Dlaczego dziewczyny mnie olewają? Co może być powodem Twojego niepowodzenia z płcią przeciwną?

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Próbujesz znaleźć dziewczynę do związku, jednak ciągle bezskutecznie? Wszystkie Twoje podejścia kończą się tragedią i odrzuceniem? Zastanawiasz się pewnie: „dlaczego dziewczyny mnie olewają”? Cóż, odpowiedzi na to pytanie może być naprawdę cała masa. W niniejszym wpisie postaram się pomóc w Twoim problemie oraz wyjaśnić dlaczego przedstawicielki płci przeciwnej wciąż Cię olewają. Zapraszam do lektury!

Z odrzuceniem i porażką mierzy się każdy z nas

Zanim przejdziemy do mięsa, kilka krzepiących słów na sam początek: nie ma mężczyzn idealnych i każdy z nas zmierzy się z odrzuceniem.

Nie ważne jak przystojny i atrakcyjny będziesz – część kobiet i tak będzie Cię olewać. Nie możemy być w typie każdej przestawicielki płci pięknej, więc będziemy czasami odrzucani. To naturalne.

Właściwie istnieje jedna kategoria mężczyzn w ogóle nieodrzucanych. Są to faceci, którzy nie próbują i nie zagadują do kobiet. Oni mogą cieszyć się stuprocentową skutecznością – w ogóle nie próbują, dzięki czemu też nie są odrzucani i zlewani.

Nie działasz – nie masz wyników!

Jeżeli w ogóle nie będziesz podejmować działań związanych z poznaniem jakiejkowliek kobiet, nie zostaniesz zlany. Niestety jednak, nie będziesz miał także dziewczyny.

Jeżeli nie działasz, nie masz wyników. Porażka i niepowodzenie są wpisane w każde działanie. Niezależnie czy mowa tutaj o miłości, pracy zawodowej, nauce języka czy działalności naukowej. Aby dojść do czegoś wielkiego, czegoś wartościowego – musimy się po drodze nieco natrudzić.

Wielkie firmy takie jak Facebook, Google, Glovo czy Slack mają za sobą całą masę mniejszych i większych porażek. Firmy te testowały i próbowały wielu rzeczy. Wiekszość z eksperymentów (około 70%) okazywały się nietrafionymi pomysłami i porażkami. Mimo to, nie można powiedzieć o tych markach, że poniosły klęskę. Wręcz przeciwnie!

Jak biznesy podchodzą do porażek?

W biznesie każda porażka jest okazją do nauki i wyciągnięcia wniosków. Jeżeli coś nie wychodzi, bardzo szybko wyciąga się z tego wnioski na przyszłość oraz iteruje dalej, szukając kolejnych testów, eksperymentów i okazji do poprawienia wyników. Firmy nie unikają popełniania błędów i stawiania kolejnych hipotez. Niepowodzenie nie powstrzymuje. Ono motywuje do dalszej drogi, wyciągania wniosków i dalszej pracy!

Tak samo jest też w Twoim wypadku. Jeżeli jesteś odrzucany przez kobiety, wyciągaj z tego wnioski, próbuj dalej i się nie poddawaj.  Odrzucenie i zignorowanie to coś normalnego. Nie przejmuj się tym. Każdy mężczyzna musi się z tym zmierzyć.

„Dlaczego dziewczyny mnie olewają” – co może być powodem?

„Olewka” w relacjach damsko-męskich jest co do zasady czymś normalnym i naturalnym.

Raz na jakiś czas zostaniesz po prostu zlany przez dziewczynę. Może to być spowodowane tym, że nie jesteś w jej typie. Może to też być element jej toksycznego charakteru. Bez znaczenia. Sporadyczne zignorowanie może się zdarzyć. Nie masz na to wpływu.

Jednak problem pojawia się w chwili gdy Ty jesteś olewany przez wszystkie przedstawicielki płci przeciwnej!

W takiej sytuacji ciężko wytłumaczyć się statystyką. Jeżeli każda dziewczyna Cię olewa, to coś musi być nie tak. Bardzo możliwe, że non stop popełniasz ten sam błąd, nie uczysz się na porażkach, czego wynikiem są ciągłe niepowodzenia z kobietami.

Poniżej przedstawiam Ci 3 powody dla których wszystkie dziewczyną mogą Cię olewać:

1. Nie dbasz o siebie i swoje zasoby

Jeżeli zagadujesz do kobiet i starasz się zbierać numery telefonów, to czy jesteś na to przygotowany? Chodzi mi o Twój wygląd, Twoje nastawienie, ubranie oraz generalnie – sylwetkę. Czy Twoja aparycja jest dziełem przypadku? Może stoi za tym jakiś plan?

Rzeczy takie jak…

 • wysportowana sylwetka;
 • nienaganny oraz przemyślany ubiór;
 • zadbany zarost;
 • czyste obuwie;

… wpływają pozytywnie na Twoją skuteczność z kobietami.

Podobnie jest też z Twoim zachowaniem. Czy przejawiasz takie cechy jak tajemniczość, pewność, poczucie humoru i dystans do siebie? Może jesteś zbyt miły dla kobiet i tracą one przez to szacunek do Ciebie? Potrafisz rozmawiać z kobietami? Masz na tym polu już jakieś doświadczenie? „Gadka się Ciebie trzyma”?

Zrób audyt samego siebie. Bardzo możliwe, że problemy z olewaniem tkwią w Tobie, tzn. w Twoim zachowaniu lub wyglądzie. Bądź wobec siebie szczery, wykryj błędy i je po prostu napraw!

2. Nieodpowiednie miejsce

Jeżeli nie masz sobie nic do zarzucenia w kwestii zachowania i ubioru, być może problem leży w nieodpowiednich miejscach do zagadywania. Istnieją bowiem miejsca w których będziesz zlewany znacznie częściej, niezależnie od tego jak dobry jesteś i jak bardzo się starasz.

Takie miejsca to między innymi:

 • Ulica: kobiety na ulicy nie są gotowe na to by rozmawiać z facetami i rozdawać im numery telefonów. One najczęściej gdzieś się spieszą, boją się mężczyzn w takich miejscach lub po prostu nie chcą by ktoś obserwował jej przypadkowe interakcje z losowymi facetami.
 • Klub: w tym miejscu dziewczyny raczej są nastawione na spotykanie facetów oraz interakcje z nimi. Natomiast we ww. klubie, możesz spotkać różne kobiety – zarówno te wartościowe jak i te toksyczne. To dużo zależy od imprezy, ale co do zasady, w klubach pojawiają się znacznie częściej kobiety z tej drugiej kategorii. Gdy będziesz chciał zagadać do tych dziewczyn, możesz liczyć na zwiększone prawdopodbieństwo „zlewki”.

Miejsce do poznawania kobiet ma znaczenie! Jeżeli ciągle rozmyślasz dlaczego wszystkie dziewczyny Cię olewają, przestań podrywać je na ulicy! Jeśli ponosisz ciągle porażki w miejscu innym niż ulica, zmień je! Nie upieraj się tylko i wyłącznie przy jednym schemacie. Eskperymentuj i sprawdzaj wyniki.

Zacznij pojawiać się w miejscach w których będziecie mogli spokojnie porozmawiać na temat, który Was łączy. Jako takie miejsca polecam przede wszystkim spotkania biznesowe, kursy dokształcające, wolontariaty czy nawet szybkie randki (speed dates).

W takich miejscówkach, masz większe szanse na udaną interakcję z kobietą i uniknięcie tej przeklętej „zlewki”.

3. Za mała próbka statystyczna

Może nie jest jeszcze tak źle. Jeżeli każda dziewczynie Ciebie olewa, powiedz na samym początku ile było tych dziewczyn:

 • Dwie?
 • Trzy?
 • Cztery?

Na Twoim miejscu, nie przejmowałbym się porażkami gdyby faktycznie olały Cię dwie, trzy dziewczyny. Co prawda stwierdzenie, że każda kobieta Cię zlewa jest prawdziwe, ale nie do końca oddaje stan faktyczny.

Aby sprawdzić czy tak się sprawy mają, zagadaj do kolejnych trzech / czterech dziewczyn. Jeżeli one też Ciebie odrzucą, wtedy możemy mówić o pewnej prawidłowości.

Mimo wszystko jednak, nie ma co się stresować dwoma czy trzema zlewkami na samym początku. Bardzo możliwe że przy kolejnych podejściach będziesz mógł mówić już o sukcesie.

Czy już wiesz dlaczego kobiety Cię olewają?

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego wszystkie dziewczyny Cię olewają, pamiętaj o dwóch bardzo ważnych rzecach:

 1. Niepowodzenie jest nieodłącznym towarzyszem naszej życiowej wędrówki. Każdy z nas popełnia błędy. Każdy z nas bywa odrzucany. Tak już jest. Natomiast nie jest to powód do tego aby się poddać i przestać działać! 
 2. Żyjemy w świecie przyczyn i skutków. Jeżeli cały czas robisz daną czynność, co do zasady, zawsze otrzymywać będziesz ten sam rezultat. Dlatego też, jeśli jesteś non stop odrzucany i olewany przez kobiety, zrób audyt swojego postępowania i zmień schematy! Gdy będziesz ciągle testował, badał i eksperymentował, w końcu dotrzesz do optimum!

Zrozumienie kobiet i relacji damsko-męskich to ważna umiejętność!

Niezależnie od tego czy jesteś olewany przez kobiety czy też nie – warto generalnie rozwijać swoje umiejętności w sferze romantycznej. Często zdarza się tak, że gdy tylko rozwiążemy jeden problem z kobietami, za chwilę pojawia się kolejny. I tak w kółko…

Aby uniknąć tego typu trudności, przygotowałem dla Ciebie książkę, która kompleksowo podchodzi do tematu podrywu i zdobywania dziewczyny do związku. Algorytm Podrywu, bo o nim właśnie mowa, to produkt który pomoże zrozumieć Ci kobiecy świat oraz doprowadzi Cię do romantycznego związku z piękną i wartościową dziewczyną.

Z całego serca polecam Ci lekturę tej książki!

Tymczasem, zbliżając się do końca tego artykułu, chciałbym życzyć Ci dużo sukcesów na polu relacji damsko-męskich. Oraz co najważniejsze – jak najmniej „zlewek” ze strony płci pięknej!

Pozdrawiam
Artur Witoś

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.