Dziewczyna nie chce się spotkać sam na sam – problem wspólnych spotkań ze znajomymi.

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Chciałbyś zacząć randkować z dziewczyną, lecz ta cały czas spotyka się z Tobą tylko i wyłącznie w towarzystwie koleżanek lub Waszych znajomych? Chciałbyś zaprosić ją na spotkanie w cztery oczy, jednak nie wiesz jak się za to zabrać? Dlaczego dziewczyna nie chce się spotkać sam na sam? Jeżeli nie wiesz co masz czynić w tej sytuacji i zupełnie nie rozumiesz kobiecego zachowania, to zapraszam Cię do lektury poniższego wpisu.

„Przecież widzę, że ona na mnie leci…”

Miło spędza Wam się czas – cały czas żartujecie i rozmawiacie ze sobą na różne tematy. Ona nawet do Ciebie czasem napisze i zada Ci kilka osobistych pytań. Wszystko wydaje się być takie prawdziwe i jasne. Ona Cię lubi i szuka sposobu aby spotkać się sam na sam z Tobą.

Ty to oczywiście zauważasz i robisz swoje. Jest jednak jeden bardzo poważny problem…

Dziewczyna nie chce się spotkać sam na sam

Ty proponujesz jej randkę sam na sam w kawiarni/pubie/salonie rozrywki, ona jest wręcz wniebowzięta Twoją propozycją i nie może doczekać się spotkania. Jednak ona spotka się z Tobą z jednym małym zastrzeżeniem…

Ona będzie chciała się z Tobą spotkać w towarzystwie innych znajomych!

Nie ma innej opcji – ona mówi, że spotka się tylko w asyście całej paczki znajomych.

  • Gdy ty chcesz spotkać się sam na sam, to ona powie Ci że nie ma czasu lub zapoda jedną z tysiąca innych wymówek
  • Jeżeli zaprosisz ją na randkę, to ona co najwyżej zaproponuje grupowe spotkanie

Wyobraźmy sobie przykładową sytuację – ty próbujesz zaprosić swoją znajomą na randkę sam na sam:

TY: Cześć Zuza, spotkamy się w czwartek o 17:00 przy ratuszu miasta? Skoczymy pograć w bilarda w pobliskim barze

ZUZA: Jasne, świetny pomysł! 🙂 Już dzwonię do Bartka, Martyny i Angeliki! Oni też na pewno ucieszą się z tej propozycji.

No i klops…

Randka tylko we dwoje przeistacza się w spotkanie dobrych znajomych. Nie takie były plany, prawda?

Czy spotkanie z paczką znajomych i dziewczyną liczy się jako randka?

Żeby nie było żadnych wątpliwości, podkreślę to na samym początku:

Spotkanie ze znajomymi i dziewczyną to żadna randka! Nie ważne co robicie – TO NIE JEST RANDKA! Jeżeli non stop będziesz się spotykał z kobietą w asyście innych osób, to z pewnością nic Ci z tego nie wyjdzie.

Nie ma żadnego znaczenia co robicie. Możecie razem:

  • być w restauracji
  • oglądać film w kinie
  • grać w cymbergaja w salonie gier
  • siedzieć w barze i rozmawiać

Jeżeli nie jesteście tam sami, to nie można nazwać tego randką!

To jest po prostu towarzyskie spotkanie ze znajomymi – taki wypad nie ma żadnego znamienia romantycznej randki!

Podczas takiego „koleżeńskiego” spotkania nie masz nawet jak poznać tej dziewczyny oraz popchnąć relacji do przodu. Zawsze ktoś Wam będzie przeszkadzał i zakłócał interakcje między Wami. Dodatkowo, ze względu na charakter spotkania nie będziecie mogli w pełni skupić się na sobie, ponieważ nie będziecie jedynymi osobami w towarzystwie.

Podczas spotkania ze znajomymi nie da rady popchnąć znajomości do przodu – i kobieta doskonale o tym wie!

Co to oznacza?

Skoro ona doskonale wie, że spotkanie w większym gronie nie prowadzi do głębszego poznania i nie ma sensu jeżeli chce Ciebie poznać, to należy zadać sobie pytanie:

Dlaczego ona to robi? Jak można wytłumaczyć jej zachowanie?

Każdy człowiek – niezależnie od płci i innych czynników – zawsze kieruje się czystą kalkulacją i wybiera opcję najkorzystniejszą dla siebie. Mimo powszechnej opinii, kobiety też logicznie myślą i podejmują spójne i wytłumaczalne decyzje. Chociaż bardzo często do samego końca ukrywają swoje intencje i prawdziwe zamiary.

Jeżeli dziewczyna nie chce się spotkać sam na sam, to znaczy że jest NIEZAINTERESOWANA!

To bardzo proste i logiczne!

I mówię tutaj oczywiście o sytuacji w której ty zapraszasz ją na randki w cztery oczy, a ona cały czas odmawia i godzi się tylko na spotkania ze znajomymi.

Wiesz dlaczego?

Ponieważ – tak jak już wcześniej wspomniałem – dziewczyna wie, że w gronie znajomych jest bezpieczna! Ona doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż w asyście innych ludzi ty nie będziesz miał możliwości pociągnięcia relacji do przodu.

Dlatego też, bardzo często kobiety załatwiają sobie koleżankę, która staje się dla Was strefą buforową.

„Ale ona jest dla mnie miła i uprzejma!”

Możliwe, że faktycznie taka jest. Ale jedno nie wyklucza drugiego! Ona traktuje Cię pozytywnie jako kolegę a nie jako potencjalnego partnera romantycznego!

Kobieta może być dla Ciebie miła i równocześnie może nie być Tobą zainteresowana. Pamiętaj – te dwie rzeczy się nie wykluczają!

Jaki ona może mieć interes, żeby trzymać z Tobą kontakt i spotykać się z Tobą w asyście innych osób?

Po pierwsze, ona doskonale wie, że ty jesteś nią zainteresowany i najzwyczajniej w świecie to wykorzystuje do swoich celów. Kobiety uwielbiają być podziwiane i każdy jeden adorator daje im dużą satysfakcję. Dlatego też, one Cię nie zbywają i wodzą Cię za nos.

Dziewczyna udaje niedostępną – jak zdobyć kobietę, która mnie olewa?

Dodatkowo, zawsze fajnie pokazać się wśród koleżanek z facetem, który smali do Ciebie cholewki. Koleżanki z pewnością będą czerwienić się z zazdrości!

Może ona jest nieśmiała?

Możesz też zacząć ją usprawiedliwiać tym że ona jest po prostu nieśmiała i dlatego boi się spotkania sam na sam. To myślenie jest również nieprawidłowe i prowadzi do błędnych wniosków.

Dlaczego?

Jeżeli nieśmiała dziewczyna jest Tobą zainteresowana i chce rozwinąć romantyczną relację z Tobą, to tym bardziej będzie chciała spotkać się z Tobą na osobności!

Ona będzie wstydzić się…

  • spojrzeń
  • krytyki
  • obecności

… innych osób, które mogą dodatkowo Wam przeszkodzić w poznawaniu się.

Dlatego też, nieśmiałe dziewczyny spotkają się z Tobą sam na sam – o ile będą zainteresowane, rzecz jasna.

Sam miałem styczność z nieśmiałymi kobietami i nie miałem żadnych problemów z przychodzeniem na randki – wtedy gdy były mną jeszcze zainteresowane.

Ich nieśmiałość objawiać będzie się w zupełnie inny sposób. One nie będą aż tak przebojowe, trochę mniej będą angażować się w rozmowę oraz będą bardziej zdystansowane i onieśmielone Tobą. Jednak mimo wszystko, przyjdą na randkę, ponieważ takie zachowanie jest w ich osobistym interesie!

Nie wmawiaj sobie, że dziewczyna nie przychodzi na randki, ponieważ się po prostu wstydzi lub się Ciebie boi. Kobiety mogą na początku mieć nieraz małe obawy co do Ciebie, jednak randka w miejscu publicznym rozwiązuje ten problem.

Jest jeden powód, dla którego kobieta mogłaby bać się przyjść na spotkanie z Tobą. Musiałbyś zachowywać się jak psychopata i rzeczywiście odstraszać ją swoim zachowaniem. Na 99% tak nie jest, więc powód braku jej obecności jest jasny – ona nie jest zainteresowana!

Randka w cztery oczy albo nic

Zapamiętaj sobie moje rady i zastanów się kolejnym razem gdy usłyszysz znamienne „Super… Spotkajmy się ze znajomymi!”. Jeżeli kobieta jest zainteresowana potencjalną relacją romantyczną z Tobą, to z wielką chęcią przyjdzie na spotkanie z Tobą. Jeżeli jednak sytuacja wygląda inaczej, to ona będzie unikać spotkań sam na sam. Uważaj na kobiece zagrywki i miej głowę na karku!

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.