Jak utrzymać związek z dziewczyną? Oto 5 wartościowych rad dla mężczyzn w związkach!

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Poderwanie dziewczyny i zbudowanie związku nie należą do najtrudniejszych rzeczy na świecie. Wystarczy nam trochę dobrej gadki, odrobinę świeżości i mamy relację romantyczną z dziewczyną! Znacznie większe problemy zaczną pojawiać się znacznie później, a właściwie podczas trwania Waszego związku. Jak utrzymać związek z dziewczyną i uniknąć rozstania? Wbrew pozorom, nie jest to proste zadanie i wymaga od nas pewnego poświęcenia. Jeżeli chcesz utrzymać obecny związek z dziewczyną, dobrze trafiłeś! W niniejszym wpisie przedstawię Ci 5 wartościowych rad, które pozwolą Ci rozwijać zainteresowanie kobiety oraz zapobiegać ewentualnemu rozstaniu!

Twój związek może skończyć się na dwa sposoby

Zanim przejdziemy do konkretnych rad i wskazówek, chciałbym abyś zdał sobię sprawę z jednej bardzo ważnej rzeczy:

Twój związek z kobietą może skończyć się na dwa sposoby – albo rozstaniem albo jeszcze większym sformalizowaniem.

Niezależnie od Twoich poczynań, Twoja relacja z kobietą może skończyć się bolesnym rozstaniem lub większym zaangażowaniem w postaci narzeczeństwa, ślubu czy też relacji po grobową deskę.

Miej z tyłu głowy to, że zawsze masz szansę na rozstanie! Zawsze! Gdy będziesz odpowiednio dbał o zainteresowanie kobiety, szansa na takie rozstanie jest bardzo mała. Niemniej jednak, możliwość rozstania jest nadal w grze!

Nic w naszym życiu nie jest dane na stałe! Dlatego też, jeżeli uważasz że deklaracje miłości i jakieś obietnice zagwarantują Ci udaną i satysfakcjonującą relację, to życzę powodzenia. Z takim nastawieniem, możesz się nieźle zaskoczyć. Zwłaszcza, gdy Twoja kobieta po prostu kopnie Cię w dupsko i nic nie zrobi sobie z pięknych słówek czy złożonej przysięgi.

Jeżeli o związek nie będziesz dbał, to sam prosisz się o rozstanie

Relacje romantyczne się rozpadają. Z pewnością masz tego świadomość. Rozpadają się świeże relacje, kilkuletnie związki, a także małżeństwa z dużym stażem. Nie ma co do tego reguły.

Jeżeli mężczyzna za bardzo nie interesuje się zainteresowaniem romantycznym kobiety, to zdaje się na losowość. Brak odpowiednich działań czy rozeznania w temacie prowadzi własnie do rozstania! 

Jak utrzymać związek z dziewczyną? Oto 5 wartościowych wskazówek!

Nikt o zdrowych zmysłach nie chce rozstania z kobietą, którą szczerze kocha. Dlatego też, przygotowałem dla Ciebie 5 wskazówek i porad, które pozwolą ci utrzymać związek z dziewczyną. Weź sobie je do serca i wykorzystaj w relacji

Oto 5 punktów, które pomogą Ci utrymać związek z dziewczyną:

1. Związek to nadal przestrzeń do dobrej zabawy!

Początki Waszej znajomości zapewne były pełne dobrej zabawy i zróżnicowanej rozrywki. To właśnie dlatego kobieta zakochała się w Tobie. Ona jest z Tobą w związku, ponieważ jest jej z Tobą dobrze i niesamowicie dobrze się z Tobą bawiła. Tak samo jak na początku relacji, dobra zabawa musi nadal mieć miejsce w Waszym związku.

Nie przestawaj nigdy po prostu dobrze się bawić ze swoją kobietą. Tak jak podczas pierwszych spotkań, organizujcie randki na których:

  • wychodzicie na zewnątrz i np.: gracie razem w bilarda lub kręgle;
  • gotujecie razem;
  • spacerujecie;
  • chodzicie do restuaracji/kawiarnii

Dobra zabawa zabija nudę i rutynę. Ty nie chcesz rutyny i nudy w związku. Wniosek? Poświęcaj czas na wspólną zabawę, tak jak na początku relacji!

2. Dbaj o świeżość w związku

Kojarzysz może niesamowitą ekscytację związaną z robieniem nowych rzeczy? To naturalne, również i w relacjach damsko-męskich! Co do zasady, gdy robimy coś nowego i świeżego, wydaje się to nam być znacznie ciekawsze i fajniejsze. Rzeczy nowe po prostu mają w sobie coś magnetycznego. Coś, co sprawia nam większą przyjemność w życiu.

Nie opieraj się tylko na sprawdzonych i oklepanych pomysłach. Zaskakuj kobietę cały czas czymś nowym. Niech to będzie nowa aktywność, randka czy drobny upominek. Ważne abyście robili cały czas coś nowego, przeżywali różnego rodzaju emocje i doświadczali innych rzeczy.

Najgorsze co możesz zrobić to non stop siedzieć z dziewczyną w domu, oglądać z nią seriale na Netflixie i nie próbować w żaden sposób urozmaicić Waszego życia!

3. Z miłością i uczuciami można też przesadzić!

Może wydawać Ci się to niedorzeczne, ale z miłością i uczuciami też można przesadzić! Co jeszcze ciekawsze, bardzo dużo związków rozpada się własnie przez zasłodzenie relacji na śmierć.

Niektórzy faceci nie zdają sobie sprawy z tego, że ciągłe misiowanie czy komplementowanie kobiety obniża jej zainteresowanie i sprawia, że dziewczyna chce od Ciebie odpocząć!

Nieustanne wyznawanie uczuć, zbyt częste komplementy i prezenty to bardzo prosta droga do przerwy w związku lub rozstania.

Nawet Twoja ulubiona potrawa w końcu Ci się znudzi, gdy tylko będziesz jadał ją non stop! Tak samo jest ze związkiem i uczuciami. Jeżeli przesadzisz, zaczniesz sam sobie szkodzić. Chyba tego nie chcesz, prawda?

4. Mniej znaczy więcej!

Pamiętaj także, że związek to nie więzienie i nie powinniście spędzać ze sobą każdej możliwej chwili. Punkt czwarty nawiązuje pośrednio do punktu trzeciego, który wskazuje na pewną wstrzemięźliwość w wyznawaniu uczuć.

Tak samo jest z innymi sferami Waszej relacji jak obecność, częstotliwość/długość spotkań oraz kontakt między randkami.

Czasami warto jest po prostu zająć się swoimi sprawami, zatęsknić za sobą i dać sobie trochę przestrzeni. Pielęgnuj tęsknotę oraz stawiaj w związku na jakość, a nie na ilość!

Ciągła obecność i brak jakiejkolwiek przestrzeni w związku zabija romantyczne zainteresowanie. Pozwól sobie i kobiecie na odrobinę prywaty. Odpocznijcie od siebie. To z pewnością dobrze Wam zrobi.

5. Staż w związku pracuje na Twoją korzyść!

Na sam koniec, bardzo dobra wiadomość dla osób które są w związku z długim stażem. Dlaczego? Co do zasady, im dłuższy staż z wysokim zainteresowaniem kobiety, tym mniejsza szansa na rozstanie i większa więź między Wami.

To pewnego rodzaju nagroda dla mężczyzn, którzy latami dbali o swoje relacje. Jeżeli jesteś już w kilkuletnim związku, masz statystycznie mniejsze szanse na rozstanie od mężczyzn z mniejszym stażem. Rzecz jasna, o ile w tym związku dbałeś o zainteresowanie.

Im dłużej ze sobą jesteście, tym bardziej się do siebie przyzwyczajacie i tym ciężej się potem rozstać.

Niemniej jednak, nie oznacza to tego, że dziewczyna już nigdy Cię nie rzuci, a Ty nie powinieneś się już w ogóle starać!

Taka postawa prowadzi właśnie do niechybnego końca relacji. Jednak w normalnej sytuacji, gdy cały czas trzymasz rękę na pulsie, staż w związku po prostu pracuje na Twoją korzyść.

Wszystko w Twoich rękach!

Jeżeli zastanawiałeś się jak utrzymać związek z dziewczyną, teraz masz odpowiedź. Udana i satysfakcjonująca relacja to przede wszystkim wynik świadomych i przemyślanych decyzji. To relacja, którą kontrolujesz.

Skorzystaj z moich pięciu rad i zwiększ swoje szanse na sukces w relacji.

Pamiętaj, że związki kończą się zawsze na dwa sposoby:

  1. Narzeczeństwem, małżeństwem lub relacją do grobowej deski.
  2. Rozstaniem!

Dołóż wszelkich starań aby akurat Twoja relacja uniknęła wariantu drugiego. Mam ogromną nadzieję, że mój wpis chociaż trochę Ci w tym pomoże.

Pozdrawiam
Artur Witoś

Pozycja obowiązkowa dla każdego faceta w związku. Dzięki tej książce będziesz gotowy na wszystko w swojej relacji romantycznej, a pojęcia takie jak rozstanie czy brak zainteresowania będą Ci niestraszne!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.