Jak wyglądają związki innych ludzi? Czy warto dbać o swoją relację i porównywać się z innymi?

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Czy wszystkie związki na Facebooku wydają Ci się podejrzanie sztucznie szczęśliwe? Mężczyźni w tych relacjach kompletnie nie dbają o zainteresowanie kobiety, jednak ich dziewczyny są zadowolone i szczęśliwe. Bzdura! To tylko iluzja udanego związku! Prawda jest taka, że połowa tych szczęśliwych związków za zamkniętymi drzwiami są zupełnie inne. Jak wyglądają zatem związki innych ludzi i czy warto porównywać się z innymi? Zapraszam do lektury poniższego wpisu!

Do napisania tego artykułu zainspirował mnie mail czytelnika, który zarzucał mi iż nie trzeba uczyć się relacji damsko-męskich, ponieważ mężczyźni mniej więcej wiedzą jak prowadzić związek i wszystkie związki w jego otoczeniu wydają się być szczęśliwe bez moich rad i wskazówek.

To tylko iluzja! Prawdziwe oblicze związku widzą tylko osoby w nim będące!

Jak wyglądają związki innych ludzi?

Nie porównuj się do innych ludzi i ich relacji!

Dlaczego?

Ponieważ nie da rady wejść do relacji innych osób i rzeczywiście zobaczyć jak ona wygląda od środka!

 

Jak jest naprawdę w związku, wiedzą tylko dwie osoby: mężczyzna i kobieta z tego związku. Nikt inny! To właśnie te osoby często się ze sobą spotykają w różnych sytuacjach, przeżywają wspólne problemy i sprzeczki. Tylko oni wiedzą jacy są i jaki jest ich związek!

Jak wyglądają związki innych ludzi? Pobieżne ocenianie relacji innych ludzi na podstawie szczątkowych informacji jest bezsensowne!

 

Iluzja udanego związku

Ludzie mają tendencję do upiększania i idealizowania swojego JA. W codziennym życiu zakładają maski i odgrywają przeróżne role.

  • Mężczyźni udają bogatych i wpływowych ludzi, kiedy faktycznie są kompletnie spłukani.
  • Kobiety kreują się na wolne i niezależne od mężczyzn istoty, kiedy faktycznie czują do mężczyzn nienawiść i podświadomie pragną trwałej relacji.
  • Pary pokazują publicznie przed innymi jak bardzo są szczęśliwe, kiedy faktycznie za zamkniętymi drzwiami dostrzec można w ich relacji mnóstwo toksyczności i goryczy.

Bardzo często tak właśnie jest, że pary które za zamkniętymi drzwiami są nieszczęśliwe, muszą pokazać całemu światu że jednak są szczęśliwi!

Czy prawdziwa miłość istnieje?

Najczęściej widać to na Facebooku i innych serwisach społecznościowych. Mnóstwo słodkich komentów, górnolotnych cytatów i obietnic! Niestety jednak, nic poza tym!

Sam kojarzę parę, która zaśmieca tablicę wielu moich znajomych swoimi słodkościami i deklaracjami miłości. Gdy ktoś się temu przyjrzy i nie będzie znał tej pary, to pomyśli sobie że oni są zakochani w sobie jak szaleni! Niestety prawda jest taka, że ich związek jest bardzo marnej jakości!

Kobieta znęca się emocjonalnie nad mężczyzną oraz kompletnie nie jest nim zainteresowana! Cały czas go szantażuje i robi mu kłótnie o byle błahostkę! Ta kobieta prawdopodobnie jest z nim z braku laku lub po prostu chce z kimś być w relacji. Jednak nie jest to szczera chęć bycia z kimś w zażyłej relacji!

No ale, ale…

Przynajmniej mają mnóstwo sweet fotek na Facebooku i kochają się tylko przez Internet – tak żeby nikt nie dowiedział się w jakim bagnie razem są!

Tak naprawdę nigdy nie dowiemy się jaka jest faktyczna sytuacja związku naszych znajomych. Relacja Twojego kolegi/przyjaciela może wydawać się z pozoru udana i szczęśliwa, jednak bardzo często takie związki okazują się faktycznie bardzo nieszczęśliwe i toksyczne.

Brak planu to planowanie porażki

Nie myśl także, że inni mężczyźni którzy nie uczą się relacji damsko-męskich mają w życiu łatwiej i wszystko idzie im z górki!

Faceci, którzy nie wiedzą jak związek prowadzić, bardzo często zdają się na zupełną losowość oraz tracą wiele lat na relacje z nieodpowiednią osobą. Niekiedy wpadają w toksyczne relacje do końca życia, przez co cały czas cierpią z powodu swojej ignorancji lub lenistwa.

Gdy dopiero uczyłem się wszystkich rzeczy, jakie przekazuję na stronie, obserwowałem związek mojego dobrego znajomego.

5 błędów mężczyzn, które prowadzą do rozstania.

Koleś popełniał cały czas błędy i nie wiedział jak prowadzić związek, jednak jego relacja jakoś się trzymała i wydawało mi się że są ze sobą szczęśliwi.

  • Cały czas ze sobą pisali
  • Prawie w ogóle nie randkowali i cały czas spędzali czas w domu
  • Chłopak w tej relacji nie dbał zbytnio o zainteresowanie swojej dziewczyny

Jednam mimo wszystko, związek WYGLĄDAŁ naprawdę solidnie.

Myślałem, że już będą ze sobą i zaczną planować wspólną przyszłość. Niespodziewanie jednak, po 4 latach związku, dziewczyna rzuciła tego chłopaka!

Nie zagłębiałem się w przyczyny rozstania, ale…

koleś stracił 4 lata na relację, która ostatecznie zakończyła się porażką!

Tak bardzo często kończą się relacje, które od samego początku są dziełem przypadku.

Brak planu to planowanie porażki! Zapamiętaj sobie to stwierdzenie!

Tak właśnie wygląda większość związków innych ludzi. Mężczyźni intuicyjnie prowadzą swoje relacje, co bardzo często jest szybką drogą do rozstania lub niesatysfakcjonującej relacji.

Nie porównuj się z innymi – dbaj o swój związek!

Jeżeli zastanawiasz się jak wyglądają związki innych ludzi, daj sobie spokój! Nie dowiesz się jak wyglądają ich relacje naprawdę. Dodatkowo, wiele nieszczęśliwych par udaje udany związek przed innymi.

Porównywanie się z innymi związkami jest bezsensowne!

Dbaj o swoją relację oraz weź odpowiedzialność za dobro i szczęście swojej kobiety. Bądź dla niej lepszą wersją siebie i nie patrz na innych!

 

Czy zdarzyło Ci się obserwować jak wyglądają związki innych ludzi i porównywać się do nich? Znasz może historię jakiegoś pseudo-szczęśliwego związku?

Podziel się swoją historią w komentarzu!

Pozycja obowiązkowa dla każdego faceta w związku. Dzięki tej książce będziesz gotowy na wszystko w swojej relacji romantycznej, a pojęcia takie jak rozstanie czy brak zainteresowania będą Ci niestraszne!

 

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.