Jak randkować z dziewczyną? Klucz do sukcesu w relacjach z kobietami!

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Chciałbyś zdobyć wymarzoną dziewczynę do związku i nie wiesz co masz robić, aby do tego doprowadzić? Zastanawiasz się jak randkować z dziewczyną, aby czuła do Ciebie zainteresowanie? Jeżeli nie masz pojęcia jak randkować z dziewczyną, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Nie ma gorszej rzeczy w relacjach damsko-męskich niż niewiedza i ślepe podążanie za błędnymi wzorcami.

Typowa randka

Zanim przejdziemy do właściwego tematu, zatrzymajmy się na chwilę przy temacie typowej randki i typowej kobiety. Otóż kobiety, a w szczególności te atrakcyjne, były w swoim życiu na setkach randek. Co warto podkreślić, w zdecydowanej większości były to strasznie nudne i beznadziejne randki.

Kobiety, w zdecydowanej większości, chodzą na nudne, nieciekawe i szablonowe randki z facetami, którzy nie potrafią tego zmienić!

Takie randki to naprawdę nic ciekawego i przyjemnego. Gdy kobieta idzie po raz dziesiąty na taką samą i nudną randkę, to od razu facet organizujący spotkanie spada w jej oczach o kilka lig. Pomyśl jak wielu mężczyzn powiela stare i beznadziejne schematy. Taka typowa randka to przede wszystkim:

 • Okropnie długie i nudne spotkanie, na którym kobieta i mężczyzna nie robią nic ciekawego;
 • Rozmowy na przewidywalne i nieciekawe tematy, takie jak szkoła/praca/rodzina/polityka
 • Nieudolne próby zaimponowanie kobiecie;
 • Niezręczna atmosfera towarzysząca uczuciom i górnolotnym obietnicom.

Na takiej randce, jak zapewne się domyślasz, dziewczyna umiera z nudów, zamiast się dobrze bawić.

Zatem jak randkować z dziewczyną? Zanim ją zanudzać, wyrwij ją z jej nudnego i przewidywalnego życia.

Typowa kobieta

Tak, dobrze przeczytałeś. Ty na randce masz wyrwać ją z prozy zwykłego i nieciekawego życia! Po to właśnie spotykasz się z dziewczyną! Żeby się dobrze bawić i tym ją rozkochiwać w sobie, zamiast deklarować jej miłość czy też mówić jak piękna jest.

Zobacz…

Większość dziewczyn, żyje zwykłym i powtarzalnym życiem. Od rana do wieczora…

 • Praca/szkoła
 • Sprzątanie
 • Codzienne obowiązki
 • Nauka
 • Zakupy

I tak cały czas w kółko! Niektóre kobiety są tak zabiegane, że nie mają czasu na jakiś relaks lub odrobinę odpoczynku.

Dlatego też, jeżeli Ty na spotkaniu zaczniesz jej wspominać o jej obowiązkach i codziennym życiu, to nie dziw się potem, że randka wyszła „tak sobie”!

Girls just wanna have fun! Dziewczyny chcą się dobrze bawić na randkach i zapomnieć o całym świecie!

Randka z Tobą ma być czymś wyjątkowym, dobrą zabawą, która pozwoli przenieść się jej do innego, lepszego świata. Niechaj ta dziewczyna zapomni o wszystkich problemach i innych nudnych facetach!

Ona na randce chce poznać Ciebie i po prostu się troszkę rozerwać, zapominając tym samym o problemach i innych nieprzyjemnych epizodach z jej zwykłego życia.

Jak randkować z dziewczyną? Dobrze się bawcie!

Jeżeli miałbym skrócić cały plan i założenie randki do jednego zdania, to użyłbym następującego sformułowania:

Prowadź randkę tak, abyś Ty i dziewczyna po prostu dobrze się bawili!

Nie ma prostszej rady od tej. Jedyne co musisz zrobić, to po prostu fajnie spędzić czas z dziewczyną i wspólnie przeżyć jakieś emocje. Wielu mężczyzn zastanawia się jak randkować z dziewczyną oraz jak ją rozkochać i szukają różnych dziwnych technik. Specjalnie kombinują pod góre i uczą się różnych pokrętnych sztuczek, kiedy rozwiązanie ich problemu jest dziecinne proste.

Gdy będziecie się dobrze bawić, to kobieta automatycznie będzie zbliżać się do Ciebie oraz powoli zacznie się w Tobie rozkochiwać. Ona sobie pomyśli:

„Ten gość jest niesamowity! Ja się z nim tak niesamowicie bawię! Chcę go więcej, on nie jest takim nudziarzem jak inni…”

O to właśnie chodzi, aby ta dziewczyna dobrze się z Tobą bawiła i goniła Cię jak szalona!

Wielu facetów myśli, że rozkocha w sobie dziewczynę nadmiernym dotykiem, zapewnieniami czy też rozmowami o uczuciach. Nic bardziej mylnego! Takie działania mogą Ci jedynie zaszkodzić, a nie pomóc.

Dobrze się bawić, czyli jak?

Wiesz już jak randkować z dziewczyną, ale nadal nie wiesz jak KONKRETNIE zachowywać się podczas randki. Jeżeli potrzebujesz konkretnych przykładów, to gorąco polecam Ci moją publikację poświęconą temu tematowi:

E-book: Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową do związku.

Jednak poza tym, jeżeli miałbym dać Ci kilka pomocnych i wartościowych rad, to zwróciłbym szczególną uwagę na poniższe aspekty:

 • Unikaj długich i nudnych spotkań. Zamiast organizować 6 godzinną randkę, zainwestuj w 2 godzinne, ale naprawdę ekscytujące spotkanie.
 • Nie rozmawiaj z dziewczyną na typowe i szablonowe tematy. Zamiast tego, wplataj do rozmowy mnóstwo humoru, ciekawych historii i jeszcze więcej pozytywnej energii i luzu.
 • Unikaj spotykania się z dziewczyną w typowo szablonowych miejscach, takich jak: kino, restauracja, spacer czy też teatr. Wybierz się z dziewczyną do lokalnego centrum rozrywki, pograjcie razem na automatach lub też wyskoczcie do papugarni/ZOO.
 • Nie rozmawiaj z nią na temat uczuć i tego, że się zakochałeś. Dziewczyna na samym początku znajomości dopiero powoli się do Ciebie przekonuje, a więc wyjeżdżanie do niej z deklaracjami miłości będzie strzałem w kolano.
 • Staraj się odróżniać od innych facetów, którzy powielają non stop wszelkie schematy. Uwierz mi… Nie chcesz być kolejną kopią typowego faceta! Kobiety nie chcą przeciętniaków – one chcą czegoś wyjatkowego, kogoś odrózniającego się z tłumu męskich tłumów.

Ekscytujące randki to niesamowity afrodyzjak!

Jak randkować z dziewczyną, żeby ją w sobie rozkochać? Bądź po prostu gościem, z ktorym WYŚMIENICIE się spędza czas! Dziewczyna ma z Tobą po prostu się dobrze bawić i pod koniec każdej randki, wyczekiwać kolejnej. Ona ma czekać w niepewności na Twój kolejny ruch. Ona musi zastanawiać się:

 • Gdzie kolejnym razem ją zabierzesz;
 • Co do niej czujesz i czy Ci się podoba;
 • Kim tak naprawdę jesteś i jakie masz wobec niej intencje;
 • Czy też zaprosisz ją na kolejne spotkanie

To właśnie gwarantują Ci krótkie, ekscytujące i rzadkie randki z dziewczyną! Ona będzie uganiać się za Tobą z tęsknoty, ponieważ będziesz odrózniał się od innych schematycznych gości, którzy za samo spojrzenie dziewczyny wskoczyliby w ogień.

Zobacz… Gdy Ty będziesz zachowywał się jak „typowy mężczyzna” i…

 • Będziesz prowadził długie i mega nudne randki w restauracji/kinie
 • Za bardzo będziesz pokazywał dziewczynie swoje męskie intencje
 • Cały czas będziesz do niej pisał

… to czar pryśnie i ona nie będzie za Tobą goniła, bo przecież to Ty ZACZNIESZ GONIĆ JĄ! A jeżeli chodzi o gonienie kobiet przez mężczyzn, to uwierz mi – one mają tego serdecznie dosyć!

Jak randkować z dziewczyną?

Jeżeli chcesz skutecznie randkować z dziewczyną i doprowadzić tym samym do zwiazku, to skup się po prostu na dobrej zabawie i zapewnieniu sobie emocjonujących spotkań. Wiem, że dla wielu mężczyzn, w tym momencie, może wydawać się to oczywiste. Jednak przyglądając się poczynaniom niektórych mężczyzn, odnoszę wrażenie, że nawet i ta prawda nie jest tak oczywista jak się nam wydaje.

W relacjach damsko-męskich i całym procesie podrywu liczy się dobra zabawa. Jest to może oczywiste, ale mnóstwo facetów nie zdaje sobię sprawy z tego oczywistego faktu!

Nie zanudzaj, nie gadaj o przyszłości, nie poruszaj poważnych i typowych tematów oraz nie prowadź szablonowych randek. Po prostu postaw na dobrą zabawę, a zobaczysz że dziewczyna będzie chciała więcej!

Dlaczego?

Girls just want to have fun (dziewczyny chcą po prostu się dobrze bawić)!

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

5 thoughts on “Jak randkować z dziewczyną? Klucz do sukcesu w relacjach z kobietami!

 1. Cześć
  Mam pytanie odnośnie tego wpisu.
  Pare lat temu zakończył się mój 6 letni związek. Potrzebowałem ładnych paru lat (aż 4) żeby ogarnąć swoje życie do stanu poprzedniego. Poukładałem sprawy finansowe, odzyskałem w życiu pasje i w zasadzie wreszcie wiem czego chce, w którą stronę mam iść. Ostatnio jednak zacząłem zastanawiać się: „może warto poszukać kogoś na stałe”. No i tutaj pojawia się problem ponieważ przestałem widzieć jakikolwiek sens w byciu w związku. Nie potrafię i szczerze nie wyobrażam sobie żeby „kłaść” się przed dziewczyną. Nie mam kompletnie ochoty na jakiekolwiek zaloty i nie bardzo mogę wyobrazić sobie, że „ja mam się o kogoś starać”. Pytanie w tym przypadku brzmi: jeżeli jestem szczęśliwy sam – po co wchodzić w związek? Czy ma to jakikolwiek sens?
  Pomimo, że czasami odczuwam taką potrzebę to po przemyśleniu nie widzę jakichkolwiek plusów wiązania się na nowo.

  1. Cześć,

   Na samym początku, krótkie sprostowanie. Romantyczny związek z drugą osobą to nie jednosobowa gra, nie musisz się przed nikim płaszczyć. Udany Związek (o którym zresztą nauczam) to zaangażowanie dwóch osób, a więc kobieta stara się o Ciebie i Ty starasz się o nią. Wtedy, taka relacja jest satysfakcjonująca, ponieważ czujesz jej zaangażowanie i jej miłość. Wiem, że 95% związków tak nie wygląda, ale to nie znaczy oczywiście że tak musi być w naszym przypadku. Na nasze nieszczęście jednak, w zdecydowanej większości, nieudane związki to nasze błędy, ponieważ:
   a) nie potrafimy prowadzić odpowiednio związku i niszczymy nasze relacje
   b) wchodzimy w związek z wariatką, która rujnuje nam potem życie
   Niemniej jednak, udany związek jest możliwy, tylko trzeba się o niego postarać.
   Co do sensu związku… My ludzie jesteśmy z natury istotami społecznymi, a więc potrzebujemy we własnym życiu innych ludzi. Tak się składa, że kobieta w życiu może odegrać rolę towarzysza, najlepszego przyjaciela z którym idziemy przez całe życie. Już absrachuje od pociągania fizycznego i tego, że kobiety nas po prostu kręcą i przyciągają. Miło jest mieć kogoś komu możesz zaufać, kto razem z Tobą przeżywa wspólne chwile (te złe i dobre) oraz towarzyszy Ci przez życie.
   Chociaż… Lepiej już być samemu niż z nieodpowiednią kobietą, która zamiast słodzić nam życie, to dorzuca nam cały czas mnóstwo jadu i negatywnej energii.
   Także podsumowując… Warto być w związku, ale w takim udanym 😉

 2. Cześć.
  Mam 18 lat i jestem typową ciotą, która nigdy w życiu nie była na randce 😀 W weekend poznałem na imprezie dziewczynę. Bardzo dobrze nam się rozmawiało, a z niektórych jej wypowiedzi i samego stylu zachowania wobec mnie miałem wrażenie, że jest w pewnym stopniu mną zainteresowana. Na następny dzień napisałem do niej jak się czuje, popisaliśmy chwilkę na temat wspólnych znajomych i pośmialiśmy się z różnych sytuacji z poprzedniego dnia.
  Chętnie poznałbym ją lepiej, a z tego co wiem pisanie ze sobą bez spotykania się nie jest zbyt dobrym pomysłem. Zastanawiam się co zrobić, żeby nie stracić jej (może tylko przelotnego?) zainteresowania. Czy umówienie się na spotkanie/randkę w kolejny weekend jest dobrym pomysłem? A może wcześniej? Może później? Czy w tym czasie pisać do niej (żeby nie myślała, że ją olewam) czy cierpliwie czekać do spotkania (żeby nie być zbyt nachalnym i nie tracić tematów do rozmów)?

  1. Cześć,

   Faktycznie – pisanie z dziewczyną jest beznsensowne i nie widzę żadnego logicznego powodu abyś to robił. Aby sprawdzić chociaż w minimalnym stopniu jej zainteresowanie, powinieneś z nią po prostu zacząć randkować. Dlatego też, jeżeli masz jej numer telefonu, to po prostu do niej zadzwoń i zaproponuj randkę z kilkudniowym wyprzedzeniem, a więc niech to będzie niedziela/poniedziałek. Jeżeli tego numeru nie masz, to zaproś ją poprzez komunikator, chociaż zdecydowanie polecam Ci rozmowę telefoniczną. Gdy będziesz z nią rozmawiał przez telefon, to już będziesz wiedział jaki ona ma stosunek do Ciebie i czy jest szansa że na spotkanie przyjdzie.
   Niemniej jednak, wyjdź z propozycją spotkania i zobacz jej reakcję. Jeżeli ona przyjmie propozycję spotkania beż żadnego „ale” lub poda Ci inny termin randki – to bardzo dobrze. Masz jakieś podstawy do tego by twierdzić, iż ona może być zainteresowana. Jeżeli ona nie chce przyjść i podaje Ci wymówki – pewnie nie jest zainteresowana.
   Gdy już ją zaprosisz, to cierpliwie czekasz na ww. randkę i w żaden sposób się z nią nie kontaktujesz. Wszelkie informacje i ciekawe wiadomości przekażesz jej na spotkaniu. Do tego momentu, zajmujesz się swoimi sprawami. Gdy przyjdzie czas na spotkanie, to wtedy masz okazję do rozmowy z dziewczyną i na 2-3 godziny randki.

 3. Moim zdaniem za pierwszym razem nigdy nie wyjdzie tak jak byśmy tego chcieli.
  Ja za pierwszym razem umówiłem się z dziewczyną z którą chciałbym być, ale byłem tak zestresowany, że po chwili rozmowy wiedziałem że już nic z tego nie będzie. Stwierdziłem, że tak czy siak, warto jeszcze spróbować.
  Jak pomyślałem tak zrobiłem 😛
  Do niczego nie doszło, nie spotkaliśmy się więcej, ale nauczyłem się wtedy sporo i kolejna randka wypadła o niebo lepiej 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.