Czy wszystkie dziewczyny są takie same? Problem szurniętych i nienormalnych kobiet

Czy wszystkie dziewczyny są takie same? Czy każda kobieta to szurnięta i niezrównoważona wariatka, która tylko czeka na to, by zniszczyć życie faceta? Czy z kobietami rzeczywiście jest aż tak źle?

Czy wszystkie dziewczyny są takie same?

Oczywiście, że NIE!

Zdarzają się nienormalne i szurnięte kobiety, z którym związek jest niemalże niemożliwy. Jednak nie zmienia to faktu, iż ciągle na świecie są wartościowe i zdolne do związku kobiety!

Bez względu na to ile spotkałeś nienormalnych i szurniętych kobiet, zawsze będą istnieć mądre, roztropne i normalne kobiety!

Każda kobieta jest inna i nie ma co wrzucać wszystkich dziewczyn do jednego worka.

Jeżeli non stop spotykasz szurnięte kobiety to zastanów się w jakim otoczeniu przebywasz i czy przypadkiem sam takich kobiet nie przyciągasz.

Równie dobrze mogę powiedzieć, iż każdy facet to świnia, która myśli tylko o seksie i przy pierwszej możliwej okazji zdradzi swoją żonę.

To oczywiście nie jest prawdą!

Każdy jest inny i bezsensownym jest kategoryzowanie wszystkich mężczyzn/kobiet na podstawie kilku zupełnie losowych przypadków!

Czy wszystkie dziewczyny są takie same? Nie, nie i jeszcze raz NIE!

Czy znalezienie wartościowej kobiety jest trudne?

Zaraz znajdą się zapewne sceptycy, którzy powiedzą: taką wartościową kobietę trudno znaleźć, jest ich bardzo mało!

Co z tego? Czy to coś zmienia? Czy to wystarczająca wymówka by żyć z toksyczną i nienormalną kobietą?

Bardzo możliwe, że tak faktycznie jest. Jednak wartościowe rzeczy w naszym życiu nie są proste i łatwe.

Piękne i wartościowe rzeczy wymagają poświęcenia i wielkiego nakładu pracy!

• Zanim staniesz się ekspertem w danej dziedzinie, czeka Cię wiele miesięcy a nawet lat specjalizacji i ciężkiej pracy.
  • Aby stać się wybitnym sportowcem lub wyrzeźbić męską sylwetkę, będziesz musiał poświęcić wiele czasu na trening i pogodzić się z wieloma wyrzeczeniami.
  • Osiągnięcie bogactwa będzie wymagało od Ciebie wiele pracy, zaangażowania i wyrzeczeń!
  • Zbudowanie udanego związku z odpowiednią kobietą nie jest też kwestią przypadku i nie przydarza się przez przypadek!

Jeżeli ktoś myśli, że w mgnieniu oka pozna idealną żonę, zbuduję męską sylwetkę, zdobędzie pracę marzeń i osiągnie sukces finansowy to się grubo myli!

Takie rzeczy zajmują nieraz lata, a wiele osób myśli, że to kwestia przypadku i szczęścia!

Znalezienie wartościowej kobiety to też wysiłek!

Znalezienie odpowiedniej dziewczyny do związku nie jest prostym zadaniem.

Odpowiednia kobieta powinna:

• fizycznie się nam podobać
  • mieć odpowiedni charakter
  • nie przejawiać toksycznych cech i być zgodną i lojalną osobą

To nie jest takie proste! Zanim spotkasz swoją wybrankę serca, poznasz wcześniej pewnie wiele innych kobiet, które będą nieodpowiednie do trwałej relacji do końca życia.

Musisz być wytrwały i poznawać wartościowe kobiety. Z drugiej strony jednak, musisz jak najszybciej kończyć romantyczne znajomości z kobietami, które przejawiają oznaki toksycznego charakteru lub po prostu do związku się nie nadają!

Lepiej być samemu niż z niewłaściwą kobietą

To największy problem wielu mężczyzn: facet pakuje się w relację z pierwszą-lepszą dziewczyną i potem narzeka na to JAKIE KOBIETY SĄ ZŁE!

Jeżeli później spytasz się takiego faceta czy wszystkie dziewczyny są takie same, to on z pewnością Ci odpowie: oczywiście że tak!

Wystarczy tylko, że kobieta uwiedzie mężczyznę i przyćmi jego logiczne myślenie fizycznością, a facet kompletnie dostaje małpiego rozumu!

Dziewczyna cały czas się obraża – co mam zrobić?

Facet jak głupi dławi się cielesnością, a potem po wielu latach związku lub małżeństwa, gdy hormony opadają okazuje się, że cudna, seksowna i słodziutka żona staje się wredną zołzą!

Potem zaczyna się płacz i zgrzytanie zębów: wszystkie kobiety są stuknięte, nie warto się żenić, małżeństwo to samobójstwo i tak dalej…

To mężczyzna jest odpowiedzialny za taką sytuację! Tylko i wyłącznie on!

Skoro narzeka że w małżeństwie mieszka z zołzą i ropuchą, to ja chciałbym zadać pytanie:

Gdzie był jego rozum i logiczne myślenie w czasie narzeczeństwa i związku?

Poznaj swoją kobietę zanim wejdziesz z nią w związek małżeński

Właśnie po to jest związek, aby poznać dokładnie drugą osobę i zdecydować, czy chce się z nią być do końca życia!

Kobieta nie da rady udawać idealnego charakteru przez powiedzmy rok, dwa lata znajomości.

Wszelkie sygnały ostrzegawcze można zauważyć już przed ślubem, a bardzo często już podczas pierwszych miesięcy znajomości.

Jeżeli widzisz negatywne zachowania swojej kobiety już w związku, to miej świadomość tego, iż najprawdopodobniej podczas małżeństwa ta cecha będzie jeszcze bardziej wyrazista.

Dlatego też, jeżeli nie jesteś w stanie tolerować tej cechy, to nie myśl że ta osoba się łatwo zmieni i zakończ znajomość.

Dla przykładu: Jeżeli Twoja dziewczyna w związku obraża się na Ciebie co jakiś czas o byle błahostkę, to te zachowania te zwiększą swą częstotliwość w małżeństwie!

Jeżeli zdecydowałeś się na związek ze stukniętą kobietą, TO JEST TO TWÓJ WYBÓR!

Przestań winić za to cały świat i płakać na prawo i lewo!

Widziały gały co brały!

Nie każda dziewczyna jest stuknięta!

Jeżeli nadal zastanawiasz się czy dziewczyny są takie same, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Istnieją jeszcze normalne i wartościowe kobiety, które nadają się do trwałego i udanego związku na całe życie. Związek z taką kobietą to gra warta świeczki!

Istnieje też wiele szurniętych i nieodpowiednich do związku kobiet. Nie należy wiązać się z takimi osobami i zadowolić się spokojną samotnością, niżeli piekłem z drugą osobą!