Dlaczego dziewczyna unika pocałunku? Jak ją zachęcić do gestów czułości w relacji?

Otrzymaj dostęp do archiwum webinarów dot. kobiet i relacji damsko-męskich!

Zastanawiasz się może dlaczego dziewczyna unika pocałunku? Dlaczego ona nie akceptuje Twojej fizycznej inicjacji? Czy wszystko jest z Tobą OK? Czy ta dziewczyna jest Tobą zainteresowana? Może problem leży w innej sferze? Jeżeli spotykasz się z nowo poznaną dziewczyną i nie wiesz co oznacza jej zachowanie, ten artykuł jest dla Ciebie! Postaram się w nim rozwiązać Twój problem oraz wskażę Ci prawidłową drogę inicjacji pierwszego (i każdego kolejnego) pocałunku. Zapraszam do lektury!

Dziewczyna unika pocałunku – czyli właściwie co?

Zanim przejdziemy do odpowiedzi na postawione wcześniej pytania, zacznijmy od samego początku. Zacznijmy od nakreślenia ram sytuacji, w której się znalazłeś.

Załóżmy, że spotykasz się od niedawna z pewną dziewczyną. Jesteś nią romantycznie zainteresowany oraz liczysz na „coś więcej”. Chciałbyś aby z tej relacji wynikło coś więcej i myślisz już o związku.

Jednak jest jeden mały problem – dziewczyna unika Twoich pocałunków w usta!

Gdy Ty chcesz ją pocałować, ona odwraca głowę, nadstawia policzek lub też bezpośrednio odrzuca Twoje zaloty. Ewidentnie ona nie chce być przez Ciebie pocałowana. Ona nie jest gotowa na czułości wobec Ciebie.

Dlaczego ona się tak zachowuje?

Dlaczego ta dziewczyna unika pocałunku w usta? Powodów może być naprawdę bardzo dużo. Jej niechęć do czułości może być tymczasowa lub też kompletnie permamentna. To wszystko zależy od Twojego zaangażowania, zachowania i jej romantycznego zainteresowania.

Niemniej jednak, w niniejszym wpisie przedstawię Ci najczęstsze powody jej niechęci do pocałunków. Być może Twój przypadek będzie wpasowywał się w poniższe schematy. Jeżeli dziewczyna unika pocałunku z Tobą na początku znajomości, zapoznaj się proszę z poniższą listą.

Oto 3 najczętsze powody unikania przez dziewczynę pocałunku w usta:

1. Zbyt szybka inicjacja dotyku!

Pierwsze pytanie jakie muszę Ci zadać – jak szybko próbujesz ją pocałować? To bardzo ważne, ponieważ zbyt szybka inicjacja czułości w jakimkolwiek stadium znajomości nie jest wskazana!

Jeżeli za szybko wylecisz z jakimikolwiek czułościami, wypadasz z gry!

Wiem, że w Internecie możesz napotkać na różnego rodzaju poradniki sugerujące pocałunek na pierwszej randce. Kompletnie ich nie polecam! Najczęściej są to porady od uwodzicieli, o których pisałem w tym artykule. Normalnie rozwijająca się relacja nie gna aż tak szybko. Pocałunek na pierwszej randce to stanowczo za szybko!

Na pierwszym spotkaniu, jesteście właściwie dla siebie zupełnie obcymi osobami. Kompletnie się nie znacie i sobie nie ufacie. Nic dziewnego zatem, że dziewczyna może odrzucać na tym etapie Twoje zaloty!

Aby pocałować Ciebie w usta, dziewczyna musi nabrać do Ciebie zaufania. Jaką ona ma gwarancję na pierwszej randce, że nie jesteś zboczeńcem, świrem czy nieodpowiednim facetem? Nie ma żadnej!

Kobiety nie całują w usta przypadkowych gości. Aby doszło do takiego gestu, ona musi Ci choć trochę zaufać i lekko Cię poznać.

2. Dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana

Brak zainteresowania to kolejny bardzo popularny powód jej dystansu do Ciebie. Musisz zawsze brać pod rozwagę to, że dziewczyna może nie być Tobą zainteresowana pod względem romantycznym. Takie sytuacje mają miejsce bardzo często. Nawet jeżeli ze sobą randkujecie!

Ona może się z Tobą spotykać sam na sam, ale…

  • tak naprawdę to ona tylko spotyka się z Tobą z nudów i nie wiąże z Tobą żadnej romantycznej przyszłości;
  • dziewczyna chce Cię w jakiś sposób wykorzystać do egoistycznych celów;
  • po kilku spotkaniach ona może dojść do wniosku, że do siebie nie pasujecie…

Płeć piękna również może grać nie fair. Dziewczyna będzie spotykać się z Tobą bez romantycznego zainteresowania. Ot tak, aby zaliczyć darmowy obiad lub po prostu z kimś wyskoczyć na miasto.

Dlatego też, jeżeli dziewczyna unika pocałunku, może to być oznaka jej braku zainteresowania!

3. Nieodpowiednie miejsce do pocałunku

Jej odmowa nie musi być koniecznie podyktowana Twoim zachowaniem lub jej romantycznym zainteresowaniem. Unikanie pocałunku może być spowodowane również nieodpowiednim miejscem.

Co do zasady, pierwsze pocałunki z nową kobietą to dosyć intymne gesty. Dziewczyna może chcieć Cię pocałować. Problem może leżeć jednak w tym, że ona nie będzie chciała by obserwował to cały świat!

Dlatego też, próby inicjacji pocałunku na środku ulicy lub na jej osiedlu mogą spełznąć na niczym. Gdy będziesz próbował pocałować dziewczynę, zadbaj proszę o odpowiednie miejsce. Niech ta dziewczyna poczuje się komfortowo i bezpiecznie. Niech Wasz pocałunek będzie pamiątką tylko i wyłącznie dla Was. Bez presji i obserwacji osób postronnych.

Kiedy jest najlepszy czas na pocałunki?

Zanim zaczniesz przybierać się do pocałunku, dobrze by było byś od samego początku zwracał uwagę na jej zachowanie i romantyczne zainteresowanie. Dzięki takiemu nastawieniu, unikniesz wielu niepotrzebnych problemów oraz zaoszczędzisz czas i pieniądze, które poświęciłbyś na kontakty z nieodpowiednią kobietą.

Gdy będziesz kontrolował sytuację, polecam Ci pierwszy pocałunek w usta podczas 3-4 randki, najlepiej w ustronnym parku podczas Waszej randki. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pierwszego pocałunku, zapoznaj się z moim artykułem na ten temat.

Kiedy kolejne pocałunki?

Gdy już udało Ci się zaliczyć pierwszy pocałunek z dziewczyną, każdy kolejny powinien być znacząco łatwiejszym zadaniem. Trzymaj się proszę zasady jednego pocałunku na randkę i nie przesadzaj zbytnio z czułościami i dotykiem na spotkaniu. Kolejne pocałunki staraj się również wykonywać w spokojnych, ustronnych i bezpiecznych miejscach. Nikt nie lubi ostetantyjnego okazywania sobie uczuć w przestrzeni publicznej. Szczególnie postronni obserwatorzy, którzy przypadkiem na Was trafią.

Co jeżeli dziewczyna nadal unika pocałunku?

Jeżeli zastosowałeś się do moich porad i dziewczyna nadal unika pocałunków z Tobą, to jest to najpewniej oznaka jej braku romantycznego zainteresowania.

Jak temu zaradzić?

Nie da się! Jeżeli dziewczyna nie czuje „tego czegoś” i nie czuje wobec Ciebie romantycznego pociągu, nie jesteś w stanie tego zmienić. Niestety, nie mamy wpływu na wiele rzeczy w naszym życiu, a w szczególności na uczucia i preferencje innych osób.

Jeżeli dziewczyna unika pocałunku i przejawia wobec Ciebie szereg oznak braku zainteresowania, po prostu sobie ją odpuść! Do tanga trzeba dwojga. Jeżeli dziewczyna nie chce z Tobą tańczyć w tym romantycznym tańcu, zaakceptuj to. Udany związek to relacja zbudowana przez dwie osoby, które tego związku prawdziwie pragną! Jeżeli dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana, nic pięknego i wartościowego z tego nie zbudujesz.

Dlaczego dziewczyna unika pocałunku? Powinieneś już wiedzieć!

Brak akceptacji pocałunku na początku relacji to bardzo często rezultat następujących rzeczy:

  1. Zbyt szybka inicjacja – postaraj się pocałować dziewczynę po 3/4 spotkaniach sam na sam. Wcześniejsze próby pocałunku, mogą spotkać się z uzasadnioną odmową.
  2. Brak zainteresowania – niezainteresowana kobieta to żaden kandydat na dziewczynę do związku. Jeżeli dziewczyna nie czuje do Ciebie romantycznego pociągu, po prostu skończ się z nią spotykać!
  3. Nieodpowiednie miejsce do pocałunku – dziewczyna, mimo dodatniego zainteresowania, może czuć pewne opory przed pocałunkiem w nieodpowiednim miejscu. Zadbaj o to, by podczas Waszego intymnego gestu ona czuła się bezpiecznie i komfortowo.

Jeśli jesteś zainteresowany bardziej tematem czułości, pocałunków i tworzeniem relacji romantycznych w ogóle, polecam Ci szczególnie mój Algorytm Podrywu. To książka napisana specjalnie dla mężczyzn, którzy pragną zdobyć piękną i wartościową partnerkę do związku.

Jeżeli dziewczyna nadal unika pocałunków i nie chce się na Ciebie otworzyć romantycznie, warto zastanowić się czy w ogóle warto. Czy warto brnąć w relację i naciskać dziewczynę, która nie jest nami zainteresowana?

Gdy dziewczyna będzie odrzucać swoje zaloty, przestań zastanawiać się nad tym jak ją przekonać do siebie. Zamiast tego, zacznij szukać kobiet, które będą Tobą zainteresowane i stworzą z Tobą udany związek!

Pozdrawiam
Artur Witoś

Potrzebujesz porządnej dawki wiedzy na temat podrywu, randek, kobiet i relacji damsko-męskich? Zapoznaj się z moim e-bookiem, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces zdobywania kobiety do romantycznego związku!

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco więcej wartościowych treści na temat randek, kobiet i związków?
Dołącz do męskiego grona oraz otrzymaj darmowy raport PDF, tak na dobry początek!

Zobacz również:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Algorytm Podrywu, czyli jak zdobyć wartościową dziewczynę do związku!

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.

Czy faktycznie jestem plagiatorem?

Zapoznaj się proszę z moim artykułem na ten temat, w ramach którego wyjaśniam dlaczego wszystkie zarzuty są wobec mnie bezpodstawne, a ja nie jestem plagiatorem i oszustem.