Podejrzewam dziewczynę o zdradę. Oto jak rozpoznać jej niewierność oraz czego abosolutnie nie robić!

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

„Podejrzewam dziewczynę o zdradę. Ona ma kogoś, jest mi niewierna! Muszę szybko odkryć jej prawdziwą twarz i znaleźć jakieś dowody!” – jeżeli jesteś w podobnej sytuacji i masz takie myśli, koniecznie przeczytaj mój wpis dotyczący tej tematyki. Pokażę Ci w jaki sposób możesz odkryć brak zainteresowania swojej kobiecy oraz czego absolutnie nie powinieneś robić, jeżeli chcesz odkryć zdradę w związku. Zachęcam do lektury, ponieważ rozwiązanie Twojego problemu będzie nietypowe. Przejdźmy do rzeczy zatem.

„Podejrzewam dziewczynę o zdradę” – czego nie robić?

Zanim przejdziemy do moich sposobów na odkrycie niewierności, zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy czego absolutnie nie powinieneś robić, jeżeli chcesz odkryć zdradę swojej kobiety.

Domyślam się, że zanim przyszedłeś na moją stronę, przeczytałeś już kilka podobnych artykułów w tym temacie i masz już trochę propozycji takich jak:

  • „Porozmawiaj ze swoją dziewczyną oraz przekaż jej swoje obawy i wątpliwości. Zdecydujcie się na szczerą rozmowę.”
  • „Zadaj jej 5 pytań, które ujawnią jej intencje wobec Ciebie.”
  • „Pokaż jej, że coś podejrzewasz i ona Ciebie traci. To spowoduje, że zacznie mieć wyrzuty sumienia i powie Ci prawdę.”

Co myślę o tego typu poradach?

Pokaż kobiecie swoją zazdrość, a zacznie bardziej uważać!

Myślę, że to bardzo złe pomysły. W zamyśle są one bardzo zacne i mają dobry cel. Ale ich skutki są, lekko mówiąc, jeszcze gorsze niż bezczynność w sprawie niewierności.

Dlaczego?

Jeżeli dziewczyna jest z Tobą w związku i zdradza Cię za plecami, to raczej jasne jest to, że nie jest Tobą zainteresowana i przede wszystkim – nie jest absolutnie nastawiona na dialog z Tobą.

Ona będzie chciała ukryć swoje grzechy przed Tobą. Dlatego też…

  • jeżeli Ty będziesz węszył, pokazywał swoją zazdrość i podejrzliwość na każdym kroku, ona zacznie bardziej uważać i tuszować swoje związkowe zbrodnie
  • jeśli natomiast Ty będziesz „zgrywał głupka”, niczego się nie domyślając, uśpi to jej czujność i zwiększy prawdopodobieństwo popełnienia błędu i odkrycia zdrady

Gdy podejrzewasz swoją kobietę o zdradę i masz ku temu konkretne podstawy, najgorsze co możesz zrobić to pokazać swoje obawy i podejrzliwość. I tak prawdy się pewnie nie dowiesz, a kobietę wypłoszysz i utrudnisz sobie tym samym zadanie wykrycia niegodziwości w związku.

„Porozmawiaj z kobietą…” – a o czym tu rozmawiać?

Ze specjalną dedykacją dla facetów, którzy myślą, że rozmowa rozwiąże każdy problem w ich relacji: w jaki sposób masz odkryć zdradę kobiety poprzez szczerą rozmowę?

Czy naprawdę myślisz, że kobieta która już Ciebie oszukuje i nie gra fair, w rozmowie przyzna się do złych uczynków, przeprosi i wszystko wróci do normy? SERIO?!

To samo z pytaniem o uczucia czy miłość. Jak myślisz, co odpowie ci niezainteresowana kobieta, kiedy zapytasz się ją o uczucia i intencje wobec Ciebie:

  • powie Ci, że traktuje Cię jako frajera, już Ciebie nie kocha i rzuci Ciebie przy najbliższej okazji?
  • czy może zacznie sypać Ci fałszywe deklaracje miłości, tak abyś usłyszał to co chcesz?

Kobieta powie Ci to, co będziesz chciał od niej usłyszeć! Zwłaszcza, jeżeli Ciebie zdradza i planuje Ciebie zranić. Po co więc rozmawiać z nią na te tematy?

Podejrzewam dziewczynę o zdradę. Może detektyw pomoże?

Któż może odkryć zdradę lepiej niż detektyw, który będzie śledził Twoją kobietę i jest w tym fachu profesjonalnistą?

Być może jest to dobry sposób na odkrycie prawdy, ale jasny gwint – jaki drogi! Taki detektyw, za całą operację skasuje Cię na kilka lub kilkanaście tysięcy.

Wiadomo, profesjonalista swoje musi kosztować. Jednak zadajmy sobie pytanie – czy jeżeli Twoja relacja się sypie, widzisz że to już nie to samo, to czy warto inwestować w to jeszcze tyle pieniędzy, wiedząc że zaraz się to rozpadnie? Warto dalej pakować w to wszystko kasę?

Jeżeli jesteś w związku małżeńskim i potrzebujesz materiału dowodowego, detektyw może być dobrym pomysłem. W innym wypadku, poważnie bym się zastanowił. Zwłaszcza, że są tańsze sposoby na sprawdzenie kondycji Twojego związku.

Przed zdradą, ZAWSZE jest brak romantycznego zainteresowania!

Aby poznać ten „tańszy sposób”, musisz zrozumieć jedną rzecz: gdy kobieta decyduje się na zdradę, jej romantyczne zainteresowanie wobec Ciebie jest na ujemnym poziomie! To znaczy, ona nie traktuje Ciebie już jak romantycznego partnera. Nie zależy jej na Tobie. Po prostu Ciebie nie kocha!

Brak romantycznego zainteresowania w związku da się zauwayć. Nie musisz śledzić kobiety, sprawdzać jej wiadomości i wyszukiwać zdrady. Gdy widzisz, że ona coraz gorzej się wobec Ciebie zachowuje, nie szanuje Ciebie i nie inwestuje w związek – wiesz, że jesteś w martwej relacji. Nie musisz dodatkowo udawadniać sobie beznadziejności tego związku zdradą.

Bez niej czy też z nią, Wasza relacja zmierza i tak w kierunku rozstania.

A jak sprawdzić jej romantyczne zainteresowanie?

Akurat sprawa jest tutaj dziecinnie prosta. Podejrzewasz dziewczynę o zdradę? Sprawdzasz jej romantyczne zainteresowanie i nie pokazujesz niepotrzebnych oznak zazdrości czy podejrzliwości.

  • Gdy wszystko jest w porządku i dziewczyna wzorowo inwestuje w związek, raczej nie masz powodów do obaw.
  • Gdy jednak widzisz mnóstwo czerwonych flag w jej zachowaniu wobec Ciebie, możesz przygotowywać się na najgorsze.

W jaki sposób jednak sprawdzać należy te zainteresowanie w związku? Akurat w tym temacie nie będę się za bardzo rozpisywał, ponieważ dokładne instrukcje dotyczące tej sfery opisałem w darmowym artykule oraz mojej książce dla facetów w związku.

Podejrzenia o zdradę w związku – co teraz?

Jak widzisz, sytuacja nie wygląda na najłatwiejszą. Rozmowa czy podejrzliwość tylko pogarszają sprawę. Detektyw to droga zabawa raczej przeznaczona dla mężów, którzy przygotowują się do rozwodu.

Gdybym to ja był na Twoim miejscu, zadałbym sobie pytania: „Jaka jest kondycja mojego związku? Czy kobieta jest mną zainteresowana? Jak wygląda nasza relacja?”. Potem, na podstawie tych odpowiedzi, wyciągałbym wnioski i podejmował odpowiednie kroki.

No bo panowie, po co nam jeszcze dodatkowa informacja o zdradzie, skoro już wiemy że dziewczyna traktuje nas w związku jak smiecia, nie inwestuje w relację oraz nie szanuje? Do rozstania wystarczy nam wyłącznie informacja o braku zainteresowania. Zdrada może się pojawić, lub też nie.

Bez znaczenia. Jeżeli kobieta nas nie kocha, odchodzimy i nie tracimy czasu na dalsze poszukiwania grzechów naszej „przyszłej byłej”.

Pozdrawiam
Artur Witoś

Pozycja obowiązkowa dla każdego faceta w związku. Dzięki tej książce będziesz gotowy na wszystko w swojej relacji romantycznej, a pojęcia takie jak rozstanie czy brak zainteresowania będą Ci niestraszne!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.