Kobieta wraca po rozstaniu – dlaczego to ściema?

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Dziewczyna mnie rzuciła/dała kosza, ale po kilku miesiącach wraca po rozstaniu. Totalnie zawaliłem poprzednim razem, ale teraz skorzystam z okazji i dam z siebie wszystko! Sprawię, że dziewczyna mnie pokocha i poczuję do mnie miętę. Uda mi się odzyskać jej uwagę, prawda?

 

Niestety, ale nie!

Jeżeli dziewczyna już raz Cię rzuciła, to znaczy, że już usunęła Cię z potencjalnej listy wspaniałych kandydatów na chłopaka i utrzymuję z Tobą kontakt z braku laku.

Bilet w jedną stronę

Jeżeli jesteś w związku z kobietą lub się z nią spotykasz i później ostro nawalasz, to w 90% przypadków to już jest koniec. Kobieta klasyfikuję cię jako nudziara i nie chcę utrzymywać z Tobą kontaktu.

Jeżeli byłbyś atrakcyjny, to chyba logiczne, że BY CIEBIE NIE ODPUŚCIŁA.

Kobieta po zerwaniu kontaktu poznaje innych facetów, chodzi na randki, wchodzi w inne związki i zupełnie o Tobie zapomina! Na jej drodze pojawia się wielu facetów. Jedni są atrakcyjni, drudzy zaś nie. Niektórzy faceci zwracają na nią uwagę, inni zaś nie są nią zainteresowani. I tak to wszystko kręci się w kółko. W pewnym momencie kobieta zdaję sobie sprawę, iż na ten moment w jej miejscowości nie ma zbytniej adoracji. Brakuje jej atencji i postanawia wrócić do sprawdzonego źródła.

Dziewczyna odzywa się do Ciebie i postanawia odnowić znajomość.

Potrzebuję trochę ciepła…

Bardzo często dzieję się to po jej rozstaniu z innym chłopakiem. Schemat jest bardzo prosty: podczas poprzedniego związku miała uwagę, prezenty, urocze słówka i komplementy. Podczas rozstania wszystko to się kończy, a kobieta mimo wszystko chce uzyskać trochę ciepła.

Dlatego bardzo często odzywa się do Ciebie w celu dowartościowania i przeczekania związkowej suszy.

Troszeczkę się z Tobą pobawi, da Ci nadzieję a potem, gdy oczywiście będzie odpowiednia sytuacja…

… znów Cię rzuci dla lepszego faceta.

Rozstanie, powrót, rozstanie i nieoczekiwany powrót. I tak w koło Macieju!

Powrót do dziewczyny po rozstaniu – czy to jest w ogóle możliwe?

Podejmij odpowiednią decyzję

 

Przykład SMS - kobieta wraca po rozstaniu.

Czy naprawdę chcesz grać w takie gierki?

Nie?

To powiedz po prostu nie!

W zdecydowanej większości to tylko prośba o tymczasowe podbicie uwagi i nic więcej – dziewczyna szuka adoratora na chwilę. Jeżeli pojawi się fajny facet, ponownie skutecznie urwie z Tobą kontakt – a ma w tym już pewne doświadczenie! 😉

Kobiety potrafią nieźle kłamać - uważaj!

Kobiety potrafią niesamowicie udawać! Nie daj się nabrać na powrót po nieudanej relacji.

Wszystko może wydawać się niesamowicie wiarygodne. Była dziewczyna może zacząć znowu zabiegać o Ciebie, zapraszać na spotkanie, ubiegać o Twoją uwagę.

Uważaj! To tylko specjalna zagrywka mająca na celu znów zaskarbić Twoją uwagę. Może Ci się wydawać, że naprawdę znów jej na Tobie zależy, że znów szczerze chcę zbudować z Tobą związek. Niestety, nie jest to prawdą.

Gdyby tak było, to nie zerwałaby z Tobą relacji oraz starałaby się trwać przy Tobie mimo wszystko.

Dziewczyna chce przerwy w związku – co to oznacza?

Zasługujesz na porządny związek!

Jeżeli dziewczyna Cię rzuciła i po pewnym czasie znów chcę z Tobą być, to powinna w Twojej głowie zapalić się czerwona lampka. Jako pewni siebie mężczyźni pragniemy naprawdę porządnego związku i szczerze kochającej kobiety.

Jeżeli dziewczyna cały czas odchodzi i wraca, to znaczy, że nie jest Tobą prawdziwie zainteresowana i nawet jeżeli będziesz z nią w związku, to nie będzie to udany i satysfakcjonujący związek.

Chcemy satysfakcjonującego i udanego związku z szczerze kochającą kobietą!

Nie traćmy zatem czasu na nieodpowiednie kobiety!

Możesz podchodzić do tego co napisałem z rezerwą i w pełni to rozumiem.

Na twoje szczęście, mam jednak idealny przykład ze swojego życia, kiedy to dziewczyna po około dwóch latach ciszy, chciała odnowić znajomość! W artykule, do przeczytania którego Cię zapraszam, opisuję jak do tego doszło oraz pokazuję jak zachowanie tamtej dziewczyny idealnie pasuję do schematu pokazanego w tym wpisie:

Dziewczyna nie chce się już spotkać – historia prawdziwa.

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Dowiedz się jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku, uniknąć odrzucenia oraz skutecznie poprowadzić relację do romantycznego związku.

Ponad 170 stron praktycznej wiedzy o poznawaniu kobiet, zagadywaniu, randkowaniu i relacjach damsko-męskich, które pomogą Ci zdobyć wartościową dziewczynę do związku.

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu - kurs podrywu w formie e-booka!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.