Jak często spotykać się z dziewczyną? Optymalna ilość spotkań w związku!

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Jak często spotykać się z dziewczyną w związku aby jej się nie znudzić i utrzymywać świeżość w związku? Każda relacja potrzebuję trochę przestrzeni i tęsknoty. Codzienne spotkania, nawet bardzo ekscytujące i ciekawe – prędzej czy później się znudzą oraz będą negatywnie wpływać na jakoś waszego związku.

Dlaczego to takie ważne?

Nawet najlepsza relacja na świecie będzie potrzebować odrobiny tęsknoty i świeżości. Tak już zostaliśmy zbudowani, że rzeczy, które non stop powtarzamy stają się dla nas rutyną i zaczynamy je mniej szanować.

Na samym początku w związku wszystko jest fascynujące. Kobieta chce nas widzieć cały czas, a na randkach nie brakuje nam zajęć i zawsze jest ciekawie.

Stan ten niestety – nie będzie trwał wiecznie.

5 błędów mężczyzn, które prowadzą do rozstania.

Przyjdzie taki czas, w którym zaczniecie już mniej ekscytować się waszymi spotkaniami oraz wasza relacja wpadnie w rutynę.

Będziecie cały czas leżeć na łóżku oraz oglądać telewizję lub spacerować po parku.

Jeżeli będziesz spotykać się z dziewczyną codziennie, to pomysły na randkę w końcu Ci się skończą!

Gdy dasz kobiecie troszkę odpocząć i zatęsknić, to jakoś waszego związku automatycznie się zwiększy. Kobieta będzie:

 • uradowana Twoim widokiem
 • częściej uśmiechać się do Ciebie
 • niecierpliwie czekać na kolejne spotkanie
 • bardziej Cię szanować

Dzięki odpowiedniej ilości spotkań, będziesz mógł utrzymać wysoki poziom zainteresowania kobiety przez cały związek!

Jeżeli uwiesisz się na szyi dziewczyny i będziesz na jej każde zawołanie, to kobieta będzie tracić zainteresowanie do Ciebie i może poprosić Cię o przerwę w związku.

Dziewczyna chce przerwy w związku – co to oznacza?

Jak często spotykać się z dziewczyną?

Zalecam spotykać się 2 razy w tygodniu, z uwzględnieniem przerwy pomiędzy poszczególnymi spotkaniami.

Dla przykładu, spotkaj się z kobietą raz w dzień roboczy (wtorek) oraz raz w weekend. (sobota)

Kilka dni przerwy między spotkaniami da wam trochę odetchnąć oraz nabrać chęci na kolejne randki.

Jeżeli chodzi o spotkania, to polecam planować każdą randkę:

 • określ ile czasu spędzicie ze sobą. Według mnie 4-5 godzin na spotkanie jest wystarczające. Nieraz, gdy kobieta tego chce, możesz wydłużyć spotkania. Jednak nie przesadzaj! Długie spotkania potrafią być baaardzo nudne, tego chcemy uniknąć.
 • nie piszcie ze sobą miedzy spotkaniami. Dzięki temu będziecie mieć więcej tematów do rozmowy na randce oraz jeszcze bardziej za sobą zatęsknicie!
 • zaplanuj aktywności na waszym spotkaniu. Dla przykładu, zróbcie w domu razem sobie obiad oraz go zjedzcie. Potem zaś idźcie na spacer do parku, a na samym zróbcie sobie wycieczkę rowerową.

Jeżeli szukasz pomysłu na randkę, zajrzyj do tych wpisów:

Baw się dobrze – 10 pomysłów na randki z dziewczyną.

Randka w domu – 7 pomysłów na udane spotkanie.

Unikaj spotkań po rząd! Zawsze pomiędzy spotkaniami powinien być okres na tęsknotę oraz odświeżenie relacji.

Co robić między spotkaniami?

Zajmij się czymś! Rozwijaj swoje pasje i zainteresowania, uprawiaj jakiś sport lub chodź na siłownię.

Jeżeli będziesz się czymś zajmował, to automatycznie będziesz miał mnóstwo tematów do rozmowy z kobietą. Dodatkowo, możesz kiedyś zabrać kobietę na siłownię oraz pokazać jej ćwiczenia.

Związek to nie więzienie! Nadal masz przecież znajomych, z którymi możesz wyjść na piwo lub do kina. Pozwól na to samo swojej kobiecie oraz rozwijajcie się cały czas w innych sferach życia.

Nie zaniedbuj innych, równie ważnych sfer życia podczas związku!

Po to właśnie masz czas wolny między spotkaniami, aby zająć się swoimi sprawami.

Co jeżeli mieszkamy razem?

Jeżeli mieszkasz już razem z dziewczyną, to te zasady nadal obowiązują.

Cały czas musisz troszczyć się o pozytywną tęsknotę i pozytywne emocje w związku.

Nadal musisz spotykać się z dziewczyną – randki to Twój obowiązek!

Nadal też musisz pielęgnować tęsknotę i świeżość w relacji! Będziesz musiał wychodzić częściej z domu oraz unikać swojej żony, abyście mogli za sobą zatęsknić.

Pielęgnowanie związku to ciężka praca, ale wszelkie poświęcenie na rzecz relacji jest tego warte!

Nie pozwól rutynie wkraść się do Twojego związku!

Ogranicz spotkania ze swoją dziewczyną do optymalnej ilości oraz ciesz się ze świeżości w Twojej relacji. Pamiętaj o uniwersalnej zasadzie, która dotyczy nie tylko związków:

Co za dużo to niezdrowo!

Pozycja obowiązkowa dla każdego faceta w związku. Dzięki tej książce będziesz gotowy na wszystko w swojej relacji romantycznej, a pojęcia takie jak rozstanie czy brak zainteresowania będą Ci niestraszne!

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

7 thoughts on “Jak często spotykać się z dziewczyną? Optymalna ilość spotkań w związku!

 1. Muszę przyznać, że to , co jest napisane na tej stronie to nieprawda. Nie można tak postępować z dziewczyną, ponieważ nie uda się z nią stworzyć przyjacielskiej relacji, która w związku jest niezbędna. Należy spędzać ze sobą czas i w nudzie i na ekscytującej randce, inaczej nie uda nam się dobrze poznać partnera, co w przyszłości może okazać się życiowym błędem! Oczywiście, że w związek może wkraść się rutyna, ale zaraz chyba pozostaje też miłość. Jeżeli partner nam się znudzi to znaczy, że go nie kochaliśmy. Co za głupota aby unikać swojej żony i wychodzić z domu, to zacznie wpędzać ją w niepokój, że już nam się faktycznie znudziła. Prawdziwy związek potrzebuje miłości, czułości, szacunku, wzajemnego zrozumienia oraz czystej, nie udawanej przyjaźni! Dziewczyna może być także najlepszą przyjaciółką jak i ukochaną partnerką.

  1. Dziewczyna może być przyjaciółką i ukochaną partnerką – jasne. Nigdzie tego nie neguje. Zaznaczam jednak, że we wszystkim należy trzymać pewien umiar. Jedzienie jest dla nas bardzo dobre – nie ma co do tego żadnej wątpliwości. Gdy jednak z tym przesadzimy i będziemy jeść do oporu, to nawet i ta dobra rzecz wyjdzie nam bokiem i stanie się czymś negatywnym. Tak samo jest z romantyczną relacją. „Kochajmy się, ale z umiarem”… 😉

  2. Wiliam Shakespeare wiecznie żywy 😉

   Gwałtownych uciech i koniec gwałtowny;
   Są one na kształt prochu zatlonego,
   Co wystrzeliwszy gaśnie. Miód jest słodki,
   Lecz slodycz jego graniczy z ckliwością
   I zabytkiem smaku zabija apetyt.
   Kochaj więc umiarkowanie; zbyt skwapliwy
   Tak samo spóźnia się jak zbyt leniwy.

 2. Też uważam, że należy ze sobą spędzać czasu na tyle, aby się poznać w nudzie. W końcu jeśli ma się być ze sobą całe życie to w każdych okolicznościach. A może się okazać, że przed pojawieniem się dziecka była ekscytacja, a później już nie, bo znów to samo, rutyna, płaczące dziecko, zawijam wrotki. To nie jest dojrzałe. Bycie z kimś to więź, a nie ciągła ekscytacja. Takie unikanie byle by było ciekawie to oszukiwanie siebie i zakłamywanie rzeczywistości. Oczywiście, swoich przyjaciół i pasje należy mieć ale ja powiedziałabym, że 65% procent wolnego czasu na partnerkę, 35% na pasje i znajomych. Masz pewność, że ta osoba pasuje Ci nawet jak jest nudna i masz zachowaną swoją część życia. Nie da się mieć ciastka i zjeść ciastko. Albo się jest w związku całym sobą i inwestuje w to albo się nie bawi w „związki”. A czas dla siebie warto zainwestować w coś o czym będzie można porozmawiać a nie na granie na kompie. Będąc z partnerką też można w tym samym czasie oddawać się pasji. Czytać, łowić ryby, wspinać się razem na ściance, oglądać mecz. Wystarczy ją zaprosić.

  1. Dużo jest prawdy w tym co piszesz. Związek to jednak przywiązanie się do drugiej osoby i życie z nią w romantycznej relacji. Niemniej jednak, chciałbym podkreślić, że życie w takim momencie nie zamyka wyłącznie się na związku i kobieta nie jest jedyną osobą w naszym życiu. Zachęcam zatem do pielęgnowania związku z głową, tak aby nie przytłaczać kobiety swoją obecnością i nie „zabić” relacji zbyt dużymi emocjami. Nierzadko zdarzają się przecież sytuacje w których mężczyzna stawia swoją kobietę jako jedyny gwarant szczęśliwego życia, spędza z nią niemalże każdą chwilę i non stop mówi jej jak bardzo ważna i niesamowita jest. Takie podejście do związku jest niezdrowe i powoduje w dalszej perspektywie wypalanie się realcji zamiast ustawicznego wzrostu. Ze spotkaniami w związku jak zresztą ze wszystkim w naszym zyciu – najlepiej z umiarem 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.