Dlaczego związki się rozpadają? Czy można temu jakoś zapobiec?

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Związki się rozpadają z konkretnym przyczyn i powodów. Jeżeli będziesz prowadził swój związek bez konkretnego planu działania, istnieje duże prawdopodobieństwo, że sytuacja wymsknie się spod kontroli.

Dobre złego początki…

Szybko doprowadzasz do związku: kilka randek i już ją masz! Wszystko idzie idealnie – świetnie się bawicie oraz nie możecie bez siebie żyć. Tematy do rozmów się nie kończą, niemal każdą chwilę spędzasz właśnie z nią, uśmiech z waszych ust nie schodzi nawet na moment. Piękny opis, nieprawdaż?

Jednak w większości związków pojawia się ten moment, gdy wszystko zaczyna powoli się wypalać.

Już nie ma tego błysku w oku, brakuje tej energii. Kobieta nie chcę się z nami tak często spotykać, mniej nas komplementuję oraz pojawiają się pierwsze oznaki nudy i rutyny. Kobieta traci Tobą zainteresowanie, a ty tracisz równowagę i grunt pod nogami.

Jak często spotykać się z dziewczyną? Optymalna ilość spotkań w związku!

Związki rozpadają się głównie przez zaniedbanie.

Jako mężczyzna to Ty masz kontrolę nad związkiem. Nie pozwól zatem, by dobrze zapowiadająca się relacja szybko się rozpadła.

Koniec „dobrych czasów”, początek nostalgii i nudnej relacji, tak już musi być – powiedzą niektórzy. My w to oczywiście wierzymy i wzdychamy mówiąc: „kiedyś to było…”. Jednak nie jest to prawdą! Można uratować swoją relację przed tym nieprzyjemnym losem. Trzeba jednak wiedzieć jak…

Wszystko jest wynikiem – twój związek też!

Chcę abyś wyniósł z tego artykuły jedną ważną lekcję, która zupełnie zmieni twoje nastawienie do życia. Żyjemy w świecie przyczyn i skutków. Każde działanie wpływa na otaczającą nas rzeczywistość.

  • Jeżeli dotkniesz ognia gołą ręką, to z pewnością się poparzysz.
  • Jeżeli będziesz regularnie chodził na siłownię i ćwiczył, to po pewnym czasie twoja sylwetka się poprawi.
  • Jeżeli będziesz się uczył codziennie, to po kilku latach staniesz się ekspertem w danej dziedzinie
  • Jeżeli nie będziesz pracował nad swoim związkiem, to będzie on stopniowo się roztapiał i w końcu kiedyś sytuacja wyjdzie zupełnie spod kontroli.

Związki to ciężka praca.

5 błędów mężczyzn, które prowadzą do rozstania.

Wszystko w twoim życiu jest wynikiem. Twoja sylwetka, twój związek, twój stan wiedzy i stan zdrowia. Możesz wziąć sprawy w swoje ręce i pracować nad poszczególnymi sferami albo czekać na cud. Wybór należy do CIEBIE.

Zmień swoje nastawienie

Nie wierz w te głupoty! Tak samo można powiedzieć, że każdy samochód kiedyś się zatrzyma wskutek braku paliwa. Oczywiście że się zatrzyma! Zatrzyma się, gdy nie będziemy kontrolować ilości paliwa w baku. Tak samo jest ze związkami oraz innymi dziedzinami naszego życia.

Nasz związek będzie słaby i kiepski, jeżeli nie będziemy o niego odpowiednio dbać.

Świeżość i energię w związku można podtrzymywać cały czas. Trzeba tylko wiedzieć co robić i wykorzystywać swoją wiedzę w praktyce. To tylko tyle i aż tyle!

Oczywiście nie jest to jedyna przyczyna rozpadu związków. Jednakże rozstanie wskutek zanudzenia dziewczyny jest bardzo częste i bolesne dla nas facetów.

Nie dbamy o dawkowanie siebie kobiecie, za bardzo słodzimy, przynudzamy, popełniamy wiele błędów. Na samym już końcu dziwimy się, dlaczego kobieta nas rzuciła.

Taki scenariusz jest bardzo realistyczny – uwierz mi, sam coś o tym wiem. Jednak Ciebie taki los nie musi spotkać!

Here for you!

Dlatego właśnie tutaj jestem. Celem mojego bloga jest pomoc mężczyznom w pielęgnowaniu relacji z kobietami. Założyłem swoją stronę właśnie po to, by takich sytuacji uniknąć i wspólnie poszerzać swoją wiedzę na temat relacji damsko-męskich.

Gorąco zachęcam Cię do przeczytania moich pozostałych artykułów oraz zostawienia komentarza pod moim wpisem.

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Dowiedz się jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku, uniknąć odrzucenia oraz skutecznie poprowadzić relację do romantycznego związku.

Ponad 170 stron praktycznej wiedzy o poznawaniu kobiet, zagadywaniu, randkowaniu i relacjach damsko-męskich, które pomogą Ci zdobyć wartościową dziewczynę do związku.

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu - kurs podrywu w formie e-booka!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.