O czym rozmawiać z dziewczyną na randce? Oto 4 tematy do rozmowy!

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Zastanawiasz się o czym rozmawiać z dziewczyną na randce? Jakie tematy powinieneś poruszać na samym początku Waszej znajomości aby nie zrazić dziewczyny do siebie? W niniejszym artykule przedstawię Ci 4 bezpieczne tematy do rozmowy oraz przestrzegę Cię przed tematami, których absolutnie nie powinieneś poruszać. Zapraszam do lektury!

Co powinniście robić na randce?

O czym rozmawiać z dziewczyną na randce?

Na samym początku warto podreślić, że sama rozmowa z dziewczyną nie jest celem samym w sobie i nie stawi głównego dania spotkania sam na sam. Głównym celem spotkania jest dobra zabawa i mile spędzony czas. Rozmowa z dziewczyną może do tego doprowadzić, ale nie stanowi ona często głównego dania.

Aktywności na spotkaniu są też ważne!

Warto o tym pamiętać, organizując randkę z dziewczyną. Sam kiedyś myślałem, że ciekawa rozmowa jest najważniejsza i powinienem na spotkaniu wyłącznie rozmawiać z kobietą na same ciekawe tematy. Może i same wątki poruszane na spotkaniu były interesujące, jednak same spotkania były niesamowicie nudne! My na nich tylko siedzieliśmy i debatowaliśmy. Bez żadnych innych pobocznych aktywności!

Jak zapewne się domyślasz, bardzo szybko zostawałem odrzucony. Dziewczyna wytrzymała ze mną tylko 2 spotkania. Na kolejne już nie chciała przychodzić, z obawy przed nudą z mojej strony.

Pamiętaj! Rozmowa jest bardzo ważna, ale nie jest celem samym w sobie i nie powinna być wyłączną czynnością na każdym Waszym spotkaniu. Oprócz ciekawej konwersacji, zadbaj również o interesujące aktywności podczas Waszego spotkania.

O czym NIE rozmawiać z dziewczyną?

Zanim przedstawię Ci o czym rozmawiać z dziewczyną, muszę przekazać Ci również informacje o tematach, których w ogóle nie powinieneś poruszać na spotkaniu z kobietą.

O czym NIE rozmawiać z dziewczyną na randce?

Jak już wcześniej to zostało wspomniane, Twoja randka z dziewczyną ma dostarczyć Wam przede wszystkim jak najwięcej dobrej zabawy i pozytywnych emocji.

Dlatego też, absolutnie nie powinniście rozmawiać o rzeczach przykrychdołujących czy też negatywnych. Randka sam na sam to aktywność, podczas której macie zapomnieć o otaczającym Was smutnym i niesprawiedliwym świecie. Nie przypominaj dziewczynie o prozie życia codziennego. Tematy kontrowersyjne i przytłaczające niech trochę poczekają.

Nie poruszaj następujących zagadnień:

 1. Polityka
 2. Śmierć, ból, przykre historie
 3. Twoje fobie, bolączki i zmartwienia
 4. Teorie spiskowe
 5. Wojna i cierpienie
 6. Praca, szkoła, obowiązki
 7. I tak dalej…

Uwierz mi – poruszanie powyższych tematów na randce z dziewczyną to z całą pewnością bardzo zły pomysł! Wy macie na randce się dobrze bawić, a nie przytłaczać negatywnymi tematami!

O czym rozmawiać z dziewczyną?

Skoro już wiesz co jest nadrzędnym celem każdego spotkania oraz masz świadomość jakich tematów unikać, czas na 4 przykładowe tematy do rozmowy z dziewczyną. Oto one:

1. Ciekawe wspomnienia z dzieciństwa

Rozmowy o Waszej przeszłości, a zwłaszcza o dzieciństwie to niesamowity temat dostarczający Wam olbrzymią dawkę emocjonalnego ładunku. Zapytaj dziewczynę kim chciała być gdy była mała oraz sam zdradź swoje młodzieńcze aspiracje.

Za dzieciaka robiło się wiele dziwnych rzeczy, które po upływie wielu lat, są po prostu śmieszne i ciekawe. Możesz zdradzić dziewczynie kilka ciekawych historii oraz zapytać o jej największe wpadki lat dziecięcych.

Gwarantuję, że rozmowy na takie tematy przyniosą Wam wiele uśmiechu i dobrej zabawy!

2. Ciekawostki

Kolejny interesujący temat to ciekawostki. Tak jak ze wspomnieniami z dzieciństwa – każdy jakieś ma. Podczas spotkania, możesz wspomnieć że ostatnio czytałeś ciekawy artykuł, który dotyczył śmiesznych różnic damsko-męskich lub ciekawych faktów dotyczących zwierząt.

Opowiedz dziewczynie, że czytałeś ostatnio wpis o tym, że to właśnie mężczyźni są bardziej podatni na promocje i zapytaj co o tym sądzi i czy sama jest podatna na marketingowe sztuczki.

Ciekawostek ze świata jest cała masa. Czytaj i edukuj się po to by później mieć co opowiedzieć dziewczynie na spotkaniu w odpowiedniej chwili.

Dodatkowo, oprócz zwykłych ciekawostek ze świata, bardzo fajnym tematem do rozmów są różnice damsko-męskie. Ponabijaj się z dziewczyną z popularnych stereotypów i porozmawiajcie ze sobą na temat różnić między kobietami a mężczyznami.

3. Podróże

Kobiety uwielbiają podróżować i zwiedzać świat. W swoich opowieściach możesz zahaczać o temat podróży oraz zadawać jej pytania dotyczące tej sfery.

Możesz ją zapytać:

 • Gdzie chciałaby się wybrać w najbliższym czasie?
 • Gdyby mogła, to gdzie zamieszkałaby na stałe?
 • Jeżeli istniałaby taka możliwość, to do jakiego miejsca i jakiego okresu historycznego by się przeniosła?
 • Które miasto na świecie najbardziej się jej podoba?

Dodatkowo, możesz dodawać do rozmowy swoje historie związane z podróżami. Dla przykładu, możesz jej powiedzieć że uwielbiasz wyjeżdżać na weekend do swoich rodziców na wieś i godzinami spacerować po lasach i łąkach, ponieważ to tak bardzo Cię odpręża.

4. Wasze marzenia i aspiracje

Każdy z nas o czymś marzy lub też – kiedyś marzył. Nasze aspiracje i cele to bardzo ciekawy i fajny temat do rozmowy. Zapytaj dziewczynę co by zrobiła, gdyby odkryła Dżina i miała do dyspozycji 3 życzenia. Dodaj też coś od siebie i opowiedz o swoim zwariowanym i ciekawym marzeniu.

Poruszając temat Waszych aspiracji, możesz…

 • Zapytać się dziewczynę co by zrobiła gdyby wygrała milion złotych na loterii?
 • Opowiedzieć o swoich nietypowych marzeniach, np.: zjedzenie steka w Teksasie, zobaczenie Wielkiej Rafy Koralowej w Australii.
 • Poruszyć temat spełnionych już marzeń

Ważne jest też JAK rozmawiasz!

Poruszając jeszcze temat rozmowy z dziewczyną, warto wspomnieć także o tym w jaki sposób rozmawiasz z dziewczyną na randce. W większości przypadków, nie ma tak dużego znaczenia o czym gadasz, ale jak o tym gadasz. Oczywiście, ciekawe tematy do rozmowy dają naprawdę bardzo dużo, ale odpowiednia intonacja i nastawienie to klucz do sukcesu w relacji z kobietą!

O czym rozmawiać z dziewczyną na randce?

Jeżeli będziesz rozmawiał z dziewczyną monotonnym głosem i bez jakichkolwiek emocji, to nawet najlepszy temat do rozmowy Ci nie pomoże. Podczas rozmowy z dziewczyną, z Ciebie wypływać ma pozytywna energia. Wtedy jakiekolwiek wybieranie tematów do rozmowy ma sens.

Bez tego, nie ważne co powiesz, będzie to i tak słabe i nieefektywne.

Teraz już wiesz o czym rozmawiać z dziewczyną…

Ciekawych tematów do rozmowy z dziewczyną jest cała masa. Same pomysły zaczną wpadać Ci do głowy gdy tylko dobrze zrozumiesz jak rozmawiać z dziewczyną i w jakim celu rozmawiać. To jest najważniejsze. 

Wasze spotkania sam na sam nie są sesjami terapeutycznymi gdzie zwierzacie się ze swoich problemów i gadacie o rzeczach smutnych i przytłaczających. Randka nie jest również przesłuchaniem, na którym odpytujesz dziewczynę ze wszystkiego i jedyną czynnością jaką robicie jest tylko rozmowa.

Dobra zabawa jest celem Waszej randki!

Celem Waszego spotkania jest dobra zabawa. Jeżeli tematy Waszej rozmowy wspierają ten cel, bardzo dobrze!

Rozmowa sama w sobie nie jest celem Waszego spotkania. Pamiętaj o tym!

O czym rozmawiać z dziewczyną i jak doprowadzić do związku? Przeczytaj moją książkę!

Jeżeli chciałbyś poczytać więcej na ten temat, poznać techniki rozmowy z dziewczyną wraz z większą ilością gotowych tematów do konwersacji, polecam Ci sięgnąć po mój Algorytm Podrywu.

Znajdziesz w nim nie tylko odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z kategorii „o czym i jak rozmawiać z dziewczyną” ale i również wiele wartościowych informacji dot. pierwszego pocałunku, prowadzenia randek, czy pytania się o związek.

W skrócie – jeżeli masz problem ze znalezieniem odpowiedniej dziewczyny do związku, to Algorytm Podrywu jest planem, który pomoże Ci przejść przez cały proces i finalnie przyczyni się do Twojego udanego związku. Książkę możesz zobaczyć i zakupić tutaj.

Pozdrawiam
Artur Witoś

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

1 thought on “O czym rozmawiać z dziewczyną na randce? Oto 4 tematy do rozmowy!

 1. Bardzo przydatny wpis! Myślę, że wielu mężczyzn ma problem z tym, by znaleźć temat do rozmowy. Przynajmniej na początku znajomości 🙂 dlatego fajnym sposobem jest też pójście do kina i rozmawianie o filmie 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.