Dziewczyna cały czas do mnie pisze – czy to oznaka jej zainteresowania?

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

„Dziewczyna cały czas do mnie pisze” – czy to wystarczający powód do tego, aby uznać ją za zainteresowaną? Wielu mężczyzn pisze z kobietami na FB lub też innym komunikatorze i myśli, że „chaty” z dziewczyną coś znaczą. Jak to zwykle bywa, prawda na ten temat jest odmienna. Jeżeli cały czas piszesz z dziewczyną i zastanawiasz się co to może znaczyć, to jesteś w dobrym miejscu. W poniższym artykule przedstawię Ci prawdę na ten temat oraz powiem dlaczego powinieneś traktować takie rozmowy z dziewczyną z dystansem. Zapraszam do lektury!

„Dziewczyna cały czas do mnie pisze. Ona jest zainteresowana!”

Czy pisanie jest oznaką zainteresowania?

Zanim przejdziemy do głębszego omawiania tematu, muszę Ci powiedzieć że bardzo często dostaję od czytelników wiadomości o takiej treści:

Cześć! Piszę od kilku miesięcy z dziewczyną i bardzo fajnie nam się pisze. Widzę, że ona jest zainteresowana. Dziewczyna cały czas do mnie pisze i odpowiada na moje wiadomości. Mam jednak problem, ponieważ nie wiem jak zinterpretować jej zachowanie i nie mam pojęcia jakie działania powininenem wobec niej podjąć. Ona nie zawsze chce się spotkać i pisze, że nie ma czasu na randkę. Co powinienem zrobić? Świetnie nam się pisze i w ogóle mamy dobry kontakt ze sobą, ale ona nieraz zachowuję się nielogicznie. Czy ona udaje niedostępną? Co to oznacza? Czy możesz pomóc?

Podstawowym błędem facetów na samym początku jest przede wszystkim przeświadczenie, iż pisząca dziewczyna jest zainteresowana. Tacy mężczyźni myślą sobie: „Jeżeli dziewczyna cały czas do mnie pisze, to musi ona być zainteresowana. Nie ma innej opcji!”

Samo pisanie nic nie znaczy!

Dziewczyna cały czas do mnie pisze...

Niestety, ale sam fakt że dziewczyna do Ciebie pisze nic tak naprawdę nie znaczy. Ona równie dobrze może pisać jednocześnie z 5 innymi facetami i Twoja konwersacja nie musi być wcale wyjątkowa.

Pisanie z dziewczyną nie jest żadnym osiągnięciem. Sam fakt, że dziewczyna cały czas do Ciebie pisze nie jest ŻADNĄ oznaką zainteresowania.

Ona może pisać z Tobą tylko i wyłącznie z uprzejmości, co oczywiście w żaden sposób nie jest związane z zainteresowaniem. Ona może odpisywać na Twoje wiadomości, ponieważ nie chce Cię w bezpośredni sposób odrzucić lub chce dowartościować się Twoją uwagą.

Bardzo często, niezainteresowane dziewczyny piszą z nami, ponieważ…

 • Po prostu się nudzą i chcą jakoś urozmaicić sobie tym czas;
 • Nie chcą nas odrzucić i zrobić nam przykrości, więc będą grzecznie i zdawkowo odpowiadać na nasze wiadomości;
 • Uwielbiają karmić się uwagą mężczyzny i piszą z nami tylko dlatego aby uzyskać kilka komplementów i miłych wiadomości;
 • Chcą  wiedzieć, że za nimi szalejemy i cały czas to sprawdzają poprzez pisanie do nas;

Samo pisanie bez żadnych dodatkowych oznak zainteresowanie nie znaczy NIC! Nie próbuj się usprawiedliwiać dodatkowo tym, że przecież „tak dobrze Wam się pisze”. Tobie może się tak tylko wydawać. Dziewczyna ma co do tego jednak własne zdanie i Ci tego zapewne nie powie.

Możesz mi wierzyć na słowo – kobiety bardzo często tak się zachowują! One piszą z mężczyznami dla samej przyjemności z pisania, ale nie idzie za tym żadne romantyczne zainteresowanie! Spotkałem się już z dziesiatkami takich sytuacji:

Facet pisze na Facebooku z niezainteresowaną dziewczyną oraz wkręca sobie, że ona na niego leci. Mijają dni, tygodnie i miesiące a mężczyzna stoi w miejscu oraz czeka na to aż kobieta w końcu zaakceptuje jego propozycję spotkania. To niestety jednak nigdy nie następuję.

Iluzja wirtualnego świata

Dziewczyna cały czas do mnie pisze, ponieważ chce uwagi!

Takie akcje zdarzają się bardzo często, nawet w sytuacjach gdy to kobieta jest niby „niesamowicie mocno zainteresowana”. Ta… Jednak potem okazuje się, że te „super” zainteresowanie jest po prostu ściemą.

Niestety, ale żyjemy w czasach ogromej „iluzji wirtualnego świata”. Kobiety, mając do dyspozycji mnóstwo portali randkowych/społecznościowych, otrzymuje od mężczyzn ogromną dawkę atencji i uwagi. Męska uwaga dla kobiet jest czymś wysoce pożądanym jak i równie wysoce uzależniającym i niebezpiecznym. Kobiety, widząc natychmiastową atencję wielu facetów, pragnie jej coraz więcej i upajają się nią niczym narkoman kolejną dawką narkotyku.

To dlatego tak wiele kobiet siedzi utopionych w social mediach całymi dniami! One są uzależnione od dawki uwagi i atencji, które otrzymują od napalonych facetów!

Dlatego też, jeżeli zadajesz sobie pytanie: „Dziewczyna cały czas do mnie pisze – czy to oznaka jej zainteresowania”?

To musisz wiedzieć, że są tak naprawdę dwie główne opowiedzi na to pytanie:

 • Dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana. Ona pisze z Tobą tylko po to by się dowartościować i zgarnąć Twoją romantyczną uwagę.
 • Dziewczyna jest Tobą zainteresowana i powinieneś zrobić co tylko w Twojej mocy, aby tego zainteresowania nie zniszczyć!

Jak sprawdzić jej prawdziwe intencje?

Jak zatem masz sprawdzić czy dziewczyna jest faktycznie Tobą zainteresowana? To bardzo proste!

 1. Na samym początku, przestań z nią w ogóle pisać! Jak już wcześniej Ci napisałem – pisanie nic Ci nie daje i pozostawia Cię w niewiedzy oraz nie daje Ci żadnej gwarancji co do zainteresowania kobiety. Co więcej, pisanie z dziewczyną bardzo często zabija naszą atrakcyjność i tajemniczość w oczach kobiety. Dlatego też, zrezygnuj z ciągłego pisania z dziewczyną.
 2. Zamiast pisać z nią na komunikatorach, zaproponuj jej randkę sam na sam z odpowiednim wyprzedzeniem.

Propozycja randki w takiej sytuacji jest najlepszym i najprostszym sposobem na szybkie zweryfikowanie jej zainteresowania. Oczywiście samo zapytanie o randkę nie zweryfikuje całkowicie jej zainteresowania, ale da Ci bardzo dobry wgląd w jej intencje.

Zaproś ją na randkę oraz sprawdź jej reakcję:

 • Jeżeli ona zaakceptuje Twoją propozycję spotkania, to jesteś na dobrej drodze. Idź z nią na wcześniej umówione spotkanie i prowadź relację do przodu.
 • Jeżeli ona odmówi Ci spotkania i nie poda innego terminu, to masz już poważną oznakę – ona nie jest zainteresowana.

Dziewczyna ze mną pisze ale nie chce się spotkać – co zrobić?

To bardzo proste. Jeżeli ona jest Tobą zainteresowana i chce Cię bliżej poznać, to ruszy swoje cztery litery i przejdzie na spotkanie. Jeżeli jednak nie jest zainteresowana, to wymyśli Ci wymówkę i zrezygnuje z randki. Wtedy to właśnie będziesz wiedział, że pisanie z nią jest bezsensowne i tak naprawdę tylko tracisz czas na niepotrzebne konwersacje. Gdy odkryjesz jej prawdziwą twarz, będziesz wiedział na czym stoisz.

Gdy dziewczyna cały czas do mnie pisze…

Jeżeli dziewczyna cały czas do Ciebie pisze, to pamiętaj:

Nie oznacza to w żaden sposób zainteresowania dziewczyny! 

Aby upewnić się co do intencji kobiety, zaproś ją na randkę oraz sprawdź czy na nią przyjdzie. Jeżeli ona odmówi Ci spotkania, to masz potwierdzenie, że ona udaje i pisze z Tobą z nudów lub też innego powodu.

Skoro ona nie chce się z Tobą spotkać, to zagadka rozwiązana: wiesz już jakie intencje ma wobec Ciebie kobieta!

Możesz już na spokojnie szukać kolejnej dziewczyny, która może stać się dla Ciebie potencjalną szansą na kobietę do związku.

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

1 thought on “Dziewczyna cały czas do mnie pisze – czy to oznaka jej zainteresowania?

 1. Tak naprawdę to są też pytania sprawdzające. Jednym ze sposobów jest sprytne zbadanie ile warta jest taka rozmowa. Na przykład stwierdzenie „Lubię z Tobą rozmawiać, pomagasz mi.” I jeśli ona odpisze coś w stylu: ” Oh … drobnostka.” to masz pierwszą oznakę że nie jest zainteresowana. Bo zainteresowana raczej nie będzie bagatelizowała zasług.

  Z treścią artykułu zgadzam się w 100%. Każdy facet wie że to na randkach ma największe szanse popchnąć znajomość do przodu. Komunikator zaś służy jedynie do nagrywania randek. Najlepiej było by pisać absolutne minimum o sobie dziewczynie. Dlatego w czatach liczy się najbardziej szybkość z jaką doprowadzisz do spotkania i nic więcej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.