Powrót do dziewczyny po rozstaniu – czy to jest w ogóle możliwe?

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Czy powrót do dziewczyny po rozstaniu jest w ogóle możliwy? Czy można odbudować utracone zainteresowanie i rozpocząć znajomość zupełnie od zera, z czystym kontem? Szukając odpowiedzi na to pytanie, natknąłeś się pewnie na wiele stron i technik odzyskiwania kobiety.

Zapłać, a kobieta wróci na kolanach!

"Zapłać za kurs, a kobieta wróci na kolanach!"

Założę się, że większość stron i specjalistów w tej dziedzinie chce od Ciebie niemałych pieniędzy w zamian za magiczne sztuczki, które pozwolą Ci na ponowny start w relacji z kobietą.

 

„Zapłać mi 200zł, a ja dam Ci uniwersalne rady, które sprawią, iż Twoja kobieta wróci do Ciebie na kolanach!”

Bardzo prosta zależność, nieprawdaż? Płacisz swoje i znowu możesz cieszyć się zadowoloną i zakochaną kobietą – idealne!

Piękne i NIEPRAWDZIWE!

Powrót do dziewczyny po rozstaniu – gorzka prawda

Jeżeli oczekujesz ode mnie sprytnych sztuczek lub magicznych receptur na odzyskanie kobiety, to pomyliłeś strony!

Czy powrót do dziewczyny po rozstaniu jest możliwy?

Nie otrzymasz ode mnie pięknych obietnic w zamian za plik pieniędzy. W zamian za to, powiem Ci prawdę na temat rozstań, zupełnie za darmo!

Miałeś szansę… przed rozstaniem!

Kobieta zawsze czeka na Twoją poprawę przed rozstaniemZanim kobieta od Ciebie odejdzie lub zerwie z Tobą kontakt, masz szansę naprawić swoje błędy.

Kobiece zainteresowanie nie spada błyskawicznie, z minuty na minutę.

Gdy zaczynasz popełniać błędy i zawalać sprawę, ona powoli się do Ciebie dystansuje i czeka na Twoją poprawę.

Kobieta zaczyna się trochę gorzej zachowywać i lekko sugeruję Ci, że coś jest nie tak.

Zanim ona z Tobą zerwie, zbierze do tego wystarczająco dużo pogardy i powodów do porzucenia Ciebie!

Jak poznać, że jej zależy? 5 oznak szczerego zainteresowania

Gorsze zachowanie kobiety to sygnał ostrzegawczy! Wtedy należy reagować, a nie już po samym rozstaniu, kiedy to w większości przypadków wszystko jest pozamiatane.

Jeżeli kobieta Cię rzuca, to jest to decyzja ostateczna! Ona nie planuje żadnych powrotów i szczęśliwych zakończeń!

Dla niej jesteś już:

 • nudnym kolesiem
 • miłym chłoptasiem
 • desperatem
 • zazdrośnikiem
 • ciepłą kluchą
 • … i tak dalej!

Nie da się usunąć jej wspomnień na Twój temat – ludzkie wspomnienia to nie dysk twardy komputera! Ona nigdy nie zapomni Twoich karygodnych błędów, bez względu na to jak byś się zmienił.

Sposoby na powrót do dziewczyny po rozstaniu

Powrót do dziewczyny po rozstaniu - czy to możliwe?

Zapewne natrafiłeś na strony, które przedstawiały Ci sposoby na powrót do dziewczyny po rozstaniu. Pozwól, że skonfrontuję owe sposoby z rzeczywistością.

1. Zmień się o 180 stopni i wróć do niej!

Niektórzy zalecają fundamentalną zmianę naszej osobowości – mamy zmienić się nie do poznania!

 • Ciuchy
 • Charakter
 • Osobowość
 • Wygląd
 • Dosłownie wszystko!

Po pierwsze, taka radykalna zmiana jest cholernie trudna! Wiele osób ma problem z rzuceniem palenia, a co tu dopiero mówić o zmianę całego siebie o 180 stopni! Mimo wszystko jednak, ta zmiana nic nie zmieni! Możesz wywrócić swoje życie do góry nogami, a ta dziewczyna i tak będzie pamiętać Twoje zachowanie i nie uwierzy że się zmieniłeś! Dostałeś przed rozstaniem szansę na poprawę, której nie wykorzystałeś. Niestety, kobieta nie uwierzy w Twoją magiczną transformację.

2. Nie odzywaj się i czekaj… Ona zatęskni i poprosi o wznowienie kontaktu

Kolejna bezsensowna rada! Według zwolenników tej teorii, musisz być niebywale wytrwały i wytrzymały. Brak kontaktu z Twojej strony ma ponoć wzbudzić w kobiecie ciekawość i zachęcić ją do powrotu. Ty będziesz czekał tygodnie, miesiące, lata a ona będzie żyła sobie swoim życiem! Ty będziesz zadręczał się myślami o niej, a ona będzie dobrze się bawić.

Ona może faktycznie zacząć się do Ciebie odzywać i sprawdzać czy jeszcze na nią lecisz. Gdy zobaczy, że dałeś już sobie spokój, będzie chciała sprawdzić czy nadal ma nad Tobą kontrolę.

To bardzo miłe i przyjemne, gdy wiemy że ktoś jest w nas zauroczony i nas pragnie. Kobieta nie będzie chciała tracić tej przyjemności i będzie sprawdzać czy nadal na nią lecisz.

Jednak to nie ma nic wspólnego z prawdziwym zainteresowaniem! Ona tylko sprawdzi czy nadal jest dla Ciebie atrakcyjna i rzuci Cię znów w kąt jak zabawkę.

3. Pokaż jej jak bardzo atrakcyjny jesteś! Zagraj jej na nosie – niech będzie zazdrosna!

Wzbudzając w niej zazdrość, specjalnie aktywujesz jej ego i dajesz jej powód do tego, by Tobą się pobawiła. Prowokujesz ją do Tego by pokazała Ci swoją wartość! Zdenerwowana kobieta specjalnie będzie dawać Ci wtedy złudne nadzieje i będzie bawić się Twoja uwagą, aby odegrać się na Tobie. Ona doskonale wie, iż może Tobą sterować i manipulować, ponieważ Ty cały czas masz nadzieję na coś więcej.

4. Walcz o nią! Wręczaj prezenty, pisz, nie odpuszczaj!

Chyba najgłupszy pomysł ze wszystkich czterech! Kupowanie prezentów na przebłaganie, błaganie i staranie się to syzyfowa praca. Takie działania przyniosą odwrotne skutki do oczekiwanych! Im bardziej będziesz naciskał, tym bardziej kobieta będzie się od Ciebie oddalać. Takie zachowania nigdy nie odzyskają Ci kobiety – nie trać nerwów, czasu i pieniędzy.

Powrót do dziewczyny po rozstaniu jest niemal niemożliwe!

Powrót do dziewczyny po rozstaniu jest niemożliwy

Jak zapewne zauważyłeś, magiczne sposoby na odzyskanie kobiety są nieskuteczne i tylko pogarszają Twoją sytuację!

Nie ma możliwości zmiany logicznej i przemyślanej decyzji drugiej osoby. Jeżeli próbowałeś kogoś zmienić na sile, to doskonale wiesz o czym mówię.

Jeżeli kobieta Cie rzuciła i Cię nie chce, to nic tego nie zmieni. Możesz szukać wymyślnych sposobów i technik na odzyskanie, jednak kobieta i tak zrobi to co będzie chciała zrobić.

Postaw się na miejscu dziewczyny. Jeżeli kobieta, która kompletnie zabiła Twoje zainteresowanie, chciałaby do Ciebie wrócić, zgodziłbyś się na taki układ?

Prawda jest taka, że zawalonej znajomości nie można już odbudować. Kobieta będzie do końca pamiętać Twoje błędy!

Znacznie łatwiej rozpocząć nową znajomość od zera, niżeli próbować odbudować zainteresowanie kobiety.

Nie mamy wpływu na wiele rzeczy – musimy się z tym pogodzić. Niekiedy są sytuacje, z których wyjścia już nie ma.

Odbudowywanie zainteresowania kobiety przypomina składanie do kupy potłuczonej porcelany. Możemy próbować ją jakoś posklejać, jednak nigdy już nie uda nam się odtworzyć poprzedniego wyglądu i kształtu!

Powracająca kobieta

Kobieta może do Ciebie wrócić po rozstaniu lub zwyczajnie do Ciebie pisać.

Kobieta wraca po rozstaniu – dlaczego to ściema?

Zadaj sobie jednak następujące pytania:

 • Czy jej powrót wynika ze szczerej chęci i zainteresowania? Jeżeli ona była mną zainteresowana i zależało jej na moim dobru, to czemu odeszła?
 • Czy ona ma jakiś powód do powrotu? Może jej się to opłaca, ma z tego jakąś korzyść?
 • Może jestem tylko kołem zapasowym?

Prawda jest taka, że prawdziwe zainteresowana kobieta w ogóle by Cię nie opuściła! Jeżeli ona od Ciebie odeszła, to znaczy że chce związać się z kimś innym i wróci do Ciebie najwyżej z braku laku.

W relacjach damsko-męskich nie ma drugiej szansy! Zgodnie z powiedzeniem, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki!

Taka jest prawda. Nie musisz mi wierzyć na słowo! Możesz sprawdzić wypisane przeze mnie „sposoby” na odzyskanie kobiety. Wypróbuj wszystko i sprawdź kto ma rację!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

17 thoughts on “Powrót do dziewczyny po rozstaniu – czy to jest w ogóle możliwe?

 1. Zapomniałeś ująć bardzo ważnej rzeczy. Tu z powrotem nie jest problem w kobietach , ale w meżczyznach. Bo tak naprawde usilnie po rozstaniu chwytamy się najgorszej ale i najłatwiejszej drogi czyli – Co moge zrobić aby ją odzyskać?. No własnie bo to nie ją tą eks mamy odzyskać , tylko siebie.. I tylko szczera praca nad sobą , szczere odzyskanje siebie i zmiana jest złotą zasadą na udany powrót. Ale wtedy ten mały odsetek męski już nie jest zainteresiwany ex , mają szczerą zmiane która prowadzi ich do nowy kobiet ,do poznawania ich.

  1. Problem jest właśnie w tym, iż faktycznie dziewczyny po rozstaniu nie da się już odzyskać. Jedyne co możemy zmienić, to tylko siebie i zmiana ta będzie atrakcyjna dla nowych kobiet, które poznamy. Nie wierzę w szczere powroty EX po rozstaniu. Dlaczego?
   Ponieważ kobieta w momencie rozstania zbiera wystarczającą ilość niechęci do Ciebie i zapamiętuje wszystkie Twoje błędy. Kiedy kobieta odchodzi, zapisuje w swojej głowie mniej więcej taki przekaz:
   „Nie jestem zainteresowana już tym kolesiem… Stać mnie na kogoś więcej, muszę poszukać innego faceta!” – i po prostu odchodzi. Ona nigdy tego nie zapomni.
   Zdarzają się jednak przypadki gdy dziewczyna wraca do chłopaka po rozstania, jednak nigdy nie jest to prawdziwe zainteresowanie. Bardzo często jest tak, ponieważ nie znalazła nic lepszego lub nikt nie jest nią zainteresowany, a jej zegar biologiczny bije. Także trzeba mieć na uwadze to, że gdy kobieta wraca po rozstaniu do Ciebie to NIGDY nie jest to już to samo prawdziwe zainteresowanie.

   Ona może wrócić z rożnych, niekoniecznie szczerych powodów. I nie stawiałbym tutaj z pewnością prawdziwego zainteresowania i pragnienia szczęścia drugiej osoby.

 2. To jest kompletna bzdura.
  Znam wiele par które wracały do siebie i później brały ślub i były szczęśliwe ze sobą.Wlasciwie powiedzenie dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki nie ma wgl prawa istnienia w relacjach bo dotyczy zupełnie czegoś innego.
  Jeśli ktoś to czyta to nie bierzcie w 100 % tego do siebie co autor pisze.
  Chcesz odzyskać eks to musisz stać się gościem którego dziewczyna poznała i wzbudzić w niej te emocje.Oczywiscie ona też musi tego chcieć. Ale bez pokazania jej że już nie popełniasz tych samych błędów nie uda Ci się to.Wiec bierz się do pracy i zmień a jest szansa.

  1. Jeszcze mało życia widziałeś kolego. Jestem grubo po 50 mam pare malzenstw za sobą i ten oraz ten drugi artykuł o ex trafia w sedno w każdym calu. Kobieta która od Ciebie odchodzi traci szacunek BEZPOWROTNIE. Wszyscy młodzi adepci „miłości aż po grób” powinni powiesić sobie te dwa wpisy nad łóżkiem i wałkować na pamięć.

  2. Chyba mało takich par które się roztala i wróciły do siebie jeśli np myślisz że roztanie na 2 czy miesiąc czasu to roztanie to ok też znam takie Pary dla mnie np. 2,3,4 tygodnie to klutnia i bardziej groźbą roztaniemy ale w powroty po roku czy 2 to raczej takich par nie znam po roku już każdy idzie w swoją stronę poznaje nowego,nowa i tyle pozamiatane. Sam jestem po 7 letnim zwiasku i gdy zazwyczaj dochodzi do roztania to już strona która zrywa już kogoś ma na Oku tak jest w 90% smutne ale prawdziwe

 3. Kompletną bzdurą jest naiwna wiara w to, że dziewczyna która Cię rzuciła i skreśliła ze swojego serca, w magiczny sposób wróci do Ciebie i zapomni o Twoich błędach. Pamięć kobiety to nie jest dysk twardy, który można tak sobie wymazać, zmienić się o 180% i znów ją rozkochać. Prawda jest taka, że dziewczyna która Cię rzuciła, już po prostu Cię nie chce i szuka sobie zastepstwa, o czym świadczy jej gest zerwania z Tobą.
  Co do par, które do siebie wracały i ponoć są ze sobą szczęśliwe… Ja też wiele takich znam i faktycznie – jak się spojrzy na taką parę z boku, to miłość czuć na kilometr. Tak się akurat składa, że znam bardzo blisko dwie takie pary i wiesz co?
  – Jedna para jest już przeszłością. Dziewczyna po powrocie wytrzymała z tym chłopakiem niecały rok i znów go rzuciła dla innego;
  – Druga para jeszcze ze sobą jest, ale z tego co słyszę i widzę – to ostateczne rozwiązanie ich związku jest już bliskie.
  Oczywiście… Na Facebooku i przy innych ludziach, to oni wyglądają jak dwa zakochane gołąbki. Jak to wszystko wygląda za zamkniętymi drzwiami? To wiedzą tylko oni!
  Nie zamierzam nikogo na siłę przekonywać do swoich racji. Każdy może sprawdzić na swoim przykładzie jak to faktycznie jest. Jeżeli chodzi o powroty do kobiety, która kiedyś nas rzuciła… Moje stanowisko jest jasne i mozna się z nim zapoznać, między innymi czytając powyższy wpis.

 4. A co gdy to Ty rozstałeś się z kobietą? Czy wtedy Twoim zdaniem wasz ponowny związek jest możliwy?

  1. To zależy od tego jak się rozstaliście i dlaczego. Bo równie dobrze mogłeś rozstać się z niezainteresowaną dziewczyną, która zmusiła Cię swoim zachowaniem do rozstania, a więc sytuacja taka sama jakby to dziewczyna Cię rzucała. Także odpowiadając na Twoje ogólne pytanie – ciężko na to odpowiedzieć, o ile jest to w ogóle możliwe… 😉

   Musisz bardziej sprecyzować sytuację.

 5. Artur ja wlaśnie zostawilem dziewczynę bo czułem, że mnie nie docenia denerwowala mnie swoim zachowaniem. Po rozstaniu myślalem duzo i zdalem sobie sprawe ze ja w duzej mierze sie do tego przyczniłem. Zdałem sobie sprawę, ze kocham ją nad zycie chce ja odzyskac ona pisze ze potrzebuje czasu ze nadal mnie kocha ale nie moge miec pewnosci ze do mnie wroci.

  1. Cześć Kamil,

   Związek romantyczny z kobietą to z całą pewnością relacja, która wymaga zaangażowania obydwojga partnerów. Skoro dziewczyna nie za dobrze traktowała Cię w związku i gołym okiem widziałeś brak jej zaangażowania, to faktycznie coś tu musiało być nie tak. Skoro ona nie była zainteresowana, to bardzo dobrze zrobiłeś że ją rzuciłeś, ponieważ związek z taką kobietą to ogromna męczarnia na dłuższą metę, nie mówiąc już o małżeństwie…

   Jeżeli przy rozstaniu ona za bardzo się tym nie przejeła, to też jest kolejny znak jej niskiego zaangażowania. Teraz, gdy Ty chcesz do niej wrócić, ona mówi że potrzebuje czasu… Co prawda pisze Ci tam, że coś do Ciebie czuje, ale musisz wiedzieć o jednej rzeczy:
   Jeżeli kobieta mówi, że Cie kocha, to znaczy że mówi – nic więcej! Nie wierz w słowa kobiety – wierz w jej czyny! Jej czyny pokazują Ci, że ona ma gdzieś tę relację i nie chce do Ciebie wrócić.

   Bo zobacz… Gdyby ona faktycznie była Tobą zainteresowana, to w ogóle nie dopuściłaby do rozstania oraz czym prędzej by do Ciebie wróciła. Jednak w Twojej sytuacji, doskonale wiesz jak jest. Dlatego też, ja na Twoim miejscu bym sobie ją odpuścił i zaczął poszukiwania nowej dziewczyny do związku. Wiem, że rozstanie i życie bez tej dziewczyny jest bolesne, ale stary – bycie z nią jest jeszcze gorsze!

 6. Witam wszystkich
  jestem osobą niedosłyszącą i byłem z nią 2 lata prawie, na początku wiedziała że niedosłyszę i w tym czerwcu chciałem oświadczyć a mówiła że ,,mogę zastanowić się?,, bardzo mnie bolało potem mówiła że,, szkoda ze nie słyszę normalnie,, no i potem powrotem pytała o pierscionek potem przeprosila za wszystko a w sierpniu przed koncem zerwała mnie przed weselem.
  We wrześniu zawaliłem kombinowanie statusem na fb jak mieliśmy jeszcze nasze zdjęcie, potem skasowala, tydzien potem byłem z kwiatką i rozmawialismy przepieknie potem cos mowila ze niedoslysze a i mama mi mowila ze ona nie dla mnie :/ słyszała a potem napisalem list szczery z serca, a potem pisalem do kolegi jej w sprawie co innego nie o nią, no i ona i on mnie zablokowali FB i instagram, a potem poszedlem do niej do pracy była zaskoczona i nie zła , przyjeła kwiatki i cisza i nie mowila i poszedłem sobie, strasznie mnie to boli, czy to będzie kiedys oznaczało ,,KARMA SZYBKO WRACA,,?

 7. Patryku,

  z tego co napisałeś w powyższym komentarzu, widzę iż Twoja historia jest z całą pewnością znacznie bardziej złożona niż ją przedstawiasz. Jeżeli chcesz bardziej konkretnej i szczegółowej analizy Twojej sytuacji, to zapraszam Cię do darmowej konsultacji e-mail, którą znajdziesz na stronie pod zakładką KONTAKT.

  Pozdrawiam
  Artur Witoś

 8. Dziś zgadzam się z autorem ale okupiłem to własnym bólem i cierpieniem, plaszczeniem się i wszystkim tym co nie ma nic wspólnego z męskością.

  Moja ex to przedsiębiorcza kobieta, pewna siebie. Więc po kilku latach skoro postanowiła odejść to była to jej przemyślana decyzja i nie ma co się oszukiwać, oczywiście ja się oszukiwałem, próbowałem wszystkiego zacząłem chodzić do psychologa, wziąłem się za siebie i zrzuciłem naście kg, zmieniłem pracę na lepiej płatna i myślicie, że coś to dało? Absolutnie nic, może to że stałem się dla niej karaluchem. Dziś wiem, że kobieta odchodząc wie że kiedyś z kimś się zwiąże i że będzie jej lepiej i jest to dla niej na tyle atrakcyjna perspektywa że o żadnym powrocie nie może być mowy. Wciąż się trochę biczuje stąd też mój wpis tutaj, co prawda już dawno się odciąłem ale wciąż stoję w miejscu. Ze zmian na które dzięki niej się zdecydowałem nie zrezygnowałem baaa pokochałem bieganie i w tym roku zrobię swój pierwszy maraton

  Fajna strona

 9. A ja sie nie zgodzę każda historia jest inna. Dziewczyna mogła zerwać kochając was ponieważ mężczyzna nie stanął na wysokości zadania albo strasznie się zaniedbań lub cogorsza pogubil. Jezeli początki relacji były naprawdę fantastyczne, a dopiero pod koniec coś się zadziało. To bardzo możliwe, że dziewczyna potrzebuje czasu. Pozachwyca się życiem singla i prawdopodobnie w tym okresie może sobie uświadomić, że do was tęskni. Albo może spróbować być z kimś innym ale odkryć, że nikt was nie zastąpi. Bądźcie wierni swoim uczuciom bo macie do tego prawo. Jak zareaguje druga strona to już jest do akceptacji. Zawsze bądźcie wierni sobie.

 10. witam, piszę w sprawie odzyskania byłej dziewczyny. czy jeśli przesłalbym Panu historię związku, byłby Pan w stanie doradzić czy można podjąć jakieś kroki? pozdrawiam

  1. Z odzyskiwaniem byłej dziewczyny jest taki problem, że w 99% raczej nie jest to możliwe. Opisuje to w swoich artykułach na stronie. Natomiast możesz przesłać maila na mój adres – zobaczę co da się zrobić 😉

 11. Zgadzam się z powyższym artykułem jednak istnieją też wyjątki od powyższego ale marginalne,
  jakiś ułamek szansy istnieje, 1% że to się uda i 99% że już nie da się z tym nic zrobić.
  Przykładem na odzyskanie zainteresowania dziewczyny, choć ostatecznie wszystko popsułem
  bo nie miałem dostatecznej wiedzy jak prowadzić taką relację, będzie mój przykład.
  Poznałem kiedyś dziewczynę, ona bardzo się we mnie zakochała ale długo zwlekałem
  z przypieczętowaniem tej znajomości związkiem. Kiedy w końcu zaczęliśmy być razem
  ona bardzo szybko straciła mną zainteresowanie i zostawiła mnie. Kompletnie nie mogłem sobie z tym poradzić.
  Stałem się łajzowaty i niemal na kolanach błagałem ze łzami w oczach by została.
  Niestety nic to nie dało. Ona zaczęła spotykać się z innym i wtedy coś we mnie pękło.
  Zapadłem się całkiem pod ziemię, zerwałem całkowicie kontakt z nią i jej znajomymi.
  Zmieniłem numer, skasowałem FB, totalnie się odcinając.
  Minęły 4 lata. Nawiązałem z nią ponownie kontakt przez FB. Spotkaliśmy się pod pretekstem powspominania starych czasów.
  To co się stało przerosło moje oczekiwania, zaiskrzyło do tego stopnia że sama mi mówiła że to coś niesamowitego
  i ona nie wie co się dzieje. Ona była wtedy w związku ale nie chciała być już tym facetem dłużej.
  Widzieliśmy się kilka razy, ale ostatecznie wszystko popsułem naciskając na nią by z nim szybko zerwała
  i weszła w związek ze mną, kiedy nie dostałem to czego chciałem weszło za dużo emocji,
  zacząłem jej robić wyrzuty o to i obraziłem się zamiast cierpliwie budować i wzmacniać jej zainteresowanie.
  W końcu zerwałem całkiem kontakt bo poznałem inną dziewczynę i tkwiłem prawie 7 lat w niesatysfakcjonującym związku
  marząc o mojej A. W międzyczasie ona zerwała z tamtym chłopakiem i po około pół roku od tego momentu
  znów się z nią widziałem. Chciałem zostawić dla niej swoją obecną dziewczynę ale zostałem z nią z litości.
  A. poznała nowego chłopaka z którym była 3 lata w związku, po tym znów odezwała się do mnie na FB,
  jednak ja już na to nie reflektowałem. Powrót bohatera jest możliwy ale muszą zajść szczególne okoliczności z tych 1%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.