Dlaczego związki się rozpadają? Czy można temu jakoś zapobiec?

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Związki się rozpadają z konkretnym przyczyn i powodów. Jeżeli będziesz prowadził swój związek bez konkretnego planu działania, istnieje duże prawdopodobieństwo, że sytuacja wymsknie się spod kontroli.

Dobre złego początki…

Szybko doprowadzasz do związku: kilka randek i już ją masz! Wszystko idzie idealnie – świetnie się bawicie oraz nie możecie bez siebie żyć. Tematy do rozmów się nie kończą, niemal każdą chwilę spędzasz właśnie z nią, uśmiech z waszych ust nie schodzi nawet na moment. Piękny opis, nieprawdaż?

Jednak w większości związków pojawia się ten moment, gdy wszystko zaczyna powoli się wypalać.

Już nie ma tego błysku w oku, brakuje tej energii. Kobieta nie chcę się z nami tak często spotykać, mniej nas komplementuję oraz pojawiają się pierwsze oznaki nudy i rutyny. Kobieta traci Tobą zainteresowanie, a ty tracisz równowagę i grunt pod nogami.

Jak często spotykać się z dziewczyną? Optymalna ilość spotkań w związku!

Związki rozpadają się głównie przez zaniedbanie.

Jako mężczyzna to Ty masz kontrolę nad związkiem. Nie pozwól zatem, by dobrze zapowiadająca się relacja szybko się rozpadła.

Koniec „dobrych czasów”, początek nostalgii i nudnej relacji, tak już musi być – powiedzą niektórzy. My w to oczywiście wierzymy i wzdychamy mówiąc: „kiedyś to było…”. Jednak nie jest to prawdą! Można uratować swoją relację przed tym nieprzyjemnym losem. Trzeba jednak wiedzieć jak…

Wszystko jest wynikiem – twój związek też!

Chcę abyś wyniósł z tego artykuły jedną ważną lekcję, która zupełnie zmieni twoje nastawienie do życia. Żyjemy w świecie przyczyn i skutków. Każde działanie wpływa na otaczającą nas rzeczywistość.

  • Jeżeli dotkniesz ognia gołą ręką, to z pewnością się poparzysz.
  • Jeżeli będziesz regularnie chodził na siłownię i ćwiczył, to po pewnym czasie twoja sylwetka się poprawi.
  • Jeżeli będziesz się uczył codziennie, to po kilku latach staniesz się ekspertem w danej dziedzinie
  • Jeżeli nie będziesz pracował nad swoim związkiem, to będzie on stopniowo się roztapiał i w końcu kiedyś sytuacja wyjdzie zupełnie spod kontroli.

Związki to ciężka praca.

5 błędów mężczyzn, które prowadzą do rozstania.

Wszystko w twoim życiu jest wynikiem. Twoja sylwetka, twój związek, twój stan wiedzy i stan zdrowia. Możesz wziąć sprawy w swoje ręce i pracować nad poszczególnymi sferami albo czekać na cud. Wybór należy do CIEBIE.

Zmień swoje nastawienie

Nie wierz w te głupoty! Tak samo można powiedzieć, że każdy samochód kiedyś się zatrzyma wskutek braku paliwa. Oczywiście że się zatrzyma! Zatrzyma się, gdy nie będziemy kontrolować ilości paliwa w baku. Tak samo jest ze związkami oraz innymi dziedzinami naszego życia.

Nasz związek będzie słaby i kiepski, jeżeli nie będziemy o niego odpowiednio dbać.

Świeżość i energię w związku można podtrzymywać cały czas. Trzeba tylko wiedzieć co robić i wykorzystywać swoją wiedzę w praktyce. To tylko tyle i aż tyle!

Oczywiście nie jest to jedyna przyczyna rozpadu związków. Jednakże rozstanie wskutek zanudzenia dziewczyny jest bardzo częste i bolesne dla nas facetów.

Nie dbamy o dawkowanie siebie kobiecie, za bardzo słodzimy, przynudzamy, popełniamy wiele błędów. Na samym już końcu dziwimy się, dlaczego kobieta nas rzuciła.

Taki scenariusz jest bardzo realistyczny – uwierz mi, sam coś o tym wiem. Jednak Ciebie taki los nie musi spotkać!

Here for you!

Dlatego właśnie tutaj jestem. Celem mojego bloga jest pomoc mężczyznom w pielęgnowaniu relacji z kobietami. Założyłem swoją stronę właśnie po to, by takich sytuacji uniknąć i wspólnie poszerzać swoją wiedzę na temat relacji damsko-męskich.

Gorąco zachęcam Cię do przeczytania moich pozostałych artykułów oraz zostawienia komentarza pod moim wpisem.

Pozycja obowiązkowa dla każdego faceta w związku. Dzięki tej książce będziesz gotowy na wszystko w swojej relacji romantycznej, a pojęcia takie jak rozstanie czy brak zainteresowania będą Ci niestraszne!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pobierz PDF

Zostaw mi swoje imię oraz adres e-mail, a ja w ramach newslettera wyślę Ci raport PDF z 13 najczętszymi błędami mężczyzn w relacjach damsko-męskich:

RAPORT PDF: 13 najczęstszych błędów mężczyzn w relacjach damsko-męskich.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.