Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy? Jak zrobić to dobrze?

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Niezależnie od tego czy jesteś w związku czy też dopiero co poznajesz dziewczynę – chcesz pokazać, że Ci na niej zależy. Czy powinieneś to robić? Jeżeli tak, to w jaki sposób powinieneś pokazać jej swoje zaangażowanie? Jeśli zastanawiasz się nad tym jak pokazać dziewczynie, że Ci na niej zależy, ten wpis jest skierowany do Ciebie! Dowiesz się w nim jak w męski sposób pokazywać zaangażowanie oraz dlaczego Tobie w relacji nie może zależeć „za bardzo”. Zapraszam do lektury!

„Bardzo mi na niej zależy!” – dlaczego to duży błąd?

Zanim przejdziemy do samej kwestii czynów i gestów, zatrzymajmy się na chwilę przy temacie Twojego zaangażowania w relację. Jeżeli bardzo zależy Ci na dziewczynie, musisz koniecznie wiedzieć o jednej rzeczy: władzę i kontrole nad relacją ma osoba, której po prostu mniej zależyJeżeli to Ty jesteś potrzebującym w związku, narażasz się na szereg niebezpieczeństw.

Często spotykam się z facetami, którzy przychodzą z podobnym mindsetem do Ciebie: bardzo zależy im na dziewczynie i chcą gwiazdkę z nieba jej ściągnąć. Są zdeterminowani do tego by poświęcić swoje dobro w imię jakiegoś czynu dla kobiety.

Na pierwszy rzut oka, nic w tym dziwnego. Zauroczenie robi swoje. Facet chce dobrze dla dziewczyny, więc po co szukać tutaj nieprawidłowości?

Wracając jednak do tych facetów, którzy bardzo starają się o dziewczynę – co z nimi jest nie tak? Wcześniej wspomnieni mężczyźni…

 • poprzez zauroczenie, przestają logicznie myśleć, zwracać uwagę na wady dziewczyny i jej nieodpowiednie zachowania;
 • nie negocjują z kobietą, pozwalają jej na wszystko. W dalszej perspektywie prowadzi to do tego, że dziewczyna wchodzi im na głowę;
 • swoim nadgorliwym zachowaniem obniżają romantyczne zainteresowanie kobiety;
 • ze względu na „haj emocjonalny”, robią wiele głupich rzeczy, których po prostu później żałują;
 • są na każde zawołanie dziewczyny;
 • i tak dalej…

Czy widzisz w tych zachowaniach jakąś prawidłowość?

Bardzo Ci zależy = tracisz kontrolę nad sytuacją

Jeżeli zauroczysz się w dziewczynie po uszy i skupisz się tylko i wyłącznie na niej, stracisz kontrolę nad rzeczywistością!

Gdy utracisz kontrolę, zaczniesz robić głupie rzeczy, które będą miały negatywny wpływ na Twoją relację. Bez znaczenia czy jesteś w związku czy też na drugiej randce z nowo poznaną dziewczyną. W każdym z tych przypadków, jeżeli bardzo Ci na niej zależy, będziesz robił mnóstwo szkodliwych rzeczy. Dziewczyna będzie traciła do Ciebie szacunek, Ty będziesz na jej każde zawołanie. Jeżeli trafisz na nieodpowiednią i toksyczną dziewczynę, to ona może wykorzystać Twoje zaangażowanie do egoistycznych celów, a Ty nawet nie zauważysz jej wyrafinowania.

Dlaczego?

Bo bardzo Ci na niej zależy i nic poza tym już nie widzisz!

Musisz mieć odpowiedni mindset

Ogromne i bezwarunkowe poświęcenie to szybka droga do zranienia samego siebie. Zamiast tego, powinieneś być zawsze gotowy na rozstanie czy zakończenie relacji. Nie dlatego, że jesteś zimnym draniem czy też w ogóle Ci na niej nie zależy. Nie o to tu chodzi. Jeśli za wszelką cenę musisz bronić znajomości i nie bierzesz pod uwagę rozstania czy zakończenia relacji, jesteś w okropnej sytuacji negocjacyjnej. Wtedy to dziewczyna posiada kontrolę nad Waszą więzią i może z nią zrobić co tylko chce.

Nie doprowadzaj siebie nigdy do takiej sytuacji. Panuj nad swoim romantycznym zainteresowaniem. Nie popadaj w skrajne zaangażowanie i nie trać głowy dla kobiety. Jeżeli będziesz chciał pokazać za wszelką cenę kobiecie swoje zaangażowanie, otrzymasz rezultat przeciwny od zamierzonego.

Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy? Postaw na czyny!

Pamiętaj, że Tobie powinno zależeć na dziewczynie i powinieneś to pokazywać. Nie powinieneś jednak z tym przesadzać, wykazując się nadmierną gorliwością.

Skoro mamy kwestie zbyt dużego zaangażowania za sobą, możemy przejść do odpowiedzi na główne pytanie zawarte w tym artykule. Jak pokazać dziewczynie, że nam na niej zależy? Postaw przede wszystkim na czyny! Nie opowiadaj swojej kobiecie o swoim zaangażowaniu. Nie decyduj się na deklarację uczuć i szczere sentencje. Niech Twoje zachowanie wyda o Tobie jak najlepsze świadectwo!

W zaangażowaniu nie chodzi o wylewność, tylko o stałość i regularność!

Mówiąc o czynach, nie mam na myśli…

 • drogich i wymyślnych prezentów;
 • super romantycznych kolacji przy świecach;
 • pięknego bukietu kwiatów;

Wielu mężczyzn decyduje się na takie zagrywki. Według mnie, tego typu rzeczy nie pokazują Twojego zaangażowania w sposób wyrazisty.

Dlaczego?

Na taki bukiet czy wymyślny prezent stać każdego, tzn. każdego faceta, który wyciągnie ze swojego portfela kilka zielonych banknotów. Takie gesty mogą też pokazywać, że mężczyźnie zależy. Owszem – zależy. Ale na wylądowaniu z dziewczyną w sypialni.

Jeżeli Ty chcesz pokazać że zależy Ci na dziewczynie, postaw na regularne i stałe zachowania, które będą w dyskretny i prosty sposób pokazywać Twoje zaangażowanie.

Co mam konkretnie na myśli? Oto szereg przykładowych zachowań, w zależności od Twojego stopnia zaangażowania w relację:

Jak pokazać że Ci zależy podczas pierwszych randek

Na początku znajomości z dziewczyną, nie powinieneś w ogóle poruszać tematu uczuć i miłości. Twoim nadrzędnym celem jest po prostu czysty „fun” na randkach. Zabierasz dziewczynę na spotkanie i dobrze się bawicie. Tyle i aż tyle!

Jak zatem w takich warunkach pokazywać dziewczynie swoje zaangażowanie?

Oto zachowania, które pokazują dziewczynie że Ci na niej zależy:

 1. Organizujesz i zapraszasz ją na spotkania, na których niesamowicie dobrze się bawicie.
 2. Po kilku spotkaniach, całujesz ją krótko w usta.

Tyle wystarczy! Nie musisz (i nawet nie możesz) okazywać jej swoich uczuć czy o nich mówić. Wystarczy, że podarujesz jej najcenniejszy zasób – swój czas. Nie musisz nic mówić. Pokazujesz swoje zaangażowanie czynami. To wystarczy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak w męski sposób pokazywać swoje intencje, zapoznaj się z moim Algorytmem Podrywu.

Jak pokazać że Ci zależy podczas związku romantycznego?

Sprawa wygląda podobnie w związku. Mimo że jesteście razem, bywacie przy sobie blisko i częściej się spotykacie – nadal powinniście pamiętać o dobrej zabawie.

Randkujcie ze sobą do końca Waszego życia, robiąc dokładnie to co sprawiło, iż w sobie się zakochaliście!

Jak sprawa wygląda jednak z działaniami pokazującymi nasze zaangażowanie? W tym przypadku, katalog zachowań jest szerszy. Jeżeli chcesz pokazać dziewczynie, że Ci na niej zależy, rób to:

 1. Nadal poświęcaj jej swój czas, organizując ciekawe i ekscytujące randki na których będziecie się dobrze bawić.
 2. Akceptuj jej gesty czułości oraz w rozsądnym wymiarze, inicjuj czułość wobec niej.
 3. Nie zapominaj aby raz na jakiś czas skomplementować jej urodę, nienaganny charakter czy wzorowe zachowanie.
 4. Raz na kwartał, zaskocz ją mini-prezentem niespodzianką bez żadnej okazji.

Nie musisz codziennie powtarzać jak bardzo ją kochasz, za co ją cenisz i jak ważna dla Ciebie jest. Bez przesady! Niech Twoje regularne i wzorowe zachowanie wyda o Tobie świadectwo.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak pokazywać swoje zaangażowanie w związku, zapoznaj się z moim Elementarzem Miłości.

Jak pokazać dziewczynie swoje zaangażowanie? Na spokojnie, bez desperacji…

Jeżeli chcesz pokazać dziewczynie, że Ci na niej zależy – postaw na czyny. Udowodnij jej, że jesteś nią romantycznie zainteresowany poprzez inwestycję swojego czasu oraz fizyczną obecność.

Niech Twoja postawa pokaże Twoje intencje, a nie…

 • wyświechtane i bezsensowne deklaracje miłości;
 • codzienne „słodzenie i misiowanie”;
 • poważne przysięgi i obietnice;
 • czy też bezsensowne i nic nie wnoszące rozmowy o uczuciach.

Zamiast gadać, po prostu jej to pokaż!

Nie przesadzaj jednak! Jeżeli będzie Ci za bardzo zależeć, sam sobie będziesz robił krzywdę. We wszystkim należy utrzymać odpowiedni umiar i zdroworozsądkowe podejście. Nawet w kwestii zaangażowania w związek. Nigy o tym nie zapominaj!

Pozdrawiam
Artur Witoś

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

1 thought on “Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy? Jak zrobić to dobrze?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.