sa dla mnie wazne a na chwile obecna.. Przytlaczajace. Jej podejscie w zwiazku flustruje mnie od poczatku a to co opisales jest szczera prawda. Jesli jutro okaze sie tak jak napisales to pakuje swoje graty i uciekam jak najszybciej, czas zlapac sie za jaja i powiedziec dosc kiedy ona widzi w Tobie wszystkie przyczyny klutni i porazek. Kazdy ma prawo do szczescia Panowie, ale nie za cene wlasnego zdrowia, czasu i pocharatanej duszy wierzac w cos co sobie sami wymyslilismy szukajac osoby na reszte swojego zycia! Ona gdzies tam jest, ale pewien etap w drodze do szczescia trzeba zamknac i mimo iz boli isc dalej przez zycie z podniesiona glowa.
Dziekuje, bo mimo iz rozmawialem na ten temat z wieloma kolegami i przyjaciolmi to Ty jako jedyny potrafiles dotrzec do mojego ja.
Trzymaj sie, dzieki !

Piotr
9 grudnia 2018

zdrowe podejście

Moim zdaniem najbardziej wartościową rzeczą, którą się wyciąga z tej strony, nie jest gotowy schemat w postaci częstotliwości spotkań itp. (co swoją drogą jest elastyczne, bo relacje damsko-męskie to nie labolatorium) tylko zmiana podejścia, sposobu myślenia. W końcu przestaje się wchodzić w dupę kobietom i zastanawiać się nad jej zachowaniem kiedy nie jest zainteresowana. Jedyne na co trzeba uważać, to żeby nie przegiąć w drugą stronę i nie traktować np. niezaśmiania się z żartu jako braku zainteresowania, albo nie panikować ze najlepiej pasujący termin spotkania jest za 3 dni, a nie za 5 jak to było w materiałach. Ja przykładowo wolę się spotykać trochę rzadziej niż to sugeruje Artur. Ale warto dokładnie przeglądać wszystkie materiały i sobie wyrabiać pogląd na całą sprawę.

Mikołaj
13 listopada 2018

10/10

Genialny blog i genialny człowiek. Można po prostu porozmawiać z kimś, kto ma spojrzenie z dystansu na wiele spraw, ale czując się jak rozmawiając z dobrym kumplem. Polecam!

TR92
5 listopada 2018

Fachowa pomoc!

Genialna stronka! Może w większości przypadków nie są to przyjemne informacje, ale sa przynajmniej prawdziwe. Polecam szczególnie konsultacje email. Artur bardzo szczegółowo odpowiada na zadane pytania i pomaga w problemach. Mam nadzieje, ze doczekamy sie niedlugo obiecanych większych materiałow 😉

Tomek
16 września 2018

Skala 10/10 wq mnie 11 😀

Fachowe podejście do czytelnika szybka odpowiedź na zadane pytania
bardzo dobre artykuły które trafiają do czytelnika są jasno napisane tak że każdy który je przeczyta będzie wiedział co dalej robić ja jestem bardzo zadowolony że trafiłem własnie na ten blog

czarna-mamba
18 maja 2018

Mega!!

Polecam każdemu! Serio Pan Artur zna się na tej „robocie”

Piotrek
24 kwietnia 2018

Fajna stronka!

Fajna strona, bardzo dobre artykuły, a przede wszystkim świetne konsultacje.

Marcin
24 kwietnia 2018