Jak sprawdzić czy podobam się dziewczynie? 3 oznaki jej zainteresowania na początku relacji!

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Randkujesz z nowo poznaną dziewczyną i macie za sobą już pare spotkań sam na sam. Po tych kilku randkach, Ty chciałbyś już wiedzieć czy się jej podobasz i czy ona jest zainteresowana. Zadajesz zapewne sobie pytania: Jak sprawdzić czy podobam się dziewczynie? W jaki sposób mam zweryfikować jej intencje? Jeżeli nurtują Cie podobne kwestie, to ten wpis jest przeznaczony dla Ciebie. W niniejszym artykule przedstawie Ci 3 oznaki zainteresowania, które z dużym prawdopodobieństwem, wskażą romantyczne zainteresowanie kobiety. Zapraszam do lektury!

Na samym początku, musisz być bardzo uważny

Na początku relacji, gdy macie za sobą tylko kilka randek, musisz być szczególnie uważny. Zdaj sobie sprawę, że po 3-5 randkach, nadal jesteście dla siebie obcymi ludźmi i nie znacie swoich zamiarów. Na takim poziomie zaawansowania relacji, dziewczyna może przecież chcieć Cię wykorzystać lub po prostu spotyka się z Tobą z nudów.

Dziewczyna na początku relacji, może po prostu będzie chciała Cię wykorzystać. Aby to zrobić, ona będzie udawać początkowe zainteresowanie!

Na samym początku, niemal niemożliwym jest zweryfikowanie jej zamiarów i intencji wobec Ciebie. Domyślam się, że Ty z góry zakładasz jej uczciwe i szczere intencje. Zakładasz z góry, że ta dziewczyna randkuje z Tobą tylko i wyłącznie ze szczerego zainteresowania. Niestety, ale tak dobrze to jeszcze nie było na tym świecie.

Kobieta może spotykać się z Tobą i udawać zainteresowanie tylko po to, by zrealizować swój egoistyczny interes:

 • Ona może chce przyssać się do Twoich pieniędzy lub skorzystać z Twojego wysokiego statusu społecznego;
 • Dziewczyna może randkować z Tobą z nudów. Kto by nie skorzystał z opcji darmowego obiadu czy wyjścia na obiad?
 • Kobieta chce złapać Cię na dziecko lub po prostu, szybko chce znaleźć „byle jakiego” chłopaka, ponieważ jej zegar biologiczny zaczyna głośno tykać!

Niezainteresowana kobieta może mieć naprawdę mnóstwo powodów do tego, aby się z Tobą spotykać.

No i co z tego?

Zapewne zapytasz się po co właściwie ja Ci to wszystko mówie? Dlaczego wspominam o tym, że kobieta może mieć niewłaściwe zamiary i intencje wobec nas?

Dziewczyna mając nieszczere intencje, może udawać początkowe zainteresowanie Tobą aby uzyskać postawiony przez siebie wcześniej cel!

Jaki płynie z tego wniosek?

Nawet jeżeli dziewczyna będzie książkowo i idealnie przejawiała oznaki zainteresowania przedstawione w tym artykule, to mimo wszystko, istnieje jakieś 10% szans, że ona po prostu udaje! Nie ważne jak dużo oznak zainteresowania ona przejawia. Jeżeli jest to początek relacji – podchodź do tego z pewnym dystansem! Na samym początku, dziewczyna może po prostu udawać więc nie możesz być niczego pewien.

Co prawda, jeżeli ona będzie przejawiać dużo oznak zainteresowania, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo że po prostu się jej podobasz. Mimo wszystko jednak, istnieje jakieś kilka procent szans, że te wszystkie oznaki zainteresowania to farsa i dziewczyna Cie oszukuje!

Miej tego świadomość i zachowaj trzeźwe podejście do sytuacji!

Jak sprawdzić czy podobam się dziewczynie? Oto 3 oznaki jej zainteresowania:

Jako że jesteś już uzbrojony w solidną dawkę dystansu i zdrowej nieufności, myślę że możemy przejść do głównego dania dzisiejszego wpisu – oznak zainteresowania! Jeżeli zastanawiasz się jak sprawdzić czy podobasz się dziewczynie, to te zachowania będą pomocne w weryfikacji jej zachowania.

Jeżeli dziewczyna przejawia te 3 oznaki zainteresowania, to na 90%, podobasz się tej dziewczynie i jest ona raczej zainteresowana!

1. Dziewczyna przychodzi na spotkania z Tobą

Kluczowe zachowanie, bez którego o jakimkolwiek zainteresowaniu mówić nie możemy. Fizyczna obecność dziewczyny na spotkaniach jest obowiązkowa! Jeżeli dziewczyna będzie przykrywać się wymówkami i nie będzie chciała przyjść na spotkanie sam na sam z Tobą – ona nie jest zainteresowana!

Dziewczyna może…

 • cały czas z Tobą pisać i wysyłać Ci mnóstwo emotek;
 • uśmiechać się do Ciebie w szkole/pracy/na uczelni;
 • mówić Ci, że jesteś super gościem i cały czas Cię komplementować.

Jeżeli jednak, ona nie chce się z Tobą spotkać, nie wierz w jej poprzednie zachowania!

Obowiązkiem zainteresowanej dziewczyny jest jej obecność na spotkaniach. Nie ma od tego żadnej wymówki i żadnego wytłumaczenia!

Zainteresowana dziewczyna, której oczywiście się podobasz…

 • będzie akceptować Twoje propozycje spotkania;
 • nawet jeżeli nie będzie mogła przyjść na zaproponowane przez Ciebie spotkanie, sama zaproponuje inny termin;
 • będzie z chęcią przychodzić na spotkania z Tobą i razem z Tobą, będzie się świetnie bawić;
 • nie będzie mogła się doczekać momentu w którym znów się spotkacie!

Powtarzam raz jeszcze – nienaganna obecność na spotkaniach to podstawa! Jeżeli dziewczyna nie chce się z Tobą spotykać, to bardzo możliwe, że nie jest Tobą w ogóle zainteresowana…

2. Dziewczyna akceptuje Twoje pocałunki!

Kolejna oznaka zainteresowania, która jest bardzo ważna w kontekście romantycznej relacji. Zainteresowana dziewczyna, zaakceptuje Twój pocałunek w usta i co najważniejsze – da Ci się w ogóle pocałować. Niezainteresowana dziewczyna zaś, gdy Ty będziesz chciał ją pocałować, odsunie się od Ciebie lub nadstawi Ci „przyjacielski policzek”.

Obserwuj jej reakcje na Twoją inicjatywę pocałunku. Sprawdź przy próbie pocałowania jej, jaką mowę ciała ona przejawia i jak zachowuje się w stosunku do Ciebie. Czy dziewczyna będzie od Ciebie stronić, a może czy zaakceptuje inicjatywę z wielką chęcią?

Zwracaj uwagę na jej reakcję nie tylko przy pierwszym pocałunku. Zainteresowana dziewczyna powinna akceptować każdy Twój pocałunek i niekiedy – nawet sama będzie go inicjować.

3. Dziewczyna będzie Cię dotykać i szukać kontaktu fizycznego

Wraz ze stopniowym rozwojem Waszej relacji, kobiece uczucia i zaufanie będzie również się do Ciebie zwiększać. W okolicach 4-5 spotkania, dziewczyna powinna zacząć przejawiać wobec Ciebie drobne gesty czułości. Dziewczyna będzie szukać coraz częstszego kontaktu fizycznego. Zainteresowana kobieta rzecz jasna…

Tobie będzie wydawało się, że ona jakoś przypadkowo Cię dotyka lub zachacza. Nie ma w tym żadnej przypadkowości! Dziewczyna będzie świadomie szukać kontaktu z Tobą i jej „przypadkowe” działania będą jak najbardziej przemyślane i umyślne.

Oto gesty czułości i zachowania kobiety, która jest Tobą zainteresowana:

 • Gdy będziecie razem spacerować, dziewczyna weźmie Cie pod ramię lub będzie też „przypadkowo” o Ciebie zachaczać swoim ciałem.
 • Gdy będziecie siedzieć razem w kawiarni, ona będzie się do Ciebie przysuwać, dotykać i próbować być cały czas w kontakcie fizycznym z Tobą.
 • Dziewczyna będzie przekraczać intymną barierę komunikacyjną, przysuwając się do Ciebie i nadstawiając swoją głowę w Twoją stronę.
 • Kobieta będzie Cię klepać po ramieniu/plecach, szturchać i lekko dotykać podczas rozmowy.

Jeżeli zauważysz powyższe oznaki zainteresowania, to bardzo dobrze! Jeśli jednak, dziewczyna będzie stronić od jakichkolwiek fizycznych kontaktów, to może być coś z nią nie tak. Nawet najbardziej nieśmiała dziewczyna, która jest Tobą zainterersowana, w końcu zdecyduje się na jakiś dotyk według Ciebie, chociażby ten przypadkowy!

Jak sprawdzić czy podobam się dziewczynie? Obserwuj jej zachowanie!

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad jej zachowaniem i zadajesz sobie pytanie „Jak sprawdzić czy podobam się dziewczynie?” – masz już odpowiedź! Powyższe 3 oznaki zainteresowania, z dużym prawdopodobieństwem, wskażą Ci jej zainteresowanie oraz jej stosunek do Ciebie.

Pamiętaj jednak to co napisałem Ci na samym początku: dziewczyna na początku relacji może udawać zainteresowanie! Dlatego też, jeżeli nie masz z nią długiego stażu, bezgranicznie jej nie ufaj! Bardzo możliwe, że ona jest Tobą zainteresowana. Mimo wszystko jednak, miej w głowie negatywny scenariusz, w którym to dziewczyna nie ma szczerych intencji.

Będąc uważnym i ostrożnym, zaoszczędzisz sobie wiele ewentualnych cierpień i rozczarówań.

Pozdrawiam
Artur Witoś

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.