Close

Konsultacje wideo dla facetów

Koniec z zadręczaniem się myślami na temat dziewczyn i relacji damsko-męskich! Jeżeli nieustannie poszukujesz rozwiązań problemów z kobietami, to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Nie będziesz musiał…

  • Szukać rozwiązania swojego problemu godzinami w Internecie lub wśród swoich znajomych…
  • Czekać całymi dniami na odpowiedź na forum tematycznym oraz zastanawiać się potem, który użytkownik ma rację…
  • Bezczynnie czekać na zbawienie w cierpieniu i bezsilności…
  • Umawiać się na specjalne spotkanie i czekać wieczność na odpowiedź specjalisty
 Nie warto marnować swojego cennego czasu na błądzenie i pozostawanie w niewiedzy i olbrzymim stresie.

Kim jestem i co oferuję?

Jestem osobą, która aktywnie zajmuję się relacjami damsko-męskimi od kilku lat. Moja przygoda z płcią piękną rozpoczęła się bardzo wcześnie, bo już w pierwszych latach gimnazjum. Jeżeli chodzi o romantyczne relacje, podryw i pewność siebie w stosunku do kobiet, to zaczynałem zupełnie od samego zera! Moje umiejętności interpersonalne z kobietami były naprawdę kiepskie, co doprowadzało mnie do ogromnej frustracji. Dlatego też, zacząłem uczyć się tych tematów ze wszelkich możliwych źródeł. Po kilku latach nieustannych poszukiwań, odnalazłem wiele wartościowej wiedzy, która chcę teraz podzielić się z innymi ludźmi.  Do tej pory nieustannie powiększam swoją wiedzę na temat relacji damsko-męskich i szukam prawideł rządzących tą sferą.

Prawda na pierwszym miejscu!

Wszystko na świecie rządzi się pewnymi prawami – tak samo jest z relacjami damsko-męskimi. Klucz do sukcesu w tych sferach to zrozumienie praw rządzących relacjami i odpowiednie dostosowanie się do nich.

Dlatego też, jeżeli chcesz poznać prawdę – bez względu na to jaka ona jest – to tym bardziej zapraszam Cię do konsultacji on-line oraz korzystania z mojej strony.

Nie chcę nikogo oszukiwać i uzyskiwać korzyści z cierpienia innych. Dlatego też, jeżeli chcesz usłyszeć “słodkie kłamstewka” na poprawę swojego EGO, to jesteś w nieodpowiednim miejscu.

"Celem mojej działalności jest mówienie prawdy na temat relacji damsko-męskich. Nie ważne czy będą to informacje przyjemne czy bolesne - powiem Ci to co powinienem powiedzieć, a nie to co chcesz usłyszeć. Jeżeli spieprzysz sprawę i zabijesz zainteresowanie kobiety, to ja Ci to powiem, zamiast udawać że wszystko jest w porządku i będziecie żyć razem długo i szczęśliwie."
Artur
UdanyZwiazek.pl

Osobiste porady

 

Artykuły, e-booki oraz moje filmy są dobrym źródłem wiedzy na temat relacji damsko-męskich. Każdy jednak jest inny i ma ze sobą zupełnie inną historię do opowiedzenia.

Dlatego też, konsultacja 1 na 1 online jest idealnym narzędziem do poznania Twojej historii i znalezienia idealnego rozwiązania dla Ciebie!

Czego potrzebujesz?

  • Chcesz pielęgnować swój związek i szukasz sposobów na utrzymywanie wysokiego zainteresowania kobiety?
  • Masz problem z dziewczyną i nie wiesz kompletnie jak go rozwiązać? Kobieta chce przerwy w związku? Ciągle się na Ciebie obraża?
  • Kontakt z kobietami sprawia Ci problemy? Nie możesz poradzić sobie z nieśmiałością?
  • Pragniesz w końcu poznać kobietę swojego życia oraz chcesz skutecznie zdobyć dziewczynę, nie popełniając przy tym żadnych głupich błędów?
  • Szukasz pomysłu na idealny prezent dla drugiej połówki? Chcesz aby każdy Twój upominek był zapamiętany przez Twoją kobietę?
  • Chcesz poznać tajniki męskiej atrakcyjności oraz zwiększyć swoje szanse na powodzenie z płcią przeciwną?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiem Ci podczas naszej konsultacji on-line, do której Cię serdecznie zapraszam!

Dlaczego warto się ze mną skontaktować?

1. Odpowiem na każde pytanie

Nie będziesz musiał marnować czasu na szukanie odpowiedzi w Internecie pośród artykułów, które niekoniecznie dotyczą Twojego problemu. Podczas konsultacji możesz zadać mi jakiekolwiek pytanie dotyczące relacji damsko-męskich, a ja na nie odpowiem i zaproponuje rozwiązanie.

2. Szybki rozwój

Podczas konsultacji on-line będę wiedział na jakim etapie rozwoju jesteś i odpowiednio dopasuję program dla Ciebie. Dzięki czemu, będziesz mógł znacznie przyśpieszyć swój rozwój i skupić się na rzeczach dla Ciebie ważnych. Dodatkowo, podczas konsultacji on-line przekażę Ci kilka razy więcej wiedzy niżeli podczas standardowych konsultacji mailowych.

3. Gwarancja jakości

Nie musisz się obawiać, że zamawiasz kota w worku. W każdej chwili możesz sprawdzić mój stan wiedzy czytając darmowe artykuły na stronie i oglądając filmy na moim kanale YouTube. Sprawdź moje darmowe materiały i sam oceń czy moja retoryka ma jakiś sens i czy warto poświęcić mi czas na konsultację. Zawsze możesz też zajrzeć do sekcji opinii i zobaczyć co myślą o mnie inni czytelnicy!

4. Nie musisz zamawiać terminu

Koniec z umawianiem się na rozmowę na konkretny dzień i godzinę! Możesz do mnie zadzwonić kiedy tylko chcesz. To Ty decydujesz kiedy rozpocznie i kiedy skończy się nasza rozmowa. Wystarczy że zadzwonisz do mnie kiedy będę dostępny w aplikacji, a ja z chęcią odpowiem na Twoje pytania.

5. Pełna anonimowość

System nie wymaga podawania jakichkolwiek danych osobistych. Nie musisz się martwić, że ktoś Cię rozpozna. Podczas konsultacji liczą się tylko i wyłącznie Twoje problemy i pytania!

6. Przyjazne płatności

Moje konsultacje nie posiadają sztywnej stawki godzinowej, dzięki czemu możesz w pełni panować nad swoim budżetem. To ty decydujesz ile zapłacisz za konsultację, ponieważ system oblicza cenę za każdą przeprowadzoną sekundę rozmowy. Co więcej, moja oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo w porównaniu do konkurencji, która wymaga nieraz 5 razy większych kwot za przeprowadzenie konsultacji on-line.

7. To takie proste!

Nie musisz wypełniać żadnych formularzy lub pisać maili z prośbą o ustalenie indywidualnej rozmowy. Jedyne co musisz zrobić to kliknąć w zieloną ikonkę w prawym dolnym rogu strony, dodać fundusze do konta oraz po prostu zadzwonić! Żadnego dodawania do kontaktów, ściągania zewnętrznych aplikacji czy umawianie się na terminy konsultacji.

Jak umówić się na rozmowę?

 

1: Wystarczy, że naciśniesz zielony przycisk w prawym dolnym rogu ekranu lub skorzystasz z odnośnika poniżej

2: Zarejestruj się w systemie AnyMind oraz podepnij swoją kartę płatniczą.

3: Po prostu do mnie zadzwoń. Pamiętaj – nie musisz umawiać się na konkretny dzień i godzinę. Rozpoczynasz ze mną rozmowę wtedy, kiedy tylko chcesz!

Opinie innych użytkowników

Algorytm Podrywu

Bardzo dobra książka, która otwiera oczy na wiele ważnych spraw. Przed przeczytaniem poradnika, popełniałem mnóstwo błędów oraz myślałem zupełnie innymi kategoriami. Teraz już wiem w czym tkwiły moje wszystkie porażki. Sama książka jest pełna ciekawych przykładów oraz sytuacji dotyczących podrywu. Faktycznie można nazwać to planem podrywu. Polecam każdemu kto nie ma pojęcia na temat kobiet i chciałby wreszcie sie czegos nauczyć.

Karol
Algorytm Podrywu

Przeczytałem książkę Algorytm Podrywu i dopiero teraz zrozumiałem ile popełniałem błędów przy poznawaniu kobiet. Stosując zasady przedstawione w książce zauważyłem, że to co pisze w niej Artur zaczyna się sprawdzać! Dopiero teraz zaczynają układać mi się pewne fakty z mojego życia. Jestem zadowolony z książki bo zaczynam dostrzegać, że to co jest w niej napisane faktycznie działa! Szczerze polecam!

Arkadiusz
Książka o podrywie

Miałem okazję zobaczyć i przeczytać książkę przed premierą i mam wobec tego następujące wnioski i przemyślenia: książka jest naprawdę skondensowana i bogata w wiele przydatnych wskazówek, o czym świadczy liczba stron e-booka. Otrzymując tego e-booka w swoje ręce obawiałem się tego, że to w sumie będzie lanie wody oraz typowa “gadanina” jakiegoś coacha, który niby wszystko wie i na wszystkim się zna. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, ponieważ faktycznie wiedza zawarta w tej książce jest konkretna i można ją bezproblemowo zastosować w naszym życiu. Nie oceniam samych zasad i porad, ponieważ nie udało mi się ich zastosować, ale wyglądają na bardzo rozsądne i pomocne. Muszę przyznać, że Artur Witoś faktycznie wywiązał się ze swojej obietnicy zagwarantowania “kompletnego poradnika podrywu”, ponieważ cała książka konsekwentnie prowadzi czytelnika po każdym etapie zdobywania kobiety – od drobnych szczegółów w naszym zachowaniu, a na pocałunku czy związku skończywszy. Książkę czyta się naprawdę przyjemnie, Artur nie używa skomplikowanego słownictwa i wyjasnia czasem bardzo proste rzeczy – nieraz według mnie niepotrzebnie.
Podsumowując, Algorytm Podrywu to pozycja warta rozważenia dla każdego mężczyzny, który chce zobaczyć ciekawe podejście do podrywu oraz kwestii zdobywania kobiet. Mimo, że z kilkoma rzecami się nie zgadzam, to muszę stwierdzić, że książka zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Oczekiwałem beznadziejnego paplania, a dostałem porządny i ciekawy poradnik – poecam! 😉

Kamti
Algorytm podrywu

Algorytm podrywu to obowiązkowa lektura dla każdego faceta zabłąkanego w labiryncie relacji damsko-męskich. Dowiesz się z niej wszystkiego co powinieneś wiedzieć o kobietach, czego pragną, jak się w stosunku do nich zachowywać, o czym z nimi rozmawiać. Poznasz najczęstsze błędy mężczyzn i dowiesz się jak ich uniknąć. Autor krok po kroku przeprowadzi cię przez to pobojowisko i pokaże właściwą ścieżkę.

Marcin
Algorytm Podrywu – recenzja

„Tego kwiatu, jest pół światu” – tą uklepaną formułkę znają kawalerzy z całego świata  . Tak jak danym statystycznym trudno przeczyć, tak logika iż niezależnie od własnych działań „każda potwora znajdzie swojego amatora” jest jak najbardziej mylna! Artur Witoś, przedstawia swój kompleksowy poradnik, po lekturze którego będziemy uzbrojeni w masę istotnych prawideł którymi rządzą się relacje damsko-męskie oraz w niezliczoną masę schematów – które czasem warto powielać, czasem unikać, a czasem szukać w nich inspiracji i kreować własną rzeczywistość. Autor rozbiera relacje międzypłciowe na czynniki pierwsze, stara się pokazać jak mężczyzna powinien się przygotować do batalii o odpowiednią partnerkę do związku! Artur Witoś przekazuje rady z uwzględnieniem najmniejszych detali, starając się zarazem sprowadzać odbiorcę na ziemię zimnym prysznicem swojego wrodzonego racjonalizmu – nie wszystko bowiem będzie układało się zawsze po naszej myśli, nawet po zastosowaniu najdoskonalszych porad.  Stojący twardo przy swoich wskazówkach, nieraz kontrowersyjnych i niekonwencjonalnych, acz sprawdzonych w prawdziwym życiu metodach działania – taki jest autor, który zyskuje dzięki temu ogromną autentyczność i zaufanie odbiorcy. Polecam tą książkę każdemu, kto chce poznać prawa jakimi rządzą się relacje damsko-męskie oraz każdemu, kto chce zobaczyć jak krok po kroku zdobyć kobietę gotową do romantycznej relacji z nami.

Michał
Na plus 🙂

Witam, jak dla mnie bardzo konkretnie napisane wszystkie porady, które nas facetów interesuja 😉 Dużo właściwej wiedzy, która powinna pomóc przy najbliższej okazji.

Pozdrawiam.

Norbert
Wie co mówi i to sie sprawdza 😉

Potrzebowałem pomocy i po konsultacji telefonicznej dowiedziałem sie wielu rzeczy , które serio pomagają. Ma wiedzę , która mi przekazał i teraz tylko patrzec na efekty pracy , w która włożyliśmy trochę wysiłku. Dzięki

Król nad królami
Opinia

ziomek robisz dobra robote dopiero od dzis czytam twoje poradniki i
juz widze roznice ze dziewczyny mnie szanują 🙂
obecnie kręcę z 18 latką a ja mam 25 lat , kieruje się twoimi
wskazówkami i staram sie robic jak najmniej błędów ktore przez lata
notorycznie popełniałem 🙂
nawet jak mi nie wyjdzie z nia ani następną to tak czy siak będzie
mniej mnie bolało a o to w tym wszystkim chodzi ! pozdro !

Anonim
dla mnie mistrzostwo świata !

siemanko ziomeczki ! nie dajmy się babom ! my rządzimy ! mają miec do nas szacunek a tu go znajdziecie!

singwajs14
Opinia

Stary, nie wiem jak mam Ci dziekowac.. Otworzyles mi oczy na kilka aspektow kobiety, ktore sa dla mnie wazne a na chwile obecna.. Przytlaczajace. Jej podejscie w zwiazku flustruje mnie od poczatku a to co opisales jest szczera prawda. Jesli jutro okaze sie tak jak napisales to pakuje swoje graty i uciekam jak najszybciej, czas zlapac sie za jaja i powiedziec dosc kiedy ona widzi w Tobie wszystkie przyczyny klutni i porazek. Kazdy ma prawo do szczescia Panowie, ale nie za cene wlasnego zdrowia, czasu i pocharatanej duszy wierzac w cos co sobie sami wymyslilismy szukajac osoby na reszte swojego zycia! Ona gdzies tam jest, ale pewien etap w drodze do szczescia trzeba zamknac i mimo iz boli isc dalej przez zycie z podniesiona glowa.
Dziekuje, bo mimo iz rozmawialem na ten temat z wieloma kolegami i przyjaciolmi to Ty jako jedyny potrafiles dotrzec do mojego ja.
Trzymaj sie, dzieki !

Piotr
zdrowe podejście

Moim zdaniem najbardziej wartościową rzeczą, którą się wyciąga z tej strony, nie jest gotowy schemat w postaci częstotliwości spotkań itp. (co swoją drogą jest elastyczne, bo relacje damsko-męskie to nie labolatorium) tylko zmiana podejścia, sposobu myślenia. W końcu przestaje się wchodzić w dupę kobietom i zastanawiać się nad jej zachowaniem kiedy nie jest zainteresowana. Jedyne na co trzeba uważać, to żeby nie przegiąć w drugą stronę i nie traktować np. niezaśmiania się z żartu jako braku zainteresowania, albo nie panikować ze najlepiej pasujący termin spotkania jest za 3 dni, a nie za 5 jak to było w materiałach. Ja przykładowo wolę się spotykać trochę rzadziej niż to sugeruje Artur. Ale warto dokładnie przeglądać wszystkie materiały i sobie wyrabiać pogląd na całą sprawę.

Mikołaj
10/10

Genialny blog i genialny człowiek. Można po prostu porozmawiać z kimś, kto ma spojrzenie z dystansu na wiele spraw, ale czując się jak rozmawiając z dobrym kumplem. Polecam!

TR92
Fachowa pomoc!

Genialna stronka! Może w większości przypadków nie są to przyjemne informacje, ale sa przynajmniej prawdziwe. Polecam szczególnie konsultacje email. Artur bardzo szczegółowo odpowiada na zadane pytania i pomaga w problemach. Mam nadzieje, ze doczekamy sie niedlugo obiecanych większych materiałow 😉

Tomek
Skala 10/10 wq mnie 11 😀

Fachowe podejście do czytelnika szybka odpowiedź na zadane pytania
bardzo dobre artykuły które trafiają do czytelnika są jasno napisane tak że każdy który je przeczyta będzie wiedział co dalej robić ja jestem bardzo zadowolony że trafiłem własnie na ten blog

czarna-mamba
Mega!!

Polecam każdemu! Serio Pan Artur zna się na tej “robocie”

Piotrek
Fajna stronka!

Fajna strona, bardzo dobre artykuły, a przede wszystkim świetne konsultacje.

Marcin

To jak - dzwonisz?

Nie czekaj! Zadzwoń do mnie ze swoimi pytaniami oraz weź odpowiedzialność za relacje damsko-męskie w swoje ręce!