Dlaczego dziewczyna odmawia spotkania – 3 powody jej braku zainteresowania.

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Chcesz spotkać się z dziewczyną i zapraszasz ją na randkę. Ona niestety jednak podaje Ci wymówkę oraz odmawia Ci spotkania. Dlaczego ona tak się zachowuje? Dlaczego dziewczyna odmawia spotkania sam na sam? Czy jest to logiczne i czy ona ma w tym jakiś interes? Jeżeli trapią Cię podobne pytania, to zapraszam Cię do lektury poniższego wpisu. W niniejszej publikacji powiem Ci dlaczego dziewczyna odmawia spotkania oraz co ją do tego kieruje.

Kobiety zachowują się racjonalnie

Kobiety zachowują się racjonalnie

Zanim przejdziemy do głębszej analizy jej zachowania, musimy odpowiedziec sobie na fundamentalne pytanie:

Dlaczego dziewczyna odmawia spotkania?

Jeżeli chcesz w ogóle zrozumiec kobiety i ich sposób postepowania, musisz zdać sobie sprawę z jednej rzeczy:

Kobiety, mimo iż bardzo często nie są bezpośrednie, zawsze działają w imię jakiegoś interesu!

Nieraz zachowanie płci przeciwnej może wydawać Ci się zupełnie niezrozumiałe i głupie, jednak pamiętaj: One zawsze postępują racjonalnie i nawet najbardziej nieracjonalne i głupie zachowanie niesie za sobą jakiś cel czy też interes.

Kobiety podejmują decyzje i zachowują się podobnie do nas – zawsze mają w swoim działaniu jakiś interes. Działanie wbrew własnemu interesowi zaprzecza jakiejkolwiek logice. Dlatego też, jeżeli dziewczyna przychodzi lub też właśnie nie przychodzi na randkę, to jest w tym jakiś głębszy sens!

Dlaczego dziewczyna odmawia spotkania?

Dlaczego dziewczyna odmawia spotkania?

Skoro już wiesz, że kobiety postępują wedle własnego interesu, to czas najwyższy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego dziewczyna odmawia spotkania?

Otóż dziewczyna odmawia Ci spotkania, ponieważ nie jest Tobą zainteresowana!

To bardzo proste i jasne. Dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana, w związku z czym nie chce jej się przyjść na randkę z Tobą. Pomyśl – czy Ty byś zapraszał na randkę dziewczynę, która Ci się w ogóle nie podoba? No właśnie… Dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana i dlatego:

 • podaje Ci wymówki
 • nie chce się z Tobą spotkać
 • mówi Ci że się z Toba spotka ale nie mówi kiedy

Prawda jest taka, że gdyby ona naprawdę była Tobą zainteresowana i chciałaby Cię poznać, to przyszłaby z całą pewnością na spotkanie. Gdyby ona byłaby zainteresowana to w jej interesie byłoby przyjście na randkę. Gdy ona nie chce przyjśc na spotkanie i cały czas je odwołuje, to widzisz że coś jest nie tak i jej zainteresowanie jest ZEROWE!

Nie próbuj usprawiedliwiać jej braku zainteresowania żadnymi wymówkami że:

 • dziewczyna udaje niedostępną
 • ona Cię sprawdza
 • kobieta faktycznie nie ma czasu i jest zapracowana

Dziewczyna odmawia spotkania = nie jest zainteresowana!

Proste, jasne i klarowne! Nie potrzeba do tego żadnej filozofii – to jest tak bardzo proste.

Co spowodowało jej brak zainteresowania?

Dlaczego dziewczyna odmawia spotkania?

Skoro już wiesz, że odmawianie spotkań spowodowane jest brakiem zainteresowania, to warto pochylić się nad tym co powoduje wcześniej wspomniany brak zainteresowania.

W dzisiejszym artykule przedstawię Ci 3 najczęstsze powody dlaczego ona nie jest Tobą zainteresowana i odmawia Ci spotkania. Oczywiście, nie są to wszystkie powody, dla których kobiety z nami się nie spotyakają, jednak są to najczęstsze i najbardziej popularne powody.

Oto 3 powody dlaczego dziewczyny nie są nami zainteresowane:

1. Po prostu się jej nie podobasz

Nie odkryje tym stwierdzeniem Ameryki na nowo, ale warto to podkreślić, ponieważ wielu mężczyzn ma z tym problem:

Tak samo jak Tobie nie podoba się każda kobieta, tak samo Ty nie będziesz podobał się każdej kobiecie!

To bardzo proste. Niestety, wielu mężczyzn ma problem z przyjmowaniem do siebie tej oczywistej prawdy. Jeżeli jednak Ty chcesz zapanować nad swoim EGO i poznać prawdę na temat relacji damsko-męskich, to wbij sobie to do głowy. Nigdy nie będziesz podobał się KAŻDEJ kobiecie. Oczywiście nie wyklucza to faktu, że zapewne jakiejś kobiecie podobać się będziesz. Niemniej jednak, nie ma możliwości abyś oczarował każdą niewiastę. To niemozliwe! Nawet najbardziej przystojny i atrakcyjny facet zawsze znajdzie kobietę, która stawi mu opór i nie będzie nim zainteresowana.

Dlatego też, jeżeli dziewczyna nie chce się z Tobą spotkać, to bardzo możliwe że się jej nie podobasz a jej zachowanie to lekka sugestia braku zainteresowania. Nie wmawiaj sobie również, że pisania z dziewczyną coś znaczy, bo prawda jest taka że nie znaczy nic! Kobieta może z Tobą pisać całymi dniami i to nie jest wyznacznikiem jej prawdziwego zainteresowania.

Jej prawdziwe zainteresowanie weryfikuje jej obecność na randkach.

Jeżeli ona na randki nie przychodzi i cały czas podaje Ci wymówki, to widzisz że coś jest nie tak z jej zaangażowaniem.

2. Dziewczyna straciła zainteresowanie

Dziewczyna mogła być na samym początku faktycznie Tobą zainteresowana, jednak po drodze popełniłeś jakieś błędy i zaprzepaściłeś jej zainteresowanie. Kobiece romantyczne zainteresowanie nigdy nie jest stałe i zawsze ulega zmianom pod wpływem naszego zachowania. Jeżeli zaczniemy popełniać błędy i nie będziemy dbać o relację, to automatycznie wystawiamy się na to, że kobieta straci nami zainteresowanie.

Kobiece zainteresowanie nie jest stałe i cały czas podlega zmianom – zapamiętaj to sobie!

Dziewczyna faktycznie mogła „na Ciebie lecieć”, ale Ty podczas wcześniejszych spotkań mogłeś nawalić i zaprzepaścić swoją szansę. Dla przykładu, mogłeś popełnić następujące błędy:

 • za bardzo naciskałeś na związek podcasz pierwszych spotkań
 • prowadziłeś nudne i powtarzalne randki
 • nie potrafiłeś prowadzić emocjonującej rozmowy i zanudzałeś dziewczynę na spotkaniu
 • zachowywałeś się jak przyjaciel i nie stanowiłeś dla kobiety potencjału na przyszłego chłopaka
 • … i tak dalej…

Powodów może być naprawdę wiele. Prawda jest jednak taka, że dziewczyna straciła już zainteresowanie i nie dasz rady go odbudować. Twoje zachowanie może zatem idealnie wytłumaczać jej wymówki i odmowy. Ona przychodziła wcześniej na spotkania, ponieważ była jeszcze zainteresowana i widziała w Tobie potencjalnego partnera. Niestety jednak, po kilku randkach zauważyła, że się myliła i po prostu sobie Ciebie odpuściła.

Dziewczyna już się z Tobą nie spotyka, ponieważ uznała że nie jesteś atrakcyjny i już nie chce się z Tobą zadawać.

Doskonale wiem, że nie jest to w żaden sposób miła informacja. Niestety, taka jest prawda i nie będę jej przed Tobą ukrywał.

3. Dziewczyna udaje zainteresowanie Tobą

Dosyć częsty problem, z którym zmierzają się faceci. Kobieta na wszelkie możliwe sposoby udaje zainteresowanie mężczyzną by uzyskać dla siebie jakieś korzyści. Ona może specjalnie bawić się Tobą po to by:

 • otrzymać od Ciebię trochę uwagi
 • sprawdzić czy faktycznie na nia lecisz
 • wywołać zazdrość w innym mężczyźnie
 • uzyskać coś od Ciebie

Dlatego też, ona będzie:

 • uśmiechać się do Ciebie
 • spoglądać się na Ciebie w szkole/pracy
 • pisać do Ciebie pierwsza na Facebooku
 • Cię komplementować
 • … jednak mimo wszystko, nie będzie chciała przyjść na spotkanie sam na sam z Tobą.

Wiesz dlaczego?

Ponieważ ona nie jest zainteresowana i wykorzystuje Cię do swoich celów. Jeżeli dziewczyna chce Cię poznać i się jej podobasz, to naturalną rzeczą jest to, że ona pragnie się z Tobą spotykać i nie wymyśla ku temu przeszkód.

Dlaczego dziewczyna odmawia spotkania – czy to brak zainteresowania?

Odmowa spotkania to po prostu oznaka braku zainteresowania!

Domyślam się, że ciężko jest Ci przyjąć prawdę, którą nakreśliłem Ci w tym artykule i próbujesz teraz jakoś zracjonalizować jej zachowanie lub po prostu ją usprawiedliwić.

Prawda jest niestety taka, że:

 • zainteresowana dziewczyna przyjdzie na spotkanie z Toba, ponieważ ma w tym interes i chce Cię poznać, ponieważ JEJ SIĘ PODOBASZ
 • niezainteresowana dziewczyna nie przyjdzie na spotkanie z Tobą, ponieważ nie chce Ciebie już poznawać i woli poszukać innych kandydatów na potencjalnego chłopaka.

Jeżeli nadal nie możesz tego przyjąć na klatę, to zatrzymaj się na chwilę i odnieś to do siebie. Czy Ty, będąc zainteresowany inną dziewczyną, specjalnie nie zapraszałbyś ją na spotkania i nie starałbyś się o nią? No właśnie! Takie zachowanie jest kompletnie nielogiczne i niespójne z Twoim interesem.

Tak samo jest z kobietami. Jeżeli ona nie chce się z Tobą spotykać, to po prostu nie jest Tobą zainteresowana. Nie musisz już zadawać sobie trudu i zastanawiać się „dlaczego dziewczyna odmawia spotkania” – masz już na to odpowiedź.

Nie musisz mi wierzyć i brać tego na wiarę. Przekonaj się sam jak jest faktycznie i wyciągnij z tego wnioski. Ja mogę osobiście Ci powiedzieć, że przeżyłem kilka razy taką sytuację i nie mam wątpliwości co do tego, o czym piszę.

Ty możesz to jedynie sprawdzić i potwierdzić lub zaprzeczyć moją tezę.

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.