Okładka 1

Kodeks Miłości

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Relacje damsko-męskie, tak samo jak inne rzeczy na tym świecie, rządzą się swoimi prawami. Jeżeli chcesz w pełni zrozumieć świat randek, kobiet i relacji damsko-męskich, musisz koniecznie poznać 50 zasad rządzących tą sferą!

Kodeks Miłości

50 zasad

50 uniwersalnych i niezmiennych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna.

Konkretne przykłady

Wszystkie wymienione w książce zasady, oparte są na realnych i często spotykanych przykładach relacji damsko-męskich.

Opis każdej relacji

Książka opisuje konkretnie wszystkie etapy kształtowania się relacji, zaczynając od poznania, a na małżeństwie kończąc.

Ogromna ilość wiedzy

Książka dostarcza wartościową wiedzę na temat romantycznych relacji, bez której zrozumienie kobiet i związków jest niemożliwe.

Świat relacji damsko-męskich

Czy wiesz może co powoduje wszystkie problemy mężczyzn w relacjach damsko męskich? Co sprawia, że mężczyźni nie mogą znaleźć wymarzonej dla siebie kobiety lub też tracą kompletnie relacje romantyczną ze swoją kobietą? Żyjąc w świecie przyczyn i skutków, musimy zdać sobie sprawę z tego, iż każde nasze działanie przynosi za sobą określone konsekwencje.

Dlatego też, wszystkie problemy mężczyzn z płcią przeciwną i relacjami romantycznymi wywodzą się z NIEWIEDZY oraz braku zrozumienia relacji damsko-męskich!

Tak to już jest z naszym życiem: jeżeli kompletnie nie znamy się na rzeczy i nie potrafimy odnaleźć się w danej sferze, to działamy po omacku. Gdy nie wiemy co robić, najczęściej robimy to, czego robić nie powinniśmy. Dokładnie tak jest w relacjach romantycznych z mężczyznami. Facet, myśląc iż coś wie, zaczyna instynktownie działać, jednocześnie zabijając swoje szanse u kobiety. Potem jednak, gdy wszystko się wali i mężczyzna zostaje z niczym, decyduje się na znalezienie pomocy. W tym momencie, niestety jest już za późno…

Dlatego też, w interesie Twoich przyszłych relacji z kobietami, stworzyłem książkę, która pozwoli Ci w znaczący sposób zrozumieć relacje damsko-męskie oraz uniknąć sromotnej porażki na tym polu. Moja publikacja powstała właśnie po to, abyś rozumiał kobiety i ich zachowanie, co w przyczyni się do Twojego sukcesu w relacjach damsko-męskich. 

Wiedza to potęga, a ja chciałbym przekazać Ci ogromną ilość wartościowej wiedzy, którą będziesz mógł zastosować w swoim życiu!

Świat oparty na prawach

Cały czas świat, oparty jest na niezmiennych i uniwersalnych prawach. Żyjemy w świecie przyczyn i skutków, który rządzi się oczywiście własnymi zasadami.

Codziennie przecież mamy do czynienia z niezmiennymi i nieraz surowymi prawami fizyki/chemii/biologii. Aby prawidłowo funkcjonować w otaczającej nas rzeczywistości, musimy oczywiście poznać ww. prawa oraz się do nich dostosować.

Tak samo jest z relacjami damsko-męskimi. Jeżeli chcemy zrozumieć relacje damsko-męskie i pragniemy osiągnąć w tej sferze sukces, musimy poznać prawa rządzące tą sferą!

Kodeks Miłości, czyli co?

Relacje rozłożone na czynniki pierwsze

Kodeks Miłości, w sposób przejrysty i w pełni zrozumiały tłumaczy czytelnikowi na jakich zasadach działają relacje damsko-męskie, wchodząc w najmniejsze szczegóły teorii zachowań ludzkich oraz tajniki romantycznego zainteresowania.

Uniwersalne zasady

Książka nie będzie dawać Ci gotowych rozwiązań, które bedziesz musiał przyjąć na wiarę, bez żadnego wcześniejszego zrozumienia. Zamiast tego, otrzymasz 50 zasad które pozwolą Ci bardziej zrozumieć kobiety i relacje damsko-męskie, dzięki czemu nie będziesz potrzebował pomocy branżowych fachowców.

Materiał dla każdego mężczyzny

Nie ważne czy Twoja przygoda z kobietami dopiero się zaczyna, czy też jesteś już w zaawansowanym związku z kobietą swoich marzeń. Wiedza zawarta w książce z całą pewnością przyda Ci się na całe życie, które z pewnością - nie będzie wolne od relacji romantycznych. Kodeks Miłości opisuje sytuacje związane z poznawaniem kobiety, podrywem, a nawet utrzymywaniem długiego i zaawansowanego związku!

Książka oparta na przykładach

Kodeks Miłości, w przyjemny i płynny sposób prezentuje najważniejsze zasady relacji damsko-męskich. Oprócz samych praw, w książce znaleźć można mnóstwo przykładów potwierdzających słuszność wymienianych wcześniej racji. Czytając ww. publikację, z całą pewnością będzie można znaleść mnóstwo odniesień do poprzednich związków czy też przygód z płcią piękną.

Na jakie pytania odpowie moja książka?

Opinie

„Kodeks miłości” to 50 zasad, którymi powinien kierować się mężczyzna w romantycznej relacji z kobietą, to solidny fundament do stworzenia zdrowego związku z partnerką. Książka przeprowadza czytelnika przez kolejne etapy poznawania drugiej osoby, od pierwszego spotkania do wejścia w związek, a nawet ciut dalej. Autor przedstawia różne zachowania kobiet, rozbiera je na części pierwsze i ukazuje co się za nimi kryje. Każda zasada dla lepszego zobrazowania jest poparta konkretnymi przykładami, dogłębna analiza pokazuje jak z pozoru zawiłe postępowanie kobiety może być dziecinnie proste. Reasumując, jeżeli chcesz konkretnej dawki wiedzy na temat zachowań płci pięknej – polecam przeczytać tę książkę.

Marcin

Kodeks Miłości - zakup:

  • Kodeks Miłości 38,00zł
  • Książka dostępna w formie e-booka
  • Dostępne formaty: PDF
  • 103 strony praktycznej i wartościowej wiedzy

Zgoda:

  1. Wyrażam zgodę na przesłanie dokumentu umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa (lub na odległość) lub potwierdzenia jej zawarcia oraz potwierdzenia otrzymanie mojej zgody na dostarczenie treści cyfrowych w okolicznościach powodujących utratę prawa odstąpienia od umowy poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres[adres email Konsumenta] .
  2. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku zawarcia poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość umowy, której przedmiotem jest dostarczanie treści cyfrowych niezapisanych na nośniku materialnym, wyrażenie zgody na dostarczenie ww. treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia umowy, skutkuje tym że Konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy. Oświadczam, iż zostałem poinformowany o skutkach wyrażenia zgody na dostarczenie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym przed upływem terminu do odstąpienia umowy.
  3. Wyrażam zgodę na dostarczenie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym przed upływem terminu do odstąpienia umowy.

W zestawie taniej: Kup tego e-booka w zestawie, dobierając 2 dodatkowe książki.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.