5 błędów mężczyzn, które prowadzą do rozstania.

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Co w dużym stopniu przyczynia się do rozstania? Mężczyźni wchodzą w związki i zupełnie zapominają o zasadach trzymających związek. Niszczą swoje relacje przez lata, a później dziwią się, że po 2 latach dziewczyna ich rzuca! Związki nie rozpadają się z dnia na dzień. Proces zepsucia związku jest długi i można mu zapobiec. Jeżeli jednak chcesz by w Twoim związku doszło do rozstania, wykonuj poniższe czynności. Jeżeli jednak zależy Ci na relacji, unikaj tych zachowań jak ognia!

Jeżeli nie chcesz rozstania, nie popełniaj tych błędów – pod żadnym pozorem!

Zastanawiasz się dlaczego doszło do rozstania?

1. Jesteś za słodki

Cały czas misiujesz i szepczesz miłe słówka. Twoja dziewczyna non stop słyszy misiaczki, rybeczki oraz wiele innych słodkich słówek podczas całego dnia.

Kobiety nie lubią ciepłych i słodkich misiów. Może Ci się tak wydawać, ale tak nie jest.

Dziewczyny za to przepadają za twardymi, zdecydowanymi i nieraz zimnymi facetami.

To dlatego kobiety uganiają się za bad boyami, a nie grzecznymi i miłymi chłopczykami.

Nie oznacza to, że nie powinieneś w ogóle okazywać uczuć kobiecie.

Powinieneś, ale nie przesadzaj!

Lepiej mniej słodzić, niż przesłodzić i zrazić kobietę do siebie. Okazuj swoje zaangażowanie i uczucia poprzez czyny, nie słowa.

Kolejna moja uwaga, to okazywanie uczuć w miejscu publicznym.

Nie rób tego przy innych ludziach! Nie dość, że jest to przytłaczające i niemiłe dla innych, to jeszcze Twoja męskość zupełnie leci w dół.

Nadmierne przytulanie, całowanie oraz przymilanie się do dziewczyny w miejscach publicznych to bardzo mocno niemęskie zachowania. Robiąc takie rzeczy obniżasz swój respekt oraz wywołujesz mieszane uczucia u wielu ludzi. Takie rzeczy powinno się robić na osobności.

2. Nie pielęgnujesz relacji

Tak jak w poniższym przykładzie – mężczyźni bardzo często myślą, że w kobieta w związku jest już ich własnością i przestają kompletnie dbać o relację!

Jeżeli chcesz mieć naprawdę udaną relację, musisz o nią dbać całe życie. Twój związek zacznie się pogarszać w chwili, w której powiesz sobie, że już zdobyłeś kobietę i możesz sobie odpuścić!

To drobne rzeczy, które możesz robić na co dzień:

  • kreatywnie skomplementuj jakąś rzecz, która Ci się podoba w kobiecie, np.: powiedz, że jej uśmiech daje Ci codziennie ogromnego kopa energii albo że potrafi w niesamowity sposób zadbać o porządek w domu.
  • daj jej jakiś niespodziewany upominek, np.: zrób jej orzeźwiający sok gdy wróci z pracy lub przygotuj jej śniadanie do pracy
  • rób co jakiś czas jej prezenty
  • poświęć swojej kobiecie przynajmniej 15 minut dziennie na wysłuchanie jej i porozmawiania z nią jak minął jej dzień

Pokazuj jej, że naprawdę zależy Ci na waszym dobru. Nie nie nie… Nie chodzi mi tutaj o misiowanie i słodzenie w związku!

Jeżeli chodzi o prezenty, to zachęcam Cię do zapoznania się z poniższym artykułem:

Jak zrobić wyjątkowy prezent kobiecie? Rusz głową!

 

3. W ogóle nie randkujesz

Grzech numer jeden wśród mężczyzn!

Bardzo często mężczyźni zapominają w swoim związku o tak bardzo ważnej rzeczy jaką są randki.

Mężczyźni w małżeństwach i w związkach myślą, że już zdobyli na zawsze dziewczynę i nie muszą już z nią randkować i wychodzić na zewnątrz.

Wielkie jest ich zdziwienie gdy przychodzi czas rozstania lub kryzys w relacji.

Ciekawe dlaczego?

Jeżeli będziesz cały czas siedział z dziewczyną w domu i robił cały czas te same rzeczy, to na 100% kiedyś wam się to znudzi i kobieta nie będzie czuła potrzeby bycia z Tobą. Równie dobrze może ten czas spędzić z kotem lub psem.

Kobiety chcą się bawić i doświadczać nowych rzeczy!

Miałem znajomego, który był bardzo długo ze swoją dziewczyną. W ogóle nie chodzili na randki – siedzieli w domu, uczyli się na studia i oglądali razem telewizję. Gdy zapytałem, dlaczego nie wychodzi z nią na randki, odpowiedział:

Nie chcę mi się łazić po mieście i wydawać pieniędzy. Za oszczędzone pieniądze kupię skrzynię browarów, chipsy i papierosy na cały dzień. Zresztą, ona jest już moja

Po 4 latach związku już nie są razem ze sobą. Dziewczyna już nie jest jego własnością. Zapewne chłopak zastanawia się:

Dlaczego doszło do rozstania? Przecież nic złego nie zrobiłem…

Randki to TWÓJ OBOWIĄZEK.

Musisz randkować z kobietą przez całe życie, nie ma co do tego ŻADNEJ wymówki!

Jeżeli chcesz sięgnąc po pomysły na ciekawe i ekscytujące randki, zajrzyj do tego artykułu:

Baw się dobrze – 10 pomysłów na randkę z dziewczyną.

 

4. Przytłaczasz dziewczynę obecnością

Jesteś na każde zawołanie – cały czas przy swojej dziewczynie. Nie zrozum mnie źle, obecność w związku jest bardzo ważna, ale bez przesady! W każdym związku, nawet tym najlepszym, musi być czas na tęsknotę oraz spędzanie czasu osobno. Nie ma mowy abyś utrzymał relację w świeżości, jeżeli cały czas będziesz wieszał się na szyi dziewczyny. Miłość i uczucia potrzebują też trochę odpoczynku. Wyjdź czasem z kumplami na piwo lub kręgle. Zacznij uprawiąc jakiś sport lub chodzić na siłownie. Niech dziewczyna za Tobą zatęskni!

Lepiej już by dziewczyna bardziej za Tobą tęskniła, niż miała Cię już po dziurki w nosie

  • Gdy dziewczyna ma Cię troszkę mniej niż powinna, tęskni za Tobą oraz ma zwiększone zainteresowanie Tobą.
  • Jeżeli jest Ciebie za dużo, ona jest Tobą przytłoczona i chce odpoczynku od Ciebie – a to jest bardzo zły znak.

Mniejsza obecność prowadzi do tęsknoty, która przekłada się w prośby o częstszy kontakt. Przytłoczenie dziewczyny obecnością prowadzi do rozstania

Gdy zbyt mocno przytłoczysz swoją kobietę obecnością i słodkościami w relacji, dziewczyna może poprosić o przerwę w związku.

Na temat przerwy w związku dowiesz się więcej pod tym linkiem:

Dziewczyna chce przerwy w związku - co to oznacza?

 

Kobieta robi przerwę w związku.

 

5. Jesteś nudziarzem

Nie zabierasz dziewczyny na randki, a jeżeli już to robisz, to śmiertelnie na nich zanudzasz. Do granic możliwości wykorzystujesz te same pomysły. Co spotkanie spacerujecie po tym samym parku i zachodzicie do tej samej kawiarni.

Gdy będziesz cały czas chodził z dziewczyną na kawę do kawiarni, to kobieta znienawidzi to miejsce na bardzo długi czas.

Poza randkami też jest przeciętnie. Nie robisz nic nowego. Cały czas:

  • rozmawiasz na te same tematy
  • robisz takie same przewidywalne prezenty
  • dostarczasz takich samych emocji

Bądź nieprzewidywalny!

To niesamowity afrodyzjak, który pomoże Ci utrzymywać Twoją relację. Jeżeli kobieta zawsze nie będzie wiedziała, co zamierzasz zrobić i na co Cię stać, z pewnością Twoja relacja nabierze nowych kolorów.

Kobiety nienawidzą być z nudziarzami. Jeżeli w okolicy znajdzie się interesujący facet, żadna siła nie powstrzyma Twoją dziewczynę przed tym by rzucić nudny związek i spróbować czegoś nowego z atrakcyjniejszym facetem.

Sam doskonale wiem jak nuda potrafi zniszczyć nawet bardzo dobrze zapowiadającą się relację. Dziewczyna szalała za mną, a ja po prostu ją zanudziłem i zaprzepaściłem możliwość związku.

Więcej na ten temat przeczytasz pod tym linkiem:

Dziewczyna nie chce się już spotkać – historia prawdziwa.

 

Zadowolona kobieta to klucz do szczęśliwego życia!

 Unikaj powyższych błędów

Jeżeli będziesz unikał błędów przedstawionych w tym wpisie, szanse na rozstanie drastycznie spadną! Rozstania nie są przypadkiem, to wynik naszych działań.

Wszystko w naszym życiu jest wynikiem – związek też. Jeżeli byle jak dbamy o związek, to byle jakie rezultaty też otrzymamy.

 

Weź pełną odpowiedzialność za swój związek oraz nie dopuść do rozstania za wszelką cenę!

Edukuj się cały czas na temat związków oraz poszerzaj swoją wiedzę dotyczącą relacji damsko-męskich, czytając moją stronę.

Nic w naszym życiu nie jest dziełem przypadku

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Dowiedz się jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku, uniknąć odrzucenia oraz skutecznie poprowadzić relację do romantycznego związku.

Ponad 170 stron praktycznej wiedzy o poznawaniu kobiet, zagadywaniu, randkowaniu i relacjach damsko-męskich, które pomogą Ci zdobyć wartościową dziewczynę do związku.

Zobacz również:

2 thoughts on “5 błędów mężczyzn, które prowadzą do rozstania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu - kurs podrywu w formie e-booka!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.