Pierwsza randka w kinie – dlaczego to zły pomysł?

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Czy randka w kinie z nowo poznaną dziewczyną to dobry pomysł na początek znajomości? Niestety, ale to bardzo zły pomysł! W dalszej części mojego artykułu przedstawię Ci odpowiednie powody oraz podam Ci alternatywę na pierwsze spotkanie. Zapraszam do zatem do artykułu!

Pierwsza randka – po co?

Na samym początku warto odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie:

Jaką funkcję pełni pierwsza randka?

Otóż pierwsza randka to swoisty test was obojga. To sytuacja bardzo podobna do rozmowy kwalifikacyjnej o pracę.

Zarówno Ty jak i dziewczyna sprawdzacie siebie nawzajem. Chcecie zobaczyć, czy warto jest spędzić z drugą osobą trochę więcej czasu.

Dlatego bardzo często wiele przygód z podrywem facetów kończy się na pierwszej randce.

Pierwsza randka to „rozmowa kwalifikacyjna” na podłożu relacji damsko-męskich. Podczas tego spotkania, nawzajem siebie sprawdzacie czy macie potencjał na kolejne spotkania i czy warci jesteście czasu i poświęcenia w rozwijaniu relacji.

Jeżeli dobrze wypadniesz na pierwszym spotkaniu, kobieta będzie chciała częściej spotykać się z Tobą.

To działa też w drugą stronę! Gdy zobaczysz na pierwszej randce, że dziewczyna jest stuknięta lub po prostu do Ciebie nie pasuje, możesz szybko skończyć relację i szukać innych kobiet. 

Randka w kinie nie pozwoli wam się w ogóle poznać

Jeżeli zaprosisz kobietę na randkę do kina, to w ogóle na niej się nie poznacie! Będziecie non stop gapić się w wielki ekran przez 2 godziny i nic z tego nie wyniknie.

Randka w kinie nie umożliwia wam jakiejkolwiek rozmowy.

Dodatkowo, pobyt w kinie jest bardzo drogi.

Zapłacenie za dwa bilety oraz dodatkowe przekąski będzie Cie kosztować ponad 100zł! Dodatkowo, w ogóle jeszcze nie wiesz, czy będziesz później spotykał się z tą kobietą, więc po co wydawać aż tyle pieniędzy?

Koszty - randka w kinie

Na pierwszą randkę należy wydać jak najmniej pieniędzy, ponieważ to tylko rozmowa rozpoznawcza! Nie chcesz chyba tracić swoich ciężko zarobionych pieniędzy na randkę z kobietą, która okazać się może nieodpowiednia dla Ciebie?

Nie nawołuję tutaj do skąpstwa czy chytrości. Możesz i nawet musisz przeznaczać pieniądze na randki, jednak na samym początku musisz sprawdzać czy kobieta w ogóle nadaję się do jakiegokolwiek związku!

Jeżeli będziesz cały czas zabierał dziewczyny na randki do kina, to przy kilku pierwszych randkach w ciągu miesiąca wydasz mnóstwo pieniędzy!

Kobieta może Cię wykorzystać

Dodatkowo, zdarza się także sytuacja w której kobieta wykorzystuje mężczyznę i idzie z nim do kina tylko po to by zobaczyć nowy film za darmo!

Randa w kinie to okazja dla wielu kobiet na darmowy seans!

Potem okazuje się, że kobieta już nie chce się spotykać i całkowicie olewa faceta.

Koleś wydał mnóstwo pieniędzy na nią, a ona potem nie chce się z nim spotykać.

Sam byłem świadkiem takiej sytuacji.

Mój kumpel chciał poderwać koleżankę z pracy. Próbował to robić podczas pracy oraz cały czas do niej pisał, ale ona nie za bardzo mu w tym pomagała. Postanowił więc zaprosić ją do kina. Sam nie był do końca zdecydowany i zapytał się ją na jaki film chce iść. Dziewczyna zaproponowała, że pójdą razem na Nowe Oblicze Greya! Wybrali się tam razem i obejrzeli wyżej wspomniany film. Niestety, po tej randce kobieta przestała odzywać się do tego faceta. Ona po prostu chciała obejrzeć najnowszy film, a on był zwyczajnym chłopcem na posyłki, które zrealizował jej pragnienie. Dziewczyna obejrzała za darmo film, a gość stracił mnóstwo pieniędzy i nerwów!

To bardzo częsta sytuacja! Nie daj się nabrać na takie randki.

Gdzie iść na pierwszą randkę?

Randka w kawiarni

Najlepszym wyjściem jest randka w kawiarni lub spacer po przyjemnym i miłym miejscu.

Podczas takiego godzinnego spotkania będziesz miał okazję dobrze się zaprezentować oraz sprawdzisz, czy kobieta jest warta kolejnych randek.

Dodatkowo, zaoszczędzisz swoje pieniądze, które będziesz mógł zainwestować w randki z kobietami, które przeszły już „spotkanie zapoznawcze” i są warte Twojego czasu.

Randka w kinie to dobry pomysł na randkę ze stałą dziewczyną. Jeżeli jednak poznajesz kobietę, zdecyduj się na coś innego.

Pierwsza randka w kinie to zły pomysł

Jak widzisz – randka w kinie to nieodpowiedni pomysł na pierwsze spotkanie z nową dziewczyną.

To bardzo drogi, niepewny i ryzykowny sposób na randkę. Z pewnością lepiej już spotkać się z dziewczyną w kawiarni lub w parku, poznać jej osobowość i ocenić czy dziewczyna ma potencjał na kolejne spotkania.

Na randki w kinie przyjdzie czas podczas stałego związku! 

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.