Podryw w klubie – czy to dobry sposób na znalezenie dziewczyny do związku?

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Podryw w klubie to jeden z najpopularniejszych sposobów mężczyzn na znalezienie sobie dziewczyny do związku lub też na tak zwaną „jedną noc”. W niniejszym artykule odpuścimy sobie kontekst łatwych przygód i skupimy się na aspekcie szukania partnerki do stałego i trwałego związku. Czy klub to odpowiednie miejsce na poszukiwanie dziewczyny czy też przyszłej żony? Czy wartościowe kobiety chodzą do klubów? Zapraszam do lektury poniższego wpisu, w którym rozwieję Twoje wątpliwości dotyczące tej kwestii.

Podryw w klubie – jak jest?

Podryw w klubie

 

Niemalże każdy z nas chce w swoim życiu znaleźć kobietę, z którą będzie mógł stworzyć trwały związek. Aby do tego doprowadzić, na samym początku taką dziewczynę trzeba znaleźć. Dlatego też, wychodzimy w różne miejsca by szukać swojej drugiej połówki. Jednym z tych miejsc jest właśnie klub.

Czy podryw w klubie jest skuteczny i zagwarantuje nam wartościową dziewczynę?

Niestety, ale klub nie jest sprzyjającym miejscem do poznania dziewczyny do związku.

Nie oznacza to oczywiście, że W OGÓLE nigdy nie uda Ci się poznać wartościowej dziewczyny w klubie, bo to jest możliwe.

Jednak mimo wszystko, prawdopodobieństwo znalezienia dziewczyny w klubie czy na dyskotece jest znacznie mniejsze niż w innych miejscach. Dodatkowo, w samym klubie ciężko jest nawiązać jakikolwiek kontakt z dziewczyną i sprawnie przeprowadzić rozmowę i zabrać numer telefonu.

W dalszej części mojego artykułu podam Ci kilka powodów dlaczego podryw w klubie nie jest najlepszym pomysłem dla osoby szukającej stałej dziewczyny do związku.

Słabe warunki do rozmowy

W klubie ciężko o spokojną rozmowę

Głośne i gwarne klub to z całą pewnością miejsca, które nie sprzyjają swobodnej i spokojnej rozmowie. Podczas pierwszej rozmowy zapoznawczej bardzo ważne jest to, abyście mogli spokojnie ze sobą porozmawiać i zbudować między Wami emocjonalne połączenie. Niestety, ale w klubie nie ma szans abyście spokojnie porozmawiali. Głośna muzyka oraz mnóstwo innych uczestników imprezy skutecznie będą Wam uniemożliwiały jakąkolwiek rozmowę.

W głośnych klubach nie masz praktycznie żadnej szansy aby spokojnie i na luzie porozmawiać z dziewczyną, którą chcesz poznać.

Aby jakkolwiek z nią porozmawiać będziesz musiał:

 • cały czas krzyczeć lub wyjść z nią z klubu, co nie jest takie łatwe, ponieważ dziewczyna może być wobec Ciebie nieufna;
 • wyciągnąć dziewczynę z parkietu/pubu lub próbować rozmawiać z nią podczas tańca.

Dodatkowo, kobiety bardzo często podczas takich imprez trzymają się w grupie. Dlatego też, aby do niej podejść i porozmawiać, będziesz musiał daną dziewczynę odseparować od koleżanek lub zagadać do całej grupy. Co więcej, podczas imprezy obserwuje Cie i ocenia wiele kobiet i innych mężczyzn, co może być dla Ciebie dodatkowym stresorem.

Jeżeli jesteś nieśmiały lub nie jesteś aż tak pewny siebie, samo zagadywanie do dziewczyn w klubie może okazać się dla Ciebie naprawdę dużym wyzwaniem.

Alkohol i inne nieszczęścia

Dziewczyna z drinkiem

Niemal nieodłącznym elementem każdej imprezy jest alkohol, który akurat w tym przypadku może pokrzyżować Ci związkowe plany.

Po pierwsze, do klubów bardzo często przychodzą dziewczyny, które nie stronią od alkoholu i prowadzą raczej „luźny” tryb życia. Niektóre z nich zupełnie zapominają o otaczającym świecie i upijają się w trupa, co potem prowadzi do wielu ciekawych i niechcianych konsekwencji. Dla takich dziewczyn upijanie się w każdy weekend to pewnego rodzaju standard i rzecz normalna.

Oczywiście nie chce tutaj nikogo generalizować. Do klubów chodzą także wartościowe i porządne dziewczyny, jednak zdecydowana większość kobiet odstaję od jakichkolwiek standardów.

Podryw w klubie może wiązać się również z kolejną nieprzyjemnością w postaci zazdrosnych lub niezrównoważonych facetów. Jeżeli dodamy do tego alkohol, to mamy mieszankę wybuchową!

Gdy Ty będziesz rozmawiał z zajętą dziewczyną, to zazdrosny i pijany facet może się do Ciebie przyczepić i wyniknie z tego nieprzyjemna sytuacja, włączając w to niepotrzebną bójkę.

Bardzo często kobiety zabierają ze sobą męskich towarzyszy, którzy pełnią rolę swoistych „ochroniarzy”. Dany facet nie musi być nawet chłopakiem tej dziewczyny. On pełni rolę towarzysza, który pilnuje dziewczyny i broni przed obcymi facetami.

Kobiety w wyłącznie damskim towarzystwie stają się częstszym celem wszelkiej maści podrywaczy lub mężczyzn, którzy mają różne intencje wobec dziewczyn.

Sama obecność faceta w towarzystwie kobiet odstrasza potencjalnych podrywaczy i chroni dziewczyny przed niepożądanymi osobnikami.

Także nieraz, gdy tylko będziesz chciał porozmawiać z dziewczyną na zewnątrz lub w ustronnym miejscu, to zazdrosny facet może Ci w tym przeszkodzić.

Dziewczyny w klubie – jakie są?

Podryw w klubie - jakie są dziewczyny?

Czy wszystkie dziewczyny są takie same? Problem szurniętych i nienormalnych kobiet

Zanim zaczniesz czytać ten podrozdział, podkreślę to jeszcze raz:

W klubach możesz spotkać wartościowe kobiety, ale jest to naprawdę RZADKOŚĆ! W większośći dziewczyny w klubach są niedojrzałe i nie nadają się do związku.

Większość dziewczyn w klubach myśli podobnymi kategoriami:

 • one chcą tylko się dobrze napić i „popłynąć”
 • dla nich wizyta w klubie to tylko DOBRA ZABAWA
 • takie dziewczyny muszą się przecież wyszaleć
 • przygodny stosunek z mężczyzną czy obmacywanie się z przypadkowym gościem to coś normalnego
 • mężczyzna w klubie to tylko i wyłącznie zabawka, która może dać jej trochę uwagi i postawi jej drinka
 • dziewczyny będą robić Ci złudne nadzieje tylko i wyłącznie po to, by się jakoś dowartościować i uzyskać potwierdzenie, że są piekne i atrakcyjne

To tylko kilka przypadków, które otwierają bardzo długą listę kobiecych wad. Kobiety w klubach mogą być naprawdę zwodniczymi bestiami, więc musisz uważać.

Dodatkowo, kluby i dyskoteki przyciągają młode gówniary, które mają w głowie siano i chcą tylko i wyłącznie zabawy.

Na ten typ kobiety musisz uważać najbardziej, ponieważ takie młode dziewczyny najczęściej:

 • są niedojrzałe emocjonalnie
 • nie wiedzą czego chcą
 • bawią się uczuciami i zainteresowaniem mężczyzn

Oczywiście nie każda młoda dziewczyna taka jest, ale w klubach naprawdę nie trudno znaleźć młodą i niedojrzałą dziewczynkę, która tak naprawdę nie wie czego chce i po prostu bawi się facetami.

Podryw w klubie

Może zdarzyć Ci się jednak że spotkasz fajną i wartościową dziewczynę. Wielke będzie Twoje zdziwienie, kiedy dowiesz się, że ta dziewczyna jest zajęta i przyszła na imprezę by spędzić czas ze swoim chłopakiem.

W klubach atrakcyjne dziewczyny najczęściej są zajęte.

Gdzie szukać dziewczyny do związku?

Dziewczyna do związku

Jak już zauważyłeś, podryw w klubie obarczony jest wieloma przeciwnościami, które mogą skutecznie utrudnić Ci znalezienie odpowiedniej dziewczyny.

Skoro sytuacja wygląda tak jak wygląda, to nasuwa się następujące pytanie:

Gdzie szukać zatem dziewczyny do związku?

To z pewnością temat na osobny artykuł. Mogę jednak polecić Ci następujące miejsca:

 • Koła zainteresowań
 • Wolontariaty
 • Uniwersytety
 • Szkolenia
 • Kursy jęzkowe/biznesowe itd.
 • Szybkie randki (Speed Dates)

W wyżej wymienionych miejscach masz większe szanse na znalezienie odpowiedniej dziewczyny do związku!

Dziewczyny w tych miejscach znajdują się właśnie między innymi po to by poznać wartościowego mężczyznę do związku. Co więcej, sama rozmowa i zabranie numeru w tych miejscach będzie kilka razy łatwiejsze, ponieważ będziesz w miejscu sprzyjającym rozmowie.

Dodatkowo, miejsca takie jak dodatkowe szkolenia czy kursy językowe odstraszają wcześniej wspomniane gówniary, które wolą siedzieć w domu i przeglądać Fejsa.

W takich miejscach najczęściej pojawiają się dziewczyny, które chcą się rozwijać i mają najprawdopodniej trochę poukładane w głowie. Natomiast dziewczyna, która chce bawić się mężczyznami nie będzie dodatkowo się szkolić lub udzielać się wolontariacie, ponieważ ona sądzi, że to strata czasu.

Ona nie będzie uczęszczać na kurs językowy ale pójdzie do klubu i tam będzie bawić się facetami!

Unikaj klubów

Jeżeli chcesz znaleźć dziewczynę do związku, to nie polecam Ci podrywu w klubie. To po prostu nieefektywne i strasznie słabe.

Gdy Ty będziesz szukał dziewczyny w klubie to Twoje poszukiwania będą trwały miesiące, a nawet jeżeli znajdziesz jakąs atrakcyjną dziewczynę, to bardzo możliwe że ona jest po prostu nienormalna!

Znacznie szybciej znajdziesz wartościową kobietę w innych sprzyjających miejscach i oszczędzisz sobie czasu i nerwów.

Nie polecam Ci poszukiwań dziewczyny w klubach. Podryw w klubie, patrząc na niego w kontekście znalezienia dziewczyny do związku, jest po prostu nieskuteczny!

Podryw w klubie jest nieskuteczny

Jakie są Twoje doświadczenia związane z podrywem w klubie? Czy moje rady pokrywają się z Twoim osobistym doświadczeniem?

Daj mi koniecznie znać! Czekam na Twoją odpowiedź w komentarzu.

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.