Jak znaleźć dziewczynę do związku? 5 rzeczy o których musisz wiedzieć!

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Znalezienie odpowiedniej dziewczyny do związku to nie lada wyczyn dla osób, które ciągle randkują i szukają „tej jedynej”. Problem pogłębia się w momencie, gdy mężczyźni w ogóle nie mają za dużego doświadczenia z płcią przeciwną i czekają dopiero na swój początek randkowej przygody. Jak znaleźć dziewczynę do związku? Jak zwiększyć swoje szanse na znalezienie pięknej i wartościowej żony? Czy jest to w ogóle możliwe? W niniejszym artykule przedstawię Ci 5 rzeczy o których musisz wiedzieć, jeżeli zastanawiasz się jak znaleźć dziewczynę do związku. Zapraszam do lektury!

Dla kogo to artykuł?

Jak znaleźć dziewczynę?

Treść tego artykułu dedykuję w szczególności osobom, które nie posiadają zbyt dużego doświadczenia na polu relacji damsko-męskich. Ten artykuł to bardzo dobry początek dla osób, które w ogóle lub bardzo mało randkowały z kobietami, lecz mimo to, chciałyby jakoś to rozpocząć i szukać wybranki serca.

Nie wiesz jeszcze dokładnie jak postępować z kobietami i jak z nimi randkować. Mimo to, czujesz potrzebę wejścia w romantyczny związek z kobietą i pragniesz mieć kochającą i wierną żonę.

Trudne początki…

Początki przeważnie zawsze bywają trudne. Sam miewałem na samym początku wiele problemów z kobietami i pewnością siebie w ogóle. Mimo wielu przeciwności i blokad we mnie, udało mi się powoli wypracować solidne wartości i doświadczenie, które przyczyniły się do tego, że znalazłem wreszcie odpowiednią kobietę do relacji romantycznej. Doskonale rozumiem poczucie beznadziejności i bezużyteczności wielu mężczyzn, którzy przygnębiają się faktem braku posiadania dziewczyny.

Powoli, do przodu!

Głowa do góry! Nie ma sensu przejmować się tymczasowo beznadziejną sytuacją życiową. Same użalanie się nad sobą nic Ci nie pomoże. To jeszcze bardziej Cię dobije i zniszczy Twoją pewność siebie. Nie tkwij w tym marazmie i postanów powolne wyjście z tego dołka. Jeżeli jesteś „w dupie”, to się po prostu z niej wydostań, zamiast się w niej urządzać i rozstawiać tam swój obóz.

Nie musisz z dnia na dzień stać się człowiekiem sukcesu i podrywać wszystkie kobiety bez żadnego skrępowania. Nie tędy droga! Twoja przemiana ma być drogą do celu, a nie rewolucyjnym skokiem po pewność siebie i sukces. Zacznij budować swój solidny plan zdobycia dziewczyny do związku, który będziesz realizował w następnych tygodniach/miesiącach. Jeżeli będziesz sumiennie go wykonywał, to istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że wreszcie osiągniesz swój cel i zdobędziesz kochającą i wierną kobietę.

Jak znaleźć dziewczynę? Niech to nie będzie przypadek!

Niech Twoje poszukiwania dziewczyny nie będą przypadkiem. Nie licz na przypadki i zrządzenie losu! Kobiety na ogół nie spadają z nieba i nie wchodzą w romantyczną relację z przypadku. Nawet jeżeli przez przypadek spotkasz wartościową kobietę, to nadal musisz ją jakoś romantycznie zainteresować i sprawić, by prawdziwie chciała być z Tobą w związku. Takie rzeczy, tak samo jak spotkanie tej jedynej, również nie dzieją się z przypadku.

Jak znaleźć dziewczynę do związku?

Zacznij świadomie pracować na swój sukces w relacjach damsko-męskich. Pamiętaj, że tacy ludzie sukcesu jak m.in. Robert Lewandowski nie są na samej górze z przypadku. Sukces jest wynikiem ciężkiej pracy i świadomo przebytej drogi do zwycięstwa. Mam ogromną nadzieję, że Ty również planujesz swój sukces!

Jak znaleźć dziewczynę? Oto 5 rzeczy, o których musisz wiedzieć:

Jeżeli chcesz znaleźć dziewczynę swoich marzeń i planujesz dokonać tego w świadomy sposób, mam dla Ciebie 5 wartościowych porad, które musisz wziąć pod uwagę podczas planowania podrywu. Oto one:

1. Poznaj samego siebie

Na samym początku, poznaj samego siebie oraz swoje zalety i wady w kontekście romantycznym. Zanim ruszysz na podbój damskich serc, sprawdź własną kondycję. Zadaj sobie szereg podobnych pytań oraz zrób checklistę:

 • Czy dbam o własny wygląd? Czy moje ubrania są dopasowane do mojego ciała i czy podobać będą się one płci pięknej?
 • Jak wygląda u mnie sprawa higieny? Czy dręczą mnie jakieś problemy jak trądzik czy nieświeży oddech? Co z moimi włosami, twarzą, brodą, rękoma, zębami?
 • Jak to jest z moją sylwetką? Czy chodzę na siłownie/ćwiczę w domu aby budować męską budowę ciała? Nie mam przypadku problemu z garbieniem się?
 • Czy jestem pewny siebie w towarzystwie kobiet? Jak rozmawia mi się z płcią przeciwną? Czy potrzebne są tutaj jakieś dodatkowe umiejętności?
 • Kim jestem? Czy oprócz relacji damsko-męskich mam jakieś cele, ambicje, ideały? Czy oprócz kobiety, dążę do czegoś jeszcze? Jeżeli nie, dlaczego?
 • Co z moimi zainteresowaniami? Czy ja jakieś w ogóle mam? Jeżeli nie mam hobby, to dlaczego?
 • Czy mogę się dodatkowo nauczyć czegoś wartościowego? Czy mogę dodatkowo ograniczyć granie w gry i poświęcić ten czas na naukę ekonomii lub gry na gitarze?

Te oraz podobne pytania pozwolą Ci bardziej siebie poznać oraz nakierować Cię na dalszy rozwój w innych dziedzinach.

Prawda jest taka, że znalezienie dziewczyny nie jest celem samym w sobie, a Twoje całe życie bardzo mocno wpływa na powodzenia z kobietami. Mówiąc inaczej, nie możesz odizolować umiejętności w relacjach damsko-męskich od Twojego pozostałego życia. Jeżeli Twoje życie prywatne jest niepoukładane, to jakbyś mocno się nie starał tego ukryć, to będzie widoczne podczas randek i kontaktów z kobietami.

Poznając kobiety w sensie romantycznym, sprzedajesz się jako kompletny towar. Sprzedajesz się jako całość – jako partner do wspólnego życia. Warto zatem, abyś był jak najlepszą wersją samego siebie w innych sferach życia. To popłaca również w relacjach damsko-męskich!

2. Czy Ty w ogóle szukasz tej dziewczyny?

Gdy rozmawiam z mężczyznami szukającymi dziewczyny, pytam się ich co właściwie robią aby dziewczynę znaleźć. Nieraz spotykam się z bardzo ciekawymi odpowiedziami:

No wiesz Artur… Normalnie pracuję, robię zakupy, wracam do domu, gram sobie na konsoli, trochę czytam o związkach i kobietach i idę spać. Rano wstaję, idę do pracy i znów to samo – i tak właściwie 7 dni w tygodniu.

No dobrze… A gdzie tutaj czas poświęcony na faktyczne szukanie dziewczyny?

Mężczyźni żyją z dnia na dzień. Chodzą do szkoły, pracują i zajmują się codziennymi rutynami. Żyjąc w taki sposób, w ogóle nie pomagają sobie w kontekście znalezienia kobiety do związku. Jak już wcześniej wspomniałem, żony nie spadają z nieba i nie lecą do Ciebie jak muchy do lepów. Aby znaleźć dziewczynę, musisz zacząć ją szukać! Inaczej, szansa na znalezienie kobiety jest bardzo mała i zależna wyłącznie od przypadku!

Ty natomiast, zamiast czekać na przypadek, zacznij świadomie szukać! Pojawiaj się w miejscach w których możesz znaleźć wartościową kobietę i tam wypatruj nowych numerów telefonu. Poświęć na to chociażby pół godziny dziennie.

3. Nabierz doświadczenia z kobietami

Pewność siebie wywodzi się przede wszystkim z doświadczenia. Jeżeli jesteś pewny siebie w jakiejś sferze, to znaczy po prostu, że wiesz co się wŃŃokół Ciebie dzieje i co również może się Tobie wydarzyć. W takiej sytuacji jesteś spokojny i opanowany, a Twoje działania są przemyślane i dokładne.

Z pewnością są jakieś sfery w których jesteś pewny siebie. Zastanów się nad tym przez chwilę:

 • Gdy grasz w swoją ulubioną grę, to pewnie nie boisz się wyzwań czekających w niej, ponieważ jesteś już w tym ekspertem i bezproblemowo zdobywasz wysokie wyniki, które są powodem do zazdrości wielu Twoich znajomych.
 • Grając w koszykówkę od wielu lat, jesteś pewny swojej gry i wiesz, że potrafisz wnieść do swojej drużyny olbrzymią wartość.
 • Jesteś tak obcykany w mechanice, że możesz naprawiać samochody z zamkniętymi oczami bez jakiegokolwiek stresu czy trzęsących się rąk.
 • Potrafisz niesamowicie szybko i efektywnie programować w PHP, nie bojąc się przy tym że użyłeś złej funkcji czy też nieodpowiedniej optymalizacji kodu.
 • Na siłowni jesteś prawdziwym wymiataczem, który potrafi zrobić za pierwszym podejściem 100 pompek bez większego stresu czy też wysiłku z Twojej strony.

W czymkolwiek jesteś pewny siebie, istnieje w tym pewna prawidłowość. Pewność siebie w Twojej specjalnej dziedzinie istnieje między innymi z powodu Twojego doświadczenia. Jesteś pewny, ponieważ masz pewne doświadczenie i nie odczuwasz lęku wobec niewiadomej.

Tak samo jest z kobietami. Im więcej masz doświadczenia w tej sferze, tym bardziej pewny możesz się stać. Nie chodzi mi tutaj oczywiście o doświadczenie „seksualne”. Mam na myśli przede wszystkim doświadczenie wynikające z przebytych randek, podejść o numer telefonu czy też zwykłych rozmów z kobietami. Generalnie, im więcej – tym lepiej!

Zagaduj do kobiet i z nimi randkuj. Nawet jeżeli nie są to kandydatki na Twoją żonę, to rób to nadal! Nie musisz być z nimi w związku po kilku randkach. Mimo wszystko jednak, kilka takich spotkań pomoże Ci złapać więcej wprawy i oswojenia z płcią piękną.

4. Teoria jest też ważna!

Praktyka i obycie z przedstawicielkami płci pięknej to z całą pewnością rzecz ważna. Im więcej z kobietami przebywasz i randkujesz, tym bardziej potem jesteś pewny siebie i kontakty romantyczne stają się prostsze.

Nie oznacza to jednak tego, że sama teoria w tym przypadku musi być kompletnie niepotrzebna i zbędna. Praktyka jest bardzo ważna – bez dwóch zdań. Jednak z porządnym zapleczem teoretycznym i wiedzą na temat kobiet i relacji damsko-męskich, Twoje szanse na sukces z kobietami rosną jeszcze bardziej!

Przygotuj się solidnie do poszukiwań dziewczyny wiedzą na temat relacji romantycznych i płci pięknej:

 • poznaj specyfikę kobiecej natury oraz zrozum damskie zachowania wraz z ich uwarunkowaniami;
 • zgromadź wiedzę na temat relacji damsko-męskich, czytając wartościowe książki oraz artykuły w sieci;
 • poznaj prawa rządzące światem oraz przede wszystkim, prawa relacji-damsko-męskich;
 • zapoznaj się z doświadczeniami oraz problemami innych mężczyzn, aby uniknąć ich przykrych doświadczeń i wyciągnąć z ich zachowania nauczkę dla siebie;
 • dowiedz się jakie cechy zewnętrzne i wewnętrzne na ogół przyciągają kobiety i nastaw swój rozwój w tym kierunku;

Metod poszerzania swojej wiedzy teoretycznej jest bardzo dużo. Ważne jest to abyś oprócz działań, także się ustawicznie edukował, zwiększając tym samym swoją pewność siebie i zrozumienie wobec tego co będzie działo się w sferze relacji romantycznych.

Będąc bardziej wyedukowanym w tej sferze, będziesz znacznie lepiej rozumiał zachowania kobiet oraz wyciągał wnioski z wszystkich interakcji romantycznych.

Mężczyzna z dużym doświadczeniem praktycznym zapowiada się bardzo dobrze. Natomiast mężczyzna z wiedzą praktyczną i teoretyczną to solidny towar, który ma ogromne szanse na sukces z kobietami!

5. Czas na zmiany w Twojej głowie

Robiąc porządki w sferze relacji damsko-męskich, warto też przy okazji zrobić mały audyt naszej głowy, a więc przekonań na temat ludzi, związków, kobiet i świata w ogóle.

Może się przecież zdarzyć taka sytuacja, że spełnisz wszystkie 4 powyższe punkty wzorowo. Jednak mimo to, Twoje poszukiwania dziewczyny do związku psuć będą śmieci w Twojej głowie.

Znam kilka przypadków mężczyzn, którzy wydają się być ogarniętymi facetami gotowymi do związku. Szukają oni kobiety do relacji. Mimo szczerych chęci, w ich głowach znaleźć można nieodpowiednie i negatywne przekonania. Na przykład…

 • Mężczyzna żyje w fałszywym przekonaniu jakoby to dziewczyna potrzebowała szybkiego seksu na pierwszej randce, natychmiastowej eskalacji dotyku oraz erotycznych nawiązań podczas pierwszych rozmów.
 • Facet jest święcie przekonany, iż każdy kobieta to stuknięta wariatka która tylko czeka na to aby zrujnować mu życie po ślubie i przejąć cały jego majątek.
 • Facet traktuje kobiety jako mniejsze zło. Kobiety dla niego to złe i nikczemne istoty, które istnieją tylko po to by dostarczać mu przyjemności cielesnych.
 • Mężczyzna, przesiąknięty propagandą Hollywood, traktuje proces budowania relacji romantycznych jako szybką autostradę do serca kobiety, wymagając od niej wyłączności po 3 spotkaniach.

Podobnych przekonań jest jeszcze wiele. Ważne abyś te wszystkie negatywne spostrzeżenia dostrzegał i je eliminował! Na pierwszy rzut oka może wydawać Ci się, że to właściwie żaden problem. Jednak wierz mi – takie złe przyzwyczajenia mogą bardzo negatywnie odbić się na Twoich relacjach z kobietami. Nawet możesz być tego nieświadomy, ponieważ takie niszczące przekonania bardzo często osiadają głęboko w naszej podświadomości.

Także na sam koniec – wyrzuć śmieci ze swojej głowy!

Twój sukces nie jest kwestią przypadku

Jeżeli zastanawiasz się jak znaleźć dziewczynę, to musisz wiedzieć jedno na pewno – to na 99% nie będzie kwestia przypadku! Zbudowanie solidnego i udanego związku to proces, który wymaga wielu poświęceń i zaangażowania.

Czy warto?

Zdecydowanie tak! Twoja żona to osoba, która spędzi z Tobą prawdopodobnie najwięcej czasu w Twoim życiu. Warto zatem aby wybór kobiety na całe życie nie był przypadkiem i wynikiem losowej decyzji. Twoja żona to Twój życiowy towarzysz, który będzie przy Tobie na dobre i na złe. Wybierz mądrze zatem!

Jak znaleźć dziewczynę? Jak sobie poradzić z tym trudnym zadaniem?

Jak znaleźć dziewczynę do związku?

Znalezienie odpowiedniej kobiety do związku nie jest łatwym zadaniem – fakt. Dlatego też, jestem tutaj dla Ciebie i przygotowuję mnóstwo wartościowej wiedzy z której możesz skorzystać w każdej chwili!

Skorzystaj z tego dobrodziejstwa losu i zwiększ swoje szanse na powodzenie z płcią przeciwną.

Oprócz moich artykułów na blogu oraz filmów na kanale YouTube, polecam Ci gorąco moje dwie książki poświęcone relacjom damsko-męskim:

 • Kodeks Miłości – idealna książka na sam początek Twojej przygody z płcią przeciwną. Książka zawiera 50 uniwersalnych praw relacji romantycznych, które musisz poznać zanim w ogóle zaczniesz z kobietami mieć jakiekolwiek interakcje.
 • Algorytm Podrywu – książka, którą musisz przeczytać jeżeli jesteś zainteresowany znalezieniem pięknej i wartościowej kobiety do związku. Algorytm Podrywu to tak naprawdę Twój drogowskaz i dokładny plan podrywu.

Korzystaj z moich materiałów jak i też materiałów innych wartościowych twórców w tej branży. Zwiększaj swoje szanse na znalezienie idealnej kobiety do związku. Nigdy się nie poddawaj i stawiaj poprzeczkę bardzo wysoko. Udany związek to gra warta świeczki!

Pozdrawiam
Artur Witoś

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

4 thoughts on “Jak znaleźć dziewczynę do związku? 5 rzeczy o których musisz wiedzieć!

 1. Czy według ciebie jeśli ktoś ma ponad 20 lat i jeszcze nigdy z żadną nie był to ma jeszcze szanse ułożyć sobie życie czy już jest stracony?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.