Co zrobić aby pierwsza randka była udana? Unikaj tych 5 błędów!

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Pierwsza randka to dla wielu mężczyzn pierwsze i ostatnie spotkanie z dziewczyną. Niestety, ale większość z nas, odpada już po pierwszej randce i nie może liczyć na drugą szansę. Dlatego też, bardzo ważne jest to aby dobrze wypaść podczas pierwszego spotkania. Jeżeli popełnimy zbyt wiele kardynalnych błędów, kobieta po prostu nas wykreśli i nigdy więcej już nie przyjdzie na spotkanie. Co zrobić aby pierwsza randka była udana? Jeżeli nurtuje Cię powyższe pytanie, to zapraszam Cię do lektury tego artykułu.

Co zrobić aby pierwsza randka była udana?

Co zrobić aby pierwsza randka była udana?

Pierwsza randka to swoista rozmowa kwalifikacyjna na podłożu relacji damsko-męskich. Podczas pierwszego spotkania, zarówno Ty jak i dziewczyna przeprowadzacie ze sobą wywiad i sprawdzacie czy będziecie nadawać się w ogóle do dalszej relacji i czy kolejne spotkania nie będą stratą czasu. Aby pomyślnie przejść pierwszą randkę, bardzo ważne jest to abyś nie popełniaj podczas niej żadnych kardynalnych błędów.

Dlaczego?

Kobiety, a zwłaszcza te piękne, mają za sobą wiele pierwszych spotkań i znają wręcz na pamięć wszystkie typowe zagrywki i błędy facetów. Jeżeli one zobaczą u Ciebie te same błędy i niedociągnięcia, to po prostu zrezygnuje ze spotkań z Tobą.

Jeżeli kobieta zauważy Twoje słabości, to automatycznie zinterpretuje to jako oznakę tego, iż jesteś nieatrakcyjny!

Dlatego też, jeżeli zastanawiasz się co zrobić aby pierwsza randka była udana, to mam dla Ciebie pewne rozwiązanie. Przygotowałem dla Ciebie 5 najczęstszych błędów podczas pierwszej randki, które rujnują niemal każdą relację.

Unikaj poniższych błędów, a Twoje szanse na udaną pierwszą randkę drastycznie WZROSNĄ!

1. Prezent na pierwszą randkę

Jeżeli zastanawiasz się nad prezentem na pierwszą randkę, to możesz już wybić sobie ten pomysł z głowy. Przynoszenie jakiegokolwiek prezentu czy upominku na pierwsze spotkanie jest po prostu niedopuszczalne! Jeżeli chcesz zainteresować dziewczynę, to zrób to poprzez swój charakter i męską osobowość, a nie poprzez beznadziejne i słabe prezenty. Jak już wcześniej wspomniałem – pierwsza randka to rozmowa kwalifikacyjna na podłożu relacji damsko-męskich.

Skoro jest to rozmowa kwalifikacyjna, to mam pytanie: Czy przyniósłbyś prezent dla rekrutera podczas rozmowy o pracę? 

Domyślam się, że nie. Jeżeli jednak byś to zrobił, to firma słusznie uznałaby że chcesz ją czymś przekupić.

Tak samo jest z kobietami. Kupując prezent na pierwszą randkę…

 • pokazujesz swoją niższość w stosunku do kobiety;
 • sprawiasz wrażenie kogoś gorszego, ponieważ musisz jakoś zrekompensować swoje braki;
 • pokazujesz, że Twoja aparcyja i charakter nie wystarczają do zainteresowania kobiety;

Dodatkowo, wręczając prezent wywołujesz poważną atmosferę oraz zobowiązujesz kobietę do odwdzięczenia się. Kobieta na pierwszej randce nie ma wobec Ciebie żadnych zobowiązań i pewnie na tym etapie żadnych mieć nie chce. Dlatego też, nie zdziw się jeżeli dziewczyna odmówi przyjęcia prezentu lub też po prostu nie pojawi się na kolejnym spotkaniu.

Prezenty to fajne urozmaicenie podczas związku. Przed związkiem jednak, takie praktyki są ZABRONIONE!

Wierz mi: wyrzucisz tylko pieniądze w błoto i niczego nie zyskasz. Co więcej… Możesz na tym jedynie stracić. Dziewczyna może się Ciebie przestraszyć, ponieważ pomyśli, że jesteś napalony i szybko chcesz dopiąć związku.

2. Bycie przesadnie miłym

Już na samym początku to podkreślę:

Bycie miłym i posłusznym chłopcem to z całą pewnością nie jest droga do zainteresowania sobą dziewczyny.

Wielu mężczyzn popełnia właśnie ten błąd i są przesadnie mili i zapobiegawczy. Zamiast na luzie spędzić z dziewczyną czas, to oni traktują dziewczynę jak jakąś bogini i wręcz ją ubóstwiają.

Tacy mężczyźni…

 • Rozmawiają z kobietami na nudne tematy oraz zasypują dziewczynę tonami pytań.
 • Cały czas komplementują kobietę, przymilają się do niej oraz są grzeczni do wszelkich granic możliwości.

Do czego to prowadzi? Do utraty zainteresowania przez kobietę! 

Kobiety kręci to, co jest niedostępne i jest trudne do zdobycia. One tak naprawdę nienawidzą łatwych, miłych i przewidywalnych facetów. One pragną tajemnicy, wyzwania i męskości! Dlaczego dziewczyny tak często sięgają po romansidła i wszelkie filmy romantyczne? Ponieważ to pozycje, które do samego końca trzymają je w niepewności i tajemnicy!

I kobiety czegoś takiego pragną we własnym życiu…

One pragną mężczyzny, który dostarczy jej tych emocji! Niestety, ale miły i posłuszny chłopczyk jest na tym poziomie przekreślony.

3. Rozmowa na temat uczuć

Podczas pierwszego spotkania z dziewczyną tak naprawdę w ogóle się nie znacie. Jednak mimo to, wielu mężczyznom to nie przeszkadza w intymnych rozmowach na temat przyszłego związku.

Zamiast trzymać język na wodzy i nie wspominać o tematach uczuciowych, mężczyźni:

 • Mówią wprost kobiecie, że im się podoba.
 • Zaczynają już mówić o związku!
 • Pytają się kobietę o uczucia oraz wykładają się jak otwarta księga.
 • Komplementują dziewczynę.

Nie rób tego! To kompletny zabójca Twojej tajemniczości. Jeżeli zaczniesz na pierwszej randce rozmawiać o uczuciach, to…

 1. Ujawnisz w sposób BEZPOŚREDNI swoje intencje, czym zabijesz ciekawość i zainteresowanie dziewczyny.
 2. Możesz wystraszyć kobietę zbyt szybkim tempem. Kobiety znacznie wolniej się zakochują od nas, więc z całą pewnością ona nie będzie gotowa na rozmowy o uczuciach na pierwszej randce.
 3. Pokażesz jej, że jesteś desperatem który ma ciśnienie na związek i szybką dziewczynę do relacji.

Nie narzucaj dziewczynie zbyt szybkiego tempa. Rozmowy o uczuciach i związku w ogóle to zdecydowanie za wcześnie jak na pierwszy kontakt z dziewczyną. Wy na samym początku musicie się poznać. Jeżeli wylecisz od razu z uczuciami, to nie zdziw się proszę jeżeli dziewczyna odmówi Ci kolejnego spotkania. Rozmowa i nawet pisanie o uczuciach to zbyt szybkie tempo – zapamiętaj to sobie!

4. Eskalacja dotyku

Czas obalić jeden z najbardziej zakłamanych mitów na temat podrywu:

„Jeżeli od samego początku nie będziesz dotykał kobiety i nie będziesz eskalował dotyku, to kobieta Cię skreśli i uzna Cię za nietrakcjnego!”

BZDURA!

Dotykanie kobiety na pierwszym spotkaniu to kolejny strzał w kolano. Musisz sobie uświadomić, że dziewczyna z którą się spotykasz JEST DLA CIEBIE NIEMAL OBCĄ OSOBĄ i na 99% nie życzy sobie eskalacji dotyku na pierwszej randce.

Bo dlaczego niby taka dziewczyna miałaby pozwalać na dotykanie siebie przez napalonego gościa na pierwszym spotkaniu? Czy ona rzeczywiście dobrze by się z tym czuła? Nie sądze!

Nie twierdzę, że nie należy dotykać/całować kobiety podczas doprowadzania do związku. Jednak pierwsza randka to stanowczo za wcześnie na takie gesty!

Według „artystów podrywu” jednak…

 • łapanie dziewczyny za udo…
 • rozmawianie o seksie i swoich fantazjach…
 • przytulanie i całowanie kobiety…

… to coś normalnego i należy to czym prędzej wykonać. Według nich, jeżeli tego nie zrobisz, to dziewczyna straci Tobą zainteresowanie. Jeżeli tego się obawiasz, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość:

Daję Ci 100% gwarancji, że kobieta nie straci Tobą zainteresowania jeżeli nie będziesz jej dotykał.

Powiem jeszcze więcej…

Jeżeli Ty będziesz ją obmacywał jak jakiś napaleniec, to ona się Ciebie przestraszy i już nigdy nie przyjdzie na spotkanie z Tobą!

Prawda jest taka, że normalna i wartościowa kobieta nie będzie chciała być dotykana na pierwszym spotkaniu. Jeżeli tak będziesz robił, to ona w najlepszym przypadku zwróci Ci uwagę. W najgroszym – już nigdy nie przyjdzie na kolejne spotkanie.

Znajdą się natomiast dziewczyny, które będą zadowolone z takiego stanu rzeczy. Jednak są to kobiety, które nie szukają stałego związku, a jedynie zabawy z mężczyzną. Dlatego też,  jeżeli  szukasz łatwej dziewczyny do obmacywania, to proszę bardzo. Możesz iść tą drogą. Ja jednak Ci tego nie polecam i z całą pewnością nie przyczynię się do realizacji tego celu.

Jeżeli zastanawiasz się co zrobić aby pierwsza randka była udana, to nie dotykaj kobiety jak jakiś napaleniec/desperat!

5. Randka w kinie/drogiej restauracji

Nie będę się na ten temat zbytnio rozpisywał, ponieważ napisałem już w tej tematyce odpowiedni artykuł, do lektury którego serdecznie Cię zapraszam:

Pierwsza randka w kinie – dlaczego to zły pomysł?

Krótko podsumowując: randka w kinie czy też drogiej restaruacji…

 • jest bardzo droga;
 • nie stwarza warunków do bliższego poznania; (W kinie tylko siedzicie i oglądacie film. W jaki sposób macie się więc poznać?)
 • powoduje poważną atmosferę, tak jakbyście byli już stałą parą;
 • to stary i bardzo oklepany pomysł na randkę;

Stanowczo odradzam Ci pierwszej randki w tych miejscach. Restauracja czy też kino to fajny pomysł na randkę w związku. Przed związkiem jednak, proponuję Ci się wstrzymać z tym pomysłem.

Co zrobić aby pierwsza randka była udana? Unikaj powyższych błędów!

Co zrobić aby pierwsza randka była udana?

Jeżeli nadal zastanawiasz się co zrobić aby pierwsza randa była udana, to masz już odpowiedź:

Unikaj powyższych błędów, a Twoje szanse na kolejną randkę znacząco się zwiększą. Sam kiedyś je popełniałem i kompletnie nie wiedziałem dlaczego dziewczyny nie chciały przychodzić na kolejne spotkania.

Dlaczego one nie chcą drugiej randki? Przecież wszystko było dobrze i fajnie mi się spędzało z nią czas…

Sam fakt, że Tobie fajnie spędzało się czas nie oznacza, że to samo czuła kobieta. Niestety, ale bardzo często nam tylko wydaje się, że wszystko jest w porządku. Prawda potem okazuje się brutalna, a nasze błędy niewybaczalne.

Co zrobić aby pierwsza randka była udana?

Nie popełniaj tych błędów. Wtedy jesteś już na dobrej drodze do udanej randki.

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.