Jak zemścić się na ex dziewczynie? Przeczytaj zanim zrobisz głupotę!

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Pewnie siedzisz teraz przed komputerem, gotując się ze złości i zastanawiając się jak zemścić się na ex dziewczynie. Rozumiem Cię. Wykorzystała Cię, zraniła, może zdradziła, a teraz Ty chcesz jej pokazać gdzie jej miejsce. Chcesz ją upokorzyć tak samo jak ona upokorzyła Ciebie. Wpisałeś w Google „jak zemścić się na byłej dziewczynie” i trafiłeś tutaj.

STOP! Zanim zrobisz coś głupiego, przeczytaj ten artykuł do końca.

Wiem, że teraz myślisz tylko o tym, jak zemścić się na ex dziewczynie za wszystkie krzywdy. Ale wierz mi – to co zamierzasz zrobić, może Cię kosztować znacznie więcej niż myślisz. I nie mówię tu tylko o konsekwencjach prawnych czy finansowych. Mówię o Twoim zdrowiu psychicznym i przyszłości.

Dlaczego w ogóle chcesz zemsty? Przemyśl to!

Jako facet zajmujący się relacjami damsko-męskimi od lat, miałem do czynienia z dziesiątkami mężczyzn, którzy przychodzili do mnie z różnymi planami zemsty na byłych dziewczynach. Jedni chcieli rozesłać jej nagie zdjęcia, inni planowali skomplikowane intrygi mające ją zniszczyć emocjonalnie, jeszcze inni myśleli o „przypadkowym” spotkaniu z nową, gorącą laską.

I wiesz co? Przez to, że poświęcali swoją męską uwagę i czas tej kobiecie, wychodzili z tego pojedynku jeszcze bardziej poharatani niż byli wcześniej!

Zadaj sobie pytanie: czy naprawdę chcesz spędzić kolejne tygodnie czy miesiące myśląc o kobiecie, która Cię skopała? Czy to ma sens?

Powód #1: Ona może Cię ponownie wykiwać

Oto pierwszy i najważniejszy powód, dla którego nie powinieneś w ogóle realizować zemsty wobec ex – ona może Ciebie wykiwać w Twojej grze.

Dziewczyna może Cie ponownie wykorzystać podczas zemsty

Często podczas tych planów zemsty, faceci nabierali się ponownie na gierki dziewczyny i zostawali ponownie wykorzystani, nawet jak myśleli że to oni mają kontrolę. Serio, widziałem to dziesiątki razy!

Wyobraź sobie taki scenariusz:

  • Planujesz jakąś wymyślną zemstę
  • Musisz nawiązać z nią kontakt żeby ją zrealizować
  • Ona udaje zainteresowanie, może nawet żal za tym co zrobiła
  • Ty zaczynasz mięknąć, bo przecież „może się zmieniła”
  • Kończy się to wszystko tym, że znowu dajesz się owinąć wokół paluszka
  • I znowu zostajesz rzucony jak zużyta chusteczka

Kobiety potrafią być niesamowitymi manipulatorkami, a my niestety – zbyt łatwo nabieramy się na ich gierki. Zwłaszcza gdy nadal coś do nich czujemy.

Dla własnego zdrowia psychicznego – lepiej kompletnie nie zaczynać zemsty.

Powód #2: To totalne marnotrawstwo Twojego czasu

Po drugie, takie działania to istne marnotrawstwo! Zastanów się przez chwilę…

Zamiast szukać wartościowej kandydatki na żonę czy dziewczynę, Ty poświęcasz swój czas, pieniądze, nerwy i męską energię na kobietę która NIE JEST CIEBIE WARTA.

Nawet jak powiedzie Ci się plan zemsty, to i tak tracisz mnóstwo czasu i energii, które mógłbyś poświęcić na coś innego i bardziej produktywnego:

  • Rozwój osobisty
  • Kariera
  • Hobby
  • Poznawanie nowych, wartościowych kobiet
  • Czas z przyjaciółmi

Czy naprawdę chcesz planować wielotygodniową strategię zemsty? Serio? Zamiast tego, po prostu poznawaj inne kobiety i na nich skupiaj swoją uwagę. To znacznie lepszy sposób na „zemstę” – pokazanie jej, że świetnie sobie radzisz bez niej.

Powód #3: To tak naprawdę ukryta nadzieja na powrót

Teraz będę brutalnie szczery. Wiem, że plan zemsty to tak naprawdę ukryta opcja pod tytułem: „A może ona do mnie wróci? Może będziemy razem?”

Odpowiadam wprost: NIE! NIE BĘDZIECIE JUŻ RAZEM!

Wybij sobie to z głowy raz na zawsze. Porzuć wszelkie nadzieje. Jeżeli ona Ciebie raz rzuciła i wykorzystała, to wierz mi – na pewno zrobi to po raz kolejny. Jej poziom zainteresowania jest na 100% na ujemnym poziomie.

Myślisz, że jak zemścisz się na byłej dziewczynie, to ona nagle zrozumie jaki byłeś wspaniały i będzie Cię błagać o powrót? Tak nie działa rzeczywistość! To działa tylko w kiepskich filmach romantycznych.

Jak zemścić się na ex dziewczynie? Zignoruj ją totalnie!

Dobra, skoro już wiesz dlaczego aktywna zemsta to kiepski pomysł, to co powinieneś zrobić? Jak poradzić sobie z tym gniewem i poczuciem niesprawiedliwości?

Jeżeli naprawdę chcesz zemścić się na byłej dziewczynie, to najlepsze co możesz zrobić, to TOTALNIE JĄ ZIGNOROWAĆ.

Idealna zemsta? Twój sukces, ale bez niej!

Wiem, brzmi banalnie, ale to naprawdę działa. Jeżeli ona jest manipulatorką i karmi się Twoją uwagą (a prawdopodobnie tak jest), to totalna zlewka będzie największym strzałem w policzek.

Co to oznacza w praktyce?

  • Zero telefonów
  • Zero wiadomości
  • Zero lajków na social mediach
  • Zero reakcji na jej zaczepki
  • Totalnie nic!

Usuń ją ze swojego życia. Nie odpowiadaj na jej próby kontaktu. Zablokuj wszędzie gdzie się da. I zacznij poznawać inne kobiety.

Prawdziwa „zemsta” to Twój sukces

Wiesz jaka jest najlepsza zemsta na ex dziewczynie? Twoje szczęście i sukces bez niej!

Zamiast knuć plany zemsty, skup się na sobie:

  • Zadbaj o swoją formę fizyczną
  • Rozwijaj karierę
  • Poznawaj nowe, ciekawe kobiety
  • Realizuj swoje pasje
  • Baw się życiem!

Gdy za jakiś czas ona zobaczy (a zobaczy, bo kobiety zawsze sprawdzają co u byłych), że świetnie sobie radzisz, że jesteś szczęśliwy, że masz nową, lepszą dziewczynę – to będzie największy cios dla jej ego.

A Ty? Ty w tym czasie będziesz tak zajęty swoim nowym, lepszym życiem, że nawet nie będziesz o niej pamiętał.

Jak poradzić sobie z gniewem?

Rozumiem, że teraz pewnie kipiszz ze złości. To normalne. Zostałeś zraniony, wykorzystany, może zdradzony. Masz prawo być wściekły. Ale co zrobić z tą złością?

Oto kilka sprawdzonych sposobów:

  • Idź na siłownię i wyżyj się na workach czy ciężarach
  • Pogadaj z kumplem przy piwie
  • Znajdź nowe hobby które Cię pochłonie
  • Skup się na rozwoju osobistym

Jeżeli chcesz lepiej zrozumieć mechanizmy rządzące relacjami i dlaczego kobiety czasem zachowują się w taki sposób, polecam Ci lekturę Kodeksu Miłości – książki, która otworzy Ci oczy na wiele spraw związanych z relacjami damsko-męskimi.

Podsumowanie – nie daj się wciągnąć w pułapkę zemsty

Zemsta na EX to często pułapka, która dostarczy Ci jeszcze więcej kłopotów!

Jak zemścić się na ex dziewczynie? Odpowiedź jest prosta – NIE MŚCIJ SIĘ WCALE!

To pułapka, która tylko przedłuży Twoje cierpienie i da jej kolejną okazję do manipulacji. Zamiast tego:

  1. Zerwij z nią wszelki kontakt
  2. Skup się na własnym rozwoju
  3. Poznawaj nowe kobiety
  4. Żyj swoim życiem najlepiej jak potrafisz

Pamiętaj – najlepsza zemsta to dobrze przeżyte życie. Bez niej.

Wiem, że to trudne. Wiem, że boli. Ale wierz mi – za kilka miesięcy będziesz się śmiał z tego, że w ogóle myślałeś o zemście. Będziesz zbyt zajęty swoim nowym, lepszym życiem.

Głowa do góry! Jesteś facetem, poradzisz sobie. A ta jedna konkretna laska? Niech idzie w cholerę. Nie jest Ciebie warta.

Pozdrawiam
Artur Witoś

Pozycja obowiązkowa dla każdego faceta w związku. Dzięki tej książce będziesz gotowy na wszystko w swojej relacji romantycznej, a pojęcia takie jak rozstanie czy brak zainteresowania będą Ci niestraszne!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

3 thoughts on “Jak zemścić się na ex dziewczynie? Przeczytaj zanim zrobisz głupotę!

  1. Widziałem że była (15 lat pykło jak z nia nie jestem) podglądywała mnie na linkedinie. Wcześniej to ja byłem obszczymurkiem, jakieś studia zaoczne robiłem ale nadawałem się tylko jako pomocnik murarza. Generalnie jestem od wielu lat w zawodzie, IT. W linkedin informacje o pracach jako programista, same informacje techniczne, gdzieś rola team leader, praca dla rdzeniowych organizacji państwa. Jak myślisz wkurzyła się tym ile pesos poszło jej bokiem, no bo raczej za romantyczną relacją nie zatęskniła.

    1. Hej, gratulacje rozwoju zawodowego – naprawdę zrobiłeś solidny progres!

      Co do Twojej byłej: jest kilka możliwości, dlaczego zajrzała na Twój profil. Może faktycznie chciała po prostu zobaczyć, co u Ciebie – ludzie czasem z ciekawości sprawdzają dawne znajomości. Może też rzeczywiście zauważyła, że dobrze Ci idzie finansowo i to ją zainteresowało.

      Ale niezależnie od jej motywacji, jest jedna rzecz, którą warto mieć z tyłu głowy: jeśli to ONA zakończyła waszą relację 15 lat temu, to jakikolwiek „powrót” z jej strony nie będzie wynikał z prawdziwych uczuć romantycznych. Kobieta, która Cię odrzuciła, nie zmienia nagle zdania po tylu latach – to tak nie działa. Jeśli teraz będzie próbowała nawiązać kontakt, być bardzo miła czy się przymilać, to bardziej prawdopodobne, że chodzi o coś innego niż szczere zainteresowanie Tobą jako osobą.

      Moja rada: nie inicjuj kontaktu i nie daj się wciągnąć w żadne gierki. Jeśli się odezwie – zachowaj dystans. Nie musisz być nieuprzejmy, ale też nie musisz dawać jej dostępu do swojego życia. Niektóre osoby potrafią być bardzo przekonujące i łatwo owinąć Cię wokół swojego palca. Skup się na sobie i na tym, co masz teraz – i nie pozwól, żeby przeszłość zburzyła Twój spokój.

      1. Jest mi bardzo miło że zrobiłem dobre wrażenie na autorze tego bloga.
        Bardzo podobają mi się artykuły i jestem ich czytelnikiem od dawna, Wysoko oceniam je ponieważ, wszystko co człowiek wcześniej czuł w kościach zostało zebrane w jednym miejscu i wyrażone słowami.
        Słowo o byłej. Jakieś 2-3 lata po zostawieniu mnie były akcje że odzywała się do mnie wyrażając żal. Potem chyba założyła rodzine bo zrobiła się cisza, aż do tego linkedlina ostatnio. Jak ja odbieram to podglądywanie mnie na linkedin? Prawdopodobnie na sobote wieczór pokłóciła ze starym, usiadła przed kompem z lampką wina i wzięło ją na melancholie. Moja pierwsza myśl jak zobaczyłem kto podglądał? Otoż: Nie zapraszam Cie do mojego świata. Z drugiej strony byłbym teraz skłonny zdjąc z niej ciężar rostania. Informując ją podczas teoretycznej rozmowy, ze dobrze zrobiła bo jakieś trzy miesiące później, ja bym to zrobił. Chodziło o to że zaproponowałem jej próbę życia dorosłego podczas wakacji, powiedziała że jest za młoda na takie rzeczy (18 miała), ja odczytałem tę odpowiedz jako: „Żadnej autonomi nie będzie” Pomyślałem sobie: „Będziesz miała 30 lat i będziesz za młoda”, na dobre uruchomił mi się w głowie system prekognicji i doszło w końcu do mnie że to nie jest już związek tylko stagnacja.
        Skoro zabrałem uwagę, wtrące swoje dwa grosze na temat jakich błędów wg mnie nie popelniać po rostaniu:
        -Nie updateujemy informacji o byłej po rostaniu. Ja zrobiłem ten błąd ze na google street view chciałem zobaczyć jej dom. To wyzwala takie niepotrzebne przebiegi myślowe. U nowy dach. Skad miała pieniądze? Pewnie dobrze wyszła za mąż? i dak dalej i tak dalej do niczego produktywnego to nie prowadzi.
        -Teksty typu ja żałuje, nie wybacze sobie tego. To jest klasyka manipulacyjna. Zabieg polega na tym że ona chce pokazać jak cierpi więc Ty będąc empatyczny nie możesz jej powiedzieć NIE.
        – Jedna rzecz gdzie ona miała racje, wypomnienie mi że nie mam własnego domu/mieszkania. Posiadanie wlasnego lokum lub pokazanie zaradności stawia faceta w zupełnie innym świetle. Jej znajomi i rodzina są super obserwatorami, dziewczyna jest poddawana presji. Trudno mi określić jaki jest wiek graniczny na dom. Nie mniej kolega z Irlandii. a jest po czterdziestce. Usłyszał na odchodne że nie ma nawet mieszkania. Z drugiej strony NIE BĄDZCIE CZASEM GLUPI I NIE PRZEPISUJCIE NA NIĄ POŁOWY WASZEJ NIERUCHOMOŚCI !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!