Dziewczyna udaje niedostępną – jak zdobyć kobietę, która mnie olewa?

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Chcesz zabrać numer lub też umówić się na randkę, ale widzisz iż dziewczyna udaje niedostępną. Kobieta odrzuca Twoją inicjatywę i specjalnie rzuca Ci kłody pod nogi – co to oznacza? Czy ona naprawdę zgrywa niedostępną i sprawdza Twoją wytrwałość? Może jednak to zwykła objawa braku zainteresowania, a „udawanie niedostępności” jest tylko Twoją wymówką i próbą zredukowania dysonansu poznawczego? Czas na brutalną prawdę na temat dziewczyn udających niedostępną – zapraszam do lektury!

Dziewczyna udaje niedostępną – czy aby na pewno?

Piękna kobieta

Pierwsza myśl, jaka instynktownie przychodzi nam do głowy przy odrzuceniu przez kobietę jest następująca:

Ona nie chce się ze mną spotkać… Pewnie sprawdza moją wytrwałość i chce zobaczyć czy mi na niej zależy. Dziewczyna udaje niedostępną!

Sytuację pogarszają jeszcze inni specjaliści w dziedzinie, którzy dodatkowo poklepują nas po plecach i mówią nam:

Tak, tak… Dziewczyna udaje niedostępną – musisz być wystarczająco silny i wytrwały, a może kiedyś Ci się uda.

Kiedyś Ci się uda…

 • Nie wiadomo kiedy…
 • Nie wiadomo czy w ogóle dziewczyna jest zainteresowana
 • I co najważniejsze, nie wiadomo w ogóle czy desperackie próby mają sens i doprowadzą nas do sukcesu

Zachód słońca, dziewczyna.

Udawanie niedostępnej to idealna wymówka dla wielu facetów! Mężczyzna widzi, iż kobieta nie jest nim zainteresowana, ale jednak nie może przyjąć tego faktu do wiadomości! Jego potężne EGO nie pozwala na taką obrazę i usprawiedliwia sytuację udawaniem niedostępności!

Wielu mężczyzn ma potężny problem ze swoim EGO. Niektórzy faceci mają o sobie tak duże mniemanie, iż myślą że żadna kobieta im się nie oprze! Oczywiście nie jest to prawdą! Gdy taki osobnik zderza się z prawdą, próbuje temu zaprzeczyć poprzez wmawianie sobie, że kobieta jest niedostępna. Oczywiście tak nie jest, ale zakochany w sobie facet musi mieć jakąś wymówkę, nieprawdaż?

Dziewczyna ze mną pisze ale nie chce się spotkać – co zrobić?

Dziewczyna…

 • nie chce się spotkać
 • nie odbiera telefonu i nie odpisuje
 • nie podaje numeru telefonu
 • odwołuje spotkania, a jeżeli w ogóle na nie przyjdzie – to źle się zachowuje
 • nie pomaga w nawiązaniu relacji – jest po prostu oschła
 • ignoruje nas

Gołym okiem widać, iż są to oznaki BRAKU ZAINTERESOWANIA! Niektórzy jednak, myślą że to tylko chwilowa przeszkoda i dziewczyna udaje niedostępną.

Czy to jest w ogóle logiczne?

Niedostępna dziewczynaPopatrzmy na tą sytuację z logicznego punktu widzenia: Dziewczyna nie ma żadnego powodu aby Cię odrzucać, jeżeli jest Tobą zainteresowana! Jeżeli ona chce bliżej Ciebie poznać, to odrzucanie Ciebie jest wręcz samobójstwem!

Odrzucanie i zniechęcanie mężczyzny do siebie w momencie gdy chce się go poznać to IDIOTYCZNE zachowanie!

Prawdziwie zainteresowana kobieta nigdy tego nie zrobi! Ona będzie Ci nawet pomagać w tym aby ruszyć Waszą znajomość do przodu!

Udawanie niedostępnej jest kompletnie nielogiczne! Jeżeli dziewczyna jest Tobą zainteresowana to poda Ci swój numer i spotka się z Tobą, ponieważ takie zachowanie jest w jej interesie.

Jeżeli natomiast ona nie jest zainteresowana, to po prostu nie poda Ci numeru i nie spotka się z Tobą! Nie próbuj tego usprawiedliwiać i nie mów że dziewczyna udaje niedostępną, bo tak nie jest!

Czy ty udawałbyś niedostępnego?

Postaw się przez chwilę na miejscu kobiety…

Dziewczyna udaje niedostępną

Załóżmy, że spotykasz idealną kobietę – prawdziwe 10/10. Jej ciało, twarz, kolor włosów, dosłownie wszystko, idealne!

Widzisz, iż ta dziewczyna jest Tobą zainteresowana:

 • spogląda w Twoją stronę
 • uśmiecha się do Ciebie
 • zaczepnie przeczesuje swoje włosy i próbuje zwrócić na siebie uwagę

Ty to oczywiście widzisz i zamiast do niej zagadać, zgrywasz niedostępnego i nic nie robisz!

Nie będę do niej podchodził i nie zabiorę numeru od niej – będę niedostępny!

Idiotyczne zachowanie! Na szczęście jednak, żaden facet tak się nie zachowa, ponieważ jest to nielogiczne!

Tak samo jest z kobietami. Jeżeli ona jest Tobą zainteresowana, to nie będzie udawać niedostępnej – koniec kropka!

„Ale ale…” I zaczynają się kolejne wymówki!

Mężczyzna

Mimo, iż sytuacja jest już praktycznie rozwiązana, znajdą się pewnie pytania i wątpliwości dotyczące tej kwestii. Oto najczęstsze zagadnienia:

Kobiety nie wiedzą czego chcą i dlatego nieraz udają niedostępną…

Jeżeli kobieta nie wie czego chce i cały czas się zastanawia, to znaczy że czegoś nie chce! Jeżeli ktoś myśli, że zmieni decyzję kobiety gdy ta jest niezainteresowana, to grubo się myli!

Dziewczyna nie wie czego chce – co to oznacza?

Dziewczyna udaje niedostępną ale ja będe wytrwały i ją zdobędę

Tak jak wyżej – życzę powodzenia! Będziesz się tylko męczył z niezainteresowaną kobietą, która po prostu Cię nie chce. Nie mówię, że nie uda Ci się wejść w związek z taką kobietą… Ona może wreszcie, po wielu mękach zgodzi się na relację z Tobą, ale nigdy nie będzie z Tobą ze szczerej chęci. Może po prostu będzie z Tobą z braku innych kandydatów, lub po prostu z nudów! Jeżeli dziewczyna na samym początku nie chce z Tobą być, to nie miej nadziei że to się kiedyś zmieni.

Dziewczyna udaje niedostępną = ona nie jest zainteresowana

Zdefiniujmy pojęcia na nowo. Nie ma czegoś takiego, że dziewczyna udaje niedostępną i specjalnie Cie odrzuca!

Jeżeli dziewczyna Cię odrzuca i utrudnia nawiązanie znajomości, to ona nie udaje niedostępnej tylko JEST NIEZAINTERESOWANA!

Wierz lub nie – taka jest prawda! Inni mogą obiecywać Ci złote góry, jednak moim celem jest tylko i wyłącznie prawda.

Jeżeli dziewczyna utrudnia Ci podryw i specjalnie zniechęca Cię do podjęcia kolejnych kroków, to jest to oznaka braku zainteresowania. Zdaj sobie z tego sprawę! Oszczędzi Ci to wiele cierpienia i czasu!

Wielu facetów miesiącami próbuje przekonać kobietę do siebie i nic z tego nie wychodzi. To syzyfowa praca – odradzam Ci takich praktyk.

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

10 thoughts on “Dziewczyna udaje niedostępną – jak zdobyć kobietę, która mnie olewa?

 1. Według mnie, nie jest tak jak piszesz. Czesto dziewczyny zgrywają niedostępne, aby im pokazać że nam zależy i nie chcą zostać zranione. Nawet śmiało stwierdze z własnych doświadczeń, że naprawde ładne dziewczyny tak robią niemal wszystkie. NIdy nie pokażą na początku w pełni, że są zainteresowane. Oczywiście, jeśli nie widać żadnych poztywnych objawów zainteresowania, to wtedy faktycznie lepiej odpuścić, ale gdy przeplatają zainteresowanie z jego brakiem, warto spróbować. Myśle, że chcą dać się nam facetom wykazać i zdażyło mi się nie dostać numeru telefonu od dziewczyny, a po dwóch dniach mnie znalazła na facebooku i napisała, zostaliśmy nawet parą. Więc jeśli nam się spodoba dziewczyna warto się trochę postarać z godnością. Jednak, gdy objaw zainteresowania nie ma ze strony dzięwczyny lub są iluzoryczne, to lepiej odpuścić.

 2. Na początku trzeba zadać sobie pytanie co rozumiemy przez „udawanie niedostepnej”. Samo pojęcie udawania niedostępnej wkradło się do tematów relacji damsko-męskich jako sprytne wytłumaczenie braku zainteresowania kobiety. Niektórzy trenerzy podrywu wykorzystują nasze EGO i nim się bawią, wtłaczając nam gadkę że dziewczyna która KOMPLETNIE NAS ZLEWA i NIE OKAZUJE OZNAK ZAINTERESOWANIA po prostu udaje niedostępną. Tak jak pisałem w artykule, zlewanie i kompletne odrzucanie faceta nie jest w interesie kobiety, która tego faceta chcę poznać.
  „Nigdy nie pokażą na początku w pełni, że są zainteresowane.” – to prawda. Kobiety nie są bezpośrednie i nie powiedzą nam wprost, że im się podobamy – na to w ogóle bym nie liczył. Jednak tak czy siak, one będa okazywać nam swoje zainteresowanie w inny sposób. „Zgrywanie niedostępnej” jest kompletnie nielogiczne i zaprzecza jej PRAWDZIWEMU ZAINTERESOWANIU.
  Zachowanie dziewczyny w Twojej historii jest co najmniej zastanawiające. Dziewczyna wie, że prawdopodobnie drugi raz Cię nie spotka i mimo to – nie podaje swojego numeru telefonu. Gdyby jej zainteresowanie podczas pierwszej interakcji było wyraźnie duże, to by Ci go podała. Bardzo możliwe jest jednak, że ona później do Ciebie napisała, ponieważ chciała mieć jakiegoś adoratora lub chłopaka do związku. Nie ma co tutaj obalać teorii na jednym lub kilku przykładach, ponieważ zawsze trzeba brać pod uwagę fakt, iż dziewczyna może ukrywać swoje prawdziwe intencje – nawet w zwiazku.
  Nierzadko zdarza się sytuacja w której kobiety wchodzą z mężczyznami w związek tylko i wyłącznie dla pieniędzy/sławy czy też z potrzeby posiadania rodziny. Prawdziwe intencje i zainteresowanie kobiety odczytuje się na przestrzeni miesięcy/lat, więc nieraz kobiety po prostu udają po to by zyskać coś dla siebie.
  Podobnie jest z facetami którzy na samym początku nie akceptują inicjatywy zainteresowanej kobiety i ją olewają. Jednak gdy zauważają, że ona jeszcze mocniej się stara i chce go zdobyć, to mimo braku zainteresowania, udają i dążą tylko do tego by przelecieć dziewczynę.
  Przy takich analizach trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę fakt, iż druga osoba może nie do końca grać „fair”. Takie zagrywki można właśnie odkryć poprzez obserwowanie zachowania kobiety. „Inconsistent Behavior” (niespójne zachownie) jest pierwszym sygnałem ostrzegawczym dla faceta, że coś jest nie tak.
  I właśnie takie zachowanie kobiety jak opisałeś komentarzu (nie chce podać numeru i podaje oznaki braku zainteresowania, a potem do Ciebie pisze i jednak pokazuje zainteresowanie) pokazuje, że coś tu śmierdzi i trzeba być czujnym.

 3. „Udawanie niedostępnej” rozumiem jako dawnie miesznych sygnałów, coś w rodzju popularnego wśród PUA „Push and Pull” np. w klubie tańczycie wszystko idzie dobrze, próbujesz ją pocałować, a ona nagla odchodzi po 3 min wraca i nadal tańczyć przytula się do ciebie albo spacerujecie przez cały wieczór przytuleni do siebie, chcesz ją pocałować ona się nie godzi na to i całuje w policzek. Spotkałem się raz z tak skrajnym zachowaniem, że powiedziała mi „możemy się tylko kolegować”, po upływie 30 min zaprosiłą mnie na następny dzień na spotkanie. Na którym mnie pocałowała, a całe gadanie wynikało z faktu, że nie wiedziała w jakim mieście będzie mieszkć za pół roku. Więc myśle, że relacje damsko-męskie nie są czarno-białe i trzeba mieć pewne wyczucie i jako faceta nie mogą Cię ponosić emocje, bo emocjami to kierują się kobiety, a u mężczyzn źle to wygląda.
  “Nigdy nie pokażą na początku w pełni, że są zainteresowane.”- nie miałem tego do końca na myśli bardziej, chodziło mi o zachowanie, że nie będą się uganiać i starać o faceta, często się spotykam z tekstem „że to facet ma się starać pisać i dzwonić” brzmi to trochę jak sterotyp, ale mnóstwo szczególnie ładnych lasek się tym kieruję jak „świętym pismem”. Jeśli chodzi o przeciętne dziewczyny to zdarzyło mi się nie raz, że zagadały, do tańca zaprosiły i ważne żęby docenić to. Pogadać, zatańczyć i podziękować wszystko z kulturą. Jeśli wsponiałeś o mówieniu wprost to akurat zdazrzyło mi się usłyszeć dwukrotnie od jednej dziewczyny „wyruchała bym Cię ” i to nie był żart, niebyła prostytutką.
  Jeśli chodzi o tą dziewczynę, to jest stara sprawa ale po tym ona się bardzo starała o mnie, szybko przedstawiła rodzicom, znajomym, była zazdrosna i tak dalej …

 4. Samo dawanie mieszanych sygnałów przez kobietę jest oznaką co najmniej zastanawiąjącą i dająco do myślenia, iż jej zainteresowanie nie musi być koniecznie szczere.
  Z tego co piszesz, to posługujesz się zupełnie innym sposobem zdobywania kobiet niż ja sugeruje na swojej stronie i w swoich publikacjach. Samo całowanie dziewczyny czy też przytulanie kompletnie obcej dla nas dziewczyny jest gestem zbyt śmiałym jak na pierwsze momenty znajomości i nie dziwię się, że dziewczyna po prostu się od nas odsuwa.
  Zgaduję, że mówimy także o innych systemach zdobywania dziewczyny do związku. Mój system polega na powolnym i przemyślanym poznawaniu dziewczyny DO ZWIĄZKU, a techniki PUA bardzo często kończą się na tym by wyrwać dziewczynę w klubie „i róbta z nią co chceta”. Ja na swojej stronie nie uczę jak szybko i łatwo wyrwać każdą laskę i zakończyć z nią dzień w łóżku. Moim celem jest pomaganie mężczyznom w znalezieniu dziewczyny, która będzie potencjałem na przyszłą żonę lub dziewczynę do stałego związku. I tutaj jest właśnie różnica między mną a artystami podrywu.
  Jeżeli chodzi o dziewczynę, która tak bezpośrednio się odzywa: widać na pierwszy rzut oka, że jest to niemałe odchylenie od normy i raczej nie jest to dobry materiał na żonę czy też dziewczynę. Normalna dziewczyna nigdy nie użyłaby takich słów.

 5. Nie jestem PUA i nie szukam dziewczyny tylko i wyłącznie na jedną noc. Kieruję się tym, że nie szukam dziewczyny ale je poznaje, jeśli mnie jakaś odpowiednio zachęci, to zaczynam się z nią spotykać. Moje przykłady oprócz klubu, to nie są pierwsze spotkanie obcej dziewczyny. Jestem osobą która raczej nie pakuję języka na pierwszym spotkaniu.
  Chodzi mi o to, że dziewczyna nie będzie Ci dawała ciągle sygnałów zainteresowania, powodów jest mnóstwo, może ma mnóstwo adoratorów, dlaczego ma być skierowana tylko na jednego dopiero co poznanego chłopaka, nawet na super fajnego. Ona sam może mieć obwy, jakiś fajny chłopak zagadał, ciekawe ile innych dziewczyn zagaduje itp. Dlatego daje możliwośc wykazania się chłopakowi, aby jej pokazać,że jemu zależy na niej, a nie na tym co ma w majtkach. W tym okresie może wysłać mieszane sygnały, co wcale nie oznacza jej brku zainteresowania. Tak samo jak faceci doradzają facetom na blogach i innych typu rzeczach, kobiety też takie mają. Więkoszość kobiet chce być jedynymi w życiu faceta więc, też stosują triki, aby nie być łatwe do zdobycia, przecież co łatwo przyszło łatwo poszłao.

  1. Wracając do zasad – zainteresowana kobieta może robić wiele niezrozumiałych dla nas gestów i ruchów które nie maja znaczenia. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę, to fakt czy wykonuje wobec nas te gesty:
   – podaje numer telefonu
   – przychodzi na spotkania cały czas
   – akceptuje nasze późniejsze pocałunki w usta
   – wyraża potem swoją gotowość na zwiazek po 8-12 spotkaniach

   Jeżeli dziewczyna robi te rzeczy, to jest zainteresowana i nie ma co do tego wątpliwości.

   Jeżeli natomiast ona w ogóle nie przejawia tych gestów i nie chce podać numeru czy tez się spotykać, to jest to objawa jej braku zainteresowania. Nie można tego tłumaczyć jako udawanie niedostępnej. Kobieta nie musi wielce pokazywać nam jak jest zainteresowana, ale te gesty to MINIMUM.

   Także myśle ze w tym jest szkopuł 😉

 6. Wiesz chodzi mi o skrajność tego artykułu, niedoświadczeni faceci mogą wyciągnąć wnioski takie, że nie widzą konkretnych i ciągłych oznak zainteresowania u dziewczyny po prostu ją sobie odpuszczą, co może być ich dużym błedem. Ale zostawmy to.
  Ciekawi mnie co myślisz o odchyleniach od tch gestów o których wyżej napisałeś.
  -podaje numer telefonu
  Załużmy, że podeszliśmy do dziewczyny dobrze nam się rozmawia, czujemy poztywne wibracje. Pytamy sią o jej numer, ona na to ” przekonaj mnie, abym Ci dała numer” .
  -przychodzi na spotkanie
  Ten fakt jest oczywisty. Co w przypadku gdy odwoła albo po kilku spotkaniach powie, że w tym tygodniu nie może i zobaczycie się w następnym (bez podania konkretnego terminu)
  Co o tym myśłisz ? 🙂

  1. „Przekonaj mnie” – jeżeli dziewczyna mówi coś takiego, to należy to zinterpretować jako droczenie się i odpowiedzieć: „Wniosę trochę pozytywnej energii do Twojego życia. A tak poza tym to będę dzwonił do Ciebie tylko 50 razy dziennie. No i jak… Czujesz się przekonana? ;)”
   Po takim czymś dziewczyna pewnie Ci numer poda. Jeżeli nadal będzie upierać się przy swoim i nie będzie chciała numeru, to jest coś nie tak. Takie zachowanie wtedy jest sprzeczne z jej interesem.
   Jeżeli dziewczyna odwołuje spotkanie w ostatniej chwili, to mam na ten temat artykuł na stronie – warto go przeczytać 😉
   Jeżeli chodzi zaś o sytuacje w której dziewczyna mówi ze nie ma czasu: Jeżeli obiecuje, ze spotkacie się za tydzień i nie poda konkretnego terminu, to tak jakby Ci odmówiła. Samo gadanie ze kiedyś się spotkacie nie znaczy nic, wiec dziewczyna musi zawsze podać inny konkretny termin. W przypadku odmówienia bez podania terminu należy poczekać tydzień i znów zadzwonić. Jeżeli ona drugi raz z rzędu odmówi i nie poda konkretów, można ja odpuścić. Ona przez 2 tygodnie nas nie widziała i nie chce tego stanu rzeczy zmienić, wiec coś jest nie tak z jej zainteresowaniem.

 7. Przeczytałem cały artykuł. Bardzo dobrze wszystko opisane. Brakuje mi tylko jednego wariantu.
  – Dziewczyna daje sygnały zainteresowania
  – Nie chce się spotkać
  Wyczytałem dawno temu, że to też dotyczy niedostępności i , że „niby” dziewczyna jak zaproponujesz jej 2 raz spotkanie to się zgodzi. Chciałbym poznać twoją opinie na ten temat Arturze

  1. W relacjach damsko-męskich, na samym początku, zawsze trzeba wychodzić do rozważań z następującym stwierdzeniem: niezależnie od płci, wieku czy też innych zmiennych, ludzie kierują się zawsze swoim interesem i zachowują się tak jakby kalkulowali. Z powyższego wniosku można zatem wysnuć kolejny wniosek, że kobiety zawsze działają dla swojej korzyści. I tak faktycznie jest. Jeżeli dziewczyna przychodzi na spotkanie, to znaczy że ma w tym jakiś interes. Niekoniecznie to musi być jej zainteresowanie. Ona może się z Tobą spotykać, ponieważ:
   – chce coś po prostu zjeść
   – nie ma co robić
   – chce się Tobą pobawić

   Niemniej jednak, ona ma w tym jakiś interes, który musimy przewidzieć. Jeżeli dziewczyna nie akceptuje pierwszego spotkania i nie podaje innego terminu, to najwyraźniej NIE CHCE SIĘ SPOTKAĆ, ponieważ gdyby chciała – to podałaby inny termin, np. za dwa dni. Osobiście, po odmowie, polecam zadzwonić do niej po raz ostatni za jakiś czas i upewnić się do co jej intencji. Jeżeli ona po raz drugi odmówi, to wszystko pozamiatane – ona nie jest zainteresowana. Jeżeli się zgodzi, to jesteś w grze. Chociaż co do tego też mam pewne zastrzeżenia, ponieważ zainteresowana kobieta powinna już zgodzić się na pierwsze. Sam fakt, że ona nie dopieła pierwszego spotkania może oznaczać jej niskie lub zerowe zainteresowanie lub po prostu to, że jest zwykłą ciapą.
   Zainteresowana dziewczyna przyjdzie na spotkanie, ponieważ jest Tobą zainteresowana i w jej interesie leży dalszy rozwój relacji. Dlatego też, odmowa w takiej sytuacji jest oznaką skrywanego niezainteresowania lub problemów w jej głowie 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.