Piszesz z nią na Facebooku i zauważyłeś, iż ta dziewczyna wysyła serduszka i emotki? Czy uważasz to za wystarczający powód aby uznać ją za zainteresowaną dziewczynę, która pragnie z Tobą związku? W ninejszym artykule poruszę dosyć popularny temat pisania z dziewczyną oraz rozwieję Twoje wątpliwości dotyczące serduszek i emotek na komunikatorach internetowych. Zapraszam do lektury!
„Piszę z dziewczyną na Facebooku”
Skoro czytasz właśnie ten artykuł, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, iż piszesz z dziewczyną na Facebooku i masz wobec tego pewne nadzieje idące w kierunku związku. Możesz myśleć, że samo pisanie dziewczyny z Tobą jest już oznaką zainteresowania samą w sobie. Zapewne sobie myślisz:
Skoro ona ze mną pisze, to musi być coś na rzeczy! Ona musi mieć jakiś powód by ze mną pisać… Dziewczyna wysyła serduszka i ze mną pisze, ponieważ jest mną zainteresowana, prawda?
Nie jest to do końca prawdą!
Słusznie – to że pisze z Tobą dziewczyna, z całą pewnościa nie jest rzeczą przypadkową i nie dzieje się bez przyczyny. Niemniej jednak, ona może z Tobą pisać z różnych powodów i nie musi to być jej romantyczne zainteresowanie!
[highlight color=”#b1cbd1″]Sam fakt, że dziewczyna z Tobą pisze nie jest wystarczający aby stwierdzić, iż ona jest Tobą zainteresowana. Ona może pisać z Tobą z zupełnie innych powodów niż romantyczne zainteresowanie![/highlight]
Ona może pisać z Tobą, ponieważ:
- po prostu się nudzi;
- chcę Cie wykorzystać do własnych egoistycznych celów;
- dziewczyna chce uzyskać od Ciebie trochę uwagi i komplementów.
Pisanie z dziewczyną nie równa się jej romantycznemu zainteresowaniu. Ona może być Tobą zainteresowana, ale nie musi! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pisania z dziewczyną, przeczytaj poniższy artykuł:
[buttonC text=”Dziewczyna cały czas do mnie pisze – czy to oznaka jej zainteresowania?” url=”https://www.udanyzwiazek.pl/dziewczyna-caly-czas-do-mnie-pisze/” color=”HEX COLOR HERE”]
Na razie musisz wiedzieć przynajmniej to, że samo pisanie z dziewczyną nic nie znaczy! To nie jest odpowiednia droga sprawdzania jej prawdziwych zamiarów.
„Ale dziewczyna wysyła serduszka i emotki!”
Czytając poprzedni nagłówek, możesz się ze mną nie zgodzić i powiedzieć:
Nieprawda! Może i masz rację, że pisanie nie oznacza zawsze zainteresowania ale ja to po prostu czuję! Czuję, że ta dziewczyna mnie lubi i jest mną zainteresowana. Ona przecież wysyła mi buźki, serduszka i inne miłosne emotki, a tego nie wysyła się byle komu!
Jeżeli nadal wierzysz w to, że emotki mają jakieś duże znaczenie w relacjach damsko-męskich, to muszę Cię zmartwić – NIE MAJĄ!
Dziewczyna, tak samo jak może napisać Ci wszystko, tak samo może wysłać Ci mnóstwo przeróżnych emotek i zdjęc – i to nic nie znaczy! Ona może się wobec Ciebie w taki sposób zachowywać, ponieważ może coś chce tym ugrać lub po prostu udaje zainteresowanie dla własnych egoistycznych interesów.
[buttonC text=”Dziewczyna ze mną pisze ale nie chce się spotkać – co zrobić?” url=”https://www.udanyzwiazek.pl/dziewczyna-ze-mna-pisze-ale-nie-chce-sie-spotkac/” color=”HEX COLOR HERE”]
Ona może przecież Tobą szydzić i uważać Cię za kompletnego nieudacznika, jednak mimo to, ona może na czacie wysyłać Ci fałszywe serduszka i buźki. Nie możesz takiej możliwości zaprzeczyć, ponieważ podczas takiej internetowej rozmowy znasz tylko jej zapis na czacie, a nie znasz jej prawdziwych zamiarów.
[highlight color=”#b1cbd1″]Podczas internetowej rozmowy z dziewczyną widzisz jej reakcję wyrażoną w postaci graficznych emotikonek. To zwykła maska ukrywająca jej prawdziwe zamiary. Ona może wysyłać Ci uśmiechnięte buźki, a tak naprawdę może krzywić swoją twarz na myśl o Tobie.[/highlight]
Pamiętaj! To, że ona wysyła Ci serduszka i uśmieszki na czacie, nie musi wcale oznaczać że jej serce bije szybciej na Twój widok, a jej twarz automatycznie uśmiecha się gdy tylko ktoś o Tobie wspomni. Nie mówie, że to niemożliwe. Niemniej jednak, bardzo często tak jest, że to co dziewczyna pisze Ci na czacie, nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Dziewczyna wysyła serduszka – historia z życia wzięta
Aby nie być gołosłownym, pozwól że na kanwie tego artykułu przytoczę Ci historię mojego czytelnika:
[box type=”info”]Jeden z moich stałych czytelników randkował przez pewien czas z pewną dziewczyną. Wszystko na pierwszy rzut oka wyglądało dobrze. Dziewczyna przychodziła na spotkania oraz pisała z ww. czytelnikiem. Jej zachowanie na randkach jednak, według mnie, pozostawiało trochę do życzenia. Gdy próbowałem zwrócić mu uwagę, iż zachowanie dziewczyny jest co najmniej podejrzliwe, on bronił się historią konwersacji z tą dziewczyną. Pokazywał mi screeny ich rozmów i argumentował, że skoro dziewczyna wysyła serduszka i minki, to jest nim zainteresowana i zakochana. Na nic jednak zdały się te emotki i serduszka, gdy wreszcie dziewczyna pokazała swoje prawdziwe zainteresowanie i przestała odzywać się do tego chłopaka. Jak później się okazało, dziewczyna wróciła do swojego byłego, a ww. emotki nie znaczyły NIC![/box]
Miłe emotki i buźki na czacie to tylko głupie obrazki, które nie mają charakteru deklaratywnego! Jeżeli dziewczyna wysyła serduszka i emotki, to nie oznacza to przecież że chce Cię pocałować lub że Cię kocha. Ona może używać tych emotek bez żadnego zastanowienia, z przyzwyczajenia. To nic nie znaczy i z całą pewnością nie powinieneś używać tego jako wskaźnika kobiecego zainteresowania!
Jak sprawdzić jej zainteresowanie?
Jeżeli chcesz sprawdzić jej prawdziwe intencje, to musisz pozbyć się „internetowych narzędzi” i postawić na stary, sprawdzony sposób. Nie interpretuj jej aktywności internetowej. Zamiast tego, obserwuj jak ona zachowuje się wobec Ciebie podczas Waszych randek.
[highlight color=”#b1cbd1″]Nie przywiązuj zbyt dużej wagi do tego co ona do Ciebie pisze i jak się zachowuje w sieci. Zamiast tego, opieraj swoją interpretację na jej zachowaniach podczas Waszych spotkań.[/highlight]
Nie wiesz co robić? Postępuj zgodnie z następującym planem:
- Zapraszaj ją na randki sam na sam oraz unikaj internetowych rozmów na rzecz tych w prawdziwym „świecie”.
- Podczas Waszych spotkań, zwracaj uwagę na jej zachowanie, a nie na słowa.
- Prowadź relację do przodu, jednocześnie obserwując jej zmiany w zachowaniu.
Tylko w taki sposób możesz faktycznie sprawdzić czy ona jest Tobą zainteresowana. Żadna, nawet najbardziej gorliwa analiza jej wiadomości, nie wskaże Ci prawdziwego obrazu jej zainteresowania. Patrz tylko i wyłącznie na jej zachowanie wobec Ciebie! Na tym polega m.in. mój kurs podrywu w formie e-booka pt. Algorytm Podrywu, który Ci serdecznie polecam. Dowiesz się w nim jak prowadzić relację romantyczną z kobietą, jak interpretować jej zachowania i kiedy idealnie rozpocząć z nią zwiazek.
Dziewczyna wysyła serduszka i emotki – co robić?
Jeżeli dziewczyna wysyła Ci serduszka i emotki, to nie jest to wystarczający powód by osiąść na laurach i uznać ją za zainteresowaną. Emotikonki dziewczyny skierowane w Twoją stronę nie znaczą nic! Chciałbym żebyś przynajmniej to wiedział…
Ona może przecież wysyłać Ci buźki z przyzwyczajenia, bez żadnego sentymentu i wyczucia, a ty będziesz się tym ekscytował, jakby ona Ci przed chwilą miłość wyznała. Wiadomości, emotki i kontakty internetowe z kobietą nie są żadnym wyznacznikiem zainteresowania! Ona może na odległość udawać i Ty nie masz żadnej możliwości zweryfikowania jej zamiarów!
Tylko i wyłącznie spotkania sam na sam na żywo pozwolą Ci sprawdzić jej intencje. Dlatego też, zamiast skupiać się na pisaniu, zacznij z nią randkować i wyciągaj na tej podstawie wnioski.
Pozdrawiam
Artur Witoś
Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!






Chciałam tylko napisać, że osoba pisząca ten artykuł się nie zna na sprawie, i pisze o byle-czym. Większość kobiet/dziewczyn nie pisze niewłaściwych emotek, typu serce lub buźka dająca buziaka (ta z serduszkiem), do osób nie będących jej rodziną/znajomymi, lub osoby z którą chce/ma związek. Jeżeli, uważasz że z „przyzwyczajenia” oznacza to, że się nie znasz na rzeczy. Okej, możliwe, że była to pierwsza-lepsza emotka. Ale nie powinna się pojawiać notorycznie! Poza tym, nie każdy cel kobiety jest egoistyczny. Może po prostu uważać cię za przyjaciela! Ten artykuł to bzdura, a osoba która to napisała powinna już dawno zakopać się pod ziemią ze wstydu.
Ja chciałem również tylko napisać, że warto nieraz przeczytać cały artykuł i próbować chociaż trochę zrozumieć intencję piszącego 😉
Głupoty piszesz, właśnie wysłałam emotkę z sercem i aż się boję jak on to odbierze. Tak samo my kobiety jak i Wy, mężczyźni na pewno nie traktujemy to jako przypadkową emotkę. Nie truj jak się nie znasz
Nie wszyscy zachowują się tak jak Ty i Twoi znajomi. Warto zawsze brać na to poprawkę 😉