Dlaczego dziewczyna mnie nie kocha? 2 powody jej niskiego zainteresowania

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Jesteś w związku oraz zastanawiasz się dlaczego Twoja relacja zmierza ku upadkowi? Zastanawiasz się zapewne: „dlaczego dziewczyna mnie nie kocha”? Ujemne romantyczne zainteresowanie kobiety to z całą pewnością rzecz nieprzyjemna oraz niepożądana. Niemniej jednak, tak samo jak wszystkie rzeczy na tym świecie, taki stan rzeczy ma swoją przyczynę. Dlatego też, jeżeli borykasz się z tym samym lub też podobnym problemem, zapraszam Cię do lektury tego wpisu!

„Dziewczyna mnie już nie kocha…”

Zanim przejdziemy do powodów jej braku zainteresowania oraz odpowiemy na pytanie „dlaczego dziewczyna mnie nie kocha”, wyjaśnijmy sobie kilka spraw, tak aby nie doszło do jakichkolwiek nieporozumień.

Dziewczyna mnie już nie kocha, to znaczy?

Jeżeli wiesz i czujesz, że dziewczyna Cię nie kocha, to z całą pewnością masz do czynienia z nastepującymi aspektami:

 • Dziewczyna wprost mówi Ci, że już nic do Ciebie nie czuję i już Cie nie kocha.
 • Kobieta przejawia wobec Ciebie masę oznak braku zainteresowania oraz kompletnie nie angażuje się w relacje.
 • Dziewczyna zaczyna zastanawiać się nad rozstaniem lub przerwą w związku.
 • Twoja wybranka mówi innym ludziom, że już Cię nie kocha i przestaje już czuć romantyczne przyciąganie w relacji.

Jeżeli faktycznie masz do czynienia z takimi objawami jej niezainteresowania, to faktycznie – sprawa jest poważna.

Doskonale wiem, że w takiej sytuacji możesz mieć dodatkowe wątpliwości co do tego czy ona faktycznie Cię kocha i czy jest Tobą zainteresowana.

Wielu mężczyzn, w obliczu rychłego rozpadu związku, szuka desperacko jakiegoś zaprzeczenia faktu, iż kobieta nie jest nim zainteresowana. My po prostu nie chcemy słyszeć prawdy!

Wiem, że z całego serca pragniesz aby dziewczyna do Ciebie wróciła i znów Cię pokochała. Wiem też, że masz wątpliwości co do tego czy ona faktycznie straciła Tobą zainteresowanie.

Dlatego też, specjalnie dla Ciebie, przygotowałem specjalny artykuł który pomoże Ci zweryfikować jej prawdziwe intencje. Jeżeli chcesz sprawdzić czy dziewczyna jest Tobą faktycznie zainteresowana, przeczytaj poniższy wpis:

Jak poznać, że jej zależy? 5 oznak szczerego zainteresowania

Jeżeli jej zachowanie przeczy tym 5 oznakom zainteresowania, to faktycznie – dziewczyna może mieć rację i już nie jest zaangażowana w relację z Tobą.

Dlaczego dziewczyna mnie nie kocha? 2 powody:

 

Jeżeli cały czas zastanawiasz się nad jej postępowaniem oraz zadajesz sobie pytanie „dlaczego dziewczyna mnie nie kocha”, to odpowiedzią na Twoje wątpliwości są dwa główne powody niskiego zainteresowania u kobiety. Jeżeli dziewczyna Cię już nie kocha i nie chce z Tobą być, to na 99% ona robi to z jednego z tych dwóch powodów:

1. Zabiłeś zainteresowanie dziewczyny

Najczęstszy błąd popełniany przez mężczyzn, który prowadzi do nieuchronnego rozstania oraz zerwania romantycznej relacji.

Bardzo często tak jest, że na samym początku relacji wszystko jest w porządku, a kobieta jest nami zainteresowana. Na początku związku, wszystko jest takie piękne i nic nie zwiastuje rozpadu tejże relacji.

Niestety jednak, myślenie kategoriami:

 • „Dziewczyna jest mną zainteresowaną i tak zawsze będzie”
 • „Ona obiecała mi, że będzie mnie kochać całe życie”
 • „Nic się nie zmieni, ona mnie uwielbia!”

… prowadzi bardzo często do sromotnej porażki, jaką jest oczywiście rozstanie.

Jeżeli myślisz, że kobieta będzie cały czas Tobą zainteresowana i nie musisz się o nią starać, to jesteś w głębokim błędzie!

O kobiece zainteresowanie dbać trzeba przez całą relację. Jeżeli tego nie dopilnujesz i sobie odpuścisz, sam spisujesz się na olbrzymie ryzyko rozstania!

Romantyczne zainteresowanie kobiety można przyrównać do rosnącej rośliny. Jeżeli będziemy stale pielęgnować naszą roślinkę, to ona będzie cały czas się rozwijać i wzrastać. Natomiast, gdy odpuścimy w którymś momencie, to ten kwiat oczywiście zacznie powoli usychać.

Tak samo jest z relacjami damsko-męskimi!

Jeżeli na którymkolwiek etapie odpuścisz sobie pielęgnację zainteresowania, to skazujesz się na rozstanie i cierpienie.

Na sam koniec jednak, wracając do analogii roślin, desperackie i zbyt nachalne dbanie o zainteresowanie kobiety nie jest również zalecane! Jeżeli będziesz cały czas podlewał kwiatek zbyt dużą ilością wody, to możesz mu zaszkodzić zamiast pomóc!

To samo tyczy się oczywiście związków, pielęgnowania relacji i utrzymywania zainteresowania. We wszystkim musisz zachować złoty środek!

Dlatego też, bardzo możliwe że zabiłeś romantyczne zainteresowanie kobiety:

 • swoim niedbalstwem oraz brakiem jakiegokolwiek zaangażowania w pielęgnacje jej zainteresowania
 • lub też zwyczajnie przesłodziłeś związek i zniesmaczyłeś kobiecie romantyczną relację z Tobą.

5 błędów mężczyzn, które prowadzą do rozstania.

Niezależnie od tego w jaki sposób zabiłeś romantyczne zainteresowanie kobiety, ona już nie jest Tobą zainteresowana, a jej stosunek do Ciebie jest spowodowany Twoim zachowaniem.

2. Kobieta nigdy nie była zainteresowana

Sytuacja, która w pełni nie jest zależna od Ciebie, co oczywiście nie zwalnia Cię z odpowiedzialności za ewentualne skutki tego zaniedbania. Mowa tutaj oczywiście o sytuacji w której dziewczyna nigdy nie była Tobą zainteresowana oraz weszła z Tobą w związek z egoistycznych pobudek.

Taka niezainteresowana dziewczyna, mogła się związać z Tobą, ponieważ chciała:

 • wykorzystać Twoje pieniądze i status społeczny do tego aby sprawić sobie przyjemność;
 • być z kimkolwiek w związku i zobaczyć jak to jest mieć faceta;
 • otrzymywać od Ciebie mnóstwo komplementów, prezentów i uwagi;
 • zaleczyć swoje rany po niedawnym rozstaniu z innym facetem.

Powodów jej wejścia w związek może być naprawdę dużo. Najważniejszy jest jednak fakt, iż ona nie jest zainteresowana i wchodzi z Tobą w związek dla własnych, egoistycznych celów.

Związek bez przyszłości – 5 powodów, dla których kobiety tkwią z mężczyznami w związku

Bardzo często taka sytuacja wydarza się w szybkich związkach. Mężczyzna, bez żadnej analizy zainteresowania kobiety, wchodzi z nią w romantyczną relację oraz nie zwraca żadnej uwagi na jej zachowanie. Potem jednak, gdy kobieta dostaje to co chciała dostać lub po prostu ma już dosyć związku z facetem, kończy z nim relację. Mężczyzna potem zastanawia się co poszło nie tak i jak mógł temu zapobiec. Prawda jest taka, że od samego początku relacja była udawana, a facet kompletnie nie patrzył na zachowania kobiety, które zdradzały jej prawdziwe intencje!

Jeżeli mężczyzna wchodzi w związek z niezainteresowaną kobietą, to jest to jego błąd! Dlaczego? Ponieważ, gdyby on faktycznie obserwował jej zachowanie oraz zainteresowanie, to nie byłoby mowy żeby nabrał się na jej udawane intencje!

Gdyby facet powoli rozwijał relację i dawkował swoje zaufanie powoli, szybko odkryłby jej prawdziwą twarz. Zaoszczędziłby przy tym mnóstwo pieniędzy, czasu i nerwów. Niestety jednak, jeżeli nie chce się wziąć odpowiedzialnościa za relację, to ma się takie efekty.

Czy mogę ją ponownie w sobie rozkochać?

Jeżeli zdałeś sobie sprawę z tego „dlaczego dziewczyna mnie nie kocha” oraz już wiesz jakich błędów nie popełniać, w Twojej głowie może pojawić się nastepująca myśl:

Dobrze! Już wiem dlaczego dziewczyna mnie nie kocha i teraz nie popełnię tych błędów. Zmienię się o 180 stopni oraz ponownie ją w sobie rozkocham. Ona do mnie wróci na kolanach!

Jeżeli faktycznie przejawiasz takie myślenie, to mam dla Ciebie nieprzyjemną wiadomość:

Jeżeli zabijesz zainteresowanie kobiety, to nie ma możliwości odbudowania relacji do poprzedniego stanu.

Niestety, ale niezainteresowana kobieta nigdy już nie stanie się Tobą zainteresowana, o czym doskonale wiedzą mężczyzni, którzy próbowali nieskutecznie odbudować miłość po rozstaniu. Na temat zainteresowania i powrotów po ww. rozstaniu pisałem bardzo dużo. Dlatego też, odsyłam Cię do lektury moich wpisów dot. tego zagadnienia. Oto jeden z nich:

Powrót do dziewczyny po rozstaniu – czy to jest w ogóle możliwe?

Jeżeli natomiast nie chce Ci się czytać moich artykułów, to musisz zadowolić się następującą prawidłowością:

Nie ma możliwości odbudowania zabitego i ujemnego zainteresowania.

Jeżeli chcesz się poprawić i drugi raz nie popełniać tego samego błędu, to unikaj tych naruszeń w kolejnej relacji.

Dlaczego dziewczyna mnie nie kocha – odpowiedź!

Jeżeli dziewczyna już Cię nie kocha i nie jest Tobą zainteresowana, to jest to na 99% spowodowane tym że:

 • nie dbałeś o zainteresowanie swojej kobiety w związku oraz skazałeś Waszą relację na losowość, co w dłuższej perspektywie doprowadziło do zabicia romantyczności;
 • związałeś się z kobietą, która od samego początku Cię nie kochała i udawała swoje zainteresowanie. Gdy zdobyła to co chciała, zaczęła się od Ciebie odsuwać i pokazywać Ci swoją prawdziwą twarz.

Patrząc na powyższe powody, nie można odnieść wrażenia że w obydwu przypadkach, w dużej mierze odpowiedzialność za taki stan ponosimy my, mężczyźni.

Dlatego też, biorąc odpowiedzialność za kolejny romantyczny związek, dołóżmy wszelkich starań aby powyższa sytuacja się nie powtórzyła!

Chyba nie chcesz, żeby dziewczyna znów wystawiła Cię do wiatru i naraziła na kolejne cierpienie, prawda? Skoro tak, to weź odpowiedzialność za przyszłą relację i działaj świadomie!

Pozdrawiam

Artur Witoś

Pozycja obowiązkowa dla każdego faceta w związku. Dzięki tej książce będziesz gotowy na wszystko w swojej relacji romantycznej, a pojęcia takie jak rozstanie czy brak zainteresowania będą Ci niestraszne!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

2 thoughts on “Dlaczego dziewczyna mnie nie kocha? 2 powody jej niskiego zainteresowania

 1. Jest to ewidentnie tekst napisany przez kobietę, która za każdym razem winą obarcza faceta. Jeśli kobieta wchodzi do związku niezainteresowana, bądź niezaangazowana to jest to JEJ WINA i to ONA jest złym człowiekiem żerującym na partnerze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.