Jak zapomnieć o byłej dziewczynie oraz szybko stanąć na nogi po rozstaniu.

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Utrata bliskiej nam osoby potrafi ogromnie nas przytłoczyć. Ból jest tym większy, gdy zdamy sobie sprawę, iż odejście kobiety jest wynikiem naszych błędów i niedopracowań. Dziewczyna nas rzuca, a my zostajemy sami. Najgorsze jest jednak to, że nie potrafimy o niej zapomnieć. Jak zapomnieć o byłej dziewczynie? W poniższym artykule postaram się przedstawić Ci kilka sposobów, które Ci w tym pomogą.

Dlaczego doszło do rozstania?

Zanim jednak przejdę do tego jak zapomnieć o byłej dziewczynie, warto zastanowić się nad tym co doprowadziło do rozstania.

Jeżeli na samym początku było w porządku, a potem wszystko się rozpadło i doszło do rozstania, to coś tą zmianę musiało spowodować.

Nic nie dzieję się bez przyczyny.

5 błędów mężczyzn, które prowadzą do rozstania.

Jeżeli nie chcesz powtórzyć tego samego błędu, należy sięgnąć do źródeł i zobaczyć co spowodowało rozstanie.

Mądry człowiek uczy się na swoich błędach. Sprytny człowiek uczy się na cudzych błędach. A głupi nie uczy się wcale i wciaż popełnia te same błędy, licząc na inny rezultat.

Jeżeli to dziewczyna zerwała relację, to ty musiałeś popełnić jakiś błąd.

Co to mogło być? Absolutnie wszystko! Z pewnością coś musiałeś zrobić nie tak, skoro dziewczyna zmieniła swoje zainteresowanie i Cię opuściła.

Możesz powiedzieć jednak, że ona była stuknięta lub też głupia. To również jest twój błąd! Dlaczego wszedłeś w relację z nieodpowiednią osobą?

Jak poznać, że jej zależy? 5 oznak szczerego zainteresowania

Przymykanie oka na poważne wady kobiety to też Twój błąd! Jeżeli wiesz, że dziewczyna jest niezrównoważona lub niezdatna do związku, to czemu ryzykujesz zranienie i wchodzisz z nią w zażyły związek?

Zastanów się jakie błędy popełniłeś w związku oraz w jaki sposób możesz zapobiec im w przyszłości.

Jak zapomnieć o byłej dziewczynie – usuń ją ze swojego życia!

Rozstanie w związku oznacza kompletny koniec waszej relacji. Tutaj nie ma co naprawiać i walczyć o dawną miłość.

 • Przeprosiny
 • Zmiany na lepsze
 • Prezenty na przebłaganie
 • Powrót i „start od początku”

To nie działa!

Jeżeli dziewczyna z Tobą zrywa, to w ona już wykreśla Cię ze swojego serca.

Dlatego też, usuń ją ze swojego życia. Usuń wszystkie rzeczy, które Ci o niej przypominają.

Jak zapomnieć o dziewczynie? Usuń wszelkie ślady po niej!

Nie chodzi mi o to byś czuł do niej nienawiść i usuwał ją ze swojego życia ze szczerej niechęci.

Po prostu te rzeczy będą Ci o niej przypominały i będą Cię przygnębiać.

Masz usunąć te rzeczy, ponieważ będą one utrudniały Ci wstanie na nogi. Zdjęcia na których byliście szczęśliwi i radośni cały czas będą wywoływać w Tobie żal i tęsknotę za tym co było.

 • Usuń wasze wspólne zdjęcia
 • Nie zaglądaj na jej profile społecznościowe
 • Usuń jej numer
 • Nie korzystaj z rzeczy, które mogą o niej przypominać (muzyka, filmy, przedmioty których używaliście, itd.)

Zapomnij o tym co było oraz żyj dalej!

Nie ma ludzi idealnych

Jeżeli nadal nie wiesz jak zapomnieć o byłej dziewczynie, to mam dla Ciebie kolejną radę.

Wyszukaj wady swojej byłej dziewczyny oraz na nich się skup.

Nie ma ludzi idealnych. Każdy z nas ma szereg wad jak i zalet. Tak samo jest z Twoją byłą dziewczyną. Ona z pewnością ma jakieś cechy, które nie są atrakcyjne dla Ciebie lub po prostu są dalekie od ideałów. Spójrz na nią z boku oraz oceń czy rzeczywiście jest taka idealna.

Zastanów się przez chwilę oraz wymień jej wszystkie wady. Zamiast myśleć o jej pozytywnych cechach, skup się na tych negatywnych i wynieś z nich wnioski.

Negatywne cechy: - Dosyć częste kłótnie, Słabe poczucie humoru, Niska czułość z jej strony, Nieodpowiednia figura

Gdy dłużej zastanowisz się nad tymi negatywami, możesz dojść do ciekawych wniosków, np.:

 • Moja była kłóciła się przynajmniej raz na miesiąc. Jeżeli bylibyśmy razem małżeństwem, to miałbym pewnie jedną kłótnię co dwa tygodnie.
 • Była dziewczyna nie rozumiała moich żartów i bardzo często była sztywna. Długotrwały związek z nią byłby dla mnie nudny.
 • Ona nie za bardzo była czuła dla mnie w związku. Jeżeli teraz będę dbał o kolejny związek z inną kobietą, to z pewnością dostanę więcej czułości.
 • Sylwetka mojej byłej nie do końca mi się podobała. Moja ex była troszeczkę za bardzo przy kości. Moja następna dziewczyna będzie pod tym względem lepsza!

Gdy uświadomisz sobie jej wszystkie wady, to jej idealny obraz zostanie naruszony, a ty będziesz się mniej przejmował rozstaniem z nią i staniesz na nogi.

Otwórz się na innych ludzi

Jeżeli po rozstaniu zamkniesz się w czterech ścianach i będziesz cały czas myślał jak zapomnieć o byłej dziewczynie, to nie wróżę Ci nic dobrego!

Rozmawiaj z innymi ludźmi.

Otwórz się na innych ludzi! Zacznij spotykać się ze znajomymi, szukaj innych znajomości, poznawaj nowe kobiety oraz ćwicz swoje umiejętności interpersonalne.

Jeżeli będziesz spotykał się z innymi, to będzie Ci znacznie łatwiej przeżyć rozstanie oraz nie będziesz wracał myślami do swojej byłej.

Ważne abyś się czymś zajął. Nie siedź w domu i nie rozpamiętuj starych czasów. Wyjdź ze znajomymi pograć w kosza lub skocz na siłownię.

Nie ma co marnować czasu na przeszłość. To już się stało i nie masz na to wpływu. Masz jedynie wpływ na teraźniejszość i przyszłość. Poznawaj nowe kobiety oraz nie dopuść do ponownego rozstania z Twojej winy.

Jesteś na dobrej drodze

Sam fakt, że szukasz odpowiedzi i chcesz poprawić swoje umiejętności w relacjach damsko męskich jest ogromnym atutem.

Zdałeś sobie sprawę, że popełniłeś błąd i wiesz że Twoja postawa wymaga poprawy.

Wielu facetów zupełnie nie interesuje się prawami rządzacymi relacjami damsko-męskimi. Błądzą oni w tej sferze i popełniają mnóstwo błędów. Wchodzą w związki oraz po kilku miesiącach lub latach zderzają się z rozstaniem. W kółko popełniają te same błędy oraz oczekują innych rezultatów. Ich męska duma nie pozwala na to, by nauczyć się czegokolwiek. Według nich, „prawdziwy mężczyzna o związkach wie wszystko od urodzenia”…

Bzdura!

Jeżeli tylko będziesz chciał, w Internecie (w tym również na mojej stronie) istnieje mnóstwo porad dotyczących relacji damsko-męskich.

Jeśli podejmiesz świadomą decyzję i zaczniesz szkolić się w tym kierunku, Twój przyszły związek będzie o niebo lepszy i bardziej satysfakcjonujący.

Pamiętaj! Wszystko w Twoim związku jest wynikiem – Twój związek również!

Głowa do góry!

Na Twojej drodze znajdzie się z pewnością wiele atrakcyjnych i wartościowych kobiet.

Nie ma co rozpamiętywać przeszłości i skupiać się nad tym jak zapomnieć o byłej dziewczynie.

Szczerze powiedziawszy, to w pewien sposób nigdy o niej nie zapomnisz. Nie oznacza to jednak, że powinieneś o niej myśleć cały czas i rozpamiętywać to latami.

Trzeba po prostu stanąć na nogi i iść do przodu.

Czego serdecznie Ci życzę, Drogi Czytelniku!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Dowiedz się jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku, uniknąć odrzucenia oraz skutecznie poprowadzić relację do romantycznego związku.

Ponad 170 stron praktycznej wiedzy o poznawaniu kobiet, zagadywaniu, randkowaniu i relacjach damsko-męskich, które pomogą Ci zdobyć wartościową dziewczynę do związku.

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu - kurs podrywu w formie e-booka!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.