Związek bez przyszłości – 5 powodów, dla których kobiety tkwią z mężczyznami w związku

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Związek bez przyszłości i miłości to niestety los wielu facetów, którzy pakują się w szybkie relacje z nieodpowiednimi kobietami, które to zaś mają wobec nich niekoniecznie szczere intencje. Niestety, ale większość związków nie jest szczęśliwych i udanych. Bardzo często kobiety są z mężczyznami z zupełnie innych powodów niż szczere zainteresowanie i zaangażowanie. Oto najczętsze powody, dla których kobiety wchodzą z mężczyzną w związek bez przyszłości. Zapraszam do lektury!

Brzydka prawda

Związek bez przyszłości

Bycie w związku z kimkolwiek nie oznacza w ogóle czegokolwiek! Jeżeli myślisz, że związek z jakąkolwiek kobietą rozwiąże Twoje wszystkie problemy i uczyni Cię szczęśliwym mężczyzną, to jesteś w głębokim błędzie.

Jeśli myślisz, że bycie w związku…

 • oznacza, że kobieta faktycznie pragnie Twojego dobra i Cię kocha
 • gwarantuje permamentne szczęście
 • to gwarancja wysokiego zainteresowania kobiety

… to powtarzam – jesteś w błędzie.

 Większość związków nie jest w ogóle szczęśliwych! Wiele kobiet w kilkuletnich związkach jest z facetami bez żadnego zainteresowania, z powodów niekoniecznie zbieżnych z prawdziwą miłością i zainteresowaniem.

Czy każda kobieta jest taka sama?

Kobieta

Nie chcę oczywiście Ci obrzydzić związków i kobiet. Faktycznie zdarzają się udane i szczęśliwe relacje, o które warto walczyć i zabiegać, jednak bardzo często mężczyźni pakują się w związek bez przyszłości z pierwszą lepszą dziewczyną, a potem narzekają na swoje życie.

 Udany Związek jest możliwy, ale nie z każdą kobietą!

Problemem wielu facetów jest właśnie sytuacja, w której świadomie wchodzą w relację z niezainteresowaną kobietą i myślą, że coś się zmieni.

Aby uniknąć tego nieprzyjemnego stanu jaki jest związek bez przyszłości, zaprezentuję Ci teraz 5 powodów dla których kobiety tkwią z mężczyznami w związku.

1. Pieniądze mężczyzny

Najpopularniejszy przykład jaki można przytoczyć w tej tematyce. Niestety, ale niektóre kobiety mają nadzwyczaj ogromną słabość do pieniędzy mężczyzny i wchodzą w związek z pieniędzmi mężczyzny, a nie z samym facetem.

 Bardzo często można spotkać dziewczyny, które od samego początku są zainteresowane Twoim portfelem, a nie Tobą!

Nie myśl sobie, że to coś dobrego i że „materialistka” jest dobrym materiałem na żonę. Podczas Waszego małżeństwa taka kobieta będzie…

 • wymagać od Ciebie wyłącznie pieniędzy
 • fizycznie Cię odrzucać
 • widziała tylko Twoje pieniądze i nic więcej oprócz tego – ty możesz w ogóle nie istnieć!

Golddiggery istnieją i tylko czekają na frajera, którego będą mogły owinąć wokół swojego palca i wykorzystywać jego ogromne środki finansowe.

Co najgorsze… Wielu nieświadomych facetów specjalnie chwali się przed kobietami swoim majątkiem i tym jaki on to nie jest bogaty, przez co przyciąga kobiety, które lecą na kasę i odrzuca normale i wartościowe dziewczyny.

To samo dotyczy osób popularnych lub posiadających wysoki status społeczny. Kobiety mogą być zainteresowane naszym portfelem, naszą popularnością lub znajomościami, a nie nami! Dlatego też, w takich przypadkach należy być bardzo uważnym.

2. Presja czasu

Strach przed byciem „starą panną” jest bardzo motywujący! Jest aż tak motywujący, że niekiedy zdesperowane kobiety wchodzą w byle jaki związek z byle jakim facetem tylko po to, by KOGOŚ MIEĆ!

Może Ci się to wydawać nielogicznie, ale wiele kobiet, szczególnie tych starszych, ma ogromną presję na związek.

 Strach przed wieczną samotnością oraz byciem „starą panną” powoduje u kobiet niekiedy desperację, która objawia się tym, iż wchodzą w związek z byle kim!

Gdy kobieta ma już 28 lat, to wszystkie koleżanki i cała rodzina zaczynają zadawać niewygodne pytania:

 • Kiedy założysz rodzinę?
 • Zostaniesz starą panną?
 • Nikt Cię nie chce?
 • Dlaczego nie masz swojego mężczyzny?

Taka kobieta faktycznie zaczyna zastanawiać się nad sobą i zaczyna marzyć o dzieciach i założeniu rodziny…

Jej wewnętrzne pragnienie rodziny i jakiegokolwiek związku bardzo częstu prowadzą do tego, że wpadają w związek bez przyszłości

Kobieta w takim zestawieniu nie jest oczywiście zainteresowana Tobą, ale rodziną i dziećmi.

3. Związek dla samego związku

Związek dla wielu kobiet to bardzo przyjemna i fajna sprawa. Podczas relacji taka dziewczyna może delektować się zainteresowaniem mężczyzny i jego prezentami/komplementami.

Jeżeli kobieta ma już doświadczenie w relacjach damsko męskich, to dla niej związek kojarzy się z:

 • wiecznymi prezentami
 • komplementami
 • ciekawymi randkami
 • darmowym jedzeniem
 • mężczyzną, który za nią biega jak piesek

Jak myślisz… Jeżeli kobieta ma do wyboru: być sama i nie mieć nic, a być z kimkolwiek i mieć to wszystko, to co by wybrała?

 Kuszący kąsek jakim jest związek niekiedy skłania kobiety do wejścia w bezsensowną relację, ponieważ „lepiej być z byle kim i mieć coś, niż być sama i nie mieć nic!”

Nie myśl, że tak postępuję każda kobieta – to oczywiście nie jest prawdą. Dziewczyny ze zdrowym poczuciem wartości oczywiście nie wejdą z związek bez przyszłości.

Musisz jednak mieć świadomość, że istnieją niestety kobiety, które z wielką chęcią skuszą się na związek z mężczyzną, którego nie chcą.

Dlaczego?

Lepiej być z byle kim i coś mieć, niż być sama i nie mieć nic!

4. Kobieta szuka zastępstwa

Bardzo częsty przypadek, który zdarza się nawet w związkach, które na samym początku bardzo dobrze się zapowiadały.

Bardzo często tak właśnie jest, że na samym początku wszystko jest w porządku i kobieta jest prawdziwie zainteresowana facetem. Jednak później… Mężczyzna popełnia wiele błędów i po prostu zanudza kobietę i zabija kompletnie jej romantyczne zainteresowanie.

 Kobieta traci romantyczne zainteresowanie i postanawia, że będzie tkwić z mężczyzną do momentu odnalezenia odpowiedniego zastępstwa.

Dlatego też, dziewczyna będzie miernie się zachowywać i czekać na innego faceta. Dopóki jednak go nie znajdzie, będzie zabijać z Tobą czas.

Bądź jednak pewien, że gdy go znajdzie i będzie wiedziała iż związek z nim jest realny, to po prostu Cię rzuci! 

Niestety, ale taka jest prawda. Wiele niezainteresowanych kobiet nie odejdzie od Ciebie w momencie utraty romantycznego zainteresowania – to zdarza się bardzo często. Kobieta rzuci Cię wtedy, gdy zauważy lepszą alternatywę na horyzoncie. To dlatego wielu mężczyzn traci lata na związek z niezainteresowaną kobietę, która bardzo często rzuca go dla innego faceta!

Jak temu zapobiec? 

To bardzo proste! Nie pozwól by zainteresowanie kobiety spadło poniżej krytycznego poziomu. Wielu mężczyzn zabija kompletnie zainteresowanie kobiety, a potem dziwią się, że ona przestaje być nim zainteresowana. Niestety… Relacje damsko-męskie są brutalne i nie wybaczają niedociągnięć i kardynalnych błędów.

5. Wymuszony związek

Wymuszona relacja to bardzo często związek bez przyszłości na życzenie mężczyzny.

Wielu mężczyzn ma poważny problem ze swoim EGO, które nie pozwala im przyznać się do słabości i porażki. Taki typowy facet z „olbrzymim EGO” nigdy nie przyjmie do siebie faktu, że dziewczyna go nie chce i daje mu kosza.

Taki facet musi…

 • narzucać się cały czas dziewczynie
 • nieustannie o nią walczyć
 • używać „pseudotechnik” pozwalających na zdobycie niezainteresowanej dziewczyny
 • atakować aż do skutku

Gdy koleś jest naprawdę uparty i zdeterminowany, a kobieta uległa i niedowartościowana to faktycznie może kiedyś, po miesiącach/latach starań, uda mu się doprowadzić do związku z daną dziewczyną.

Jest tylko jeden mały problem:

 Jeżeli nawet dziewczyna wejdzie z nim w związek, to NIGDY NIE BĘDZIE to prawdziwe zainteresowanie!

Gdy wreszcie udaje się dopiąć związek, mężczyzna myśli że osiągnął sukces i jest zwycięzcą. Prawda jest taka, że jest wielkim przegranym, ponieważ jest w związku bez przyszłości z kobietą, która go w ogóle nie pragnie i zabija z nim czas.

Jak sprawdzić czy kobieta z nami tkwi w związku?

Jak sprawdzić czy dziewczyna jest w związku bez przyszłości

Powyższe przykłady mogą Cię nieco przygnębić i wzbudzić niechęc do płci przeciwnej.

Mam dla Ciebie jednak dobrą wiadomość:

Możesz uniknąć powyższych sytuacji, jeżeli weźmiesz sprawy w swoje ręce i weźmiesz odpowiedzialność za relacje w swoim życiu.

 

Jak sprawdzić czy kobieta jest zainteresowana i nie zabija z nami czasu w związku bez przyszłości? Odpowiedź jest bardzo prosta:

 Obserwuj zachowania kobiety! Jej zachowanie zdradzi Ci jej intencje wobec Ciebie. Zachowanie kobiety zawsze ujawni Ci jej PRAWDZIWĄ TWARZ.

Nie wierz słowom kobiet! Obserwuj jej zachowania, a dowiesz się prawdy na temat jej prawdziwych zamiarów i intencji.

Jeżeli nie wiesz jak obserwować zachowanie kobiety w związku to zachęcam Cię gorąco do poniższego artykułu poświęconego zainteresowaniu:

Jak poznać, że jej zależy? 5 oznak szczerego zainteresowania

Związek bez przyszłości – znasz inne przypadki?

Kobiety mają o wiele więcej powodów do tkwienia w związku bez przyszłości z mężczyzną. Wymienione przeze mnie przykłady to tylko najczętsze i najpopularniejsze przykłady.

Znasz jeszcze jakieś powody, dla których kobiety wchodzą w związek z mężczyznami których nie chcą? 

Byłeś może w związku bez przyszłośći?

Daj znać! Czekam na Twoją historię w komentarzu.

Pozycja obowiązkowa dla każdego faceta w związku. Dzięki tej książce będziesz gotowy na wszystko w swojej relacji romantycznej, a pojęcia takie jak rozstanie czy brak zainteresowania będą Ci niestraszne!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

2 thoughts on “Związek bez przyszłości – 5 powodów, dla których kobiety tkwią z mężczyznami w związku

 1. Hej! Świetne podsumowanie, lepiej tego w jednym miejscu zebrać nie można. Cieszę się, że tu trafiłem. W związku z Twoim wpisem, pozwolę sobie zapytać w jaki sposób wyczuć, że kobiecie bardziej zależy na mnie niż na pieniądzach? Mam z tym taki problem, że nie potrafię zaufać kobiecie – cały czas odnoszę wrażenie, że to jest główny powód bycia ze mną. Rozważałem nie obnoszenie się(czyt. Zwykłe niemarkowe ciuchy, tani zegarek, przyjazdy na randki uberem), ale czy to nie jest pewne oszustwo na starcie?

  1. Nie, to nic złego. Powiedziałbym nawet, że taki styl życia jest bardzo dobry w kontekście szukania kobiety do zwiazku i nie powoduje, że kogoś udajesz. Po prostu, nie obnosisz się ze swoim stanem majątkowym i skromnie żyjesz. To na razie nie jest nielegalne, więc nie widzę powodu do zgorszenia. Dodatkowo, to pozwoli Ci poznać kobietę, która szuka czegoś więcej niż kasy. A jeżeli chodzi o zaufanie… Napisałem na ten temat artykuł. Polecam Ci lekturę tego właśnie wpisu 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.