Dziewczyna zastanawia się czy chce ze mną być – ona mówi, że mnie kocha ale ma wątpliwości.

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Jesteś z dziewczyną w kilkuletnim związku i coś zaczyna się psuć w Waszej relacji. Twoja kobieta zaczyna mieć coraz częściej wątpliwości i po prostu gorzej się wobec Ciebie zachowuje. Ona cały czas deklaruje Ci swoją miłość i oddanie, jednak Ty bardzo mocno czujesz, że jednak coś jest nie tak. „Dziewczyna zastanawia się czy chce ze mną być – czy to normalne?”, „Co to oznacza?”, „Czy powinienem dać jej trochę czasu?”.  Jeżeli trapią Cię podobne pytania, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. W poniższym artykule rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące sytuacji w której dziewczyna nie wie czy z Tobą chce być i zastanawia się nad rozstaniem. Zapraszam do lektury!

Dziewczyna zastanawia się czy chce ze mną być – co to oznacza?

Jeżeli nurtuję Cię pytanie „Dlaczego dziewczyna zastanawia się czy chce ze mną być?”, to mam dla Ciebie złą wiadomość.

Jej ciągłe wątpliwości wskazują na jej BARDZO NISKIE ZAINTERESOWANIE oraz szukanie bramki do rozstania z Tobą!

Jeżeli dziewczyna, sama z siebie, zastanawia się czy chce z Tobą być i Ci to mówi, to bardzo poważny sygnał do obaw. W przeważającej większości, kobiety w takich sytuacjach po prostu już nas nie chcą oraz kompletnie utraciły nami zainteresowanie.

Jej wątpliwości i ciągłe zastanawianie się to po prostu walka z własnym sumieniem oraz próba zracjonalizowania podjętej już znacznie wcześniej decyzji w głębi serca.

Kobiety nigdy nie tracą swojego zainteresowania z dnia na dzień. Utrata zaangażowania to długi proces i bardzo często można mu zapobiec. Jednak jeżeli dziewczyna straci kompletnie nami zainteresowanie i podejmie w głębi serca decyzję o porzuceniu nas, to kompletnie nic już tego nie zmieni.

Jeżeli kobieta zastanawia się czy chce z Tobą być, to bardzo możliwe że wcześniej wspomniana decyzja została podjęta, a ona szuka tylko pretekstu i wytłumaczenia do rozstania.

Jeśli nadal ciężko jest Ci w to uwierzyć, to odnieś to proszę do siebie:

Czy Ty, będąc kompletnie zakochanym w dziewczynie, miałeś w ogóle jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy z nią być?

Odpowiedz sobie na to pytanie i wyciągnij odpowiednie wnioski. Doskonale wiesz, że będac zainteresowany swoją kobietą…

 • nie będziesz rozmyślał o rozstaniu,
 • nigdy nie pokazałbyś kobiecie swoich wątpliwości i niepewności co do związku,
 • chciałbyś z całej siły aby ten związek trwał i w ogóle się nie kończył!

Jak poznać, że jej zależy? 5 oznak szczerego zainteresowania

Prawda jest taka, że prawdziwe zainteresowana kobieta nie będzie miała żadnych wątpliwości i w ogóle nie pomyśli o rozstaniu. Ona będzie chciała Ciebie cały czas i będzie dbała o Twoje dobro. Kiedy ona zaczyna się zastanawiać nad związkiem i coraz gorzej się zachowuje, to sam widzisz że coś jest nie tak!

„Ale ona mówi, że mnie kocha!”

Zaraz możesz zaczać się usprawiedliwiać i mówić:

Kłamiesz! Ona cały czas mówi, że mnie kocha i powtarza, że jestem jej najważniejszym facetem na świecie!

Ona może pisać i mówić Ci wiele rzeczy, jednak sam dobrze wiesz, że prawda może być zupełnie inna. Dziewczyna może Ci równie dobrze powiedzieć, że jest wielbłądem i spadła dla Ciebie z Marsa – też w to uwierzysz?

Nie ufaj jej słowom, a w szczególności w takiej sytuacji. Doskonale widzisz, że jej słowa są w kompletnej sprzeczności z jej zachowaniem, ale mimo to – wierzysz w nie!

Dziewczyna zastanawia się nad rozstaniem/nie wie czy jesteś tym jedynym oraz jednocześnie mówi Ci że Cię kocha i jesteś dla niej bardzo ważny.

Czy nie widzisz w tym wypowiedzeniu pewnej sprzeczności?

Dziewczyna zastanawia się czy chce ze mną być – powód jej zachowania

 

Wiesz dlaczego ona tak się zachowuje?

Ona już nie jest Tobą zainteresowana, ale wie że Ty nadal ją pragniesz i po prostu nie chce Cię zranić. Dlatego też, wymyśla różne powody i wymówki do tego by jakoś zredukować swój dysonans, wyjść na poszkodowaną czy też zmniejszyć Twoje potencjalne cierpienie.

Wtedy właśnie:

 • Dziewczyna zastanawia się czy chce ze mną być
 • Ona obwinia się, że nie jest godna by z Tobą być
 • Kobieta będzie szukać powodów potwierdzający fakt, że nie jesteście dla siebie stworzeni i do siebie nie pasujecie
 • Dziewczyna będzie szukać w Twoim zachowaniu powodów do rozstania i będzie się Ciebie o wszystko czepiać

Dlaczego dziewczyna zastanawia się czy chce ze mną być? Masz już odpowiedź:

Ona szuka pretekstu do rozstania i chce ukryć swoje prawdziwe (zabite!) zaintresowanie.

Dziewczynie bardzo często jest po prostu przykro i nie chce Cię zranic, ale jej zainteresowanie jest silniejsze od niej! Ona wie, że się zdenerwujesz ale ona już Cię nie chce i nic tego nie zmieni!

Ona chcę Cię rzucić, ale jej kobieca natura jej w tym przeszkadza. Dlatego też, ona cały czas zastanawia się czy chce z Tobą być, zaczyna gorzej się zachowywać oraz dystansuje się do Ciebie. Ona w pewien sposób, w sposób pośredni, próbuje zrzucić na Ciebie zadanie zerwania o czym świadczą jej czyny.

Niemniej jednak, ona straciła Tobą zainteresowanie i dąży do rozstania! Musisz przyjąć to na klatę!

Jeżeli ona cały czas zastanawia się czy chce z Tobą być oraz ma wątpliwości co do Waszego związku, to ona na 99% nie jest już Tobą zainteresowana. Niestety, musisz się z tym pogodzić.

Dlaczego ona chce mnie rzucić?

Odpowiedź na to pytanie może okazać się bardzo trudna, ponieważ istnieje naprawdę wiele czynników popychających kobietę do tej decyzji.

5 błędów mężczyzn, które prowadzą do rozstania.

Dla przykładu…

 1. Dziewczyna od samego początku nie była Tobą zainteresowana i była z Tobą w związku „na przeczekaniu” lub też z samych nudów. Ona zacznie się zastanawiać nad Waszą relacją w momencie gdy tylko znajdzie lepszego chłopaka do związku na horyzoncie.
 2. Kobieta była Tobą zainteresowana ale zupełnie zabiłeś jej zainteresowanie nieodpowiednim zachowaniem. (zbyt dużo uczuć, zbyt częste spotkania)
 3. Ona przekonała się, że nie dbasz o relację i jesteś nudziarzem oraz zdecydowała się na rozstanie.

Powodów może być naprawdę wiele (nie zawsze to musi być Twoja wina) i poznanie prawdziwego „zabójcy jej zainteresowania” wymagać będzie dodatkowych informacji z Twojej strony.

Niemniej jednak, mleko się rozlało i nic już nie możesz na to poradzić. Kobieta straciła już zainteresowanie i nie możesz tego już zmienić.

Jedyne co możesz zrobić, to po prostu nie popełniać kolejnych błędów z kolejną kobietą, z którą będziesz miał „czystą kartę”.

Jeżeli ona odchodzi z Twojego powodu, to możesz jedynie wyciągnąć wnioski i nie popełniać tych samych błędów w przyszłości. Niestety, ale takiej relacji nie da się już naprawić.

Aby uzmysłowić Ci beznadziejnośćć sytuacji, pozwól że posłużę się porównaniem:

Sytuacja ma się tak samo jak pożar domu. Przed pożarem możemy oczywiście się w pewien sposób zabezpieczyć poprzez odpowiednie zachowanie czy też profilaktykę. Jednak jeżeli dom już spłonie i zostanie już tylko popiół, to nigdy nie uda Ci się przywrócić domu do poprzedniej postaci. Będziesz mógł zbudować dom od nowa, jednak nigdy nie będzie to taki sam dom jak kiedyś.Tak samo jest ze zwiazkiem. Jeżeli kobieta straci kompletnie zainteresowanie, to nie da rady go odbudować. Jedyne co możesz zrobić, to pielęgnować relację z kolejną dziewczyną i nie dopuścić do kolejnego rozstania.

Przygotuj się do rozstania

Wiem, że to co piszę nie jest w żaden sposób przyjemne i miłe, ale takie jest moje zadanie:

Moja strona powstała po to by mówić prawdę na temat relacji damsko-męskich, a nie mydlić Ci oczy słodkimi kłamstwami.

Dlatego też, jeżeli dziewczyna zastanawia się czy chce z Tobą być i Ci to cały czas mówi, to na 99% ona nie jest już Tobą zainteresowana i powinieneś przygotować się do rozstania.

Jeżeli nadal masz jeszcze jakieś wątpliwości, to zastanów się nad jej zachowaniem i pomyśl: Czy Ty miałeś kiedykolwiek takie myśli?

Zainteresowana kobieta po prostu z Tobą jest i nie mówi takich rzeczy, ponieważ CHCE Z TOBĄ BYĆ i to nie wymaga żadnych głębszych przemyśleń. Jeżeli jednak ona zaczyna zastanawiać się nad zasadnościa Waszego związku, to chyba coś jest nie tak, nieprawdaż?

Pozycja obowiązkowa dla każdego faceta w związku. Dzięki tej książce będziesz gotowy na wszystko w swojej relacji romantycznej, a pojęcia takie jak rozstanie czy brak zainteresowania będą Ci niestraszne!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

5 thoughts on “Dziewczyna zastanawia się czy chce ze mną być – ona mówi, że mnie kocha ale ma wątpliwości.

 1. Co bzdury?
  To jest po prostu generalizowanie!
  Nie masz zielonego pojęcia jak wyglada konkretny (czytelnika) związek, wydawanie opinii w tym temacie, tak ogólnej, powoduje, ze narażasz prawdziwa i oparta na szczerości relacje na niebyt!

  Czytelniku – zapytaj się ludzi którzy przeżyli ze sobą 20,30,40 czy 50 lat, ile razy mieli wątpliwości, nie jakieś wahania, ale poważne watpliwosci?!

  Zapytaj ich tez czy po tych latach zamieniliby partnera…

  Miłość to nie tylko motyle w brzuchu, to lata ciężkiej pracy nad relacjami, to nie tylko sielanka ale również orka…

  Jasne, ze chciałoby się przyjemnie przez cały czas, ale takie myślenie to utopia…

  A teraz weź te wszystkie rady z portali podrywaczy i zapytaj się siebie głęboko w sercu czy relacja zbudowana na manipulacji da Ci to czego szukasz…

  1. Po pierwsze, każdy człowiek swój rozum ma i nie będzie w 100% podatny na moje wskazówki czy też rady. Zanim on zacznie jakkolwiek potencjalnie korzystać z moich rad, to pierw się nad tym zastanowi i odniesie te wskazówki do swojej relacji. Z reguły, jeżeli czytelnik ma jakiekolwiek wątpliwości, to zadaje mi dodatkowe pytania drogą e-mail, gdzie rozkładamy na czynniki pierwsze konkretną relację.
   Po drugie, w samym artykule mamy KONKRETNĄ sytuację w związku z długim stażem, gdzie dziewczyna zaczyna się gorzej zachowywać i uzewnętrznia swoje obawy co do tego, że nie ma pewności co do relacji z facetem. Jasne, zdarzają się niekiedy wątpliwości co do relacji. Niemniej jednak, jeżeli te wątpliwości kobieta UZEWNĘTRZNIA i mówi nam wprost o nich, to coś jest na rzeczy! Dodatkowo, regularne oraz powtarzalne gorsze zachowanie rzuca na tę sprawę dodatkowe światło oraz sygnał ostrzegawczy. Myślenie kategoriami „każdy związek można naprawić” jest myśleniem co najmniej rozczeniowym, dodatkowo zakładającym, iż każda historia w życiu może zakończyć się wesołym oberkiem. Niestety, ale tak nie jest!
   Relacje damsko-męskie, tak jak cały otaczający nas świat, rządzą się pewnymi niezmiennymi prawami. Jeżeli ktoś kompletnie nie rozumie pojęcia romantycznego zainteresowania i wierzy w bajki o magicznym powrocie o rozstaniu lub też „przywróceniu zabitej miłości”, to mogę mu życzyć jedynie powodzenia.
   Podsumowując oraz patrząc na rzeszę historii moich czytelników i innych mężczyzn: jeżeli kobieta zaczyna w związku gorzej się zachowywać i na różne sposoby pokazuje swoją wątpliwość co do relacji, to jest to oznaka jej niskiego zainteresowania. Tak jak ciemne chmury zwiastują deszcz, tak samo ww. zachowania zwiastują rozłam w relacji. Każda relacja jest oczywiście inna. Niemniej jednak, osoby szukające odpowiedzi w Internecie na pytanie postawione w artykule, naprawdę potrzebują pomocy i nie jest to z całą pewnością prosta sprawa. Jeżeli ktoś już szuka artykułów z tematyki „Problemy w związku”, to faktycznie – coś w tym związku jest nie tak!

   1. Wydaje się że masz rację jednak, jestem w podobniej sytuacji, za 1 dzień czeka mnie rozmowa z nią po tym jak chciała kilka dni na odpoczynek od wszystkiego po których będzie ze mną bo mnie kocha. Ale to powiedziała po tym jak z nią przez telefon rozmawiałem i chciałem to skończyć ale zaczęła Cisnąć, czego chce no to powiedziałem że być z nią, trochę się rozkleiłem i… no powiedziała że mnie kocha i nie pozwoli odejść. Przez te dni które czekałem pisała do mnie choć mówiłem ze wolał bym nie, za to ona nie chciała wpaść na mnie bo to nerwowe dla niej i chce jej się płakać, hmm pewnie płakać bo łączyło nas coś wyjątkowego a jej się odwidziało, tak sobie o tym myśli. Sposób w jaki ze mną pisze jest taki inny że jej nie poznaje i odechciewa mi się to robić, no i prosiła aby o nas przez ten czas nie mówić. Szukała powodu, wszystko się zaczęło od tego że niby spotkała kogoś z dawnych lat i do niego coś poczuła, pisała ze nie możemy się dlatego spotykać bo chce być fair mimo że nie chce z ta osobą mieć nic wspólnego. Ja zamiast dać jej odejść spotkałem się z nią, powiedziała że mnie kocha, nie jego, płakała i jestem teraz tu gdzie jestem. Przykro mi ale widać dokąd to zmierza, musze założyć spodnie i podjąć tą decyzję za nią choć nooo kocham ją dalej. Napisze jak wyszło tu, może komuś się przyda 😀

    1. Hej,

     Zabite zainteresowanie to nic przyjemnego. Jednak jeżeli dziewczyna już Ciebie nie chce, to rozstanie jest bodaj najlepszym rozwiazaniem. Bycie z taką kobietą w związku to nic przyjemnego. Jeżeli chcesz, podziel się proszę swoją historią. Z pewnością Twoje związkowe doświadczenia przydadzą się innym facetom 😉

     Pozdrawiam
     Artur Witoś

     1. Najpierw to muszę to jakoś sobie w głowie poukładać aby mieć wnioski, tyle w tym jest hmm no totalnie nie pokrywających się rzeczy z wiedzą powszechną… tak czy siak materiał na książkę 😀 A rada? jak widzisz że coś jest nie halo, dziwne zachowania, uciekaj 😛

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.