Czy dziewczyny lecą na kasę? Czy można jeszcze zbudować udany związek, nie będąc bogatym?

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Potocznie uważa się, iż obecnie nie ma już wartościowych kobiet. Istnieją tylko toksyczne dziewczyny, które lecą na kasę i status majątkowy faceta. Dlatego też, związek z płcią przeciwną zarezerwowany jest wyłącznie dla osób posiadających niemały majątek – luksusowe samochody, willę z basenem i kilka mieszkań w centrum miasta. Czy to prawda? Czy dziewczyny lecą na kasę? Tak, niektóre kobiety mają pociąg do pieniędzy. Jednak sytuacja z pieniędzmi, statusem i zasobami nie jest taka prosta jak mogłoby się wydawać. Dlatego też, zapraszam Cię do lektury całego wpisu. Miłego czytania!

Dziewczyny lecą na mężczyzn z zasobami!

Wbrew poszechnej opinii, relacje damsko-męskie nie są mityczną i niemożliwą do pojęcia sferą. Opierają się one na w miarę zrozumiałych zasadach i prawach.

Jedną z tych zasad jest zasada dobierania się ludzi o podobnych zasobach. Według tej reguły, kobieta mając odpowiednią ilość zasobów, szukać będzie również faceta z podobnym arsenałem cech atrakcyjnych w kontekście relacji damsko-męskich:

 1. Piękna, mądra i wartościowa kobieta będzie szukać przystojnego, mądrego i ogarniętego faceta.
 2. Dziewczyna z wysokim statusem społecznym i wyższym wykstałceniem, będzie szukać osoby podobnej do siebie, a więc możliwe że trafi na bogatego faceta!

To logiczne. Jeżeli dziewczyna ma naprawdę dużo do zaoferowania, to naturalnie szukać będzie mężczyzny który cieszył się będzie ponadprzeciętnymi zasobami.

Dobieranie się w pary to bardzo często swoista transakcja. Zarówno kobieta jak i mężczyzna „muszą się sprzedać”.

Duża ilość pieniędzy to jeden z wielu zasobów

Bądźmy szczerzy: jeżeli facet posiada dużo pieniędzy, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że jego zasobność portfela nie jest jego jedyną zaleta.

Bardzo często, za dużą fortuną musi stać łebski i zdeterminowany facet, który przejawia takie cechy jak pracowitość, nieugiętość, ambicja czy wytrwałość. To również mogą być cechy, na które „poleci kobieta”.

Prosty wybór…

Gdybyś był kobietą i miałbyś do wyboru dwóch mężczyzn:

 1. Pierwszy – zamożny, mądry, pracowity, zaradny i męski.
 2. Drugi – biedny, głupi, narzekający na otaczający świat i niedbający o swój wygląd.

Na kogo padłby Twój wybór? Cóż – domyślam się, że ten facet z kasą cieszyłby się znacznie większym zainteresowaniem. Słusznie zresztą. Jeżeli się z tym nie zgadzasz i zamierzasz narzekać – dlaczego Ty chcesz pięknej i wartościowej kobiety? Bądź ze sobą szczery. Dlaczego chcesz poderwać „jak najlepszy egzemplarz”, a nie marzysz o brzyduli? Każdy chce dla siebie jak najlepiej. Nie ma w tym nic złego i gorszącego.

Przestań narzekać na otaczający Cię świat i zainwestuj w siebie

Niekiedy natrafiam na facetów, którzy narzekają na kobiety, powtarzając jak mantrę następujące sformułowanie: dziewczyny lecą na kasę!

Smutna prawda jest taka, że Ci faceci nie mają kompletnie nic do zaoferowania płci przeciwnej. W ogóle w siebie nie inwestują, żyjąc z dnia na dzień i czekając na cud. Jedyne na co ich stać, to wieczne narzekanie i szukanie usprawiedliwianie swoich ułomności i ogromnego lenistwa:

 • „nie ma już wartościowych kobiet”
 • „wszystkie dziewczyny lecą na kasę”
 • „nie warto wiązać się z kobietami – każda prędzej czy później Ciebie wykiwa!”

Nie idź tą drogą. Twoje życie jest wynikiem Twoich działań, a nie losowym zrządzeniem losu. Jeżeli chcesz znaleźć wartościową dziewczynę, zadbaj o siebie i swoje zasoby. Nie muszą to być pieniądze. Ważne abyś z dnia na dzień stawał się lepszą wersją samego siebie. Im więcej masz, tym większy Twój wachlarz możliwości. Pamiętaj o tym w kontekście podrywu i szukania dziewczyny do związku.

Czy bez fortuny można zbudować udany związek?

Wracając jednak do tematu pieniędzy, należy odpowiedzieć sobie na dwa zasadnicze pytania:

 1. Czy bogaci faceci mają znacznie łatwiej poderwać kobietę i stworzyć udany związek?
 2. Czy pieniądze są absolutnie koniecznie do znalezienia partnerki życiowej?

Odpowiedzi mogą Cię nieco zszokować…

1. Będąc bogatym oraz pokazując swój status, bardzo ciężko znaleźć odpowiednią dziewczynę!

Wbrew narzekaniom wielu facetów, bogaty mężczyzna ma znacznie ciężej znaleźć normalną i wartościową kobietę. Dlaczego? Jego wysoki status majątkowy naturalnie przyciągał będzie golddiggery, czyli kobiety które lecą wyłącznie na kasę! 

Tego typu dziewczyny nie traktują Twojej kasy jako miłego dopełnienia wartości i dodatkowego zasobu. One będą chciały oskubać Cię z kasy, wchodząc w związek bez przyszłości i romantycznego zainteresowania!

Fakt, mając dużo pieniędzy, szybko wyrwiemy jakąś laskę. Jednak z bardzo dużym prawdopodobieństwem, będzie to nieodpowiednia kobieta! Czy jest się zatem z czego cieszyć? Nie wydaje mi się…

Eksponując swój status majątkowy, przyciągasz golddiggery, odpychając tym samym wartościowe kobiety. Dlatego też, posiadanie pieniędzy nie wpływa pozytywnie na szansę sukcesu w relacjach damsko-męskich. Wręcz przeciwnie!

2. Nie musisz byż zamożny aby znaleźć wartościową kobietę do związku…

Tak jak pisałem o tym wcześniej – zasobny portfel dla wartościowej dziewczyny stanowi tylko dodatek do głównego dania jakim jesteś Ty!

Możesz nie mieć dużo kasy, ale jeżeli…

 • przejawiasz męskie cechy charakteru;
 • potrafisz wyrwać kobietę z jej nudnego życia, organizująć ciekawe randki;
 • jesteś zadbanym facetem;
 • nie boisz się zagadywać i nawiązywać kontaktów z płcią przeciwną;
 • znasz prawa i zasady relacji damsko-męskich;

… to masz naprawdę bardzo duże szanse na znalezienie wartościowej partnerki i udany związek! Milion złotych na koncie nie będzie Ci do tego potrzebny. Wystarczysz wyłącznie Ty!

Czy dziewczyny lecą na kasę? I tak, i nie…

Jeżeli chcesz zdobyć dziewczynę do związku, niech zasobność Twojego portfela Cię nie martwi. Nie jest kluczowa! To tylko drobny dodatek do Twojej osoby. Co do zasady, im więcej zasobów masz, tym lepiej. Takimi zasobami mogą być:

 • Twój męski charakter;
 • pieniądze;
 • Twój wygląd;
 • doświadczenie w kontaktach z kobietami;
 • wiedza na temat relacji damsko-męskich;
 • i tak dalej…

Gdy chcesz zwiększyć swoje szanse na sukces, zainwestuj w zasoby! Przestań narzekać na otaczający Cię świat i weź się w garść. Jeżeli chciałbyś wznieść swoje umiejętności dot. relacji damsko-męskich na wyższy poziom, polecam Ci szczególnie te książki: Algorytm Podrywu i Kodeks Miłości.

Będąc „dzianym” facetem, pamiętaj o zasadzie: im więcej bogactwa eksponujesz, tym większe będziesz miał problemy. Nie obnoś się ze swoim majątkiem. Na pierwszych spotkaniach, możesz nawet podejmować specjalne działania mające na celu ukrycie Twojego statusu majątkowego jak dojazd na randkę komunikacją miejską czy też ubieranie się w skromne i niedrogie ubrania.

Dzięki temu, unikniesz dziewczyn które lecą na kasę oraz skupisz się na odpowiednich przestawicielkach płci przeciwnej.

Pozdrawiam
Artur Witoś
UdanyZwiazek.pl

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

1 thought on “Czy dziewczyny lecą na kasę? Czy można jeszcze zbudować udany związek, nie będąc bogatym?

 1. Właśnie przeczytałam całego bloga, mimo że nie jestem grupą docelową. Szukałam odpowiedzi na pytanie, „co jest ze mną nie tak?” i dowiedziałam się, że moim problemem jest bardzo nieszczęśliwy związek. Kusi mnie przesłać tą stronę dla mojego obecnego partnera, ale szczerze mówiąc trochę mam wrażenie, że raczej mnie to już nie uratuje. Mam wrażenie, że przejrzałam na oczy i bardzo zazdroszczę Pana partnerce. A bloga serdecznie polecam dla wszystkich panów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.