Dziewczyna cały czas się na mnie patrzy i się uśmiecha – co to może oznaczać?

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Zauważyłeś, że dziewczyna cały czas się na Ciebie patrzy i uśmiecha się do Ciebie. Udało Ci się złapać dziewczynę kilka razy na zerkaniu na Ciebie – co z tym zrobić? Czy ona jest Tobą zainteresowana, czy może tak sobie po prostu na Ciebie zerka? Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tej kwestii, to koniecznie przeczytaj poniższy wpis. Zapraszam do lektury!

Dziewczyna się na mnie patrzy i się uśmiecha…

Zauważyłeś, że dziewczyna cały czas się na Ciebie patrzy w pracy/szkole?

Co chwile zerka na Ciebie i utrzymuje z Tobą kontakt wzrokowy?

Możesz sobie pomyśleć:

Kurde… W pobliżu jest mnóstwo innych facetów i obiektów do obserwowania, a ona mimo wszystko spogląda cały czas na mnie. Dziewczyna cały czas się na mnie patrzy… Czy jestem gdzieś brudny? Coś ze mną jest nie tak?

Na świecie nie ma przypadków, są tylko znaki. Skoro dziewczyna patrzy się na Ciebie cały czas, to możemy wyeliminować jakąkolwiek przypadkowość. Ona musi mieć jakiś powód, który motywuje jej działania wobec Ciebie.

Skoro dziewczyna cały czas się na Ciebie patrzy, to musi mieć ku temu jakiś powód…

Dlaczego ona to robi?

Jak uniknąć friendzone – najczęstsze błędy facetów prowadzące do przyjaźni z kobietą.

Jak już wcześniej wspomniałem, musi być ku temu jakiś powód. Każda kobieta jest inna i nie da się w stu procentach określić intencji każdej dziewczyny, jednak w większości przypadków sytuacja wygląda bardzo podobnie.

Dziewczyna cały czas się na mnie patrzy – co to oznacza:

 • Ona jest Tobą zainteresowana: najczęstsza i najprostsza wręcz przyczyna takiego stanu rzeczy. Po prostu podobasz się kobiecie, dlatego też ona pokazuje Ci swoimi gestami swoją sympatię.
 • Dziewczyna chce się trochę pobawić: Ona nie jest Tobą zbytnio zainteresowana, ale chce się trochę pobawić Twoją uwagą. Niektóre kobiety lubią pobawić się mężczyznami aby trochę się dowartościować i przyciągnąć uwagę faceta.
 • Faktycznie jesteś brudny lub coś z Tobą nie tak: Bardzo rzadka sytuacja, ale jednak… Może faktycznie ptak na Ciebie narobił, a dziewczyna się na Ciebie patrzy, ponieważ śmiesznie wyglądasz.

Ona jest Tobą zainteresowana!

W przeważającej większości, a dokładniej w około 90% przypadków, częste nawiązywanie kontaktu wzrokowego przez kobietę oznacza jej zainteresowanie naszą osobą!

Jeżeli dziewczyna:

 • Cały czas na Ciebie spogląda
 • Utrzymuje z Tobą kilkusekundowy (4-5 sekund) kontakt wzrokowy i potem opuszcza wzrok
 • Dodaje do swojego spojrzenia uśmiech

… to wszystko wskazuje na to, że po prostu się jej podobasz i mas duże szanse na miłą i udaną rozmowę.

Jeżeli dziewczyna się na Ciebie cały czas patrzy, to najpewniej po prostu się jej podobasz. Wykorzystaj ten fakt i do niej zagadaj! 

To nie przypadek, że to właśnie ta dziewczyna się na Ciebie patrzy.

Jako ludzie, lubimy patrzeć na rzeczy, które nam się podobają i przyciągają naszą uwagę. Nie ma w tym nic dziwnego. Sam przecież wiesz, że gdy podoba Ci się kobieta, to z chęcią kierujesz ku niej swój wzrok, ponieważ ona najzwyczajniej się Tobie podoba.

Tak samo jest w przypadku, gdy dziewczyna cały czas zawiesza na Tobie oko i utrzymuje z Tobą kontakt wzrokowy.

Czy dziewczyny zwracają uwagę na wygląd? Fizyczna atrakcyjność a związek.

Wpadłeś po prostu dziewczynie w oko – wykorzystaj to! 😉

Dziewczyna może bawić się Twoją uwagą

Niekiedy może jednak zdarzyć się sytuacja, w której dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana, a jednak będzie chciała się Tobą pobawić.

Jak to?! Dziewczyna cały czas się na mnie patrzy i nie jest zainteresowana?

Tak! To jest możliwe. Czasami tak właśnie jest, że niezainteresowana dziewczyna będzie wysyłać Ci sprzeczne sygnały, ponieważ…

 • chce się dowartościować
 • ma ochotę się trochę pobawić mężczyznami
 • ma humor sprzyjający flirtowi
 • chce Cię speszyć i pokazać że ona jest tu górą

Taka sytuacja może Ci się wydarzyć, ale jest to mało prawdopodobne.  

Na Twoim miejscu obstawiałbym bardziej pierwszą opcję, która zakłada fakt, iż kobieta jest Tobą zainteresowana.

Jak mam to sprawdzić? Jak sprawdzić czy się jej podobam i czy ona się mną nie bawi?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta:

Rozpocznij rozmowę!

Nigdy nie będziesz miał pewności, dopóki nie zagadasz do tej dziewczyny i nie zabierzesz od niej numeru telefonu!

Zamiast zastanawiać się czy się jej podobasz i co oznaczają jej zachowania, po prostu do niej zagadaj i rozpocznij rozmowę. 

Jeżeli ona się na Ciebie cały czas patrzy, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo że rozmowa przejdzie pomyślnie i dziewczyna poda Ci swój numer telefonu.

Nawet największe i najbardziej popularne oznaki zainteresowanie nie dadzą Ci gwarancji, że dziewczyna faktycznie jest Tobą zainteresowana. Aby mieć pewność, po prostu do niej zagadaj i sprawdź jak faktycznie jest.

Gdy do niej podejdziesz i zagadasz, będziesz wiedział na czym stoisz. Podczas rozmowy i próbie zabrania numeru telefonu będziesz wiedział jakie jest jej prawdziwe zainteresowanie:

 • Jeżeli ona będzie z chęcią z Tobą rozmawiać, śmiać się z Twoich żartów i niezwłocznie poda swój numer telefonu, to wszystko wskazuje na to że jest Tobą zainteresowana!
 • Jeśli natomiast ona będzie rozmawiać z Tobą z pewnym dystansem, mniejszym entuzjazmem i nie poda Ci swojego numeru telefonu, to wiesz że ona nie jest zainteresowana!

To bardzo proste!

Nie bój się. Jeżeli ona cały czas się na Ciebie patrzy i ukradkiem się do Ciebie usmiecha, to najpewniej jest Tobą zainteresowana i rozmowa z nią będzie czystą przyjemnością, ponieważ ona też będzie miała w tym interes, aby rozmowa wypadła dobrze.

Kontakt wzrokowy to bardzo dobry sygnał. Kobieta, która cały czas się na Ciebie patrzy i szuka kontaktu wzrokowego, próbuje zwrócić na siebie uwagę abyś do niej właśnie zagadał. 

Do boju!

Skoro wiesz, że kontakt wzrokowy kobiety NAJCZĘŚCIEJ oznacza zainteresowanie, to działaj!

Nigdy nie będziesz miał pewności, dopóki sam się o tym nie przekonasz na własnej skórze. Zapewniam Cię, że kobieta nie podejdzie do Ciebie i nie powie:

Cześć, jestem Ilona. Bardzo mi się podobasz, jesteś mega przystojnym gościem. Jestem Tobą zainteresowana, mogę wpisać Ci swój numer telefonu?

To ty jesteś mężczyzną i do Ciebie należy inicjatywa. Jeżeli nie zainicjujesz rozmowy i nie zabierzesz numeru telefonu, to kobieta tego za Ciebie nie zrobi!

Ona może wysyłać Ci sygnały świadczące o zainteresowaniu (np.: poprzez patrzenie się na Ciebie oraz uśmiechy) ale bardzo mało prawdopodobne jest to, że ona ruszy z relacją do przodu i zaprosi Cię na randkę.

Pamiętaj, że to Ty jesteś mężczyzną i to Ty powinieneś prowadzić relację do przodu!

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

1 thought on “Dziewczyna cały czas się na mnie patrzy i się uśmiecha – co to może oznaczać?

 1. Trafiłem na taką co się regularnie uśmiechała ukradkiem do mnie, rzucała dłuższe spojrzenia, a nawet robiła więcej i dostałem numer. Później w rozmowie tel. powiedziała, że jest w związku. Nie planowałem teraz wchodzenia w żadne relacje, ale wobec ponadprzeciętnych sygnałów wskazujących na zainteresowanie stwierdziłem, że zaryzykuję. Nie było warto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.