Jak pokazać dziewczynie że mi się podoba – jak to zrobić?

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Chciałbyś w jakiś sposób pokazać dziewczynie, że Ci się podoba ale nie wiesz jak to zrobić? Chcesz uniknąć friendzone i od razu ustalić kontekst romantycznej relacji? W niniejszym artykule dam Ci rady jak pokazać dziewczynie że Ci się podoba oraz co powinieneś robić podczas randek z nowo poznaną dziewczyną. Zapraszam Cię do lektury poniższego wpisu.

Dlaczego w ogóle mam to robić?

Na samym początku możesz zadać sobie pytanie: „Dlaczego ja mam to w ogóle robić? Czy muszę wiedzieć jak pokazać dziewczynie że mi się podoba?”.

Odpowiedź jest bardzo prosta: Musisz pokazać dziewczynie swoje intencje, ponieważ w innym przypadku dziewczyna może uznać Cię za przyjaciela lub nieatrakcyjnego i wstydliwego chłopca.

Kobieta musi wiedzieć, a przynajmniej się domyślać, że spotykasz się z nią w konkretnym celu i nie ukrywasz swoich romantycznych celów.

Wielu mężczyzn wpada do friendzone właśnie poprzez ukrywanie swoich romantycznych uczuć. Oni za wszelką cenę unikają pokazania dziewczynie, że są nimi fizycznie zainteresowani. Cały czas wymyślają wymówki do randek oraz zachowują się jak męskie koleżanki.

Zachowania te oczywiście prowadzą do przyjaźni z kobietą, która jest dla mężczyzn zazwyczaj czymś uwłaczającym i bolesnym.

Jak uniknąć friendzone – najczęstsze błędy facetów prowadzące do przyjaźni z kobietą.

Niestety, ale jeżeli będziesz całkowicie ukrywał swoje intencje, to kobieta uzna Cię najwyżej za przyjaciela. Tak samo jak w przypadku kobiet, nasze zachowanie wystawia świadecto o nas.

Jeżeli nie będziemy pokazywać swojego romantycznego zainteresowania, to kobieta to odbierze jako chęć wyłącznej przyjaźni z naszej strony!

Dziewczyna wyciągne wnioski z Twojego zachowania. Jeżeli będziesz zachowywał się jak przyjaciółka, to tak kobieta będzie Cię traktować!

Dlatego też, tak bardzo ważne jest to aby pokazać dziewczynie że jesteśmy nią romantycznie zainteresowani.

Jak pokazać dziewczynie że mi się podoba – czego nie robić?

Gdy mówię mężczyznom aby Ci pokazywali w swoje intencje, to bardzo często dochodzi do nadużyć. Zamiast robić to w subtelny sposób, oni przeginają pałę i są zbyt bezpośredni i nachalni.

Dla przykładu, faceci:

  • Mówią wprost dziewczynie że im się podoba i się zakochali
  • Cały czas ją komplementują i zaczynają zachowywać się jak zaślepieni jej urodą
  • Za szybko naciskają dziewczynę na związek – łapią ją za rękę, obmacują ją i zaczynają wprost przyklejać się do kobiety
  • Pytają o związek po kilku spotkaniach i przedstawiają dziewczynie cały plan ich życia, łącznie ze ślubem i dziećmi

Tak oczywiste i beznadziejne zachowania są niedopuszczalne.

NIE RÓB TEGO!

Musisz oczywiście pokazać swoje romantyczne intencje, ale nie bądź aż tak oczywisty! Takie zachowania jak te powyżej są nieatrakcyjne i stawiają Cię świetle zdesperowanego gościa.

Jak pokazać dziewczynie że mi się podoba?

Możesz zatem się zapytać: „Jak pokazać dziewczynie żę mi się podoba i nie być przy tym aż tak oczywistym?”

Pokaż jej swoje intencje subtelnymi czynami, a nie słowami!

Niech świadectwo o Tobie dają Twoje czyny, a nie słowa.

Wystarczy, że pokażesz kobiecie swoim zachowaniem, że jesteś nią zainteresowany i to wystarczy. Nie musisz przy tym niczego mówić czy też obiecywać. Dziewczyna Ci się podoba, ponieważ z nią się spotykasz i poświęcasz jej czas. To jasne…

Jak jednak dokładniej pokazać dziewczyne że Ci się podoba, unikając przy tym łatki przyjaciela?

Oto 3 zachowania, które pokazują że dziewczyna Ci się podoba orz nie pokazują Twojej desperacji:

1. Zabranie numeru telefonu

Dosyć jasnym sygnałem dla kobiety jest fakt, iż zainteresowany mężczyzna zabiera od niej numer telefonu. Dlatego też, jeżeli podoba Ci się pewna dziewczyna, to nie czaj się i nie krąż w okół niej jak jakiś orbiter. Nie wypytuj się jej o Facebooka czy też Snapchata.

Zabierz od niej numer telefonu jak pewny siebie i zdecydowany mężczyzna!

Zabranie numeru od dziewczyny kojarzy się kobietom przede wszystkim z męskim zamiarem randkowania. Gdy poprosisz ją o numer, to ona będzie domyślać się w jakim celu to robisz. Ty bierzesz od niej numer telefonu by potem umówić się z nią na spotkanie. Nie musisz nawet jej tego perswadować. Kobieta doskonale wie po co prosisz ją o numer i wie co będzie się z tym wiązało!

2. Umówienie się na randkę

Kolejnym krokiem pokazującym Twoje zainteresowanie jest zaproszenie dziewczyny na randkę sam na sam. Nie próbuj ukrywać swoich intencji i nie umawiaj się z dziewczyną na spotkania w gronie przyjaciół. Nie próbuj także umawiać się z nią pod pretekstem:

  • nauki języka angielskiego
  • wspólnego biegania
  • pomocy na studiach/korepetycji

Nie wymyślaj aseksualnych wymówek! Ty masz zadzwonić do dziewczyny i zaprosić ją na randkę sam na sam w celu spędzania fajnie czasu i wspólnego poznania. Nie zachowuj się jak koleżanka i nie bój się wyjsć z inicjatywą randki.

To właśnie poprzez zaproszenie dziewczyny na randkę pokazujesz jej w niebezpośredni sposób, że ona Ci się podoba i chcesz się z nią spotykać.

No bo przecież… Gdyby ona by Ci się nie podobała, to nie umawiałbyś się z nią, nieprawdaż?

3. Pocałunek w usta

Skoro masz już numer telefonu dziewczyny i spotykasz się z nią sam na sam podczas randek, to czas najwyższy na ultymatywną oznakę Twojego zainteresowania.

Pocałunek po kilku (3-4) randkach to Twój obowiązek! Musisz po prostu zebrać w sobie odwagę i pocałować dziewczynę w usta żeby jej pokazać swoje romantyczne zainteresowanie.

Bardzo ważne abyś celował w usta kobiety, a nie jej policzek! 😉

Pocałunek w usta i pocałunek w policzek to coprawda pocałunki, jednak diametralnie się między sobą różnią znaczeniem.

Pocałunek w policzek to gest przyjacielski, który jest wysoce daleki romantycznym intencjom. Kobiety bardzo często tak witają się ze swoimi psiapsiułami lub też męskimi „koleżankami”.

Pocałunek w usta natomiast ma zupełnie inne znaczenie. Kobiety całują się w usta z mężczyznami, którzy mają potencjał na przyszłego chłopaka. Pocałunek w usta jest nacechowany romantycznymi intencjami i kobiety o tym doskonale wiedzą. Dlatego też, bardzo często nadstawiają policzek przyjacielom lub chłopakom, którzy są dla nich nieatrakcyjni.

Gdy Ty pocałujesz ją po 3-4 randce w usta i będziesz całował na każdej kolejnej, to dziewczyna będzie wiedziała z czym ma do czynienia. Wtedy nie pozostawisz jej żadnej wątpliwości.

Dziewczyna pomyśli sobie: „Ten facet wie czego chce… Pocałował mnie w usta, więc jest mną romantycznie zainteresowany… Podobam mu się!”

Czyny, nie słowa!

Jak sam widzisz, nie musisz zupełnie się odkrywać i wielce objawiać dziewczynie, że Ci się podoba i jesteś nią zainteresowany. Jak już wcześniej Ci wspomniałem, takie zachowanie jest po prostu nieatrakcyjne i zgubne. Zamiast być zbyt oczywistym i zdesperowanym, po prostu rób swoje i pokazuj dziewczynie swoim zachowaniem Twoje intencje.

Kobiety nie potrzebują żadnych zapewień czy gwarantów tego, że Ci się podobają. One to widzą! Jeżeli zabierzesz od niej numer telefonu, będziesz zapraszał ją na randki i zaczniesz całować ją w usta, to ona domyśli się że coś jest na rzeczy!

Nie ma wtedy żadnej możliwośći aby potraktowała Cię jako przyjaciela! Twoje zachowanie wyraźnie pokazuje Twoje romantyczne intencje.

Co więcej, dzięki takiemu działaniu, nie zbłaźnisz się przy niej jako narwany i zdesperowany chłopczyk. Wymienione przeze mnie wcześniej zachowania są mega męskimi i atrakcyjnymi gestami, które jasno wskazują na Twoje intencje!

Dlatego też, zamiast krążyć wokół kobiety lub też desperacko ją naciskać, rób po prostu swoje i prowadź relację powoli do przodu.

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.