Algorytm Podrywu

Koniec z porażkami na polu relacji damsko-męskich. Algorytm Podrywu to książka, która pozwoli Ci znaleźć piękną i lojalną kobietę do trwałego i udanego związku!

Dzięki lekturze tego e-booka...

Czym jest Algorytm Podrywu?

Wyjaśnijmy to sobie już od samego początku – Algorytm Podrywu nie jest typowym poradnikiem uwodzenia. Nie jestem żadnym kołczem i podrywaczem, który uczył będzie Cię nachalnych i wieśniackich zachowań w stylu PUA. Zamiast tego, powiem Ci jak w normalny i naturalny sposób zdobyć piękną, wartościową i lojalną dziewczynę do związku na całe życie. Bez pajacowania, uwodzenia i ganiania za kobietami po ulicy!​

Co zyskasz:
Czego unikniesz:

Normalne podejście do tematu

Algorytm Podrywu nie polega na szybkiej eskalacji dotyku oraz wylądowaniu z dziewczyną w łóżku na pierwszej randce. Moja książka to system, który pozwoli Ci rozkochać dziewczynę dzięki ekscytującym spotkaniom i tajemniczej osobowości.
Jak będzie wyglądał proces nauki?

Algorytm Podrywu to kompletny i obszerny poradnik podrywu, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do związku. Trzymając się porad zawartych w mojej książce, Twój proces poszukiwania kobiety wyglądał będzie następująco:

Po lekturze mojej książki, otrzymasz ogromną ilość wiedzy teoretycznej która pozwoli Ci odpowiednio się przygotować do zdobywania dziewczyny do związku. Poznasz najczęstsze błędy popełniane przez mężczyzn oraz otrzymasz dokładny plan podrywu, wraz z dokładnymi szczegółami działania.

Zaczniesz odwiedzać miejsca, w których znajdują się wartościowe kobiety do związku na całe życie. Będziesz nawiązywał znajomości z przedstawicielkami płci przeciwnej, które są piękne, mądre i gotowe na romantyczną relację.

W pewny sposób siebie podejdziesz do dziewczyny która będzie Ci się podobać oraz zabierzesz od niej numer telefonu. Po kilku dniach umówisz się z nią na pierwszą randkę, na której sprawdzisz czy dana dziewczyna warta jest Twojego dalszego zaangażowania.

Randki z dziewczyną to najważniejszy element w całym systemie. Aby rozkochać dziewczynę w sobie, musisz spotykać się z nią sam na sam i organizować mega ekscytujące randki, za którymi dziewczyna będzie desperacko tęsknić.

Po 8-12 randkach sam na sam, zainteresowana dziewczyna będzie gotowa już na związek z Tobą. Wtedy to, podczas jednej z tych randek, Wasza relacja romantyczna wejdzie na wyższy poziom!

Spis treści

 • 1. Wstęp

  Wstęp do książki. Zarysowanie problemu oraz wprowadzenie czytelnika w świat relacji damsko-męskich.

 • 2. Przygotowanie

  Rozdział poświęcony wewnętrznej i zewnętrznej zmianie mężczyzny. Dowiesz się w nim jakie zachowania przyciągają kobiety, które je odpychają i co powinieneś wiedzieć o swoim wyglądzie zewnętrznym. Ponadto, podam Ci skuteczny sposób na pozbycie się nieśmiałości do pięknych i atrakcyjnych kobiet.

 • 3. Zanim podejdziesz

  Rozdział poświęcony poszukiwaniu dziewczyny do związku oraz odczytywaniu zainteresowania przed podejściem. Dowiesz się gdzie powininieneś szukać wartościowych dziewczyn do związku oraz będziesz już wiedział kiedy spotkana przez Ciebie dziewczyna będzie przejawiać wobec Ciebie oznaki zainteresowania.

 • 4. Podejście do dziewczyny

  Rozdział poświęcony sztuce podchodzenia oraz zagadywania do kobiet. Powiem Ci dokładnie w jaki sposób podejść do dziewczyny, jak do niej zagadać, skutecznie z nią rozmawiać oraz finalnie zabrać od niej numer telefonu.

 • 5. Kobiety

  Rozdział poświęcony w pełni płci przeciwnej. Dowiesz się w nim czym jest „romantyczne zainteresowanie”, poznasz najważniejsze różnice damsko-męskie oraz dowiesz się jakie cechy charakteru powinna przejawiać dziewczyna do wartościowego związku.

 • 6. Kontakt z dziewczyną

  Rozdział poświęcony wszsytkim aktywnościom, które dzieją się między Tobą a dziewczyną gdy nie widzicie się na żywo. Dzięki lekturze tego rozdziału będziesz wiedział kiedy zadzwonić do dziewczyny z propozycją randki, jak prowadzić kontakt między randkami oraz poznasz najczętsze problemy podczas umawiania spotkania sam na sam.

 • 7. Randki

  Rozdział poświęcony randkom oraz wszystkim aktywnościom związanym z randkowaniem. Powiem Ci w nim jak dokładnie zachowywać się na pierwszej i każdej kolejnej randce. Oprócz tego, otrzymasz ode mnie propozycje na ciekawą randkę z dziewczyną oraz będziesz wiedział o oznakach zainteresowania dziewczyny podczas randek, dzięki czemu będziesz cały miał sytuację pod kontrolą.

 • 8. Rozmowa

  Rozdział poświęcony sztuce prowadzenia interesującej i ciekawej rozmowy z dziewczyną. Dowiesz się jak prowadzić rozmowę z kobietą, jakich tematów unikać, jak pozbyć się niezręcznej ciszy oraz co najwazniejsze, jak zainteresować kobietę ciekawą konwersacją.

 • 9. Fizyczność, dotyk i pocałunki

  Rozdział poświęcony fizyczności, dotykowi i pocałunkom. Dzięki lekturze tego rozdziału będziesz wiedział wszystko o „eskalacji dotyku”, dowiesz się kiedy pocałować kobietę po raz pierwszy oraz jak zarządzać seksualnością w tej fazie relacji.

 • 10. Związek

  Rozdział poświęcony kwestiom rozpoczęcia oraz prowadzenia zwiazku. Dowiesz się kiedy kobieta będzie gotowa na związek z Tobą, jak do tego związku doprowadzić oraz otrzymasz kilka wartościowych porad na początek trwałej relacji z dziewczyną.

 • 11. Podsumowanie

  Podsumowanie całego programu.

Dla kogo jest ta książka?
To książka dla Ciebie jeżeli...
Nie kupuj tej książki jeżeli...

Opinie:

"Bardzo dobry kurs, autor ma zdecydowanie inne podejście do tematu relacji damsko-męskich niż reszta pseudo uwodzicieli. Dzięki tej książce dowiecie się jak stać się normalnym, pewnym siebie facetem, którym ma zdrowe podejście do relacji damsko-męskich, a nie typem z wypranym mózgiem i wgranym pseudo programem samca alfa. Polecam każdemu!"

Maciek
Co dostajesz jeszcze w zestawie?

Oprócz samej książki w formie e-booka, otrzymujesz ode mnie dwa dodatkowe, zupełnie bezpłatne prezenty:

E-book: Chodźmy na randkę!

Publikacja zawierająca dziesiątki ciekawych i inspirujących pomysłów na randkę z dziewczyną. Nie ważne czy jesteś w związku czy też do niego dopiero doprowadzasz. W powyższej publikacji z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Wsparcie premium

Będąc moim klientem, możesz liczyć na moje kompletne i priorytetowe wsparcie w razie jakichkolwiek pytań bądź watpliwości. Będziesz mógł skorzystać ze specjalnego formularza oraz zadać dowolne pytanie dot. relacji damsko-męskich.

Podsumowanie

Algorytm Podrywu
 • Cena 60,00zł

Zgoda:

 1. Wyrażam zgodę na przesłanie dokumentu umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa (lub na odległość) lub potwierdzenia jej zawarcia oraz potwierdzenia otrzymanie mojej zgody na dostarczenie treści cyfrowych w okolicznościach powodujących utratę prawa odstąpienia od umowy poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres[adres email Konsumenta] .
 2. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku zawarcia poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość umowy, której przedmiotem jest dostarczanie treści cyfrowych niezapisanych na nośniku materialnym, wyrażenie zgody na dostarczenie ww. treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia umowy, skutkuje tym że Konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy. Oświadczam, iż zostałem poinformowany o skutkach wyrażenia zgody na dostarczenie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym przed upływem terminu do odstąpienia umowy.
 3. Wyrażam zgodę na dostarczenie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym przed upływem terminu do odstąpienia umowy.

W zestawie taniej: Kup tego e-booka w zestawie, dobierając 2 dodatkowe książki.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.