Opinia czytelnika:

Kodeks Miłości

„Kodeks miłości” to 50 zasad, którymi powinien kierować się mężczyzna w romantycznej relacji z kobietą, to solidny fundament do stworzenia zdrowego związku z partnerką. Książka przeprowadza czytelnika przez kolejne etapy poznawania drugiej osoby, od pierwszego spotkania do wejścia w związek, a nawet ciut dalej. Autor przedstawia różne zachowania kobiet, rozbiera je na części pierwsze i ukazuje co się za nimi kryje. Każda zasada dla lepszego zobrazowania jest poparta konkretnymi przykładami, dogłębna analiza pokazuje jak z pozoru zawiłe postępowanie kobiety może być dziecinnie proste. Reasumując, jeżeli chcesz konkretnej dawki wiedzy na temat zachowań płci pięknej – polecam przeczytać tę książkę.