Dziewczyna wysyła serduszka i emotki – czy to oznaka jej wysokiego zainteresowania?

50 uniwersalnych zasad relacji damsko-męskich, o których powinien wiedzieć każdy mężczyzna!

Piszesz z nią na Facebooku i zauważyłeś, iż ta dziewczyna wysyła serduszka i emotki? Czy uważasz to za wystarczający powód aby uznać ją za zainteresowaną dziewczynę, która pragnie z Tobą związku? W ninejszym artykule poruszę dosyć popularny temat pisania z dziewczyną oraz rozwieję Twoje wątpliwości dotyczące serduszek i emotek na komunikatorach internetowych. Zapraszam do lektury!

„Piszę z dziewczyną na Facebooku”

Skoro czytasz właśnie ten artykuł, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, iż piszesz z dziewczyną na Facebooku i masz wobec tego pewne nadzieje idące w kierunku związku. Możesz myśleć, że samo pisanie dziewczyny z Tobą jest już oznaką zainteresowania samą w sobie. Zapewne sobie myślisz:

Skoro ona ze mną pisze, to musi być coś na rzeczy! Ona musi mieć jakiś powód by ze mną pisać… Dziewczyna wysyła serduszka i ze mną pisze, ponieważ jest mną zainteresowana, prawda?

Nie jest to do końca prawdą!

Słusznie – to że pisze z Tobą dziewczyna, z całą pewnościa nie jest rzeczą przypadkową i nie dzieje się bez przyczyny. Niemniej jednak, ona może z Tobą pisać z różnych powodów i nie musi to być jej romantyczne zainteresowanie!

Sam fakt, że dziewczyna z Tobą pisze nie jest wystarczający aby stwierdzić, iż ona jest Tobą zainteresowana. Ona może pisać z Tobą z zupełnie innych powodów niż romantyczne zainteresowanie!

Ona może pisać z Tobą, ponieważ:

  • po prostu się nudzi;
  • chcę Cie wykorzystać do własnych egoistycznych celów;
  • dziewczyna chce uzyskać od Ciebie trochę uwagi i komplementów.

Pisanie z dziewczyną nie równa się jej romantycznemu zainteresowaniu. Ona może być Tobą zainteresowana, ale nie musi! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pisania z dziewczyną, przeczytaj poniższy artykuł:

Dziewczyna cały czas do mnie pisze – czy to oznaka jej zainteresowania?

Na razie musisz wiedzieć przynajmniej to, że samo pisanie z dziewczyną nic nie znaczy! To nie jest odpowiednia droga sprawdzania jej prawdziwych zamiarów.

„Ale dziewczyna wysyła serduszka i emotki!”

Czytając poprzedni nagłówek, możesz się ze mną nie zgodzić i powiedzieć:

Nieprawda! Może i masz rację, że pisanie nie oznacza zawsze zainteresowania ale ja to po prostu czuję! Czuję, że ta dziewczyna mnie lubi i jest mną zainteresowana. Ona przecież wysyła mi buźki, serduszka i inne miłosne emotki, a tego nie wysyła się byle komu!

Jeżeli nadal wierzysz w to, że emotki mają jakieś duże znaczenie w relacjach damsko-męskich, to muszę Cię zmartwić – NIE MAJĄ! 

Dziewczyna, tak samo jak może napisać Ci wszystko, tak samo może wysłać Ci mnóstwo przeróżnych emotek i zdjęc – i to nic nie znaczy! Ona może się wobec Ciebie w taki sposób zachowywać, ponieważ może coś chce tym ugrać lub po prostu udaje zainteresowanie dla własnych egoistycznych interesów.

Dziewczyna ze mną pisze ale nie chce się spotkać – co zrobić?

Ona może przecież Tobą szydzić i uważać Cię za kompletnego nieudacznika, jednak mimo to, ona może na czacie wysyłać Ci fałszywe serduszka i buźki. Nie możesz takiej możliwości zaprzeczyć, ponieważ podczas takiej internetowej rozmowy znasz tylko jej zapis na czacie, a nie znasz jej prawdziwych zamiarów.

Podczas internetowej rozmowy z dziewczyną widzisz jej reakcję wyrażoną w postaci graficznych emotikonek. To zwykła maska ukrywająca jej prawdziwe zamiary. Ona może wysyłać Ci uśmiechnięte buźki, a tak naprawdę może krzywić swoją twarz na myśl o Tobie.

Pamiętaj! To, że ona wysyła Ci serduszka i uśmieszki na czacie, nie musi wcale oznaczać że jej serce bije szybciej na Twój widok, a jej twarz automatycznie uśmiecha się gdy tylko ktoś o Tobie wspomni. Nie mówie, że to niemożliwe. Niemniej jednak, bardzo często tak jest, że to co dziewczyna pisze Ci na czacie, nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Dziewczyna wysyła serduszka – historia z życia wzięta

Aby nie być gołosłownym, pozwól że na kanwie tego artykułu przytoczę Ci historię mojego czytelnika:

Jeden z moich stałych czytelników randkował przez pewien czas z pewną dziewczyną. Wszystko na pierwszy rzut oka wyglądało dobrze. Dziewczyna przychodziła na spotkania oraz pisała z ww. czytelnikiem. Jej zachowanie na randkach jednak, według mnie, pozostawiało trochę do życzenia. Gdy próbowałem zwrócić mu uwagę, iż zachowanie dziewczyny jest co najmniej podejrzliwe, on bronił się historią konwersacji z tą dziewczyną. Pokazywał mi screeny ich rozmów i argumentował, że skoro dziewczyna wysyła serduszka i minki, to jest nim zainteresowana i zakochana. Na nic jednak zdały się te emotki i serduszka, gdy wreszcie dziewczyna pokazała swoje prawdziwe zainteresowanie i przestała odzywać się do tego chłopaka. Jak później się okazało, dziewczyna wróciła do swojego byłego, a ww. emotki nie znaczyły NIC!

Miłe emotki i buźki na czacie to tylko głupie obrazki, które nie mają charakteru deklaratywnego! Jeżeli dziewczyna wysyła serduszka i emotki, to nie oznacza to przecież że chce Cię pocałować lub że Cię kocha. Ona może używać tych emotek bez żadnego zastanowienia, z przyzwyczajenia. To nic nie znaczy i z całą pewnością nie powinieneś używać tego jako wskaźnika kobiecego zainteresowania!

Jak sprawdzić jej zainteresowanie?

Jeżeli chcesz sprawdzić jej prawdziwe intencje, to musisz pozbyć się „internetowych narzędzi” i postawić na stary, sprawdzony sposób. Nie interpretuj jej aktywności internetowej. Zamiast tego, obserwuj jak ona zachowuje się wobec Ciebie podczas Waszych randek.

Nie przywiązuj zbyt dużej wagi do tego co ona do Ciebie pisze i jak się zachowuje w sieci. Zamiast tego, opieraj swoją interpretację na jej zachowaniach podczas Waszych spotkań.

Nie wiesz co robić? Postępuj zgodnie z następującym planem:

  1. Zapraszaj ją na randki sam na sam oraz unikaj internetowych rozmów na rzecz tych w prawdziwym „świecie”.
  2. Podczas Waszych spotkań, zwracaj uwagę na jej zachowanie, a nie na słowa.
  3. Prowadź relację do przodu, jednocześnie obserwując jej zmiany w zachowaniu.

Tylko w taki sposób możesz faktycznie sprawdzić czy ona jest Tobą zainteresowana. Żadna, nawet najbardziej gorliwa analiza jej wiadomości, nie wskaże Ci prawdziwego obrazu jej zainteresowania. Patrz tylko i wyłącznie na jej zachowanie wobec Ciebie! Na tym polega m.in. mój kurs podrywu w formie e-booka pt. Algorytm Podrywu, który Ci serdecznie polecam. Dowiesz się w nim jak prowadzić relację romantyczną z kobietą, jak interpretować jej zachowania i kiedy idealnie rozpocząć z nią zwiazek.

Dziewczyna wysyła serduszka i emotki – co robić?

Jeżeli dziewczyna wysyła Ci serduszka i emotki, to nie jest to wystarczający powód by osiąść na laurach i uznać ją za zainteresowaną. Emotikonki dziewczyny skierowane w Twoją stronę nie znaczą nic! Chciałbym żebyś przynajmniej to wiedział…

Ona może przecież wysyłać Ci buźki z przyzwyczajenia, bez żadnego sentymentu i wyczucia, a ty będziesz się tym ekscytował, jakby ona Ci przed chwilą miłość wyznała. Wiadomości, emotki i kontakty internetowe z kobietą nie są żadnym wyznacznikiem zainteresowania! Ona może na odległość udawać i Ty nie masz żadnej możliwości zweryfikowania jej zamiarów!

Tylko i wyłącznie spotkania sam na sam na żywo pozwolą Ci sprawdzić jej intencje. Dlatego też, zamiast skupiać się na pisaniu, zacznij z nią randkować i wyciągaj na tej podstawie wnioski.

Pozdrawiam

Artur Witoś

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

4 thoughts on “Dziewczyna wysyła serduszka i emotki – czy to oznaka jej wysokiego zainteresowania?

  1. Chciałam tylko napisać, że osoba pisząca ten artykuł się nie zna na sprawie, i pisze o byle-czym. Większość kobiet/dziewczyn nie pisze niewłaściwych emotek, typu serce lub buźka dająca buziaka (ta z serduszkiem), do osób nie będących jej rodziną/znajomymi, lub osoby z którą chce/ma związek. Jeżeli, uważasz że z „przyzwyczajenia” oznacza to, że się nie znasz na rzeczy. Okej, możliwe, że była to pierwsza-lepsza emotka. Ale nie powinna się pojawiać notorycznie! Poza tym, nie każdy cel kobiety jest egoistyczny. Może po prostu uważać cię za przyjaciela! Ten artykuł to bzdura, a osoba która to napisała powinna już dawno zakopać się pod ziemią ze wstydu.

    1. Ja chciałem również tylko napisać, że warto nieraz przeczytać cały artykuł i próbować chociaż trochę zrozumieć intencję piszącego 😉

  2. Głupoty piszesz, właśnie wysłałam emotkę z sercem i aż się boję jak on to odbierze. Tak samo my kobiety jak i Wy, mężczyźni na pewno nie traktujemy to jako przypadkową emotkę. Nie truj jak się nie znasz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.